176613
banner
  • TDC Geronimo
    #156660
    Ezeken a konzolokon nem látom ennek sok értelmét. Még a PS4 is harmatgyenge hozzá nemhogy a box.
  • Moby
    #156659
    Lolffssasdsasda

    Most vagyok a vegyekeoculusriftet konteszt kellős közepén. A dk2 75Hz-en megy, a véglegest 90-re várják. A 60fps használhatatlan. 30...nos, azzal sohasenki meg sem próbálkozott.
    Disgonbgud :D
  • Totti5
    #156658
    Microsoft to Reveal Xbox VR Headset at E3 2015

    VRFocus and Techradar report that several game studios have received Xbox One VR development kits. None of the studios were named, unfortunately.
  • TDC Geronimo
    #156657
    Na a nexgten "minőség" utolért engem is. Box kontroller alig használt, de a jobb stick már ki akar esni a helyéről, csodálatos...
  • Harlekin
    #156656
    tudod egyszerre törölni upload studio-manage clip-all clip-delete
    ugyan itt tudod menteni vagy esetleg szerkeszteni és mentésnél one drivere tölten vagy még kint közvetlenül YT ra
  • TDC Geronimo
    #156655
    Egy kérdés. Boxon látom rögzít magától videókat játék alatt (nem tudom minek mondjuk). Ezeket lehet valahogy egyszerre törölni vagy csak egyesével lehet? A másik meg ha meg akarok tartani egy videót, hogy tudom elmenteni végleg? Azt tudom , hogy ha nem mentem le akkor egy bizonyos idő után ezek az automatán felvett videók törlődnek. Ahhoz meg hogy youtubera feltöltsek videót tényleg gold kell...?
  • Botond #156654
    Dirt2-3?
  • lippet
    #156653
    Üdv!

    Tudtok valami jó rally-s játékot ajánlani X360-ra? Játékmenetben a WRC sorozat tetszik, de nem túl sok jót olvastam róla, eléggé le van húzva minden tesztben. Valóban annyira felejtős az a játék?

    Esetleg valami más hasonló játék?
  • Moby
    #156652
    Elég öreg gamer vagyok már, hallottam már minden szöveget. Az igazság az, hogy az elmúlt tíz évben nem láttam 5 olyan játékot, ami jelentősen javult volna egy korábbi, játszható állapotához képest, de a tendencia inkább az, hogy az is komoly fegyvertény, ha nem romlik tovább.
    Ráadásul az összkép teknóban kísértetiesen hasonlít az MCC-re. Semmi nem indokolja, hogy ettől jobbra számítsak. Ha így lesz, az maximum pozitív csalódás, de ilyenre nem készülök.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.19. 14:00:38
  • Totti5
    #156651
    "eltemessem magamban végleg a 343"

    Alfa. 1 év még a megjelenés. Ez még sokat fog változni.
  • Moby
    #156650
    Nekem a következő időszakban előreláthatólag Elite Dangerous pörög, szóval a box pihen egy ideje/ideig.
    Ezt a Halo szörnyűséget megnézem még, csak hogy eltemessem magamban végleg a 343-at, deeee kb ennyi is.
  • Harlekin
    #156649
    mehetne is végre a multi móka vagyunk most már jó páran....
  • Totti5
    #156648
  • Moby
    #156647
    És egyre jobb lesz.
  • TDC Geronimo
    #156646
    Hát ez a sunset...wow gecijó :D
  • Bercy #156645
    Kiprobaltam a Forza Storm Island DLC-t. Eddig nekem nagyon tetszik. Hangulatos kis kiegeszito. Az "extreme" idojaras modellek is kivalloak. A viharba hajlanak a fak a szel tepi az agakat az eso szakad es a latasi viszonyok korlatozottak. Visszaadja az iteletido hangulatot. A radiot allig hallani a szel suvitesetol.
    A DLC-ben egy kis szigeten vagyunk ami az eredeti terkepnel jelentosen kisebb de ugy gondolom megfelelo meretu.

    Ha valaki szereti a viharos/esos terepversenyek hangulatat akkor erdemes beruhaznia ra.
  • Moby
    #156644
    Hát ez valami gecironda. Mondjuk eddig is látni lehetett, de egyre többet muszáj megmutatni belőle. Csapkod a frém a kurvaélet...nájsz. Úgy látszik a 343 egyetlen szakembere volt Corinne Yu.
  • Moby
    #156643
    Egy percet ne áldozz rá. Onnan, ahol tartasz, már csak az üvöltvehányás megy.
    Ahogy Totti mondta: töröld le...és itt meg is állhatsz, készen vagy :D
  • Tyrant01
    #156642
    Holnap toljuk :-)
    Mármint azok akiknek van preview dashboard.
  • TDC Geronimo
    #156641
  • Harlekin
    #156640
    bazzze!!! napok óta nem játszottam,mert nem volt időm,vagy mert szimplán amire rányomtam upolt...Ma rá néztem,hogy mennyi adatforgalmat bonyolított a box!!!És dobtam 1 hátast ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez kész...ebben a hónapban tehát elsejétől 18-ig 180 GB nál tart....De a durvább,hogy 9.29 től a mai napig,ugye kicsit több min 2.5 hónap 910 GB!!!!
  • Harlekin
    #156639
    Nem azonnal küldik az invet tehát kb 1-2 napot várni kell mire jön az üzenet...Legalább is régen így volt...
  • Zavarodott
    #156638
    Képek alapján nagyon hangulatosnak tűnik... ;)
  • TDC Geronimo
    #156637
    ah köszi
  • Harlekin
    #156636
    ment
  • TDC Geronimo
    #156635
    Azért nem lennék benne teljes mértékben biztos, hogy csak ubifos tehet róla. X1 patch rendszere maga a horror. Ezzel az always on baromsággal jól elcseszték anno a dolgokat, remélem jövő év elején jön a beígért javítás ezzel meg az installálási időkkel kapcsolatban.
  • Kongy
    #156634
    Nem ér meg nekem annyi macerát..
  • TDC Geronimo
    #156633
    Erre a preview programra nem tud küldeni valaki meghívót vagy hogy megy ez? Updatekre gondolok.
  • Totti5
    #156632
    Töröld le-szedd le éjszaka, holnap tolod.
  • Kongy
    #156631
    LOL még mindig nem javították az AC Unity-t? Végre rászánom magam basszameg, hogy befejezem már azt a hulladékot, erre 40GB-ot akar nekem letölteni. Elmehet a Ubifos a picsába. Játékot ettől a kiadótól többet nem veszek digitálisan, csak lemezen, áron alul használtan.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.18. 21:28:57
  • darkSectorxxx #156630
    Jó persze túlzok ilyenkor tudom mennyi eltérés van élesebb izé több a növényzet szebbek a színek mások az effektek, napsütés árnyék.

    De 2-3 napja éppen haverom pc-n ökörködött, vettünk neki 35-é 260x-es karit és a FC4 majdnem szarabb beállítással futott, mintha megvette volna x360-ra. :D
    (Persze ez is kis túlzással, értelemszerűen konzol 720p, de basszus, azért vicces volt hogy még így is én azt vettem volna elő, mint pc-jén mimimumon 20-25fps-el. :D)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2014.12.18. 21:20:38
  • partizan182
    #156629
    DMC esete jo analogia, ott is illett volna a 60, de felezodott a rebootra, volt is nagy felhaborodas. Illik<>kotelezo. BF4 eléglol valoban, de az meg a masik veglet (nemhogy nem optimalizalt a jatek, gyak kesz sincs)
  • TDC Geronimo
    #156628
    eleve prevgen engine és a 20-25 fpst meg atomtearinget nem mondanám jónak.
  • partizan182
    #156627
    Itt a kepen nem latszik hogy tori a kepet, df vidijoban igen.
  • darkSectorxxx #156626
    Nem tudom most az X360 (ps3) lett túl jó vagy az XO (ps4) egy kalap....?
  • Totti5
    #156625
    Emlékezzünk meg az Ubiról 2 fika közt, hogy ők a többiekkel ellentétben nem kettyintik ketté a prevgen portokat.

  • Totti5
    #156624
    Ezaz hogy sosem illett, vagy kellett volna, de az Acti vállalta és nem adta alább. Sem a KZ, sem a Halo, sem a BF sem semmi más nem volt 60 sosem prevgenen. COD igen. Sinlge nyilván nem volt fix 60, hisz a hardwer nem bírta ( így is folyamatosan fikázták hogy ronda, ha belövik fix 60 a látványból kellett volna elvenni ) de a multi próbált az lenni és ott volt a lényeg a dupla frame.

    360on sem volt 720p, amit ha nem mondanak és az interneten nem vernek az ember agyába akkor észre sem venni. Ghost amit kihozott 360ból 60 fps mellett és ahogy az impresszív volt tavaly. Aztán kijött X1-re a BF4 multi szaggatva.... na az lol.
  • partizan182
    #156623
    Általában akár még igazad is lehetne, de itt a világ jelenlegi LEGNAGYOBB gaming frencsajzarol van szo, ahol a 60fps annyira alap, h ha jol emlekszem a legutobbi par resz a pisi3mon a 600p-t inkább alulról nyaldosta mint felulről.

    Ha valahol hat itt illik. Persze így se fixhatvan, akárhogy is tiltják a vsyncet, szal akár failnek is mondhatjuk..
  • darkSectorxxx #156622
    És ezt is fikázzák akik eddig quake engine-eztek. Semmi nem elég, pedig szerintem is nagyon látványos lett.

    ÉS ez a motor nem az IW Engine! Pedig sokan ezt hiszik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2014.12.18. 20:39:57
  • Totti5
    #156621
    Egyik játék sem azért fut azon ami, mert "illik". Programozók kemény munkája és hozzáértése, ha egy fix 60 vagy fix 30 fps játékot kiadnak.