176613
banner
  • Totti5
    #157949
    Mik?
  • darkSectorxxx #157948
    Inkább pontosítanék, rengeteg stílus hiányzik amik régen nekem jelentették a játékokat.
  • darkSectorxxx #157947
    Valami normális, egyik sem az amilyen érdekel minden tekintetben.
    PL az Uncharted 4 - Quantum Break eddig minden tekintetben.

    Ryse, szép de játéktartalom nekem kb 2/10
    DA egy rétegjáték, nekem pont nem jelent semmit.
    Forzám ha lenne autós, vagy Sunset, amiben ennyire nyílt terep van és elvész a történet, azok sem tetszenek, nem érdekelnek komolyan.
    Alien , na ez elmegy, kellemes meglepetés..
  • Totti5
    #157946
    Milyen játék kellen végre? megint toljam be a listát mik jöttek és mik jönnek???
  • darkSectorxxx #157945
    Mondjuk azt a pofánbaszós részt én sem tudom befogadni, most pont ellenkezőleg van pont a látványban pofánbaszás van, végre JÁTÉK kéne.....
  • darkSectorxxx #157944
    Mondjuk PS4-en van 4-5 szint.
    LOW-MEDIUM-HIGH-BEST-BEST HD

    nem mindig elérhető mind.
    Én a MEDIUM-ot tudok úgy nyomatni hogy korrekt legyen , ne nagyon kockásodjon.
    Szerintem a képet nézve viszonyításképpen ez a stream HIGH vagy BEST kategória, ott képes kikockásodni. Persze a net feltöltéshez mérten. Vagy lehet Harlekin-nek jobb a nete és a legjobb minőségben nyomja, akkor ugyanaz a helyzet, a gyors forgolódásoknál full kockásodik...szerintem beálliítások rosszak.
    kicsit visszább kell venni, lehet nem lesz éles de nem kockásodik majd.
  • Totti5
    #157943
    "2013 nov - XOne - nyitó lepetézős cím: Ryse"'

    Fura úgy beszélni erről hogy minden zsigereddel ellenzel bármit ami leszakítaná a pofád. De mondok példákat amik odabaftak látvány, teknó graf terén : Alien, Forza Horizon 2, Dragon Age 3, Sunset Overdrive például.
  • darkSectorxxx #157942
    Jaja. Jó de ps4-ről sem lehet ha gyenge a neted, ez attól függ, nem a konzoltl. :)

    Nálam is van BEST HD, de az szinte diavetités mikor megpróbálom. :D
  • Seth
    #157941
    Ha minden igaz Ő az. , de elég gyenge felbontású a stream, pedig nézném szívesen.
  • darkSectorxxx #157940
    Min stream-elsz?
    Szabad néznem kicsit? :)
  • Harlekin
    #157938
    Nyomon és kikurt jo
  • darkSectorxxx #157937
    linket pls.++++++!!!!!!!!
    Akarom nézni hogy bénázol. :) /ha még játszol netán
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.27. 16:34:34
  • Harlekin
    #157936
    Most indult a dying light broadcastem
  • Bercy #157935
    Engem meg a popup-tol raz a hideg :)
  • TDC Geronimo
    #157934
    Nekem a tearinget tüntessék el, mert annál jobban én nem utálok semmit. Inkább essen abba a szituációba 3-4 fpst, de nekem ne törje a képet, mert attól okádnom kell.
  • Ra1n
    #157933
    Remélhetőleg lockolják, a stabil 60 úgysem lesz csak ha tovább butítják amit eddig is megtettek az első e3-hoz képest.:)

    Egyébként gáz, ps4-en ragaszkodnak az 1080p-hez mint a barmok,cserébe meg néha szarabbul futnak a címek....Witcher 3-nál is nagy a ragaszkodás,kíváncsi leszek mennyire lesz gázabb a frame...
  • TDC Geronimo
    #157932
    evolve multis, multiplat és 30at se tudta tartani 2 héttel megjelenés előtt. UC 1 évvel megjelenés előtt már 1080 volt és 30+ fps. ND meg nem TRS, grafikus programozás terén "talán" ND egy fokkal jobb. Persze ettől függetlenül, ha nem érik el az 50-60as fpst, akkor elképzelhető, hogy belockolják 30ra.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.01.27. 14:59:41
  • Ra1n
    #157931
    Az Uncharted esetében elhiszed.:)
  • Botond #157930
    Féláron 4k golddal a just dance 2015. Instant get volt!
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.01.27. 14:42:26
  • partizan182
    #157929
    GeoW nem 2005, COD MW1 nem a már akkor kicsit elavult grafikája miatt volt pofánbaxós, Ryse-tól senki sem petézett le (najó, grafikailag ott volt a szeren, de minden másban a PS2-es időket idézte), első igazi nextgen showcase pedig a Witcher lesz pár hónap múlva.

    Úgy tudom a valós HD XOne-on nem igény, mert akkor szaggatna mint PS4-en, és különben sem látszódik a 900p és a 1080p közt a különbség 26 collon 3 méterről. AtomPC-re pedig senki sem optimalizál, arra nem is kell, hisz mindent megold nyers erőből.
  • Muttley
    #157928
    párhuzamok avagy a történelem ismétli önmagát :)
    2005 X360 - nyitó lepetézős cím: Gears of War
    legközelebb 2007 nov jön az 1. pofánb.szós cím: CoD MW1
    2013 nov - XOne - nyitó lepetézős cím: Ryse
    legközelebb ?????? jön az 1. pofánb.szós cím: ???????
    ami tudja a valós HD-t?

    a fejlesztőknek legfőbb ideje atomPC után meg kell tanulni XOne-ra optimalizálni
    én várom :)
  • Rage47
    #157927
    http://sg.hu/forum/uzenet/1116192007/157920
    miért nem tudnak egy Mordor féle harcot belerakni :S
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2015.01.27. 06:11:34
  • darkSectorxxx #157926
    Megjelent a demo?
  • Totti5
    #157925
  • Totti5
    #157924
    Majd ha kint van az egész, lezárva érdekel. Még egyszer nem fürdök be epizódikus baszakodással.
  • Totti5
    #157923
    Dragon Age-t sem toltam még le. Tetszik meg minden.
  • Totti5
    #157922
    3, X360on milyen jól menne :)

    1080p és / vagy 60 fps nem hardwer kérdése jelen genben.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.26. 18:02:30
  • Macccy
    #157921
    Biztos nem a b), kismillió 1080p -n renderelő gáma van már 30 frame rögzítéssel, szebbek is mint az Evolve. Láttad Totti shotjait a GTA V-ből tegnap? Na ... 1080p 30 fps szinte mindig, post process AA, tengernyi Ai, látótáv, fizika, kutyafüle ...

    Hagyjátok már ezt az Evolve-ot, komolyan annyit rágódtok a béta foshalmon meg a nyilatkozatokon, mintha valami komoly anyag lenne legalábbis
  • TDC Geronimo
    #157920





    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.01.26. 15:53:44
  • TDC Geronimo
    #157919
  • Harlekin
    #157918
    Grat sok ilyen és ehhez hasonló gama kellene nem a félkész AAA szarok,hanem ezek tömegesen potom pénzér...
  • Muttley
    #157917
    nekem ez 2 opcióként jön le

    a) nem tudnak optimalizálni XOne-ra még, mivel hozzá vannak szokva, h PC-n atomhardvert vesz, aki lag mentesen akar játszani
    b) már most gyenge az XOne hardvere ahhoz, h az új gammák fussanak 1920x1080-ban

    akármelyik is, elég idegesítő a dolog
    na, de melyik lehet?
  • barmi
    #157916
    Én már egyszer bejártam az egész qrva térképet tolnától baranyáig és ez sem elég ? Elmennek ezek a jó telibevert k.... , na szóval oda! :-)
  • TDC Geronimo
    #157915
    jó kis downsampled shotok.
  • Totti5
    #157914


  • Macccy
    #157913
    Max (curse of brotherhood) kiMaxolva, 1000/1000 plusz 3 challenge
    Nagy élmény volt, anyáztam két skerázósabb résznél, de az agyalás nagyon jó volt mindenhol és a 75+18 collectible-ből csak kb 10-12 -nél használtam guide-ot, ami szintén hozzáadott az élvezethez.

    88/100 (mert az ilyen mindig lehetne hosszabbbb)
  • Macccy
    #157912
    Lesz Dying Light feed -ed? Ha itthonmaradok náthával akkor jönnék nézőnek :)
  • Harlekin
    #157911
    Úgy kell csinálni mint tegnap,hogy nekem jó sok még megvan és 2en nézzük végig,látod úgy meg is lett pár darab.
  • barmi
    #157910
    Tegnap este még bóklásztam kicsit de csak a kokárdákat tudtam begyűjteni, abból mind meg van, viszont a hiányzó ládák amiket nem mutat a térkép (pedig még jónéhány területről hiányzik egy-egy chest) azokat nem tudom hogy fogom begyűjteni . :\ Hiába nyomatom a röntgenlátást nem találok rá a hiányzó ládákra . A térkép már teljesen le van takarítva de ezek a fránya ládák sehol nincsenek .
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2015.01.26. 08:18:21
  • Harlekin
    #157909
    Tegnap végeztem AC unityvel!

    Kezdem azzal,hogy ez még mindig 1 rohadt jó játék küldetések side missek gyűjtögetések tengere.Rengeteg időt el lehet benne tölteni tartalmasan.
    KB 35 óránál tartottam és akkor végeztem a 3. szekvenciával a fő küldetésben,de a mellék küldetések több mint fele kész volt plusz a co-op!Ez által annyi pénzem lett,hogy nem tudtam már mire költeni,csak legend cuccom volt!

    És itt jön a fekete leves,mert így képtelenség meghalni harc közben."Unalom" volt tovább vinni a storyt minden küldetés ez után rohanás szúrás,mert értelmetlen lett a lopakodás.Ha nagyon sokan lettek és nem volt kedvem velük szarakodni,dobtam füstöt és 2 vágás után a brutok is estek össze,nagyon ritkán kellet B-t nyomni,de esélyük nincs enemyknek.A cuccok miatt elszaladsz mellettük és csak 1 sárga felkiáltó jel lesz max és morognak.Ennyire le se szarnak.A 3. szekvencia után 4 órával végeztem a játékkal.
    Tehát ha valaki nem akar szenvedni,akkor tegye ezt,mert ha nincs kigyúrt karakter a végén azért van bőven mivel szenvedni,de így meg semmi.
    És akkor még amit már mondtam egyszer az az irányítás,na az mínusz 10 továbbra is minden halálom csak kizárólag ebből adódott,mert szarakodik minden hol,mellé ugrik vagy menekülés közben lelőnek a várfalról,mert az 5 centire felettem lévő párkányt képtelen megfogni és inkább az 5 méterre arrébb lévő ablak párkányra ugrik és lehetne sorolni.BORZASZTÓ ez a része TÉNYLEGESEN BORZASZTÓ!

    De ettől eltekintve összességében 1 nagyon kellemes játék.Viszont még mindig nem taszította le az első helyről a második AC részt nálam ,ellenben szorosan ott feszít az összes több résszel együtt megosztva második helyen!

    Ma még jöhet pár acsi,de sajna az ezrezés kimarad,hiszen holnap jön a dying light!

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.01.26. 06:54:30