176613
banner
  • Macccy
    #156217
    Jó mozi volt, adta! Csak aza baj, hogy a fele után vannak nagyobb tömegek, ott megcsinálnak a barbárok a nagy szőrössel a pajzsomon! :D
  • Moby
    #156216
    A játék 90%-ban a seggét bámulom. Tőlem lemodellezhették volna a nagyanyámat is :D
  • Moby
    #156215
    Az az egyetlen mód, aminek van értelme. Vsak ott van benne kihívás, ott viszont tök jó balance van. Alatta mozi van.
  • Moby
    #156214
    Kb semmi nem indokol egy ötödik UC-t, de kevéssé tartom valószínűnek, hogy kihagyjam :D
  • Macccy
    #156213
    Háttööö izé ... öööö ... nos ... de. :D
    Akkor aztmondod most jöhet a legnehezebb?
  • Ra1n
    #156212
    Pedig Larát lerondították.:)
  • Moby
    #156211
    Nadeviszont lepörgött a TRDE. Úristen mennyire jó volt. Másodszorra sokkal jobban élveztem mint anno. Megnemmondom miért, most sokkal jobban belemerültem.
    Ilyet még!
  • TDC Geronimo
    #156210
    Én azért ezzel megvárnám a megjelenést. Szerintem lesz 1-2 radikális változtatás a sorozatban, történetmesélésben és hangulatban szerintem mindenképp.
  • Moby
    #156209
    Helyesbítek: az nem tetszik, hogy fénymásolatként teszik. Csinálhatna az egyik mást. Bánjatököm melyik.
    Most volna értelme mindkettőt tartanom.
  • TDC Geronimo
    #156208
    ezerszer inkább egy UC , mint WD/destiny esetleg egy crew.
  • Moby
    #156207
    NEKEM kell figyelembe venni???
    Elmondom újra: telibekettétorkon... De ha má mindenképp helyet akarsz cseréltetni velem meg a gyártóval (mostsemértemmér) ám legyen: sosem az olcsótömegszart gyártókból kerültek ki a trendszetterek. Nem ők formálták és határozták meg az irányokat. Minthogy mostanra mindkét nagykonzol gyártója totál elvesztette az identitását. Beleolvadtak a zajba. Teljesen a saját marketinggépezetükre vannak utalva.
    Tőlem ehgez mi denki úgy tapsikol ahogy akar, én nem fogok. Nekem ez nem tetszik. Ennyike.
  • Botond #156206
    Álomvilágában élsz. Te vagy a szőkelibus aki műmosollyal integet, hogy vördpísz!

    Már hogy ne kellene figyelembe venni az üzleti rációt? Megteheted, hogy nem veszed figyelembe, persze, de akkor már nagyon messzire ugrottál a valóságtól. Egy álomvilágában meg most is 120fps-el pörög a 8k gfx, csukd be a szemed megint és látni fogod.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2014.12.05. 22:57:17
  • Moby
    #156205
    Ugye nem normálon nyomtad? Ugye nem? :D
  • DarkSector
    #156204
    Amúgy Evil Within szerintem egy baszott nagy lyukat tömött be stílusban, az hogy kisebb hibák voltak elég könnyen elnézte neki az ember.
  • DarkSector
    #156203
    Helyesbítek,akkor nálam vagy gazdagabb. :)
    Játszani bármin jó, sok dolgohoz még pénz sem kell.
  • DarkSector
    #156202
    "pl az Uncharted 4, az odabasz. Miben? grafban"

    Ennyi ez így van.
    Sajnos az előző részek is ám erről szóltak.

    Meg nem értettem az Uncharted-et régen miért a Tomb Raider-hez mérték, mondogatták hogy ugyanaz csak férfi karakterrel.
    Szerintem kicsitsem, az Uncharted akciójáték, köze nincs a TR kaladjátékhoz, ahol gyüjtögetnivalók vannak, meg kisebb fejtörők.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    God of War amiben én a játékmenetért vagyok oda, a látvány csak nekem egy körítésnek szolgál.
    Nekem PS3-nál nem véletlen a GoW a kedvencem.

    X360-nál a Gears volt.
    DE! a 3. rész után,isten bocsásson meg az a Judgement, az nekem nagyon kevés volt, ott éreztem azt hogy itt már valami ilyen na adjunk már ki még egy GeoW szart mert kell a lóvé. Nem éreztem szebbnek a 3-tól, inkább ilyen budget érzésem volt.
    Ugyanezt éreztem amúgy a (GOW Ascension-nál is)

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.05. 21:52:33
  • Macccy
    #156201
    Bírom amikor Moby bekomponálja a jelzőket a mondatba, szuperlatívuszokig jut el ilyenkor a beleszarás :D

    Tegnap befejeztem a RYSE-t, hátt nekem tetszett, annak ellenére, hogy végig sajnáltam mennyire ott lebegett a Kinect-Projekt szándék nyoma minden csapter minden percében. De a hősös történet, a zene, a színészkedések és a Colosseum nagyon nagyon felhozta, na meg a konstans gyönyörű látvány. Techdemo, de adta. Kérek egy folytatást ...!
  • Moby
    #156200
    Dehogy vagyok, bár az lennék. Csak azt érzékeltetem, hogy ez most nem a megéri-e téma. Nincs olyan játékra alkalmas gép, amit nem éri meg megvenni. Játszani jó. Bármin.
  • Totti5
    #156199
    Exek álltalában annyiban ki is fújtak. Persze nagyon jó játékok is vannak, de komolyan nem értem hogy rínak g365-ön az emberek, hogy micsoda gyenge év volt, nem éri meg gépet venni, de bezzeg jövőre ha jön pl az Uncharted 4, az odabasz. Miben? grafban nyilván elég jó lesz, de amúgy miben? cső, film akció piff puff lesz mint eddig ami játékmechanikában nem igen fog fejlődni. De idén kijött egy Mordor, Destiny, Dragon Age, Watch Dogs, Crew, Alien, Evil Within stb... amik habár csak silány multiplatformok de ezekben elég komoly tartalom és új megoldások, lehetőségek voltak. De én értem kell egy Gears meg Uncharted, mert ez lesz az igazi. Miben?! semmiben. Állad leesik és ugyan úgy rohansz előre a csőbe és darálod az enemyt, ezen nem fognak semmit változtatni. Amit én imádok, és nekem is lehet system seller egy PS4hez akár az Uncharted 4 ha úgy kelek fel reggel, de komolyan nem értem az embereket.
  • DarkSector
    #156198
    Tudom mennyire gazdag vagy, én mondom magamról hogy így vagyok, kevés játék érdekel de az nagyon. :D

    Persze én is hogy őszinte legyek meglepődtem, itt ezeken a konzolokon.
    Ram terén annyira szerintem még nem lenne gond, inkább GPU és CPU-ban én ettől többre számítottam.

    Bárnekem nem mostanában lesz 4k-s 600hz-es tv-m, de van abban valami amiket fröcskölnek sokan, hogy most 2015-ben sok fejlesztő küzd hogy 60fps legyen fullhd mellett.....nem értem ezt eddig nem sejtették hogy ha most ez a gond mi lesz 2020-ban?
    Igaz akkor meg kevesebb fogyott volna ha itt beárazzák 5-600ezer ft-ra.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.12.05. 21:42:16
  • Moby
    #156197
    Itt most nem arról beszélünk, hogy a kasszánál hajlandó vagyok-e fizetni, hanem hogy felhőtlenül boldog vagyok-e közben.
    Nem az a kérdés, hogy kipróbálok-e valamit. 2014-ben vettem saját célra 3db ps4-et, 1 psvitát, egy 3ds, egy wiiu-t, egy ps3-at, és egy xbox one-t, és átépítettem a pécét vagy egy tucatszor. Mindent kipróbálok. Bármikor. Nem ezen múlik.
  • DarkSector
    #156196
    Csak látványra értettem.
    Mondjuk én is csak úgy vagyok vele a 10 exből ha érdekel 2.
    De azért a 2-ért megéri nekem egy konzol. :D
  • Moby
    #156195
    Számomra tökéletesen érdektelen, hogy a gyártó jól jár-e. Nem kell ebbe beleálmodni semmiféle visszahatást a játékok minőségére, mert nincs. A sony most arat, és szájbaszarja a vásárlóit. Az xbox classicra kurvajó játékok jöttek, miközben üzletileg 5 év alatt csapágyasra hajtotta a szopórollert vele az ms.
    Nem érdekel mennyit adnak el belőle, vagy mennyit buknak rajta. A felismerhetetlenségi leszarom. Semmilyen meghatározható, körülírható, reprodukálható hatással nincs rám.
  • TDC Geronimo
    #156194
    Jó azért várjuk ki a végét. 1 éve van kint a konzol. PS3ra is mik jöttek már az utolsó 2 évben...
  • Totti5
    #156193
    Amíg a vásárlókat két tényező mozgat : ár és a leárazás addig öngyilkos dolog lenne akárkinek is valami nagyon másabbat meglépnie, mert a userek rövidtávon kinyírnák a koncepciót és a gyártó keményen ráfizetne amit meg nem akarnak. Lásd micsoda őrület van/volt a hogy X dollárral olcsóbb az X1 és már egymást tapossák miatta, ami """nem kellett""" senkinek pár hónapja, pedig ugyan ezt kapta.
  • Moby
    #156192
    Ha sony oldalról nézem az exkluzivitás lassan szitokszóvá korcsosul.
  • Moby
    #156191
    Köpök az exkluzívokra. A szumma játékidőm 5%-át teszik ki, de ha minőségre válogatnám közelítene az egyhez.
  • DarkSector
    #156190
    Nem kell félni az exclusive-okkal meghajtják ezeket a tamagocsikat.
    Igaz 4 évente egyszer.
  • Moby
    #156189
    Pontosabban azt sajnálom nagyon, hogy ennyire rgymást kopipészteli a sony meg az ms. Nincs valódi választás, és ilyeneken megy a gurigázás, hogy melyik kontrollerében nincs tapipad, meg melyiknek szarabb az online szolgáltatása. Ez nem verseny. Ez piacfelosztás.
  • Moby
    #156188
    Látványos az ugrás, de nem azért, mert annyira magas műszaki színvonalat képvisel a jelenlegi generáció, hanem mert technológiai szempontból kínosan sokáig volt üzemben az előző.
    A játékok így is szépek, de egy erősebb hardverrel még nagyobb lenne az ugrás, ráadásul a konzoltörténelemben először ehhez nem kellett volna vért hugyozni a deveknek.
    Én örültem volna a jobb vasnak, és szívesen kifizettem volna a felárat. Nagyon sajnálom, hogy egyik sem vállalta be.
  • Katun
    #156187
    Erre gondoltam én is, brutális némely játék. Állok és nézelődök, marhára nem lennék játékfejlesztő, modellező, dizájner, textúra rajzoló, koncepció tákoló az biztos. Most jobb fogyasztónak lenni, csengetni kussban és bambulni :-)
  • Totti5
    #156186
    200 ezres konzollal sem lennének előrébb ( max nem lenne kérdés a 1080p meg a stabil 30 vagy 60 fps egyes esetekben ), mert van 400 ezres PC amit 5 perc alatt összerakok és lefingja powában azt, jövőre meg még erősebb PC hardwerek jönnek. Látványos és nagy az ugrás minőségben, megkaptuk az új generációt ( legalább is én mindenkép így visszagondolva az elmúlt 1 évre ). Játszva egy AC Unity-t vagy Dragon Age 3at a napokban ahol kénytelen vagyok a játékra szánt időt nézelődéssel eltölteni annyira jól néznek ki. S ha most ilyenek vannak mik lesznek később? mondjuk ez nem kérdés, tudom mik lesznek. Látványosabbak, bőven.
  • Moby
    #156185
    De mondok mást. Egymás mellé kell tenni a ps2-xc:ps3-x360:xo-ps4 címeket, és a kettőspontok fölé kell írni, hogy 5 és 7 év.
    Én jókat játszok most is, de ezen felesleges ironizálni. Ez a generáció nem a durva technológiai fejlődésről szól.
  • Moby
    #156184
    Mondom mi volt: oblivionban pl. partyban volt a betonkemény pécékkel. Meg jópár cuccban. Azvót. Kurvadrágán nyitottak, de még úgy is megérte a grafribancoknak.
  • Moby
    #156183
    Min?
  • Totti5
    #156182
    2007, előtte nem rémlik mi volt. "screen tear and occasionally awful frame drops"


    Erre tisztán emlékszem hogy mennyire gyatra volt a frém.
  • Katun
    #156181
    Amúgy csúsztassatok már be az X360-ba vagy a PS3-ba egy akkori nyitócímet vagy multiplatformot, megfogtok lepődni. Komolyan mondom!
  • Katun
    #156180
    Mi a fene baja van a PS4 verziónak? Tiszta interlace. Amúgy annyira tutira baró a cucc, Mikire ezt kérem, ja... Metró lett belőle, na mindegy.

    Brutál jó ez a játék, annyira bejött a nyílt béta, hogy vinnyogtam a tv előtt, de úgy látom ezzel csak páran vagyunk így, nagyok az igények, gondolom én.
  • DarkSector
    #156179
    Mármint az hogy előtte kinek ki, merre meddig beszélt adapterekről.
    De ez sem annyira érdekelt, csak visszakérdeztem,nem lényeges,megválaszolták ennyi. :)
  • Ra1n
    #156178
    A legnagyobb még csakcsak de legjobban kidolgozott...? Kellemes mikulás elötti kis vicc volt.:)