176613
banner
  • Harlekin
    #156620
    Jah jó lenne már,de a legjobb az lenne,ha lenne végre időm normálisan játszani és nem minden nap 4-5 plusz túlórát nyomni melóhelyen...Konkrétan haza érek benyomom a boxot (legalább a tudat,hogy megy),de azonnal megyek vacsizni közben látom jön valag party és game invite majd fürdés és után tudom kezembe venni a kontrollert rányomok a partyra beköszönök,hogy sziasztok és azzal a lendülettel el is köszönök,hogy megyek aludni...Egész héten ez ment...Jah viszont a Renátónak meg ellopták valószínűleg a bankkártyáját és az accountját ,mert valaki folyamatosan veszi a játékokat jött a LEGO the hobbit,Lords of the Fallen,How to Survive,Lara Croft and the Temple of Osiris meg az isten se tudja még mi...Nyomozunk,hogy ki lehet ez aki ennyire megszegi a fogadalmunkat,de jelenleg esélytelen a nyomok követése...
    Na de holnap ucsó munkanap este céges buli,majd szombaton az előző melóhelyem céges bulija Vasárnap regenerálódás és jan 10-ig pihiiiiii és boxozás!!!
  • TDC Geronimo
    #156619
    Hozzám igen. Látottak alapján biztos nem
  • Kongy
    #156618
    Hova jön? :D Ja, gondolom hozzád... azt hittem már valami akció..
    Nem fogsz benne csalódni, élvezetes cucc.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.18. 20:13:34
  • TDC Geronimo
    #156617
    Holnap jön Sunset, kíváncsi leszek, többek között ezért is vettem ilyen hamar boxot.
  • TDC Geronimo
    #156616
    ejtsd "piár" :P
  • Ra1n
    #156615
    PR?:)
    Paraszt Resolution? :D
  • TDC Geronimo
    #156614
    1080PR boxon :p
  • Kongy
    #156613
    Multiban még az effektek sem nagy számok :D Ha nincs benne exo ruha, esküszöm azt mondom, hogy a Ghosts-al játszok.
  • Ra1n
    #156612
    Azért a nagyon szép az.....
    Ha épp nincs effekt a képen, erősen látszik hogy még mindig kamu a nextgen motor és az idestova 10 éves motor "szénnémodolt" változata hajtja...
    Itt ott rendesen ronda....
    Eképp illik 1080p/60fps-el szaladnia,főként hogy egy csőpálya az egész fullscriptelve...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.18. 19:50:15
  • Totti5
    #156611
    Iszonyat össze van rakva. Egyrészt nagyon szép, nagyon látványos és részletekben is kidolgozott s emellett én egy deka frém esést nem éreztem eddig, pedig olyan jelenetek voltak hogy ihaj. Csont folyamatos 60 fps és kiváló képminőség. Mesébe illő a dolog.

    Maga a játék az mint eddig is. Élvezetes, változatos, sotry is van és karakterek is. Mész oszt lősz:)





    CGI átvezetők pálya betöltések közt

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.18. 17:56:16
  • Ra1n
    #156610
    Akinek Unity season passa volt:

    Él az Ubifost ingyen játéklehúzó oldala!
  • Katun
    #156609
    Amúgy ez milyen játék ez az új azazin kríd? Az advanced warfarre gondolok.
  • Muttley
    #156608
    ééédes ecsém, te egy Isten vagy
    taníííííííííts...
  • Totti5
    #156607
    Így már ugyan az!

  • vg
    #156606
    Ez az! Ez az! Nyomjad a full kretént!
  • Katun
    #156605
    Máma a zOutlast van leakciózva One-on a Live napi akció keretein belül. 1596 forint lett a hazai sztórben!
  • Totti5
    #156604









    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.18. 08:09:38
  • Muttley
    #156603
    nem baj, h nem érted, a 2 képről volt szó...
  • Kit--Kat
    #156602
    Inkább jó kis addon autókat nyomatnának heti rendszerességgel... Csodálkozom, hogy Magnum 308 GTS-ét még egyik Forzában sem sütötték el. De a leghíresebb '68-as Mustang Fastback-et is sikerült eddig körbe lőniük..
  • Ra1n
    #156601
    Holnap is írd le megint...


    Egyébként ahogy olvastam vidám kis megoldások vannak benne...Még nem néztem de állítólag a ruha popupolást megcsinálták hogy olyan legyen mintha a játék része lenne direkt...Stb....:)
    Többen is jelezték hogy mintha a fényeken butítottak volna.....
    Várható volt hogy butítást lesz...
  • darkSectorxxx #156600
    Látom megy a szivatás marketplace-en.
    Fent van a Resident Remastered a boltban ámde nem lehet megvenni mert még nincs árcédula.
  • TDC Geronimo
    #156599
    Ubifost. Még a patchet is elkúrják.

    We have received and confirmed reports that some Xbox One players who have previously applied Patch 3 are seeing a 40GB download instead of the expected 6.7GB download. Unfortunately, an issue with the patch downloading process is replacing the entire game instead of just the parts affected by the patch. This is obviously not the expected behavior, and we apologize that many of you will have to wait longer than expected to complete this download. This issue isn't causing any other problems and once the download is completed players will have the most-up-to-date and fully patched version of Assassin's Creed Unity.

    We are working with Microsoft on a solution to reduce the total download to the intended size so that you can get back into the game faster, but as of now we have no ETA on when this will be resolved.
  • vg
    #156598
    Tehát szerinted a két verzió között a fényerő a különbség? Ne tanulj orvosnak kérlek és jogsit se szerezzél, mert életveszélyesen ostoba vagy.
  • barmi
    #156597


  • Muttley
    #156596
    Mr. Nem-akarod-látni-ezért-nem-látod...
    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2014.12.17. 12:36:31
  • davidka003
    #156595
    Ezek kajak idióták a paypal-nál.

    Nyitottam case-t, mert zavviról nem jött meg a termék.
    Persze zavvi 1 hét alatt sem volt képes válaszolni. Escaláltam paypal felé.
    1 hétig ők se foglalkoztak vele aztán most jön egy ilyen levél:

    "Please provide some supporting documentation for this claim by Dec 20, 2014."

    Wtf? Az hogy nem jött meg a termék ahhoz milyen dokumentum kell? Ráadásul szaros 8 font az egész.
  • Macccy
    #156594
    Nem az a baja, ez az év végi UBIszezon! :D Elárasztanak a sok kiábrándító szarral, ha felhígult foskínálat van, akkor én se szívesen szánok időt a gémingre. De kitartok .....

    2015 Q1 jön a GTA ONLINE HEISTS !!! Harlekin, akkor visszatérek énis! :) A Los Santos Locos újra száguld, yeeeeaaaaaHhh!
  • vg
    #156593
    Depresszió kezelésére vannak telefonszámok, ahol tudsz erről beszélni illetékesekkel, esetleg keressek neked?
  • Ra1n
    #156592
    Majd az Assassins Creed következő része...
  • Macccy
    #156591
    Ne aggódj, a lenyugvó napnak is áll a f*sza!! Fogsz még zongorázni, meglásd!
  • Moby
    #156590
    Nem, azt nem mondanám, hogy nem érdekel. Eltávolodni nem tudok a játékoktól. Most is szívesen nézek képeket vagy videót, szívesen olvasok játékokról. Az interakció ami nem megy most. Ahhoz kell egyfajta absztrakció, ami képtelen létrejönni, amikor rohadtul le vagyok horgonyozva a valóságban.
    Próbálok azért visszamászni a deszkára, addig meg figyelek erősen :)
  • TDC Geronimo
    #156589
    lol tényleg 40 gb, ubiék elkúrtak megint valamit, mert 6.5nek kellene lennie. Inkább várjon vele aki akar játszani, amíg javítják.
  • davidka003
    #156588
    Mostanában én is így vagyok. 2 hónapja nem érdekel semmi. :(
    Be sem volt kapcsolva a box.
    PC-n letoltam a Batman: Arkham Origins-t aztán annyi.
  • Kongy
    #156587
    Hát egy kimerítő nap után én sem tudok egy jót játszani. Tegnap a Far Cry 4 baszott fel, a random felbukkanó, és engem megölő sasokkal, ma a GTA V a hülyeségeivel... Más napokon meg imádom őket, csak van amikor nincs hozzá idegzetem, vagy csak szimplán fáradt vagyok agyilag... Ilyenkor egy jó hack n slash kéne...
  • TDC Geronimo
    #156586
    Megjött boxra is AC performance patch. 40gb-ot ír, de állítólag "csak" 6.5.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.12.16. 22:42:14
  • Ra1n
    #156585
    Ismerős, hullámvölgy, én is voltam így jópárszor.:)
  • Moby
    #156584
    Nem tudok rá különösebb okt mondani. Nem kapott el. Pont úgy, ahogy semmi nem kap el mostanában. Nem a platformokkal vagy a játékokkal van gond, hanem velem. Ideje szögre akasztani a kontrollert.
  • Kongy
    #156583
    Nem könnyű belejönni, de ha elkap nem ereszt :)
  • TDC Geronimo
    #156582
    Ne akard őt megérteni. Úgyse fog menni :)
  • Ra1n
    #156581
    ???