176613
banner
  • SweeneyTodd
    #157504
    Még jó hogy mi buta ps4 tulajok vagyunk , nem tör majd az életünkre a konzolunk.

    Éjszaka leple alatt bejön a szobaba , és a táp kábellel megfojt. :D
  • darkSectorxxx #157503
    Kezdek félni. :)
    Legközelebb megszabja majd neked hogy mikor és mivel játszhatsz.
  • Macccy
    #157502
    Hát szerintem minden baj a He7edik maggal kezdődött. :D :D Azóta kezdett öntudatra ébredni
  • darkSectorxxx #157501
    Forza 5 vs Forza 6
    Forza Horizon 2 vs semmi.
  • Snexi
    #157500
    x1 mellé adták nekem az ötöt,horizon 2-t szarrátoltam de ettől kicsit idegenkedem ráadásul az autók fele dlc.Várjam meg inkább a 6ot hátha az kiforrottabb és tartalmasabb lesz?
  • Ra1n
    #157499
  • darkSectorxxx #157498
    Ilyen komoly a mesterséges intelligencia? :)
  • Macccy
    #157497
    A box világuralomra tör .... először az erősítőm, most a routered :D
  • Botond #157496
    Pár napja elkezdte azt csinálni a box, hogy újraindítja a routerem. Találkozott már más is ilyesmivel?
    Azzal indultak a gondok, hogy a nappaliban az asztalos elkezdett vmit építeni, addig átvittem másik szobába a boxot meg a tv-t, onnan wifivel csatlakoztam a netre, előtte a nappaliban dróton, amikor visszavittem akkor megint drótra raktam. Lehet, hogy a net beállítások akadnak össze? Digi 200as net, meg vmi asus router. Kösz!

    /szerk: ja és ha ki van kapcsolva a box, csak az összes többi netre kötött cucc megy, akkor nincs ez az újraindulás/net eldobás, csak ha megy a box, ha egyedül megy akkor is, ha más netes eszközzel együtt akkor is
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.01.13. 08:49:41
  • Harlekin
    #157495
    A játék mentést azt úgy ahogy Tyrant irta,de kíváncsiságból kérdezem miért akarsz új játékot indítani,hiszen így mindent elveszítesz amit eddig szereztél?
    A karakter bár mikor módosítható calistanal nőből férfivé is és fordítva is,minden küldetés újra nyomható a videókkal együtt!?Tényleg pusztán kíváncsiságból kérdezem az okot.1 dolog miatt tudom csak ezt elképzelni,ha mindent újra össze szeretnél szedni,mert teszem azt nem Te kezdted el...
  • Tyrant01
    #157494
    My games&apps, sunseten nyomd a selectet, manage game, ott lesz a saved data, arra rányomsz és már törölheted is
  • TomStorm
    #157493
    "Today, at the North American International Auto Show in Detroit, Microsoft and Turn 10 Studios officially announced Forza Motorsport 6, which is in development and will be arriving exclusively on Xbox One."
  • TomStorm
    #157492
    Nem lehet egy adott game mentést törölni?Csak olyat találok ami mindent töröl.
    Szeretnék végre már új karaktert Sunsetben-.-
  • Totti5
    #157491
    Milyen játékot és milyen eszközt vettél, mennyiért. Minden attól függ h hova rakod fel, ott mennyiért adják és hova akarod belőni. El akarod e adni, vagy rossz árazással tengődni vele hónapokig.

    Nincs olyan hogy egy ár. Meg kell nézni mit diktál a piac.
  • darkSectorxxx #157490
    Nem felesleges, 1 vevőd máris van. :)
  • CroftManor
    #157489
    Tudtam, hogy fölösleges ebbe a topicba írnom :)
  • darkSectorxxx #157488
    Nálam 20k-ért.
  • CroftManor
    #157487
    Sziasztok!

    Szerintetek mennyiért tudnám eladni alig használt, novemberben vásárolt xbox ONE konzolomat? Az AC Unity bundle csomagot vettem, viszont a letöltőkódokat már felhasználtam. De a vásárláskor vettem még hozzá egy játék közbeni töltőkészletet is.
  • kjhun
    #157486
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nincs konzolom. Csak, a lemez formátum érdekelt, hogy hogyan van mostanában. X1/PS4 nincs a környéken, még PS3 se nagyon. :D
    Valahonnan rémlett a 4 lemez, talán a PC-s verzióra asszociálva, mivel eléggé terjedelmes a prevgen-es verzió is. PS3-on 1 lemez, X360-on 2 lemezen jelent meg. Majd, jön a rinya ha 3-4 lemezen jön a játék és játék közben cserélgetned/telepíteni kell őket, korábban is így volt. A nextgen játékok ISO-it nincs értelme leszedni senkinek se a törésig, ha csak nem vagy kitömve HDD-kkel. XD OFF vége.
  • Botond #157485
    360on is két lemez a GTA5.
  • Ra1n
    #157484
    Nem mind1 hánylemezes meg hogyan csinálják? Nincs warez...A GTA 5 pedig már megjelent,1 lemezes. Vagy miről beszélsz?:)
    Csak nem egy vagy azon madarak közül akiknek felrakosgatják a torrentoldalakra maxifeleslegesen a nextgen játékok iso-it?:)
  • kjhun
    #157483
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Értem. Akkor, az duplarétegű lesz, ami ugyebár nem annyira tartós mint a sima és öregedvén rosszabbul lesz olvasható. Vajon a GTA5-nél meglépik a 2 lemezes kiadást? Ami, ~60-80GB lenne. Vagy majd a későbbiek folyamán várható lesz ilyen terjedelmű játék? (X360-on 4 lemezen jött ki.)
  • partizan182
    #157482
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PS4-en egylemezes minden, Last of Us több mint 40 giga és 1 disc. Gondolom Xone-on is így vanik.
  • kjhun
    #157481
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Akinek, van több eredeti X1-es (netán PS4) játéka, meg tudná mondani milyen fajta lemezeken vannak a játékok? Például, ami csak ~25GB körüli terjedelmű, az sima BD25-ös, ami ennél nagyobb (Pl.: Wolfenstein New Order), az 2db BD25-ös vagy 1db BD50-es duplarétegű lemezen van-e kiadva? Ha, jól tudom 3-4 rétegű lemezek is lesznek majd.
  • partizan182
    #157480
    " songokus súlytalanságban fél percig csapkodós 50x kombós stílust."

    Jaja, youtube-on csak ennyi jön át, de azt tudod hogy ezeket szuperprók nyomják, minden tizedmásodperc előre ki van találva és akkora élmény lenyomni egy pure platinum kört ha már belejöttél hogy az nemisigaz.

    Kivéve persze a reboot DMC, mert ott az a challenge hogy 100 alá vidd a kombómétert ill. hogy leérjen a földre a lábad :)

    Irigyellek, mert van mit pótolnod, mit nem adnék egy agymosásért hogy újra elsőre játszhassam akár a Bayonettát, God of Wart vagy a Dark Soulst.
  • darkSectorxxx #157479
    Persze nincs is ezzel gond.
  • Kongy
    #157478
    Azért is tetszett annyira.
  • darkSectorxxx #157477
    Új dmc annyiban volt japó, hogy volt Capcom logo. :)
  • Kongy
    #157476
    Legutóbbi DMC annyira nem volt japós. DMC4 az inkább. Bár, a szereplők arcai mindkettőben egy animére emlékeztettek. De ennek ellenére imádtam a rebootot, meg a Bayonettát is bírtam, csak az átvezetőket átugrottam, mert túl hosszúak voltak, és sokszor vontatottak, és áthatotta az a japán-feeling amit mondtál, és amit én sem bírok. 2féle ember van: aki szereti az animét, és aki nem.

    Amúgy MGS4 bejátszásai is 1 órásak voltak helyenként, de basszus, ha játszani ülök le, akkor ne egy szaros átvezetőt nézzek már. Azt a játékot is azért hagytam abba. Valamiért a japánok nagyon szeretnek ilyen egész estés átvezetőket csinálni játékokba...
  • Macccy
    #157475
    Ja mégegy, kérdés: itt a RYSE -ban a co-op campaign az mit takar? Mert látom, hogy van achievement, de amennyire tudom nem lehet a story kampányt ketten vinni, ez inkább Colosseum radiátorkodás lesz ... Na de melyik abban a "campaign"?
  • Macccy
    #157474
    Jaja, értelek teljesen, meg azt is érzem, hogy miért nem fog a két értékelésünk azonos koordináta rendszerbe kerülni :D (ami nem baj!) Mert nekem a Bayonetta / DMC (az új már határeset) nagyon "japó". Rühellem a japógeciket, nem tudom miért, de nem komálom valahogy ezt a songokus súlytalanságban fél percig csapkodós 50x kombós stílust. Najó persze a hajszerkós meztelen boszorkány megolvasztja a kőszívemet, de nem eléggé :D :P
    Emiatt viszont nem fogom megtudni milyen az a harcrendszer, nekem ez a romlott nyugati Batman volt eddig a free-flow királya, ahogyan a mozdulatok szépen összefűződnek ... Na erre tett rá szerintem a RYSE, vagy legalábbis holtverseny.
  • Macccy
    #157473
    Én ajánlom, adj neki egy jó esélyt. Először majd lehet a kinect-only projekt örökségét fogod kiszúrni, hogy olyan kötöttnek érződik itt-ott a haladás, az "ösvény" ha úgy tetszik, meg hogy nincs ugrás. Engem ezek zavartak, de ez a pajzsozás-kardozás meg az epikus jelenetek (pl. phalanx), a színészek annyira felhúzták már nálam, hogy az ominózus britanniai legendary részt kivéve baszottul élvezem a küzdelmet!

    Az az érzésem, hogy ha valami ostoba manager/projekt lead nem üti ezeket a Crytek-es srácokat fél évente másik irányba, akkor ezek meg tudnák csinálni RYSE II cím alatt a 2nd person God of War -t!! Én 0day venném az biztos :)
  • Totti5
    #157472
    Xbox one fifa 15 6ezer digitálisan.
  • partizan182
    #157471
    Csak megerősítesz, mint mondottam minden csak kontextus kérdése.

    Batman harcrendszer kifejezetten primitív, ha ez a viszonyítási alapod simán máshogy látod a Ryse-t mint aki DMCn/Bayonettán szocializálódott. Félreértés ne essék nálam a Batman top10-es az előző gen-ben, de ott a harc csak az egyik eleme volt cuccnak, azért működött oly szépen a játék mert mesterien mixelte a combat/stealth/traversal/exploration/puzzle/story koktélt. Egyik sem volt önmagában különösen komplex, de együtt csodás élményt adtak.

    Ryse-ból hiányzik a a fentiek nagy része, marad a gyakás és valami közepes sztori miközben mész előre a csőben. Nyilván ha élvezed akkor ez elég, de pont ezt régóta sokkal jobban is csinálta már rengeteg cucc. Ha ez bejött érdemes a stílus nagy klasszikusait is bepótolnod.
  • TomStorm
    #157470
    Most már nekem is fel kellene telepítenem mert meg van vásárolva csak nincs időm rá:D
    De holnaptól már jobb lesz a helyzet,sőt lehet holnapot csak Ryse-ra áldozom..
  • Macccy
    #157469
    Centit sem? ... Hmmm. Nos mint mondtam 2x játszom végig és hiszed vagy sem - én se hittem - még mindig látok új kombó execution-t, na persze nem ötpercenként, de komolyan meglep. És teszi mindezt úgy, hogy a Batman Arkham játékok nagy imádójaként már azon filózok, hogy szerintem ennek a mozgás rendszere jobb ... ami elég nagy szó

    Na mindegy. Szerintem állat. Mielőtt megvettem én is a kinect dolgot hallottam csak, de így játszva nagyon örülök, hogy megvettem.
  • Macccy
    #157468
    Az! Grrrrrrr

    Totti: :D
  • Ra1n
    #157467
  • darkSectorxxx #157466
    Nem szar a Ryse. Nekem baromira tetszik. Csak kicsitsem érdekel hogy ez példaértékű legyen.

    Attól hogy valami csúnya szóval le van egyszerűstve még nem szar, csak jó tisztázni hogy ez nem rúg labdába más játékkal szemben a látvány történet, és egyeseknek játékélményt kivéve. Míg egy God of War volt hasonl, de most az ennek fényében új értelmet nyert, mert ehez képest az egy tartalmas HaS, sőt egy Heavy Rain-t is előbb megveszek mint ezt.

    Csak ennyit takar a pontozás.

    Warezosok vagy gazdagok mitsem foglalkoznak ezzel, de én hogy felhagytam évek óta warezzal és nem is gazdagodtam meg , sanszos hogy kicsit kissebb lyuku szűrőn fogom rostálni ezeket a gémeket, és ezekszerint sokan mások is.

    Egy imdb 5-6 pontos film sem jelent szart, csak azt hogy valamiben jó de érezni hogy a másik fele meg hiányzik. Nincs összhang, nincs egyensúly.

    Részemről ez a látkép.
    Sóval mert emberek a jó mellett megjegyeznek jogossan hiányosságokat, ezért mások ezt lehúzásnak érzik. De ettl még akiknek tetszik nem fog jelenteni semmit.
  • partizan182
    #157465
    Attól szar hogy egy centit sem fejlődik a harcrendszer a játék folyamán. Vesd össze pl a Bayonettával (jó egy kicsit aljas, hisz a Bayo a spectacle fighter stílus csimborasszója), ami sosem lesz unalmas köszönhetően a folyamatosan adagolt új fegyvereknek, move-oknak, kombinációknak, ellenfeleknek, harci megkötéseknek stb.

    Persze ha az alap Ryse combatot nem tudod megunni akkor akár még 10/10 is lehet, de ez a stílusban (ami a harcon kívül nem sokat ad) már a PS1-es Soul Reaver-ben is kevés volt.

    Ezzel együtt mindegyik játék valaki kedvence, kicsit olyan érzésem van mikor haveromnak kölcsönadtam a 360-at és teljesen el volt ájulva a Dante's Infernótól hogy ez mekkora királyság. God of War-t persze sosem látott a szentem, nem is akarta nekem elhinni, hogy heló, ez csak egy közepes klón. Szóval minden kontextus kérdése.