176613
banner
  • Totti5
    #156981
    Az jövőre csúszik.
  • Moby
    #156980
    SO és FH2 megosztva.
    Az évvel együtt búcsúzom a platformtól is, visszatétést nem tervezek, bár még ki tudja mit tartogat a jövő.
    HNY mindenkinek!
  • Kongy
    #156979
    DAI magasan.
  • Firerock
    #156978
    GTA hiányzik! :)
  • Totti5
    #156977
    Kinek mi volt GOTY?

    1. Wolfenstein: The New Order
    2. Bayonetta 2
    3. Assassins's Creed Unity
    4. Forza Horizon 2
    5. Assetto Corsa
    6. Dragon Age Inquisition
    7. Valiant Hearts: The Great War
    8. D4: Dark Dreams Don't Die
    9. Fifa 15
    10. Watch Dogs
  • Macccy
    #156976
    you are sick
  • Tyrant01
    #156975
    Idén legalább meg tudtalak előzni, 1488 acsi, 36000G.
    70 éves koromra utol is érlek, ha marad ez a tendencia évenként
  • Harlekin
    #156974
    Nekem idén X1 en 63 játékból 1294 acsi nyílt és 32000 GS-t eredményezett.Összesen meg 1,317 Achievements and 29 Challenges in 68 games, for a total of 60231 TrueAchievement points (32840 GamerScore).x1 és 360 összesen...
  • Botond #156973
    Idén én is haladtam vagy 1200 pontot előre, és így megvan a 12500! \o/ Még pár száz év, és én is elérhetem a 200000-t. :D
  • Harlekin
    #156972
    Na ez megnyugvással tölt el,hogy így gondolod!
    Kicsit mérges vagyok,mert idén át akartam lépni a 200000 GS-t de sajna az év utolsó negyede nagyon melós volt így elmaradt ez.Pedig aztán játék volt hozzá bőségesen,hogy a maradék 5000 gs-t kiszedjem.Csak idő nem volt hozzá elég és rengeteg olyan játék volt ami acsizás helyett játékként kötött le!
  • Macccy
    #156971
    Abban bíztam, hogy lesz HALO MCC is (mint ahogy Sunset volt) -50% így az ünnepek alatt, de nem úgy néz ki ... Ha bárki látna digit kódos HALO pakkot jóárasítva, mondjuk 45 dolcsi vagy az alatt, az ne habozzon szólni! thx
  • Macccy
    #156970
    narkós
  • Macccy
    #156969
    Jólvan csapni fogjuk, mert a Titánfall is tetszik nekem, nagy a hangulata ... sőt egyelőre Sunset -ben eléggé el vagyok veszve a sok fröccsenés és robbanás közben, néha azt sem tudom a dróton vagyok e még :D :D Szóval kell gyakorolni mindkettőben!
  • Harlekin
    #156968
    Szerintem bár bizonyossággal nem tudom állítani hiszen MCC is mint minden más játékom digitbe van meg,de szerintem semmilyen formában nem kell MCC hozzá,tehát szerintem a lemez se kell,mert sehogy nem függ össze MCC vel a beta.Így lényegtelen hogy lemezről felteszed vagy sem,de erősítse ezt meg más is,ha így van.
  • Botond #156967
    A GS-ed elnézve 100% biztonsággal kijelenthetjük, hogy nem vagy függő. :)
  • Rage47
    #156966
    Ma toltuk 3-an gamepodos sracokkal, nagyon fun volt a sunset overdrive :D aztán mentünk publicra, ott is jókat röhögünk :)
  • TDC Geronimo
    #156965
    hm tehát ha elkérem a lemezt havertól és felrakom betat, akkor lemez nélkül játszatok vele?
  • Kongy
    #156964
    BF-feeling. Mondjuk CoD-ban is csak a HC-meccseket szeretem...
  • Harlekin
    #156963
    Nem semmi köze hozzá.Saját indítása van.Tehát esélyes,hogy lesz 1 publik beta,ha jó fejek!
    Viszont nyomtam pár kört és nekem valahogy nem adta sajna,valahogy engem ez nem kapott el.Nem fexik az hogy 600 lőszer kell mindenkibe tőlem Én meg kapok 1 et és halott vagyok...
  • Harlekin
    #156962
    Jó lenne már ,mert nagyon elkapott és jó lenne olyanokkal nyomni akikkel lehet közbe beszélgetni,mert nem csak az esztelen öldöklésből áll a dolog eleinte,hanem megbeszélni ki védi a dolgokat első körökbe stb...Na tehát jó lenne ha többen lennénk,de,ha ezt nem akkor titanozni,mert ahhoz is nagyon van kedvem...
  • Harlekin
    #156961
    kizárt...Ahogy haza érek ekszbaksz on...majd szia kicsim haza értem(asszonynak köszönés)hangzik el!Majd este lefekvéskor off,ha el nem felejtem!
    De sajna elég sokat megy üresen(Arty bosszantása miatt nem védeni a földet dolog miatt) a box!!!Amikor ébren vagyok,akkor megy ez biztos kivéve,ha dolgozok akkor azért kikapcsolom,tehát ha itthon vagyok akkor 99.99999%,hogy megy mert ha van 5 percem átkapcsolom a tv-t és nyomom...Lehet ez a függőség??
  • Macccy
    #156960
    Valamikor majd jövök, igyekszem időt szakítani még a héten! incomiiiing!!!! :D
  • TDC Geronimo
    #156959
    Halo 5 beta egyelőre MCC nélkül esélytelen mi? Azért reménykedem hátha utolsó héten 1-2 napra legalább megnyitják a többieknek is. Aki tolja az megmondaná, hogy MCC menüből kell indítani minden alkalommal vagy megy a lemez nélkül is? Kölcsönkérném havertól, ha így működik.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.12.30. 21:17:32
  • Totti5
    #156958
    Kb annyi mint amcsiban.

    EA Access subscription is $5/month or $30/year ( kb 1500 / 7500 )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.30. 21:14:34
  • TDC Geronimo
    #156957


    Amúgy előfordul, hogy te nem vagy online? Akárhányszor felmegyek olyan még nem volt, hogy te ne lettél volna :D
  • TDC Geronimo
    #156956
    Érdekes ez az EA access árazás is magyaron, 1 hónap 990, 12 hónap meg 5990. Jó nagy a kedvezmény 1 év vásárlásnál :)
  • DummyBoy
    #156955
    Bár én sosem voltam krőzus, nem volt komoly cockpitre sem lehetőségem sem pénzem, de ami volt, abból kihoztam mindent ami lehetett xD

  • Harlekin
    #156954
    Na egy kicsi ízelítő plusz demonstráció,hogy nulla az fps drop pedig aztán van történés Sajna nem volt ki a teljes squad ezért Jó lenne ha Te is jönnél meg akinek kedve van!!!Ez itt a vég játék már ami a videón van!
  • DummyBoy
    #156953
    Én repülő szimulátoroztam, idén váltam meg a G940-emtől meg a TrackIR-emtől ... Lehet túl sznob vagyok, de hasonló cucc nélkül nem repülök. :)
  • Moby
    #156952
    Mondanám, hogy csábító, de tegnap végre sikerült vennem egy nagyobb madarat, ha lesz egy kis időm, azt fogom reptetni a mélyűrbe. És holnap, és holnapután, ésígytovább :D
    Inkább vegyetek tőlem one-t. Friss, ropogós, zörgésmentes a kontrollere, igazi minőségi darab :D
  • Harlekin
    #156951
    Ne bassssz fel agyilag,hogy erre vagy rákattanva!?Na nyomd meg szépen a kontrolleren a guide gombot és gyere sunset over multizni befosol olyan jóóóó
  • Moby
    #156950
    Mi kerül sokba? Vettem hozzá egy TM HotasX-et 13-ért, amit 1 hét múlva a tesco leakciózott 8-ra...ez minden ami kell hozzá :) (oké, majd énis veszek saitek x52-55-öt, de az má opcionális). Leginkàbb idő meg tanulni, felfedezni vágyás kell hozzá. Ez nem egy rapidlövölde.
  • DummyBoy
    #156949
    Ez az egyetlen olyan PC-s játék jelenleg ami miatt gondolkodom, hogy mégis vissza kellene rakni a PC-mbe egy videókártyát :)

    De nem, erős vagyok, főleg mivel repülős-űrös, sokba kerülne megint mindent beszerezni hozzá ...
  • Macccy
    #156948
    jahogy Elite:Dangerous ... atökömse gondolta :)
    hhh, régen C64 -en nagyon imádtam, de ma már nem biztos, hogy sokáig ellennék vele ... a gőzgép meg gőzgép marad, ha 3 mozigép van rákötve, akkor is

    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.12.30. 08:26:45
  • Botond #156947
    Hogy ne tűnjön úgy, hogy direkt be akarod szivatni kongyot! :D Meg persze Fh2 miatt. :)
  • Moby
    #156946
    Nem, ez má megjelent rendesen. Reszelni persze sokáig fogják, meghát ez ilyen félig mmo, meg nem is, demán nem béta. Kapható kereskedelmi termék.
  • TDC Geronimo
    #156945
    ez is ilyen jóféle kickstarter amiből egyszer majd talán lesz valami? :)
  • Moby
    #156944
    Egy egész jóféle szeneslapát :D :
  • Macccy
    #156943
    miazaz E:D ??? elsőre azt hittem valami fura sapkás smiley, de már gyanakszom valami kockulás! :D

    Eeeeeeehhhh ... PéCé ... gőzgép szeneslapáttal :)
  • Totti5
    #156941
    Most multiztunk 3 órát Fifa és Titanfallal. Minden hibátlan volt.