176613
banner
  • Totti5
    #157908
  • TDC Geronimo
    #157907
    2 óra múlva gearbox panel. Ha lesz valamiféle borderlands bejelentés, akkor az ott lesz.
  • Totti5
    #157906




  • Kongy
    #157905
    Én egy játéknál sem veszem észre a felbontást, max az fps-t.
  • TDC Geronimo
    #157904
    Evolveba a sötét mapok miatt és a jó minőségű SMAA miatt alig látni boxon, hogy 900p. Rácsokon lehet észrevenni meg 1-2 dolgon, de jó a képminőség és éles is. Frém legyen stabil, főleg ilyen játéknál.
  • Kongy
    #157903
    Én azt sem értem ilyeneket miért kell bejelenteni. Lehet kevesebb anyázás lenne, ha nem is nyilatkoznának felbontásról, és frame-ről, mert talán a júzer nem veszi észre, hogy nem 1080p csak 900.
  • Totti5
    #157902
  • TDC Geronimo
    #157901
    "Evolve to Hopefully Run at 1080p/60fps On PS4/Xbox One In Future, If Not At Launch"

    Ilyeneket nem tudom miért nyilatkoznak. "beta" 900 volt x1en 1080 psen, de a 30at se tudta tartani. Majd elhiszem ,hogy meg tudják duplázni frémet... Inkább legyen a cél az atom 30 először.
  • Zozo76
    #157900
    xbox 360-ad azert van? :)
  • TomStorm
    #157899
    De Diablo meg pont az ellentétje.DH-al iszonyat miket csinálok és Wizard-ot érzem gyengébbnek:)
    Nagyon meg kell találni az osztályokat mivel játszunk,nem megy egyszerüen elképzelés alapján,nem teszi lehetővé egy játék sem szerintem és ha kifogjuk a fejlesztők által "preferált" Class-t az iszonyat mit tud mutatni:O
  • TomStorm
    #157898
    Ja nagyon kemény a Mage.Dara van,xart sem ér a tank de így az igazi.Eszméletlen mi DPS van:DD
    Csak úgy jön rám az ellen,tanknak esélye sincs Taunt-olni őket,kegyetlen:-)
  • Macccy
    #157897
    Játékban észre se vettem, hogy volt vagy nem. Szerintem semmit se számít itt. GTA iv PC volt, odaálltam a kocsi elé, "juuj juuujjj, dejóó" aztán még kétszer talán meggyönyörködtem és játszottam tovább.
  • TDC Geronimo
    #157896
  • Totti5
    #157895
    Egy alapokra épülnek, amiben az egyik jó abban a másik is. GTA5 biztos tartalmasabb, az RDR meg egyedibb a környezet/időszak ( kihasználatlansága ) miatt. ( azt se játszottam végig :D )

    Amazon "líkelt" jan 29. ( Pcre írja egyelőre )


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.24. 20:55:31
  • TDC Geronimo
    #157894
    Nem rossz a gta 5, de szerintem túlságosan túl van értékelve. Szvsz a red dead sokkal jobb volt.
  • Moby
    #157893
    Ezzel óvatosan, nehogy visszanyaljon a fagyi :)
  • Totti5
    #157892
    2 napja csak a GTA5 pörög.

    Ami tetszik az újdonságokban hogy stabil a frém, végre nem akad, nem lassúl be. Ez sokat dob a játékélményen és a folyamatosan változó DOF a látótávolságban is jól néz ki. A több növényzet, 3D hatású fű itt is sokat dob a lártványon. Szép magas felbonátsú textúrákkal lett ellátva minden.

    FPS nézet nem igazán, nem túl jó onnan játszani és az irányítása is suta az egésznek, így jobb ha hanyagoljuk, csak akadályoz. Autóban a belső nézet rendben van, csak furcsa hogy egyik masinában jól néz ki a kormány elhelyezkedése, másikban nagyon lent van, ami zavaró... nomeg esőben semmi nem történik. Ablaktörlő nem megy, eső nem érzékelhető az autón. Nem jó na, inkább külsőnézet ott nem rombolja az élményt a hiányosság.

    Szerencsáre 360on nem játszottam végig ( 40%ig vittem ), így van értelme tolni és hát nagyon-nagyon jó játék most is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.24. 19:37:34
  • k0trapali #157891
    A GTA IV-ben emlékeim szerint volt! Majd PC-n lesz biztos.
  • Moby
    #157890
    Nincs vetettárnyéka.
  • Totti5
    #157889
    Pedig olyan dolog ami miatt atomot kíván a R*. Nincs árnyék az autó fényszórók elé tette objektumoknak. Na ugye hogy ettől nem dől össze világ, viszont a Watch Dogs meg lett miatta hurcolva és sárba tiporva. Csak emiatt tettem be a képet :)
  • Macccy
    #157888
    Mit ? Nagyon nézem mint a mágikus szemeket, de nem látom!

  • aranyharcsa
    #157887
    Helló, nincs véletlenül egy felesleges xbox live kódja valakinek, bármilyen megfelel.
    Privátban várom előre is köszönöm.
  • Harlekin
    #157886
    Ugyan már EZ nem szimpátia,hogy a renitens fröcsögő egyéneket a marhaságaikkal együtt eltünteti és azt hiszem ez széles támogatottságot kapott eddig is.Másod sorban mutass 1 olyan hszt amit Totti megvétózott törölt és majd az egyén siránkozása akárhol meg hallgatást orvoslást nyert!?Ennyi...Ő azért van,hogy ezt tegye és kész!
  • Seth
    #157885
  • Totti5
    #157884
    Ezt ugye tudtátok?:))

  • Moby
    #157883
    Tottira ugyanúgy vonatkoznak a fórum szabályai, attól mert HG. Az meg nem szimpátia alapon megy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.01.24. 14:57:21
  • Harlekin
    #157882
    Az a baj,hogy sokkal több és egyre több!
  • Harlekin
    #157881
    Vagy remélhetőleg hamarosan Totti is megunja és kibassz minden ilyet és minden egyént gondolkodás,szólás nélkül a fórumról mint macskát szarni és mehet mind panaszra max anyukához,mert szíve jóga a HG-nek ezt meg tenni!Hogy ne kelljen más nyomorát olvasni!És pár ilyen után,mind elgondolkodik hogy leírja e a nyomorát vagy magában tartja

    Igen megtehetném azt is,hogy nem olvasom,csak egyik gyökér se írja oda,hogy Én most fikát fogok fröcsögni nap mint nap így sajnos elkerülhetetlen az,hogy bele olvassak!
  • Zavarodott
    #157880
    Hát vannak ilyenek is igen, szép számmal... q;)
  • Totti5
    #157879
    Interesting!
  • Moby
    #157878
    >hogy senkit nem érdekel valakinek a nyomora...
    Megteheti, hogy nem olvassa el. Annyiszor, és úgy nem olvassa, ahányszor csak kedve szottyan. És nagyjából ennyit is tehet.
  • Kongy
    #157877
    Hurrá! :D
  • TDC Geronimo
    #157876
  • Harlekin
    #157875
    "Ki a faszt érdekel, hogy valami játék csak a felétől jó, vagy a felétől szar?"
    Azt maximum aki így járt,de engem akit az egész érdekel(t)!Nem.Tehát semmi baj a ki a faszt érdekelt résszel csak akkor legyen ez ide a fórumra is igaz,hogy senkit nem érdekel valakinek a nyomora azért ,mert valami játék nem jött be neki!

    Amúgy meg ajánlom figyelmedbe csütörtök este 22:00 kor Discovery Channelen az Aranyláz Alaszkában sorozatot!Bizony az aranyér szenvedni kell,nem az öledbe hullik!Igaz ez a játékra is!Nálad is igaz ez,hogy valamit fikázol és a végén itt istenítetted,mert adtál neki időt.De mondom nem ezzel van a gond,hogy teszem azt még ez után sem tetszik csak akkor ne a keseredettség miatt legyen hetekig telefröcsögve a fórum baromsággal...
  • Harlekin
    #157874
    Te lehet,de sokan meg pont az ellenkezőjét teszik 5 perc játék után vagy 3 YT videó után hetekig fikázzák a játékot és hülyézik azt aki játszik vele!Na ezek mi a faszra verik magukat?
    És az esetleg amit te véleményezésnek nevezel max annyi,hogy ez neked nem jött be és legyen pont,de amikor az agy sorvadottak itt fikáznak 3 hétig 5 perc játék után és fikáznak minden ismétlem minden részét 1 játéknak,úgy hogy SEMMIT nem is láttak belőle!Na azoknak szól a mondandóm!
  • Totti5
    #157873
    Beteg:))

  • DummyBoy
    #157872
    DAI multiban is így van, a mage-ek az OP kasztok. AW jó gearben leszólózza a legnehezebb fokozatot, Keeper a legjobb support kaszt. (1 Keeper 3 archer csapattal végigszaladtunk Perilous-on, úgy hogy csak én voltam 20-as a Keeperrel ...), Keeper + lego bármit túlél. Ele, nekro a selfheal mellett AOE és CC-ben királyok ...

    A többi kasztból a Lego és az Archer még jók (Esetleg Hunter vagy Templar démonok ellen, de Archer és Legó jobbak ...) de a többi az csak megnehezeíti a dolgot, vagy threateningen való funolásra jó :(
  • Muttley
    #157871
    o.k.
    mind2töknek köszi

    EZ egy - friss - cikk. Milyen eszköz ez?
  • Rage47
    #157870
    Muszáj újrakezdeni a játékot? Nem lehet ut közben váltani?
  • Zavarodott
    #157869
    Attól, hogy nem tetszik egy játék nem fogom leszólni. Leírom egyszer, hogy miért nem tetszett és csókolom és ha ez nem egy vélemény akkor nem tudom mi... q;)