176613
banner
  • Ra1n
    #156337
    Input lag???:)
    Ti Ps4-ről beszéltek? Én One-on se input lagot (Ezt x360-on se emlékeim szerint) se frame esést nem tapasztaltam, végig stabil 30. Tényleg egyetlen alkalom volt amikor a frém megzuhant, nem is igazán értettem miért....
  • TDC Geronimo
    #156336
    Ahogy olvastam a hatalmas input lagot se javították, ami jelen volt prevgenen. Nem tudom ezért miért nem kap rockstar elég savat, mert eléggé el tudja cseszni főleg a lövöldözős részeket az ilyen. Érdekes max paynebe ilyen gond nem volt pedig ugyanaz az engine.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.12.08. 23:49:38
  • Ra1n
    #156335
    Heeee????
    A több tíz óra játékidő alatt amit eddig beletettem eddig talán egyszer láttam 30 alatti fps-t....:)
    Még a legnagyobb dugóban sincs gáz a fulltuningos szörnyemmel csőgázon....
  • Moby
    #156334
    Belekezdtem a gtav-be.
    Hát izé. A frém jó szar itt is
  • Moby
    #156333
    Totál értelmetlen, őrültség és felesleges fél-egy évvel a tervezett megjelenés előtt kiadási dátumokat megadni. Ez a kiadók fassága a preorder miatt.
    Release date:ASAP oszt csövi. Ha rajongó vagy úgyis preordereled amint megnyílik a fizetés.
  • DarkSector
    #156332
    Nem olvasok én semmit. :D
  • Ra1n
    #156331
    Nem látatlanba kiáltok patchért, nem véletlenül van tele a DaI hivatalos fórumja loggal mik a főbb problémák (például dialógus bug).
  • Lamech
    #156330
    E hónapra ígérték a patchet, az első 20 órában én is kevesebb hibával találkoztam, de később sokasodik. Attól, hogy Te nem találkozol hibával az még ott van. :)
  • Totti5
    #156329
    Nincs vele gond, ha lenne akkor 20 óra alatt kijött volna, de nem találkoztam semmi olyan buggal ( nyilván fizikát nem fognak belepeccselni, így az NPC bugok és a környezeti interakciók standart dolgok ). Persze kitartás azoknak akik peccsért kiáltanak látatlanba:) ( GTA5 amúgy jó alternatíva! )

    Viszont elbaszott játékmechanikai elemek bőven vannak, vagyis pont ugyan olyan elavultak és bosszantóak mint az első részben, de ezek szintén sosem lesznek peccselve.

    Élvezem, jó játék, story is érdekes. A pálya desingerek nagyon jó munkát végeztek ( változatos ) és a grafikusok is, igazán látványos minden helyszín, nagyon jól néz ki, csilli villi minden s perfektül fut a játék mindig, de amikor rákényszerít hogy platformingolj és 25. alkalommal sem sikerül oda felugrani, vagy átugrani, mert totál nem működik a dolog akkor jajjjjjajjjjajjjj... kőkorszaki megoldások.

    Hajj és akkor az inventory-ról és a csapat menedzsmentről, skill fáról, tárképről nem is beszéltem. Nem is akarok............. mert csúnya lenne.

    Csilli villi graf, tartalom, story szerencsére kellően elvakít, hogy fogcsikorgatva a fentieket egyelőre ignoráljam, de nem könnyű....
  • Harlekin
    #156328
    És látod még mindig van olyan aki nincs ezekkel a dolgokkal így 1 év elteltével és 100 x leírás után se tisztába...Pedig itt éli az életét sőt szerintem itt is alszik...
  • Harlekin
    #156327
    Na akkor most már mindent értek... ezeket nem olvasod a többit meg szimplán nem érted!
  • Harlekin
    #156326
    Semmi gond!Ezért vagyok hogy helyén tartsam a dolgokat...
  • Ra1n
    #156325
    Tőlük elfogadom. MINDIG minőségi munkát tettek az asztalra és szinte az egyetlen gyártó aki mindemellé még a bejelentett DLC-kre egytől egyig kimondta hogy MINDENKI ingyen kapja!
    Nincs season pass meg félkész játék kiadás.

    Messze a Witcherek az utóbbi évek legjobb tps nézetű rpg-i. És szerintem a 3 is szépen fel fog ülni a trónra.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.08. 18:53:12
  • Kongy
    #156324
    Nem is baj, ne adjanak ki bughalmazt, inkább várunk pluszba pár hónapot.
  • Totti5
    #156323
    The Wither 3 developer CD Projekt RED has announced that the game’s release has been pushed back to May of 2015.

    The developer sent an open letter to fans announcing the delay. The game will now launch May 19, 12 weeks after its February release date.
  • Moby
    #156322
    Akkor viszont gtav. És akkor negyven patch is belefér :D
  • Ra1n
    #156321
    Nem szörszálhasogatás szerintem. Engem idegesített a trialban, ennyi. És nem vagyok egyedül vele, jobbszeretném önfeledten élvezni mintsem elvegye a kedvem a hiba. Örülj hogy NEKED ilyen ritka volt,mint mondtam nekem a trialban rendszeres volt, és még jópár helyen olvastam hogy nem egy ritka hiba sajnos.
    Nem lehúzom a játékot, csak várom ennek a pár zavaró hibának a javítását hogy tényleg önfeledten élvezzem.:)
    Számomra ez jóval idegesítőbb mint az hogy a Unity-ben 1-2szer a padló alá estem vagy itt ott bugosak voltak az npc-k....
  • The Norberto
    #156320
    Már vagy 70-órát játszottam vele és mindösszesen 2x lépett ki a játék de a kellően sűrű auto save megmentette a napot mind a kétszer.
    Dialógus bug is kb 3x volt (masszívabb beszélgetéseknél megfigyelésem szerint) és kis idő után rájön hogy para van és továbblép. Nemárt 6-7 óránként tartani egy kis szünetet akkor nem szokott meghalni a játék. És ha nyomd az X-et amikor sejted hogy para lesz akkor sokszor továbbugrik a dialógus. 1000 másik játék van amiben 1000x több a hiba. Ne legyünk szőrszálhasogatóak.

    Nekem csak a grafika a nagy negatívum. Nem a felbontás meg FPS hanem a karakterek külseje (nem az ellenfelek mert azok frankók) és néha a táj is fura, elbírt volna még egy kis füvet vagy bozótot.
  • Ra1n
    #156319
    Én továbbra is várnám a patchet a helyedben....
    A trial alatt csak 4-szer futottam bele a dialógus bugba ami még mindig megvan és még mindig nincs patch...Idegesítő baromira....
  • Moby
    #156318
    Ne vedd el a kedvem, ma kezdem el :(
  • Totti5
    #156317
    Tud, de animációkban, mocapban, rendezésben még mindig gyengék sajnos ( baromira le vannak maradva... ). S ami még jobban fáj hogy a karaktereknek a könrnyezettel és egymással való interkaciója a nagy büdős 0a. AC után a hajamat tépem még mindig amikor 2 NPC mellett nem tudok elmenni, mert láthatatlan falként állnak ott.
  • Moby
    #156316
    Én a himalájában utoljára Nathan Drake-el jártam. Nagyon-nagyon tetszett, bár nem értek a témához, de eléggé autentikusnak is hatott. Ehhez képest FC4-ben abból tudom, hogy nem Bükkszentkereszten vagyok, hogy ki volt írva. Sem az FC3 sztoriját, sem a karakterisztikus szereplőit nem sikerült áthozni, csak a játékmechanikát. Azt viszont indigópapírral. Én nem azt mondom, hogy ezzel együtt nem élvezhető. NEKEM nem az. Nem azért mer így döntöttem, vagy csalódás, vagy haragszom rá. Ez még rosszabb. Le sem köti a figyelmem egyáltalán.
  • barmi
    #156315
    A GTA-val úgy jártam mint néhány hete az FC-vel. Mióta nekiálltam azóta nem játszottam semmi mással. Pedig haver 360-án
    már azt is végigtoltam egyszer még anno mikor megjelent, de ez a nextgen verza megint odaragaszt a tévé elé néhány hétre . :D
  • Kongy
    #156314
    BioWare még mindig tud. KotOR is mai napig kedvencem. Ez meg az eddigi legjobb Dragon Age. Nekem se az 1, se a 2 nem tetszett ennyire. Úgy elment mindkettő, de az Inquisition maradandó élmény.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.08. 12:56:31
  • Ra1n
    #156313
    Ezt harcolták ki Ubisofték. Kiadnak az év végén 3 nagy kaliberű játékot nextgen konzolra. Ebből az egyik bugos,ingadozó hangulatú, gyenge frame-el, és sok gonddal. A másik egy az egybe az előző rész áttextúrázott változata. A harmadik pedig egy autós játék aminek az egyetlen pozitívuma a hatalmas bejárható terep, ezt leszámítva mindenben átlagos vagy átlagon aluli a játék.

    Gyakorlatilag ha úgy vesszük, ez háromból semmi sokak szemében....Még jó hogy jött GTA V és Dragon age (bár ennek meg kéne egy patch)...
  • barmi
    #156312
    Kár, hogy sokaknak nem adja úgy ahogy nekem. Még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák mert akkor nagy bajban lenne néhány nagymúltú kiadó. Manapság nagyon ritka a pozitív vélemény, csak a negatív élményáradat dől minden irányból. :/
  • Macccy
    #156311
    Ehh ... Tegnapi történet, a UBIsoft -ban én sem csalódtam, ezek nem tudnak smooth experience játékot csinálni, szinte sose ... Itt van ez a Far Cry 4. Egész okés nekem, nem rinyálok maga a játék tartalma, minősége miatt, nem ez a gond. A gond az volt, hogy a Co-Op csatlakozással közel 10 percet vívtunk!!! Biztosan én kérek túl sokat, meg amióta (2010) csak konzolon játszom és iPhone-t nyomkodok (2012) azóta eléggé leépült az IT kihívás-toleranciám .... de nehogymár egy konzolon, egy konzolos játékban ilyen dolgokkal kelljen foglalkozzak, hogy most ki lép be a Continue ONLINE -ba és ki nem, hogy próbálgassak Invite -ot küldözni miközben csak azt ajánlja fel a Friend menü, hogy View Gamercard. Ki a faszt érdekel a gamercard, de tényleg!?! Ez a júzer experience rovására megy! Friends menü, join co-op, ennyit kérek, kész. Ne kelljen előbb belépni, meg kilépni meg ide lépni meg odalépni, Invite ide-oda ... Ott a jó példának a Titanfall, de rengeteg játéknál működött már ez korábban is, abban is van Friends menü, behívja az emberkét lobbyba aztán haddsszóóljon! Én EZT akarom.
  • Ra1n
    #156310
    Örülj neki, én csak azért tolom mert ha már megvettem végigviszem..1-2 naponta belerakok 1-2 órát annyi elég is. Rettenetese repetitív és dögunalmas.
    Eljutottam arra a szintre hogy mindent úgy csinálok meg hogy a kiskopterrel + gránátvetővel és a nálam lévő közel 40 töltettel (lol) repkedek és kiírtom 1 perc alatt a bázisokat, hogy gyorsan haladjak...
    Annyira FC3 az egész.... Az FC3-at élveztem az újdonság varázsa miatt + a sztori sem volt rossz.
    Itt a sztori sem egy hűde és újdonság sincs.... Ami van az meg blőd...
  • Macccy
    #156309
    JaJa, én arra várok! Nagyon tolnám már co-opba végig az egész kvadrologiát, de inkább várok vele, addig is kopik az élmény, mert nem volt túl régen, amikor kiezreztük a HALO CE-t és a HALO 4-et haverral kooperálva.
  • Kongy
    #156308
    Na igen, dashre engem is volt, hogy kidobott, mint valami szutyok PC.
  • kisscom
    #156307
    Sziasztok

    Valahol azt olvastam hogy a far cry 4 csak olyan xbox 360-on lehet elindítani amiben van merevlemez.
    Ez igaz?
  • barmi
    #156306
    Én élveztem minden percét. 50+ órám van benne, ez az első FC-m konzolra, az eddigieket (1,2,3) pécén csináltam végig.
    A 4. epizód coop részét Harlekinnel csináltuk, erődfoglalás, coop acsik kiszedése nagy móka volt . A fő szál nem volt egy
    nagy szám, lehetett volna hosszabb is, de nem aludtam el rajta egyzser sem :-) Mindenképpen jó móka volt ez a rész (is).
  • Lamech
    #156305
    One-n.
  • Totti5
    #156304
    Milyen gépen játszod?
  • Lamech
    #156303
    70 óra alatt nem kevés buggal találkoztam, a dialógus bug egy dolog, de amikor kidob dashre és restartolja magát az az igazán tuti. Na meg ahogy növekszik a mentés mérete a töltési idők is megugrottak.
    Ezeket leszámitva még mindig a legjobb idei játékom. Multival együtt közel 100 óra felett járok.
  • Totti5
    #156302
    Semmi féle dialógus buggal nem találkoztam 14 óra alatt, mint ahogy mással sem.
  • Moby
    #156301
    Nem, csak bőven ráértem volna valami akcióban behúzni.
  • Macccy
    #156300
    De a HÉLO MMC-t ugye nem azért, mert meglepett vagy ilyesmi? Aza cucc egyrészt ledzsend, másrészt már évek óta ismert anyagok :)
  • orichalcos
    #156299
    Én igazából azt nem értem hogy ezt miért kell még ennyiszer felhozni, hiszen kb mindenki leírta ezt. :D
  • Ra1n
    #156298
    Dragon Age patchről még mindig semmi hír?!?!?! Gondoltam ma elindítom hátha peccsöl és nekiülhetek..Kicsit kezd gáz kategória lenni hogy hetek alatt nem sikerült legalább a rohadtidegesítő dialógusproblémát orvosolni...Addig bele se kezdek mert megutálom....