176613
banner
  • TDC Geronimo
    #157585
    Nem rossz, ha normálisakkal vagy lehet nagyon jó egy meccset tolni, de lehet nagyon szart is. Mondjuk ez szerintem 1 hét alatt kifulladna szórakoztatás terén. FPSen lenne mit javítani, mert elég sokszor zuhan és ilyen játéknál nem kéne.
  • barmi
    #157584
    Vége a konzolháborúnak, itt a PlayBox ! Az egyik vége P4, a másik vége XO




    Utoljára szerkesztette: barmi, 2015.01.16. 14:00:50
  • darkSectorxxx #157583
    Az kemény kicsit.
  • Lamech
    #157582
    Mi szoktuk tolni heti egy-két este, de még hiányzik egy stabil negyedik ember a nehéz fokozatra.
  • Amiga
    #157581
    Konzolgéminget a pénzéhes árképzés öli meg. Mégis mi az, hogy 30 ezer forint egy új játék + season pass??? Még a nyugatiaknak is sok,, nem fizetnek ki 100 eurót vagy dollárt egy 75-80 %-os értékelésű játékért. A kiadó meg menekül steam-re, mert ott legalább normális árakon mennek.
  • DummyBoy
    #157580
    Nekem most ért le, délután meglesem ...

    Valamint játszik valaki rajtam kívül DAI multijával?
  • TDC Geronimo
    #157579
    Letoltam evolve tutorialt. Látom ezt is sikerült felhúzni natív ressre betara. Alpha 900 volt.
  • TDC Geronimo
    #157578
    Pedig még gen előtt megmondták, hogy utolsó konzolgeneráció lesz ez, mert halott a konzolgéming :(
  • Totti5
    #157577
    - Az Xbox 360 lett a legjobban fogyó előző generációs gép az USA-ban
    - 14 hónap után a PS4 és az Xbox One 65 százalékkal nagyobb eladásokkal büszkélkedhet, mint a két előd ugyanennyi időt követően
  • barmi
    #157576
    Óriásgém !!
  • barmi
    #157575
    Tegnap este én is ráfutottam a harcicsöcsre az AC-vel kapcsolatban . Történt ugyanis, hogy teljesen véletlenül () átutaztam a dlc-s térképre ami egyből egy missönnel indul (sequence 13 mission 1). Mondom ok, nézzük meg ! A pörköltszafros atlétatatrikómban meg rövidnadrágban kettes szinten körülszaglászva a megjelölt hely környékén azzal szembesültem, hogy mindenhol 4. szintű őrök tömkelege . Ejj, gondoltam ezt még nekem nem kellene erőlteni, inkább megyek vissza a régi mapra. Aha .... Nem lehet. A dlc első missönét nem lehet eldobni, vagy megcsinálod vagy ott rohadsz el a dlc mapon . Se visszautazás, se missön eldobás semmi nincs . Eszed, nem eszed, ez van . Azért sikerült végigvergődni magam mind a hét feladaton amit az első missön követelt és így a küldetés végeztével már vissza tudtam menni Párizsba.
    Erősen azon gondolkodtam, hogy adok neki egy unistallt de aztán végül happy end lett a történet vége szerencsére .
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2015.01.16. 12:05:21
  • Tyrant01
    #157574
    Ez tök oké. Van olyan bolond, aki a magyar live-on van?
  • Botond #157573
    És tegnap csipogott, amikor magyar liveról eltűntek a letöltős játékok, vagy ez tök oké? :D
  • Totti5
    #157572
  • TDC Geronimo
    #157571
    Decemberi NPDt is nyerte USbe box és leviszik az árat ott 350re véglegesen.

    "I want to thank all of the Xbox fans who contributed to our record-setting holiday and making 2014 such a successful year. The Xbox One deals were quite popular and have inspired a new promotion starting January 16 where fans in the U.S. can buy an Xbox One for $349 at their preferred retailer."

    Alig több, mint egy év és -150 dodó. Kellett ehhez egy gyökér don mattrick, erős konkurencia meg egy phil spencer.
  • Ra1n
    #157570
  • Totti5
    #157569
    Oddworld: New 'n' Tasty out on Xbox One in March

  • Kongy
    #157568
    Most mondanám, hogy meglep... de nem.
  • TDC Geronimo
    #157567
    AC DLC. második küldetésbe olyan bug hogy nem tudok tovább haladni. Kezdhetem újra az elejétől. Gratulálok ubi. Amit sikerül elkúrni azt ők megcsinálják.
  • Tyrant01
    #157566
    Nekem van a telomón egy live status app, egyből csipog, ha valami gond van
  • darkSectorxxx #157565
    "de ezt a nyomorult irányítást,hogy nem tudják megoldani az már a vicc kategórián is túl van."

    Nekem is ez a bajom és te legalább érted végre miért mondtam hogy mi nem tetszett nekem benne.
    Mikor futok és kergetek valakit akkor tetszik hogy a futással már automatán ugye kapaszkodik-mászik, mikor nekiérsz véletlen valaminek vagy nemtudom a tetőn épen picit elfordulok MINDJÁRT mászni akar minden kiszögelésen, meg volt hogy jobbra vagy ballra 90 fokot el tud fordulni.

    Hányni tudnék sokszor.
  • darkSectorxxx #157564
    Francba. Meghallgattam volna ajándékba. :D
  • TomStorm
    #157563
    Sose kedveltem a headset-et:/ meg egyedül lakom így van rá lehetőségem,hogy hallgassam bármikor,bármit:D
    Na de mind1 majd nézek valamit,annyira nem érdekes:)
  • Kongy
    #157562
    Próbálj meg úgy lefele menni, hogy a jobb ravaszt is nyomod közben, úgy egyszerűbb :D De amúgy valóban nem túl jó az irányítás.
  • Harlekin
    #157561
    Na bele kezdtem AC U.be őőőőő kurva szép vitathatatlan,de ezt a nyomorult irányítást,hogy nem tudják megoldani az már a vicc kategórián is túl van.Az hogy ott állok a korláton és nyomom lefelé meg a b gombot és nem nem nem és még mindig nem nem ugrik le csak szalad jobbra balra.Majd valami késztetést érezve megfordul és elkezd függeszkedni...Plusz szaladok egy 189 négyzetméteres vízszintes tetőn amin árválkodik 1 kémény és a közelébe se vagyok,de ez az istenvertébe tuti beépített füstmágnes van,mert azonnal ráugrik és ott gubbaszt mint a szaró galamb...És a szokásos többi....
    Ezek minden AC kezdetén felbasznak aztán valahogy közömbösé válnak,de így frissiben nagyon szar ezzel szembesülni...
  • Harlekin
    #157560
    Próbálj ki 1 gyári stereo headsettet,hidd el nem akarsz majd mást...Viszonylag olcsó,baszott jól szól,család imádni fog hogy nincs ricsaj!
  • TomStorm
    #157559
    Tudnátok esetleg ajánlani hangszóró szettet játékokhoz?Mindenképp valami álló érdekelne és amin van optikai bemenet.
    Vettem hangprojectort de sz@rt se ér és ezért kellene másik.
  • TomStorm
    #157558
    Sajnos nem,eladtam vele együtt mindet
  • Totti5
    #157557
    Na, Halo Master Chief lemez install peccs letöltés.

    15 perc után már játszhattam a Halo 1 és Halo 4-el, mert annak kampánya 100%on volt. Képen szépen mutatta melyik mennyinél van, mit indíhatok mit nem. Nem kellett megvárni a telepítést. tízen akárhány % után már 2 játék perfektül ment. Az egész majd lejön ha lejön holnapra.

    Halo 4-t néztem meg természetesen. Jó a 60 fps, bár az elején nem esett le:). Ami 360on mennyire csodálatosan szép volt, az ennyi idő kurrens gen után döbbenet h mennyire kopott textúrákban, felületekben, poligonban, egyszerűbb fényekben stb.... Ugye ehhez nem nyúltak hozzá, csak felbontás lett növelve.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.15. 20:17:48
  • darkSectorxxx #157556
    Nem maradt dobozos játékod? :D
  • TomStorm
    #157555
    Ryse tényleg jó game!Frame+Graf se gyenge így konzolon:)
    PS4-et el is adtam teljesen felesleges lett számomra.Majd ha lesznek rá exclusive-k akkor veszek de most X1 bőven elég.

    Tegnap azért megvettem D3-at is bár annyit már nem fogok "kockulni" vele mint régen de azért csak legyen meg,lesz ott még tenni valóm:)
  • Harlekin
    #157554
    Nem kell,hogy még 1 baromság ugráljon fel isten ments tőle így is néha tele a faszom amikor nyomom a flippert és hát hol máshol nem mint a 2 karnál virítanak azok a köcsög értesítők inkább NE LEGYEN HIBA.Mert ahogy most van az is jó mivel ahogy érzem,hogy valami nem jó,már megyek is a net ablakba és ott 99% ba közli is a hibát.Tehát ez miatt nem szoktam agonizálni.Szimplán NE LEGYEN HIBA!!

    És tényleg előbb utóbb tele szalad a tököm vele és akkor mennie kell...
    Minden szarommal hasonló eset történt Kite surfem is így ment eladásra...2x mentem le kajlira balcsira,mivel itthon még fasza szelet írt windguru,de mire lementünk megállt.Második után hazaértem és áron alul meghirdettem és 2 napra rá el is vitték.
    És a box jóval többet kapott már mint 2 alkalom
  • Macccy
    #157553
    Amúgy valóban, kinyílt mindkettő szopóroller cheevoo mostanra, tehát a LIVE ezen része faszán van megcsinálva. Kár, hogy sok káromkodásba és sztrókba került mire megtudtam (Tőled), hogy nem megy a szervíz egy része ...
    Ha sok bejelentést és idegbajt meg akarnának spórolni a játékosoknak és a saját supportjuknak, akkor az üveges csempék után következő nagy rendszer update-ben behozhatnának egy ilyen pop-up broadcast message dolgot, hogy bármilyen Live hiba esetén becsipog a kis infócsík, hogyasszongya "Xbox Live service down" ... Ésakkó odaírja azt amit amúgy is megkap a gép, most is írta, hogy "Social and Gaming"

    Nekem ha így el lehet kerülni az idegbajt, az nagyon sokat megérne, legalább egy GamesHUB -ot adnék érte :)
  • Macccy
    #157552
    Ismered, csak nagy a szája! :D :D
  • Renátó1985
    #157551
    Akkor még sem adod el? Mert itt mar van nálam egy érdeklődő
  • darkSectorxxx #157550
    Ja hogy ez csak késik, már azt hittem olyan mint steam-en amikor kaptam egy winter kártyát pár hete. (Gondolom akinek van steam, tudja mi az)

    És valamiért a steam raktárban nincs ilyen kari, nem tudom cserélni, eladni, semmi, holott a kitűzőknél a pakliban jelzi hogy a birtokomban van a kártya. :)
  • Harlekin
    #157549
    jól tudod!Csak a 2 dolog más...Itt x1 en nem volt olyan hogy acsit ne kapjak meg csak max 1-2 nap elcsúszással,még úgy is hogy azt a játékot nem is indítottam el többet.
    360 on számtalan olyan acsim van beragadva amit soha nem fogok megkapni,pedig teljesítettem a kritériumot hozzá.

    De itt a példa tegnap kikapcsoltam x1 et hiányzott 300 gs,de már csak 200 hiányzott reggelre,mert ez a 100 gs már fel volt íródva a felhőbe csak a profilomhoz nem társult hozzá...ezért offline is hozzá adódott ma reggelre.Viszont elindítottam a játékot beléptem első pályára meghaltam rajta az első másodpercbe és így csinált 1 mentést a box és a maradék acsik elkezdtek kipattanni,mert minden feltétel kész volt hozzá csak most tudott a mentés révén szinkronizálni.

    360 on ezekre nincs lehetőség,ha ott acsihoz 100 dolgot össze kell szedni és megtörténte után valamiért az acsi nem nyílt meg akkor azzal akár mit csinálhatsz akkor se fog megnyílni.Csak mentés törlése és 100 dolog újra összeszedése és ima,hogy most megnyíljon...
  • Muttley
    #157548
    nem humor volt ... ;)
  • darkSectorxxx #157547
    Én is kíváncsi vagyok, végre van konfigom hozzá (ps4) hogy ne csak diavetítsem magamnak a multit.
    Bár én inkább a single-t tesztelném.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.14. 21:18:25
  • TDC Geronimo
    #157546
    Normális beta. BF4 után nem csodálkozom. Engednek mindent tesztelni és várják a visszajelzéseket mindenről. Remélem lesz legalább 1 hetes.