176613
banner
  • Smithie
    #156700
    Na most adtam fel teljesen, viszem vissza, cserelik ps4-re...
  • DummyBoy
    #156699
    Király :) Reach-et végigjátszottam 360-on (Az volt az első Halo amivel játszottam ...).

    Még jó hogy nem az első résszel kezdtem anno xD
  • Kongy
    #156698
    +1 :D

    (inkább nekik kéne fizetni nekem, hogy ezzel játsszak)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.21. 12:31:28
  • Totti5
    #156697
    Mindenki van annyira önálló, hogy eltudja dönteni mennyit is ér neki. Ez egy jó ár, ráadásul lemezen.
  • Ra1n
    #156696
    Pont 10000 forinttal kerül többe mint amennyit ér.:)
  • Totti5
    #156695
    Crew Xbox One 25 font ( 10.000 huf )
  • Muttley
    #156694
    WRC 3, több autó van benne, mint a WRC 4-ben
    van karrier mód

    #156686
    ezért mondtam, h "és" :)
    ha "vagy", akkor az autók fizikája miatt egyértelműen WRC 3
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amatőr rally versenyeken és pályanapokon rendszeres vagyok erős autóval és nem sz.r időeredménnyel ;)
  • Smithie
    #156693
    Sziasztok! Az miert van h 1 Tb-bol csak 700gb-ot lat a gep? Cod-os bundle csomag. A masik h le akartam tolteni egy bd lejatszot es hibaval leall a felenel a letoltes(amit nem tudok hatterbe tenni). :/
  • TomStorm
    #156692
    Most nézem éppen,hogy rendelek egy fehér X1 SO bundle-t.Csak nekem kéne a Ryse és Dragon Age is

    Ha tudtok valami hatalmas pakkról így karácsony előtt akkor szóljatok még ma megrendelném..
  • TDC Geronimo
    #156691
    Azért nem az hidd el. Kész élménybomba az a játék. Ahogy az ember belejön az irányításba, onnantól kezdve nincs megállás. Az atomstabil frém+ nagyon jó motion blur millió csilivili effekt közepette is pedig egy külön plusz pont főleg ilyen szaggatós ACk után.
  • n000rbi
    #156690
    Na ilyenbe még nem futottam bele. Viszont jó tudni, hogy ennyi hónap után is tartogat még meglepetéseket a számomra :)

    Sunset-et be kéne nekem is szerezni, de eltűntek az ócsó kódok, most csak lemezeset látok tizenpárért, az meg sok.
  • TDC Geronimo
    #156689
    Jó bugos az OS meg sokszor elég lassú is. notificationöknél nem egyszer volt már, hogy ottragadt az ablak és csak úgy lehetett eltüntetni, ha xbox gombot kontrolleren hosszan megnyomtam.
  • n000rbi
    #156688
    Nekem is volt már így nem egyszer. Fícsör :D
  • TDC Geronimo
    #156687
    Az mitől van, hogy néha nincs dashen felül a friends tab? Ma is bekapcsolás után nem volt ott csak később jelent meg
  • Totti5
    #156686
    WRC 3 csak az 1-2höz mérten jó(jobb). A közepes cucc küszöbén áll. Aki minőségi autós élményre vágyik kerülje messzire. Egyetlen előnye a WRC liszensz... más semmi.

    Dirt 2+3 ( complete ) kellő kontentet ad rallyból és rallycross és egyéb offorad szakágakból. Változatos élvezetes karrierrel, brutál jó hangokkal, graffal, fizikával, törésmodellel.
  • Firerock
    #156685
    NE lenne ilyen bonyolult...:(
  • Firerock
    #156684
    valaki?
  • TDC Geronimo
    #156683
    jó gyors lett a játékmenet

  • Rage47
    #156682
    Én azt az egy halot nem tudtam végigjátszani
  • Kongy
    #156681
    Na gyerekek, jön az ingyen Halo ODST azoknak, akik a MCC-t nov. 11 és dec. 19 között tolták :) LINK

  • TDC Geronimo
    #156680
    sunseeeeeet, atyaég agymenés ez a játék. Erős versenyben van DAval személyes GOTY címért pedig azt hittem azt már semmi se taszíthatja le...
  • lippet
    #156679
    A WRC sorozatból melyiket érdemes megvenni? Melyiknek jó a játékmódja? Van benne karrier mód, hogy alacsony osztályból elindulva a saját karakterünket vezetgethetjük az elit osztály felé?
  • TDC Geronimo
    #156678
    Egyszerűen zseniális ez a sunset overdrive. Öröm vele játszani. Eladásai elég gyászosak voltak pedig jöhetne ebből az IPből még új rész :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.12.20. 13:03:31
  • Muttley
    #156677
    WRC 3 és/vagy Dirt 3

    WRC 3: rally-ról szól, egészen jó a fizika, apróbb grafikai élethűtlenségek
    Dirt 3: Roadshow jellegű játék + gymkhana, kevésbé a rally-ról, a fizika rendben van, de gyengébb érezhetően a WRC 3-nál, grafikailag kidolgozottabb, mint a WRC 3

    ha a rally autózás élménye a lényeg, akkor WRC 3
    ha a hatásvadászat, akkor a Dirt 3
    ha teheted, mindkettő :)
    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2014.12.20. 11:07:17
  • Katun
    #156676
    A mai akció One-ra a Live berkein belül a Metro Redux Bundle, dejavum van ezzel kapcsolatban. Mintha most vettem volna meg akciósan...
  • DummyBoy
    #156675
    Üdv all!

    Szakmai kérdésem lenne: Elviszik a 360-amat, de szeretném ha a letöltött játékok rajtamaradnának. Ha eltávolítom az accountomat, akkor attól még nem törlődnek a játékok is, ugye?

    Vagy hogyan tudom ezt a legegyszerűbben megoldani?

    Előre is köszi!
  • lac coo
    #156674
    Meg lehet állni, lefelé kell nézned a lábad elé ....
    full HD az kevés, mivel feleződik ,ezért sem tartom semmire az ocolust sem, minimum dupla fhd kellene, de azt semmi gép nem bírja ...
  • Totti5
    #156673
  • Zozo76
    #156672
    En kiprobaltam a Google kartonpapir megoldasat egy FULLHD-s nexus telefonnal (talan 5?). Szoval erdekes es izgalmas volt, bar ugye nagyon zavaro hogy nem tudod iranyitani sehogysem. Volt egy demo ahol be lehetett jarni egy hazat kivul-belul, de ott tulajdonkeppen allandoan mentel elore, nem birtal megallni. Ja es a FULLHD keves neki, tiszta pixeles volt a kep.
  • Botond #156671
    Jön a 14 nanos Intel proci. Nem lehet, hogy a szemüvegbe, vagy az adapterébe benyomnak pár plusz procit számolni, és nem csak az X1 jelenlegi számítási kapacitására hagyatkoznak?
  • Firerock
    #156670
    Na megjött a Festive update a GTA-hoz. Valaki tudja hogy lehet elővarázsolni a havat? :)
  • Ra1n
    #156669
    Nem csoda. Rájöhettek hogy ebből a konzolgenerációból értelmes vr teljesítményt max wii szintű látványvilággal tudnak kihozni...:)
  • TDC Geronimo
    #156668
    Én még nem próbáltam, de nagyon kíváncsi lennék rá. Majd meglátjuk Sonynak hogy sikerül bár nem tudom mikor akarják piacra dobni, mert elég nagy a csend körülötte.
  • Moby
    #156667
    Nem a varázsát veszti el. Amikor bedadog a frame, konkrétan nyomnak egy resetet az agyadon. Kipróbáltam, horror. Itt minden gyengeség sokszorosan bűntet. Nem azért dobálóznak a pékkel, meg a framekkel mert nincs jobb dolguk. Nem véletlen nincs a piacon máig normális, pedig kvázi minden adott hozzá. Ez vagy tökéletes, vagy kuja. A kettő között nem nagyon van semmi. Egy egészen újfajta észlelés. Persze erővel ebből is ki lehet tolni valami ótvart. Szerintem ez is lesz belőle. A nexusomhoz is lehet venni a googletől kartonpapír vr foglalatot lencsékkel. Csodálatos lehet :D
  • TDC Geronimo
    #156666
    Hát VR fos felbontásba meg frémmel szerintem teljesen elveszíti a varázsát.
  • Totti5
    #156665
    Kinect + VR? vagy szimplán olyan játékok amik egyszerűségükben nagyszerűek. Nem csak AAAAAAAAAAA játékokban meg Pében kell gondolkozni. De majd kiderül úgy is pontosan h mi lesz, vagy mi nem.
  • Moby
    #156664
    Ja izé, a dk2 fullhd, pixeles az optikában mint a rohadás, a köv verza már 1440p ^.^
    Oké, nem csillivilli, de na. Ezek a hardverek tökéletesen alkalmatlanok lesznek úgykábé bármihez. Vagy valami iazonyatosan vállalhatatlan fosteknó lesz az egész vr cucc
  • TDC Geronimo
    #156663
    Hát én úgy tudom, hogy az automatán rögzített videókat el kell menteni van is rá opció, különben "elévül"
  • Totti5
    #156662
    Ki mondta hogy törlődnek? nálam egyetlen egy db sem törlődött tavaly november óta.
  • Totti5
    #156661
    Kőbe van vésve hogy AAA csilli villi hyperszupcsi fotoreal játékokhoz használjuk csak?