176613
banner
  • darkSectorxxx #157545
    WooooW

    "Képeket és új infókat kaptunk a Battlefield Hardline második bétájáról, amit PC-n, Xbox 360-on, Xbox One-on, PlayStation 3-on és PlayStation 4-en ugyanúgy játszhatunk, méghozzá több játékmódban.
    Egyszer már láttuk, milyen lehetett volna a Battlefield Hardline, a Visceral Games pedig kész megmutatni az átdolgozott változatot is.
    A Battlefield Hardline nyílt béta heteken belül indul, és bár konkrét dátumot még nem tudunk, a Visceral fixálta terveit. Ezek szerint minden PC-s, valamint Xbox vagy PlayStation konzolon játszó játékos kipróbálhatja az új kütyüket két különböző pályán, két játékmódban. Ezek egyike a hagyományos, 64 fős Conquest, a másik pedig a tényleg új autós üldözéses Hotwire.

    Ez csak egy kis szelete annak, amit a játék nyújt, viszont azt, hogy hanyas szintet érhetünk el, nem korlátozzák. Rendőrként és bűnözőként is fejlődhetünk, feloldhatunk különböző feloldanivalókat. „Azt akarjuk, hogy kifulladásig játssz a bétával. Szükségünk van erre. Ez a teszt csak jobbá teszi a játékot, segít abban, hogy a megérdemelt, lehető legstabilabb indulást biztosítsuk.” - nyilatkozta Steve Papoutsis, a Hardline vezető producere."
  • darkSectorxxx #157544
    Fasza.
    De lehet rosszul tudom nem úgy van X360-on hogy offline is addja, és online csak utólag szinkronizál?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.14. 21:08:18
  • Harlekin
    #157543
    Ez nem év függő...Ha valami szar akkor szar...De itt legalább van lehetőség arra,hogy utólag kinyíljon,mert többször le ellenőrzi a rendszer az acsikat 360 on ha valami beragadt akkor annak annyi is volt ott mentés törlés és mehetett újra az egész...Itt szimplán a pillanatnyi szívás miatt vagyok kiakadva nagyon,holnap reggel bekapcsolom és már ott lesznek megnyílva az acsik...
  • TDC Geronimo
    #157542
  • darkSectorxxx #157541
    2015 és acsit nem ad meg a rendszer?
  • Macccy
    #157540
    :D
  • Harlekin
    #157539
    Hagyd az acsizást Én is most kapcsoltam ki a kurva boxot,mert beragadt 300 GS em.Mivel ismét szar a live ezen része...Majd holnap megkapom meg Te is ,de ha ez miatt bukom a cirka 70 napos acsi streakemet akkor az ms telibe baszhatja a jó tetves kurva annyát...
    Ezek a dolgok miatt nagyon érik az hogy eladom a gecibe x1-t is meg 360at is,mert ezek nagyon felbasznak...Minden mást le szarok,de az acsik miatt nagyon kivagyok...
  • Totti5
    #157538
    Boltnak semmi köze a 2 éves garihoz. Xbox.com-on kell beregelni a gép széria számát és mindent onnan lehet intézni közvetlen az MSel. Regeld be nézd meg hogy egyezik e a dátum kb azzal amikor vetted a gépet ( ha nem akkor kell a számla és MSel intézni h mivan ). Ha igen akkor a gari él, aztán szedd ki és majd az új tulaj beregeli magának.
  • CroftManor
    #157537
    Ha eladom az XBO-t de a garancia papír az én nevemre szól, ilyenkor mi az eljárás? Át kell íratni a vevő nevére?
    Fontos ez? Nem hinném, hogy ha esetleg bevinné szervizbe a konzolt meg a jótállási jegyet, hogy akkor külön személyigazolványt kérnének az illetőtől.
  • darkSectorxxx #157536
  • Macccy
    #157534
    ... errefelééé
    Hagyd már Skeeter! Nem bánt ez senkit! :D



    AZZ IDEG MEGBAAASSZ! Amennyire élvezet volt a Ryse acsizás, annyira véres a szemem a CoD:AW acsivadászaton!! Skippelhetetlen be- és átvezetők, random (?) mentő csekkpointok és most az egyik cheevoo baszottul sehogy se megy, amikor 4 faszit kell 1 gránáttal meszelni ...! Már vagy 5X legalább megcsináltam, guide szerint is, mégsincs semmi AAAAaarrHhh

    Harli neked megvót?
  • Waczkor
    #157533
  • Seth
    #157532
    Nagyon humoros csávó vagy Te :D ,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de Mi nem szeretjük a humoros csávókat
  • Muttley
    #157531
    - 2016 okt -
    Forza Motorsport 6 - IGN review

    bla-bla-bla
    ...
    ...
    Summary:

    "Sadly establishing though the game visuals are razorsharp as we've already got used to it in the franchise Forza Motorsport has embarked on a Need-for-Speed-like conveyor belt frequency of game release with the Episode 6. 20 New cars from 2015 and 2016, 10 concept cars, and developed autovista eyecandy saliva dripping room. Yeah and for user Totti's wish night-time drive has been added. Wish it had been skipped. That's it. Nothing more nothing less."
  • Ra1n
    #157530
    Nem fogják lehúzni,már most megy a hype.....
  • Kongy
    #157529
    Igen amúgy az a szar az Evolve-ban, hogy respawnolnak az emberek. Ha az nem lenne simán meg lehetne nyerni szörnnyel is, de így elég esélytelen, mert hiába fejlődsz, legmagasabb szinten is egy perc alatt bedarálnak. Nagyon nincs jól balanszolva a játék, remélem jól lefogják húzni emiatt.

    Többet értünk volna egy Left 4 Dead 3-mal...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.01.14. 12:02:58
  • Totti5
    #157528
    Alfaval játszottak ami nem fedi a végleges állapotot.
  • Ra1n
    #157527
    TDC Geronimo-nak.:)

    1 hetes??? 2-3 órás...
    A videókban látott para sehol sincs, dara az egész. Ráadásul balanszolatlan ótvarfos,lehetsz akármekkora májer a szörnnyel ha kicsit is jobb egy ostoba játékosszintjénél az ellenfél csapatában a medic illetve a csapdás játékos, esélyed sincs. Akkor tudtam győzni szönyikével ha rohangáltam mint egy hülye az ellenfél megunta és szétváltak,utánam rohangáltak egyesével. EKKOR több perces ütlegelés,csapkodás után (csodás a hitreg) hajlandó volt kiterülni az ellenfél....Aki újraspawnlo a pályára XY idő elteltével ami nagyjából arra elegendő hogy ha szerencséd van begangolj az emberek közé és csapkodj ölj ahogy tudsz....
    nem beszélve arról amikor maximumra morfolt jencikémmel a szaros medik nem döglik bele abba hogy csapkodom,hogy tüzet köpök rá hogy hozzávágok egy akkora követ mint egy ház...Nem..Lemegy az életereje...A zónában lévő random lények közül pedig nem egy instant halált okoz az emberek ellen mert bekapja őket,holott jóüval kisebb mint mi...De nem a mi szörnyünk csapkodjon,köpjön tüzet és dobáljon kavicsot....
    Arra jó az egész hogy egy lanpartin elökörködjünk,semmi másra....
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.14. 11:45:14
  • Kongy
    #157526
    Nevetséges amit ezzel a PC-s verzióval csinálnak már :D Meglepne, ha hibátlanul adnák ki, és mindenkinél jól futna.
  • barmi
    #157525
  • barmi
    #157524
    OFF:
  • darkSectorxxx #157523
    22k miez call of duty?
  • Macccy
    #157522
    Csapatom a RYSE collectibléket össze fele, Recruit fokozaton rohangálok mint a mérgezett egér ÉS még most a nagy kapkodás közben is csináltam új kivégzést, egyet tábortűzbe rúgtam bele, egyet meg átdobtam a pajzsomon és nyessz! Awszom B)


    Kongy: így
  • TDC Geronimo
    #157521
    néztem evolvet 22k storen. Feléért se venném meg nem hogy még ennyiért. Kicsit el van árazva alapból az a játék. Jön pár nap múlva beta azt meglesem, de ez ilyen 1 hetes játéknak tűnik max.
  • Totti5
    #157520
    Eladom a Thrustmaster TX Racing Wheel F458 Italia Edition Xbox ONE / PC kormányomat, akit érdekel katt az infókért!
  • Kongy
    #157519
    Így van ez a rétegjátékokkal :)
  • TDC Geronimo
    #157518
    Érdekes viszont, hogy elég nehezen tudtam abbahagyni, de tény, amit Macccy #157516- ben írt. Elég beteg az egész én se vagyok ezekért oda.
  • Macccy
    #157517
    Kollégám - aki japós - mondta, hogy "naigen ezek ilyenek, valaki vagy szereti vagy utálja"
    Na mármost így nem lehet valamiből sokat eladni szerintem
  • Macccy
    #157516
    Biztos tökjó a sztori meg az ötletek, játszanám is, de mocskosul japós. A macska aki Amanda és egy csaj és egérrel a szájában dobálja rám a tányérokat .... ott olvadt ki a 2A japó-biztosíték

    Nagyon komálom pedig az időben nyomozós kaland meg thriller féléket, de ez fejfájást okoz. :)
  • n000rbi
    #157515
    Ezzel én is így vagyok :D
  • Totti5
    #157514
    Nagyon jó a story, meg minden. Kár hogy simán elhasalt, folytatásnak semmi híre, vagyis a 2. epizódnak. Nesze neked egyedi ötletek és játékok. Ilyenkor hol vannak a fórumokon síró userek? sehol, csak a pofájuk jár.
  • Totti5
    #157513
    Forza 5 tökéletesen kiforrott mint mindegyik Forza. Szerezd be olcsón lehet kapni.
  • Totti5
    #157512
    Tetszik ez a borító. Azt sugalhatja hogy éjszaka már lesz!


  • TDC Geronimo
    #157511
    Kipróbáltam ezt a D4et. Hát...



    Mindenesetre érdekes :D
  • TomStorm
    #157510
    Igen,ketten is folytatták a játékomat a sztorit meg nem értem így
  • TomStorm
    #157509
    Köszi,siker!
  • Macccy
    #157508
    Véletlen sose nyomtammeg de nekem se hiányzik ez a technó
  • darkSectorxxx #157507
    Na igen a bonyolultsággal nő a hibalehetőség, de ha jól mükszik, akkor jó dolog tud lenni.

    Bár nem állítom hogy a PS4-nél a érintőt nem nyomtam megy félezerszer véletlen, csak mert megemeltem kábel mozgatás végett, vagy leporoltam, vagy simán az usb-ből ki-be dugtam valamit, és akkor nincs kecmec, elindul.
  • Kongy
    #157506
    Mivel erőltetik mindkét gépen a hülye érintőgombokat, így nem is csodálkozok rajta, ha magától bekapcsol.
  • darkSectorxxx #157505
    Hát 1gyík konzolnál volt asszem hogy magától bekapcsolt vagy mi, nem tudom hol, x1 vagy ps4. :)