176613
banner
  • darkSectorxxx #157021
    +1
  • davidka003
    #157020
    Az indie cuccok nagy része egy gagyi hulladék. Néhány van ami tényleg jó.
    Inkább játszok AAA címekkel, mert azoknak esetlen van jó története, jó grafikája, jó szinkronja.
  • Totti5
    #157019
    És mik azok az újító indie cumók?
  • Kongy
    #157018
    Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de AAA címektől nem szabad forradalmat várni, az indie játékok fele kell kacsintgatni, mert bár van egy halom hulladék köztük, mégis jobban mernek újítani, mint a nagy kiadók, akik csak nyomják a bevált receptet.
  • Ra1n
    #157017
    Vagy szimplán ott hogy rohadtul nem jön be mindenkinek és ugyanúgy ahogy én is 1-2 órás szórakozásnak tartják. Nálam is annyi volt majd ki is fújt az egész. Ezvan.
    Kizárt hogy azért ne fogyna valami mert egyes haterek rossz hírét keltik. Egyébiránt "lehet sírni hogy forradalmi nincsen"...Na nem mintha a Sunset hűdenagy forradalom lenne.....:D Egy poénokra hegyezett arcade tömeghent őrület ennyi.
    Haverokkal nagyon adja a hangulatot, és őrület ami benne van, de a forradalmitól fényévekre van.

    // Ugyanakkor az olyan címekhez képest mint az Infamous (amiből egyes idióták szerint lopott), egy kimagasló 5 csillagos exkluzív, míg az Infamous jó ha megér kettőt....
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.03. 11:07:06
  • partizan182
    #157016
    A kapufa inkább a kissé erőltetett poénkodás és a general stilus volt, a punk hosszú évek óta senkit sem érdekel (lásd Tony Hawk sorozat szárnyalása mostanában).

    Kb úgy járt mint a Brütal Legend: hiába minden marketing, végtelen bundlik ha a nagyközönség egy pillantásával full érdektelenné válik csak a választott stílus miatt.

    Új Rachet meg jöhet :)
  • Totti5
    #157015
    A fene tudja h ezek hol csúsznak el. Őrült jó reklámkapmánya volt, mind a videók, bemutatók, mind a pl az E3on való megjelenésük. Valahol ott kezdődhetett hogy minden eleme lopott... s ez terjedt, a végére mindenki elhitte és netszerte ezt lehetett olvasni róla. Ilyen siralmas adatok mellett ennek nem lesz folytatása ( nem mintha kellene ), az Insomniac meg megy vissza szépen Ratchet & Clank-kat gyártani a Sonynak, azok talán fogynak. S lehet tovább ríni h semmi új és forradalmi nincsen csak a CODACFIFA.

  • Harlekin
    #157014
    Az idei év egyetlen olyan címe ami hibátlan minden téren...Igen sajnos érthetetlenül elmaradtak az eladások,de remélhetőleg nem veszi kedvét ez a készítőknek a folytatástól,mert pont ma beszéltük,hogy ha bejelentenék a folytatást,azonnal pre ordert nyomnék rá,ha lehetne!
  • darkSectorxxx #157013
    Gratula! :)
  • TomStorm
    #157012
    Grat hozzá:)
  • Totti5
    #157011
    Most fejezem be komolyabban nekülve egy jó 3 órára. Ez a cucc sziporkázik folyamatosan. Látvány, graf, részletek, zene, poénok, feladatok. Pazar, nagyon profi cucc. Patentul van polírozva, kitesztelve átgondolva ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Nem lehet belekötni.

    Ez viszont sajna nincs értékelve:

    "Disappointing Sunset Overdrive Sales as it only sells 320,000 worldwide"
  • Totti5
    #157010
  • Renjike
    #157009
    Na srácok csatlakoztam a jelen generációhoz egy Kinectes géppel , egyelőre 3 goldos ONE játékom van meg Dance Central Spotlight amit hozzá adtak de fergeteges egy gép. :)
  • Lamech
    #157008
    Jövök nemsokára. ;)
  • Muttley
    #157007
    te akarsz lenni az igazi BATMAN?
    ITT a lehetőség ... :-)
  • Harlekin
    #157006
    Ne filmezz gyere titnozni vagy sunsetezni.Napok óta könyörgök mindenkinek...Most sunseteztünk 1 kört Norbival,mert nagy nehezen rávettem és azonnal rákapott az ízére... Azt mondta csak ezt nyomjuk!
  • Harlekin
    #157005
    Nem kérdés!!!
    Sunset Overdrive!!!Mindent üt ez a játék és mindenbe!Hangulat,ötlet,kivitelezés és ahogy fut az hihetetlen!!!Ennyi!!!
    Nem tudom megunni!!!!

    Kicsivel többet szoktam ölni mint a második!!!
  • Macccy
    #157004
    Kivettem a bluray-t. Még csinálta dashboard alatt is, 10-25 másodpercenként. Restartoltam. Nem csinálta 20 percig se. Beraktam a lemezt vissza, automatikusan elindult a Blu-ray Player app, na máris elkezdte a ki-be kapcsolgatást is az erősítő! Megb*szom!@%*
  • Macccy
    #157003
    De mivel a kapcsolatot bontja egy pillanatra, nem is biztos, hogy a hanghoz van köze. De mi a francért kapcsolgat? És miért akkor, ha filmet nézek?!
  • Macccy
    #157002
    Az a gond vele, hogy nézem a filmet és piff egy-két másodperc fekete kép, látom felvillanni a PCM feliratot meg villan a HDMI kapcsolatot jelző piros fény, aztán visszavált Dolby -ra és visszajön a kép és hang aztán egy darabig elvan aztán megint puff, véletlenszerűen. És játékok alatt nem, csak a filmeknél bassza az anyját!
  • TDC Geronimo
    #157001
    Film alatt változtatja vagy filmek között? DVDn biztos nincs PCM hang ott dolby lehet, blurayen lehet PCM az a legjobb minőségű tömörítetlen ott azért vált arra. Mi a gond ezzel?
  • Macccy
    #157000
    Ja és az X360 nem csinálta, az erősítőn semmit nem állítottam azóta ...!
  • Macccy
    #156999
    Srácok, nem vágjátok mi a faszért kapcsolgatja a konzol az erősítőt PCM (?) és DOLBY DIGITAL között amikor dvd vagy bluray szart nézek?? Most épp Bourne trilogy bluray közben, előtte Avatar bluray volt meg múltkor dvd film alatt is. Az ideg megbasz a kurva *sten faszára húzná rá ezt a szart, megint beleraktak valami okos technikát biztos amit a szar se kért!!!!!!#!%@
  • darkSectorxxx #156998
    Francba ismerőssel X1-ről megvettem volna, vagy weben keresztül. :S
    Oks akkor majd egyesével megszerezzük.

    Mondjuk érdekes PS4-n magyar store-ban nem is elérhető. (bár amúgyis US-be venném)
    X360-on sem láttam még. Kíváncsi leszek az árakra majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.01. 19:16:52
  • Totti5
    #156997
    Nem.
  • darkSectorxxx #156996
    Üdv.
    Először is BUÉK!

    2x.
    Kérdésem lenne, ha valaki lenne szíves megmondaná, hogy a Resident Evil Remastered HD-t ha megvenném X1-re preorder-be, akkor itt is megkapom az X360-as változatot? Crossbuy itt is mint PS4-en?
    Választ előre is köszönöm.
  • grebber
    #156995

    Visszatérhet a Perfect Dark
  • n000rbi
    #156994
    Dark Dreams Don't Die szedhető golddal.
  • TomStorm
    #156993
    B.Ú.É.K!!

    GOTY 2014:
    1:Dragon Age:Inquisition
    2:Alien Isolation
    3:Sunset Overdrive
    4:Assassin's Creed:Unity
    5:Middle-earth: Shadow of Mordor
  • Zavarodott
    #156992
    Boldog Új Évet Mindenkinek! ;)
  • Macccy
    #156991
    B.Ú.É.K
  • Ra1n
    #156990
    Egy telefonálást szerintem megér, vannak hülyék netszerte.:)
  • Renjike
    #156989
    Én is így gondoltam de azért elkezdtem vele beszélni hátha nevetek.
  • Kongy
    #156988
    1 napos reggel tuti nem tárgyalnék... :)
  • Renjike
    #156987
    Vettem a Média Marktban egy PSVitát eléggé jó áron , megpróbáltam haszonnal eladni és jelentkezett egy srác Hardveraprón hogy elcserélné egy 250 gigás slimre , kinectel. Szerintetek ez mennyire reális? + a srác ma regisztrált amikor írt ezért kicsit furcsa .
  • gduck
    #156986
    1. The Crew
    2. Sunset Overdrive
    3. FH2
    4. FC4
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.12.31. 13:37:25
  • misiizsai
    #156985
    Sziasztok!
    2 napja vettem egy Xbox One Controllet PC hez ami műkődik is Micro USB vel.A kérdésem az lenne hogy Controllerre van garancia? Bontatlanul vettem. Számla is megvan.Előre is köszönöm a választ! Mindenkinek Boldog új évet!
  • Katun
    #156984
    Ennyire jó az új Wolfi?
  • Muttley
    #156983
  • Muttley
    #156982
    Thief 4