176613
banner
  • Ra1n
    #156740
    Ez az új vihar és egyéb effekthalmaz csak ezen a szigeten van vagy ha leszedem a DLC-t akkor az alapjátékban is elő fog fordulni?
  • Ra1n
    #156739
    Hjaj felesleges szövegelés, köze nem volt a One-hoz, vett egy ps4-et gyorsan bejött ide pár képtelen baromságot leírni (eleve ez a BD lejátszós dolog vicc), hogy aztán beírhassa hogy elege lett és megy a csere ps4-re..Mindezt 3-4 óra alatt. Ezután odaát meg leírhatta hogy boldog ps4 tulaj most örül rossz előzménye volt a ps4-nek (One), és a két gép ég és föld.

    Mondjuk most hogy megtudtam hogy DDR3 ramok már én is gondolkodom rajta hogy felgyujtom a One-t...Hát ezt hogyképzelik...
  • Totti5
    #156738
    Mai napiszar. "Jobb játék lenne ha nem BF lenne a címe". Most meg ez megy a kommentekben. Atomot a gémerekre. Ide rebút kell, ez már elviselhetetlen.
  • Totti5
    #156737
    Pózolj esőben.


    Naplemente .


    Az új szerzeményem, tunningom. Colin McRae Subaru Legacy RS.


    Kapaszkodni!


    Nagyon vihar.
  • Macccy
    #156736
    Ohhh, nee ...

    ... a DDR3 RAM -ok !!! ... na ez kézzelfogható 1st world problem ... de nem tehetsz róla! mennyire utálom a gyártókat, amiért kiadják a hardver specifikációkat, címeres zsírkocka adatok a pattanásos kis tudatos wannabe "gémereknek" akik nemrég még az új pc vízhűtést méregették Futuremarkkal, whyyyyy ??? mivé lett ez a világ ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    OFF, de mikor az Apple - amit sokan köpködnek - kiad valami vasat, csak a nyilvánvaló dolgot írják ki, nagyobb kijelző, vannak színek, lehet ujjazni, satöbbi, viszi az appokat, a játékokat és ez számít. De akkor jönnek a kockák - akik amúgy is köpködik - és szétfeszegetik és nagyítózzák, hogy mostakkor mennyi benne a RAM, hány magos a grafikus processzor ... aztán meg megy a "fúúú, csakennyi??"

  • Macccy
    #156735
    nem kell az az idézőjel! vén fasz vagy, ezvan :D :D vén CoD punk!
  • TDC Geronimo
    #156734
    Elég sokáig tartott nekik...
  • Totti5
    #156733
    Ha már volt az ellenkezője legyen ez is.

    Assassin's Creed
    12 mins

    We have confirmed that the Patch 4 download size on Xbox One will be fixed starting today.
    Patch sizes will vary depending on the patch status of your game. Please refer to the updated post for more information.
  • TDC Geronimo
    #156732
  • Tyrant01
    #156731
    Még megveheted addig, ha akciós lesz
  • Harlekin
    #156730
    Na végre egy olyan ami nincs még meg
  • Totti5
    #156729
    Xbox Live Gold 2015 január

    - D4: Dark Dreams Don't Die (Xbox One, január 1-31 között)
    - MX vs. ATV Alive (Xbox 360, január 1-15 között)
    - The Witcher 2: Assassins of Kings (Xbox 360, január 16-31 között)
  • Harlekin
    #156728
    Engem nagyon szeret!
    Egy dolog van!!!Jól kell bánni a lányukkal és akkor minden rendben van!Persze a dologhoz hozzá tartozik,hogy a barátnőmmel való "nagy" korkülönbségből adódóan anyósom és én közöttem viszonylag kicsi a korkülönbség így megértjük egymást...
  • Kongy
    #156727
    Jófej anyósod lehet :D Engem eddig barátnőim anyucijaik mind utáltak :D
  • Harlekin
    #156726
    Hova???Bárhova...Mindig meg van az a hely idő ahol ez,JÓ.Nálam ez nem kérdés,mint ahogy pár éve amikor az Assassins C.-s felsőket rendeltem ebayen is feltették itt azt a kérdést,hogy hova veszem majd fel.Minden napi használatra.
    Több dolog is van Én jól érzem magam benne és az,hogy esetleg valami maradi korlátoltnak nem tetszik pont telibe szarom.
    És speciel az AC felsőkből az enyém után még 9 darabot rendeltem,másoknak,ismerősöknek,idegeneknek akik az utcán megkérdezték,hogy honnan van?
    A 9 darabon cirka 12 ezret kerestem!Tehát nálam ezek a dolgok soha nem kérdésesek,hogy mit mikor miért.Pontosan ezért is kaptam ezt,mert ismernek...

    Sőt megsúgom neked most is rajtam van a codos póló és ebben a percben értünk haza a madaras teszkós bevásárlásból.És a kabát alatt csak ez volt rajtam felül, tehát bent jó sokan látták
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.12.22. 11:46:15
  • Muttley
    #156725
    én pár hónapja CoD Ghost polo-t kaptam
    de a ruhásszekrényben pihent
    mivel azon felül, h jól néz ki, volt egy kérdés, amire nem tudtam épeszű választ adni magamnak :)
    ezért odaadtam az unokaöcsémnek
    ez a kérdés pedig úgy hangzott - neked is érdemes magadnak feltenni:
    vagány, szép, de hova veszed fel...?
  • Totti5
    #156724
    Letöltéssel még sosem volt gondom, nyilván egy100 megás app pillanatok alatt le kell h jöjjön, ha nem akkor ott valami gond van. Amúgy pár óra alatt h sikerül a felbontast kitapasztalni? Egyáltalán mivel játszottál? :) nem mintha már lényeges lenne, ha neked megérte ez akkor HAJRÁ irány a PS4.
  • barmi
    #156723
    Nagyon adja szerintem is !
  • Harlekin
    #156722

    Na szaladj a ps4 ér,ha már így "kiszúrtál" magaddal!!!Végre lesz itt valaki aki X1 ről megy át ps4-re,mert eddig csak olyanok voltak akik PS4 ről jöttek x1-re...na megyek kávézni és elgondolkodok,hogy ez mi miatt lehetett!
  • Ra1n
    #156721
    A felbontás az esetek 90%-ban szinte észre sem vehető, a ddr3 ramok semmit nem jelentenek,gaming szempontjából a ram a legkevésbé mérvadó. BD lejátszót nem tudom mit akartál, a mediaplayer mindent visz,ergo taps. Hogy 1 terából 700-at lát,ennyi a rendszer+fenntartott,ne félj a Sony gépen sincs másképp. Minél nagyobb a vinyó annál több a fenntartott.
    Ha a One nagy csalódás a PS4 mekkora lesz.

    De köszönjük hogy bejöttél és feleslegesen trollkodva a One userek tudtára adtad milyen jársz hogy a saját balf*szságod miatt ps4-re cserélték a gonosz rossz gyengefelbontású ddr3-as One-t.
  • Smithie
    #156720
    Ha az a "hozzaertes" hogy mialatt leszed egy bd lejatszot nyugodtan lefozhetsz egy kavet, akkor maradjon annak akinek erre van turelme es HOZZAERTO... A masik a felbontas es a ddr3-as ramok... A regi 360-at megtartom, de ez a one egy nagy csalodas...
  • TomStorm
    #156719
    Na kiváncsi vagyok megkapom vagy sem Sunset Overdrive Bundle mellé "Assassin's Creed Unity Notre Dame Edition + Előrendelői ajándékok! " játékot.
    Megkérdeztem azt mondták bármit ami raktáron van,hát ez is raktáron van:D
    Azért egy Dragon Age beugrott még a pakkba(152eft összesen,ha megkapom AC:U Notre Dame-ot mint választható játékot akkor sz.tem megérte,ha nem adják akkor meg ideges leszek)
  • Ra1n
    #156718
    Na ez így ebben a formában még érdekel is, földút,rallyszerűség...És nem a rohadt erdőn mezőn kukoricaföldön át szerencsétlenkedés a semmibe....

  • Totti5
    #156717
    Nagyon jó a Storm Island DLC. Homok, kavics, dagonya, sár, offroad, murva, ugratók, köd, vihar.


  • gduck
    #156716
    +1
  • TDC Geronimo
    #156715
    oh tényleg még azt is be kéne szereznem valamikor :y
  • Moby
    #156714
    Az elsőt, Horizon2-vel.
  • TDC Geronimo
    #156713
    sunset mindenképp
  • Moby
    #156712
    Igen-igen. Erről lehet szó. Ahohy az MCC-nél is.
    WAIT!
  • tarti19
    #156711
    Eddig a pontig napi szinten használta s frissített is amikor jelezte a rendszer, hogy van új letölthető tartalom. A hibakódot beírtam a support oldalára, de ott nem ismert jelenség van. Gondolom vendég profillal itt sem lehet livehoz csatlakozni s így marad eza körforgás.
    Szóval igazából nekem is furcsa, hogy csak eltűnik egy account, de csak egyedül fért hozzá. Esetleg valaki mégis le tudta törölni? Vssza lehet állítani?
  • TomStorm
    #156710
    Kissé nehéz döntenem:
    -Microsoft Xbox One 500GB White Edition + Sunset Overdrive + 1 választható játék a készleten lévő XBOX ONE játékok közül!
    -Microsoft Xbox One 500GB + Fifa 15 + Forza Motorsport 5 + Ryse:Son Of Rome
    Egy áron van mind2
    A színt se tudom eldönteni sem azt,hogy melyik játékot választanám a fehér X1-hoz:/
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.12.21. 18:12:56
  • gduck
    #156709
    Hát engem tegnap állandóan lelőttek XD Vagy mindenki profi vagy én vagyok a béna... Gondolom inkább az utsó :D
  • Rage47
    #156708
    Lehet ezért béta
  • Harlekin
    #156707
    Csengetnek az előbb...kimegyek és 1 "futár" áll a kapuba...Mondom mit szeretne?Közli csomag Angliából!...?????Kérdem kell fizetni ???Közli nem!!!Akkor mondom jó helyen jár...Kinyitja a kocsit és 1 baszott nagy csomag...Levél rajta,hogy nem bomba!!!Na mondom akkor ez anyóséktól jött!!!Úgy is volt!!!Mivel nem tudtak hazajönni ezért így küldték el az ajándékokat!!!És akkor a lényeg!!!Az 1ik karácsonyi ajándékom!Azt hiszem elég jól ismer!!!
  • Moby
    #156706
    Gondoltam megnézem a halo5 multibétát, de végül csak a 343 mostanra sztenderddé váló döbbenetes inkompetenciáját találtam serverissue ablak-feszt képében.
    Fogalmam sincs hogy jött össze ezeknek a fakezűeknek a csodás negyedik rész. Vak tyúk is alál szemet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.21. 16:16:16
  • Harlekin
    #156705
    Mi az,hogy eltűnt!?Honnan?Varázslat nem létezik profil nem tűnik el...Az vagy nem is létezett vagy szimplán nem tudsz belépni,de eltűnni nem tűnik el....Legalább is lives online profil!!!Mert a nem online profil az törölhető és arról ha nem volt plusz biztonsági mentés akkor sehonnan nem szedhető vissza...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.12.21. 15:42:16
  • tarti19
    #156704
    Sziasztok. Egyik ismerősömnek eltűnt a profilja s így nem tud frissíteni. Hol lehe tmegnézni, hogy merre leledzik az accountja?
    Köszönöm előre is a válaszokat.
  • Harlekin
    #156703
    Azzal kellett volna kezdened,a komoly gépet meg meghagyni azoknak akik értenek is hozzá!
  • Moby
    #156702
    LOL
  • Totti5
    #156701