176613
banner
  • grebber
    #156780
    Akkor maradnak a legok semmi értelmes.Köszönöm!
  • partizan182
    #156779
    + epic mickey 2, Toy story 3, Fable 2

    Úgy nézem itt ki is merül, igazából egy wii-re lenne szükséged szvsz :)
  • partizan182
    #156778
    Tiszta hulyek vagyunk: Kameo - elements of power. A Rare utolsó értékelhető játéka.

    Egyébként: http://www.co-optimus.com/system/1/xbox360.html
  • grebber
    #156777
    Ezeket ismerem és nem a tesomnak + barátnőjének valóak.

    Ilyen Lego szerű "gyermek" cuccok nincsenek?
  • Lunki88
    #156776
    Army of Two, Left 4 Dead 1-2, Dead Island, Borderlands 1-2, Halo Reach, Resident Evil 5-6, Gears of War 1,2,3 egyelőre ennyi jutott eszembe.
  • grebber
    #156775
    Ilyen sok van? Mert nem győzöm jegyzetelni
  • Totti5
    #156774
    Ja, a béta nem volt elég elrettentően szar, majd követlező résznél nem lesz és eladnak hypal 20 milliót :D
  • Rage47
    #156773
    Activision mindig tudta, hogy kell reklámozni :)
  • Ricsi234
    #156772
    2.
  • Totti5
    #156771
    Nem hogy tüntetnének ellene!
  • TDC Geronimo
    #156770
    ejjha de sok a birka, Köztük én is aki anno ezért pénzt adott :(
  • Totti5
    #156769
    "Az ünnepek apropóján a Bungie is közzétett néhány számot a Destiny kapcsán. A fejlesztők szerint eddig közel 13 millió játékos (12 869 066, hogy pontosak legyünk) próbálta ki az online FPS-t.

    22,93 millió Guardiant csináltak, és 872,4 millió órát töltöttek el a játékkal, vagyis átlagosan 67 órát játszott mindenki."
  • Moby
    #156768
    +1 :D
  • Ra1n
    #156767
    Neeeeee dörzsöljétek a lámpást,nem hiányzik a dzsin.....
  • TDC Geronimo
    #156766
    Hát aki azt mondja rá biztos nem játszott vele, mert köze nincs hozzá.
  • Totti5
    #156765
    De,de,de ez csak egy Infamous lopás, de semmi egyénisége.
  • Moby
    #156764
    Egyébként ez az a játék, amit nem lehet jól bemutatni. Emlékszem, megjelenés előtt szinte nem is érdekeltek a videók. Euro cikke hozta meg a kedvem. Sztán végigjátszás után véletlenül belefutottam az e3 trailerébe, és úgy, hogy értettem mit látok, azonnal be kellett kapcsoljam újra :)
  • TDC Geronimo
    #156763
    Sony jó nagy pöcs volt, hogy annyira ragaszkodott az IPhez, hogy ezzel elüldözte onnan insomniacot. Ez ha lenne PSen is, sokkal több emberhez eljuthatott volna.
  • Moby
    #156762
    Jaja. Ennek a generációnak a legjobb exkluzívja eddig, és 2014 legjobb konzoljátéka is.
  • TDC Geronimo
    #156761


    Ezt veszem egyből meg miután letoltam teljeset. Idén én még játékkal így nem szórakoztam, mint ezzel. Sőt, lehet nem csak idén...
  • grebber
    #156760
    Xbox 360-ra tudnátok mondani pár akár osztott képernyős coop-ot vagy akár olyat mint pl a Lego játékok ahol mindvégig párban lehet menni + esetleg van benne bossharc stb.
  • Ra1n
    #156759
    Bejössz ide leírsz egy nagy adag képtelen baromságot, majd átmész a ps4 topikba ahol ég és földnek titulálod a különbséget és vered a melled milyen jó a ps4 és milyen rossz az előzmény, és az itteniek az "xboxotok"?:)
    Meg tipikus fanatik hozzáállás?:)
    Milyen érdekes hogy a Sony gépen amin aztán a multimédia végképp nulla elsőre játszani jutott eszedbe és nem filmet nézni,nomeg nem tűnt fel hogy ott sem kapod meg az 500gb-t..:D
    Arról már nem is beszévle hogy az alatt a pár óra alatt amíg nálad volt nem játszottál,filmet akartál nézni feleslegesen BD lejátszót leszedni, majd amint megjött a ps4 egy raklap játékkal nekiestél játszani.
    Maximálisan hiteles! :D

    Szép munka!
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.23. 13:34:43
  • Harlekin
    #156758
    Igen ez a fogást találni pont ugyan úgy igaz az értelmetlen kommentre is!!Remélem ezzel is segítettünk,mert ugye kérdés az nem hangzott el tőled csak 1 röpke észrevételezés ráadásul arról amiről MINDENKINK tudni illik!
    És igen a te hibád,hogy a gondolkodást arra cserélted amire nem kellene!

    És neked is boldog karácsonyt a "kedvesedel" ha már ps4 topikban első hszben annyira áradoztál!És prezentáltál egy hogyan keletkeznek a kedveséről szóló hszek mintapéldát!!!
  • Moby
    #156757
    >és mivel nem játszok

    Igen, ez volt az egyetlen, ami a nulladik posztból is lejött. Ilyenformán szerintem tökéletes mindegy mindenkinek, hogy ezt a tevékenytelenséget min folytatod a jövőben. Pusztán az agyatlan csapkorászást nem szívlelik seholsenem. Platformfüggetlenül. Témafüggetlenül. Én személy szerint örülök annak, hogy lecserélted az xboxot. Annak már kevésbé, hogy ps4-re, mert abban a topikban is érintett vagyok, és láthatóan ott folytatod az itt elkezdett hadonászást. Ez nem a választott platformodnak szól, hanem a személyednek.
  • Totti5
    #156756
    Ez rendben van, de honnan tudod akkor hogy Ps4 a királyság és nem véletlen pont a WiiU? Ha nem játszol... Nem teljesen tök mindegy?
  • Tyrant01
    #156755
    Az már megvan, de az Alient berántottam 6k-ért :)
  • TDC Geronimo
    #156754
    DA 7.7k ma boxra oO

    Már a 11ks eredeti ár is rablás, hát még ez. Vigye, akinek még nincs meg. 8k-ért kap 100+ órányi contentet.
  • Smithie
    #156753
    Na akkor ha minden xbot kiadta magából a frusztrációját annyit elárulok, hogy ajándékba kaptam és mivel nem játszok, fogalmam nem volt mi ez a "One"... De utólag utána olvasva valóban az én hibám, hogy elfogadtam... Tipikus fanatik hozzáállás, hogy ha valakinek nem tetszik amit írnak a kedveséről akkor belekötnek bármibe amin fogást vélnek találni...

    Az én hibám, hogy volt merszem itt segítséget kérni, ezért esdeklem a megbocsátásért!

    Boldog Karácsonyt!
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2014.12.23. 10:48:30
  • karajjj
    #156752
    Azzal nem is lenne akkora gond, hogy ők hogyan adják meg, ha ezzel mindenki tisztában lenne, nem lennének félreértések.
  • gduck
    #156751
    Egy szűz XO első indításkor jó nagy frissítést lehúz a netről. Ennek nem olyan a supportja mint annak amit vettél helyette.

    Ezt a "szakmai dumát" (DDR3, felbontás) meg jó lenne csak akkor használni, ha valóban tudod mit és mennyit is számít ez. Bár ez nem a Te "hibád", hanem a médiáé.

    JÓ JÁTÉKOT!

    UI:
    Moby: "hogy a keci hdd gyártók decimálisra adják meg a méretek"
    Na ettől én is állandóan eldobom az agyam. Aki ezt kitalálta (régen nem így működött ám), azt elküldeném egy sóbányába bitet bányászni
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.12.23. 09:50:11
  • Moby
    #156750
    Mármint a bináris meg a decimális számrendszerhez? Az ha jól rémlik elemi iskolás tananyag.
    Oké, ahhoz azért kell egy számtekszakkörös jártasság, hogy a keci hdd gyártók decimálisra adják meg a méretek, miközben mindenki más binárisban számol, meg hogy a konzoloknak is van oprendszerük, meg ilyenek, de na. Ezt elmeséli a gugli is mindenkinek ha megkérdezi. Még egy IT-s programozónak is :)
  • Harlekin
    #156749
    Na azon Én is szakadtam!!!(IT,programming)Lehet most tanulja és még ehhez a fejezethez nem értek el!!
  • TomStorm
    #156748
    Hát nem adták,mind1 nem kezdtem el vitatkozni mert DA:I Deluxe-t odaadták:D
    Holnap jön a csomag és bár van már egy Cur.Gen nálam,mégis remegéssel várom az X1-t mert úgy őszintén ezt szerettem volna elsőre is:)

    Sunsetre meg nagyon rá vagyok hangolva.Kiváncsian várom..
  • Totti5
    #156747
    Természetesen minden felület máshogy viselkedik.
  • Totti5
    #156746
    Ps4 500.000Gb ot ad ki. Kifizette azt kapja, teljesen érthető.
  • Ra1n
    #156745
    De elötte még azért le akart szedni egy BD lejátszót mert nyilván a mediaplayer nem vitte, valamint felháborodott azon hogy a bejelentett 1 terából egy szép részét elfelejtheti a rendszer miatt...Ez máshol nem így van!!!!
    Nem beszélve arról hogy azalatt a kb 3-4 óra alatt amíg nála volt a gép az első dolga volt a filmnézés és a tárhely ellenőrzése!

    Teljesen hiteles.:)
  • Moby
    #156744
    Neeem. Nem ez a legjobb része. Hanem, hogy hazavitte, kiderült, hogy ddr3 van benne, amitől annyira megijedt, hogy visszaszaladt kicserélni egy ps4-re.
    Mielőtt megvette, nem írta le a zinternet, hogy mi van benne? A másik meg a egyterábólcsakhétszázgigátlát. Adatlap: IT, programming. LOLSASAFFDSASS
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.22. 23:35:28
  • Kit--Kat
    #156743
    A földes utak meg mezők az eredetihez hasonlóan "tükörsimák", vagy ezen javítottak? Nekem ez a része nagyon nem tetszik, egy kicsit több realitást vihettek volna ebbe a részébe.
  • Totti5
    #156742
    Okké. Egészen véletlen belebotlottam a PC Guru Far Cry 4 tesztbe, megnéztem. Ez lényegtelen, én sem értettem, semmi reakciót nem váltott ki, de ha már ott voltam a yutub csatornán, akkor látom hogy van Forza Horizon 2 teszt.

    Tunningnál simán elmentek amellett h az autó paraméterei is állíthatóak és nem csak alaktrészek tehetőek bele... oké, ketten tesztelték a videóban is ketten beszéltek róla, mondjuk azt hogy egyik sem vette észre hol van az opció ( de akkor miért ezt kérdezik egymástól és miért másról beszélnek?! )

    A végén jön a 360 vagy Xbox One verzió.

    Szó szerint írom.

    "360 verzió tulajdonképpen egy és ugyan az"
    "eltérés elsősorban a látvány terén van"
    'igaz ott a napszakváltásról és az időjárásról le kell mondanunk"

    Értem én, hogy benzinnel megy, de mi hajtja?
  • Totti5
    #156741
    Fogalmam sincs, azóta a szigeten vagyok és nem is megyek vissza :)

    ( valszeg nincs az alap térképen )