176613
banner
  • DarkSector
    #156297
    Na akkor legalább 1 rész korrekt volt, sebaj majd a FC 5. :D
  • Moby
    #156296
    Dehogyis. A 2-be ennyit sem tettem, mielőtt mosollyal az arcomon nyomtam rá a shiftdeletet(pcwarez volt). A három maga volt a nagybetűs JÁTÉK. Amiatt építettem át a pécét két héten belül kétszer :) A három csodás volt, sokat toltam vele.
  • DarkSector
    #156295
    "Belepróbáltam az FC4-be megint, 1 óra után azt vettem észre, hogy internetet olvasok, a box meg ledimmelte magát. Minden kibaszott pixele a dögunalom szinonímája egyenként."

    2-3.rész nem volt ilyen?:D
  • DarkSector
    #156294
    bítezéhen. :D
  • Moby
    #156293
    Na patch ide patch oda, lassan belekezdek a DAI-ba. Belepróbáltam az FC4-be megint, 1 óra után azt vettem észre, hogy internetet olvasok, a box meg ledimmelte magát. Minden kibaszott pixele a dögunalom szinonímája egyenként. Óriási marhaság volt digitben megvenni (akárcsak day1 a halo tmmc-t). Nem szabad felülni a hypetrainre. A sínek közelébe se menni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.07. 22:22:30
  • karajjj
    #156292
    tenkjú
  • DarkSector
    #156291
    Parancsolj.

    Használt olcsó X360 játékok. (posta 3 font 1200ft)
  • karajjj
    #156290
    napokig gondolkodtam, de nem bírtam ki, vettem egy 4 gigás 360-at 40-ért most a nagy karácsonyi akcióban, olcsó játékokat hol lehet beszerezni hozzá? asszem anno rendeltek itt többen angliából is, linket kaphatok esetleg hozzá?
  • DarkSector
    #156289
    X topik, meg elsiklás? Nem fér össze ez a 2 fogalom. :D
  • Katun
    #156288
    Nem azért írtam, összezavart biztos az, hogy össze lett vonva a 360 és a one topik (má mikó). Azért bocs a figyelmetlenségemért. Azt hittem, ha csak beböfögöm a virtuális éterbe, eme mondatfoszlányokat, akkor elsiklik mindenki felette. :-)
  • Moby
    #156287
    Kérem picit legyünk összeszedettebbek! :D
    Igyekszem dekódolni a kérdéseket, ne csapongjunk :)
  • DarkSector
    #156286
    Harlekin egy program, nincsenek érzései. :)
  • Katun
    #156285
    Jóvammá... Lehet lemaradtam a 360 megemlítésről. Ne haragudj főnök úr!
  • Macccy
    #156284
    :D
  • DarkSector
    #156283
    Dark nem olvas bulvárhíreket. :D
  • Harlekin
    #156282
    IGEN XBOX ONEN!!!!!de a srác xbox 360 on szeretett volna a kontrollerből játék hangot leszedni ami lehetetlen!!!NEM AD KI JÁTÉK HANGOT A 360 AS kontroller sehogyan... se adapterrel se anélkül nem tudja,mert alkalmatlan rá!!!!

    Xbox onen is viszont csak azért KELL az adapter,mert a gyári MONO HEADSETT amit adnak minden géphez MONO értelem szerűen a hozzá FIXEN csatlakozó adapter is csak a chatet kezeli(ebből következik,hogy csak a legszükségesebb gombok vannak rajta mick on/off volume+-...Hiszen hogy adhatna 1 mono headsett stereó játék hangot...
    Ezért kell megvenni a STEREO ADAPTERT ami amúgy minden eredeti MS STEREO HEADSETTTARTOZÉKA!!!!És ezen azért is van több gomb hiszen két külön hangot kell kezelni és CSATLAKOZÓS hiszen más nem eredeti MS stereo headsettel is használható !!!Tehát csak annak KELL külön STEREO adapter akinek más stereo headsette van!ÉS MONO ADAPTER nincs is külön az csak a gyári CHAT headsettel egyben kapható!!!

    Külön felhívom darksector figyelmét,hogy most ne kerülje el a figyelmét,még ha nem is érdekli,de szeretne majd 4-5 posztot hozzá fűzni,hogy legközelebb ne kérdezzen értetlenkedve vissza,mert ezt már 3 x írom ide le az elmúlt 1 évben pontosan ugyan ÍGY!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.12.07. 19:47:44
  • Katun
    #156281
    A Stereo Headset az viszont a játék hangjait adja a fülünkbe, nem? Ahhoz is egy Stereo Headset adapter jár Aux dugasszal. Legalábbis itt úgy írja le a srác a tapasztalatait :-)
  • Ra1n
    #156280
    1* ingyen van.
    Utána ilyen 2-3ezer ft.
  • Falkon
    #156279
    Ja eeertem! Koszonom szepen, akkor felesleges megvenni! Azt hittem a fogalmazas miatt irtad. Meg egyszer koszonom szepen!
  • Bercy #156278
    Ez a Lara Croft Temple of Osiris lesz dobozos verzioban is Xbox One-ra?
  • LMNO
    #156277
    Gamertag megváltoztatása mennyibe kerül Ft-ban? (XBO)
    Thx
  • Moby
    #156276
    Ezek az adapterek csak arra jók, hogy a pécés kétdugós headsetet be tudd dugni az egydugós kontrollerbe. De azon is csak a chathangot fogod hallani.
  • Moby
    #156275
    Mondom: a játék hangjait NEM fogid hallanni, semmilyen adapterrel. Azt nem streameli a gép a kontrollernek.
  • Falkon
    #156274
    A jatek hangjait. Bocsanat hogy nem szajbaragosan kerdeztem :) Csak azert kerdezem mert a gyari xbox360 fulest bedugtam a controllerbe es nem igazan szolt.
  • DarkSector
    #156273
    Két játékot, ezt mondom nem kell portolgatni hogy az a másik róvására menjen.
  • Moby
    #156272
    Nem, a játékot nem fogod hallani.
  • Falkon
    #156271
    Sziasztok!
    Valaki hallott mar a Speedlink live adapterrol? Siman bedugom a contorollerbe es mar hallom is a jatekot egy sima fulesen?
  • Totti5
    #156270
    "Assassins Creed sorozattal meg tudták oldani."

    Két játékot csináltak, melyek semmiben az ég világon nem hasonlítanak egymásra.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.07. 14:22:19
  • DarkSector
    #156269
    Semmi baj ha kiadnak régire, csak ne az új rovására.

    Assassins Creed sorozattal meg tudták oldani.
    És egy nagyon szép gesztus volt részükről ha lehet így fogalmazni.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.07. 14:13:25
  • Ra1n
    #156268
    Buziskodás? Az előző generációt nemhogy supportolni nem kéne már,de 3 éve el kellett volna felejteni.....Remélem ez a gen nem lesz 7-8 évig erőltetve...
  • DarkSector
    #156267
    Ennek 1 oka van hogy PC-n hozható ugyanaz a technikai szint, míg ezelőtti gépekre butítani kell.
    Semmi máás egyébb oka nincs.
    Ez viszont elég nyomós ok.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.07. 13:40:41
  • TDC Geronimo
    #156266
    Kipróbáltam horizon demot. Wow... gyönyörű képminőség, trigger rezgés elsőre furcsa volt, de utána eléggé adta. Marha jó kis játék pedig én sose voltam oda autós cuccokért, de ez tetszik :o
  • k0trapali #156265
    Ne vegyél már 360at. One-t vegyél! 360ra már nem nagyon lesznek játékok!
  • lac coo
    #156264
    A z xbox360 E az mit jelent ? Nincs benne vinyo, mindent lemezrol olvas be ?
    Illetve mit erdemes megvenni mos, melyik verziot, mindenkeppen kinatcttel vennem, linket is elfogadok olcso helyrol ! Thx !
  • Moby
    #156263
    Egy engine önmagában nem fogja leszakítani az arcod. Ettől még van, létezik.
  • TDC Geronimo
    #156262
    Mindenki saját enginet csinál. UE4et szinte csak indie studiók használják/fogják használni más nem nagyon.
  • Totti5
    #156261
    Van valami Unreal 4 ami leszakítja az arcomat? nem tudok egyről sem.
  • TDC Geronimo
    #156260
    Hát azt mondták a batmobil olyan részletes, hogy az az egy megtöltené prevgen memóriakeretét úgyhogy csak van valami változás.
  • Moby
    #156259
    Mi nem létezik?
  • Kongy
    #156258
    Nem tudom egyesek mit gondolnak? Majd 20 évig jönnek játékok X360-ra? lol.