176613
banner
  • Harlekin
    #157989
    Jó az úgy,legyen az,higgyék ezt!
    Emlékszel 1 éve írtam,hogy mennyire jó ez a tendencia,hogy szalad a szekér sonynak így csak 1 dolog volt ami miatt ment a fröcsögés az ERŐ!!!!És írtam,hogy remélem sokáig így is marad,mert legalább nem hígul a társaság...Ez van...
  • Harlekin
    #157988
    Eleinte nézegettem és volt mindig jó pár demó,de mivel nem érdekel a demó,mert úgy is megveszem így leszarom a demót!
    Mivel vagyok előrébb 1 demóval?Ugyan az van vele mint az 5 perc játék utáni fikázással.
    Megnézek 1 demót teszem azt első pályát nem történik semmi és ezért nem akarom majd,nem köszi Én biztos minden játékban megtalálom azt ami érdekel mindbe!!!!6 Év játék után és 400 játékkal a hátam mögött TUDOM mi az amit AKAROK és mi az amit NEM,de legtöbbször mindent akarok!!!

    DEMÓ a döntésképteleneknek való ami azután még inkább odázza a döntés képességet!
  • Totti5
    #157987
    De hát minden szar, 2014 a géming sötétkora volt! Nem volt játék, semmi új ip, csak a remaster és a HD. Ami új játék jön az meg szar. Minden 20 fps, bugos, és dlc és semmi sincs kész. Bezzeg régen, amikor az aranyor volt ( 2013 ).

    Idén sem lesz jobb, megint csak a remasterek, nincs új játék, ami meg van az szar ( teljesen komoly, már januárban ezen megy a szarrágás, hogy nincs semmi :))) )
  • Harlekin
    #157986
    És mindig annak szaggat a legjobban aki nem is játszik vele.Meg a legtöbb problémája is annak van mindig azzal amit nem is használ.
  • darkSectorxxx #157985
    Engem a demok hiánya jobban érdekel!

    X1-en nem tudom hogy áll, de PS-re a legutolsó demo ami rendesen játszható volt az a PT/Destiny......no comment.
  • Harlekin
    #157984
    Hihetetlen,hogy Ti még képesek vagytok erre a PC,meg prewgen,meg nincs játék gyökér baromságokra reagálni.Hagynátok szegény 3 H-s egyéneket,mert szegényeknek ez az 1 pici keserűséges mentsváruk van amiért nem tudnak játszani!Ki kell röhögni őket és kézbe kell venni a kontrollert és játszani...X1en
    Renával a múltkor ezt beszéltük éppen!A NINCSEN JÁTÉK szó szólókat!!!! TUTI minden ilyen gyökér milliomos,mert nyilván azt a círka 400000 et elköltötte játékra a másik 150000(gép) mellé és így is unatkozik.Csak ezek lehetnek azok nem vitás...
  • TDC Geronimo
    #157983
    Evolve open beta stat. Spoilerbe rakom, mert nagy kép :)

  • Harlekin
    #157982
    Pedig már nyomják Te pont beférnél 5. nek!Ne kéresd magad!
  • TDC Geronimo
    #157981
    Oneos :(

  • Totti5
    #157980
    On Xbox One, Xbox Live Gold members can download #IDARB ($14.99 ERP) for free during the month of February.

    On Xbox 360, starting Sunday, February 1st, Brothers: A Tale Of Two Sons ($14.99 ERP) will be free for Xbox Live Gold members through February 15th.

    Then on February 16th, Xbox Live Gold Members can download Sniper Elite V2 ($29.99 ERP) for free through
  • Macccy
    #157979
    Suhan. Ne is mondd, a smooth, rendesen pace-elt 30fps ma már nem menő, egyes fórum Pistik odág mennek, hogy a 30 az "szaggat" :)
  • Tyrant01
    #157978
    Minden fóóóssal azért ne játszunk már
  • Totti5
    #157977
    Nekem mindegy mennyit adsz, PCn ne hogy már konzolra kelljen butítani! Az olyan izé... konzolos szemét. Fáking góriusz mászter rész! Indíul és fix 60 1080p minden. Vagy én nem tudom miről megy akkor a szarrágás mindig, mert a konzol rugdosva van minden nap, azt hogy PCn szar az már ezekszerint nem baj. Na de ez nem érdekel, és itt senkit nem érdekel ez Xbox topik és Harlekin szerint maxon ahogy a fejlesztők megcsinálták szépen suhan a gém Xboxon.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.28. 17:32:35
  • darkSectorxxx #157976
    "Battlefield Hardline béta - az Xbox szerint is jövő héten indul
    A Battlefield Hardline bétájának dátumát most már az Xbox Store is megerősítette."

    Ez érdekes. A dátum a hugom születésnapjára esik. :)

  • Ra1n
    #157975
    Nem adok egy hetet és patchelik. Nextgen szintre butítva a látványt tökéletes most is. Vagy egyetlen progit fel kell telepíteni és beállítani a cpu controllt benne hogy használja a magokat (ha türelmetlen vagy patchig).
  • darkSectorxxx #157974
    PC-n mi a baj a játékkal?
  • Totti5
    #157973
    Ha nem kell kompromisszum vegyél Pct ott talán nem lesz, bár a Dying Light konkrétan rossz pcn. Viszont érdekes hogy te írod a kompromisszumot, amikor dying Light x360 verzióért házalsz mindenhol.
  • Muttley
    #157972
    a lényeg:
    5 számomra érdekes játék hozza az ígért valós HD-t lag mentesen
    ezt ígérték - ezt várom
    kompromisszumos megoldás nem érdekel
    ehhez kell qrvára optimalizálniuk a gammákat X1-re és PS4-re
    ennyi :)
  • Macccy
    #157971
    Vigyetek szamuráj kardot! Érden éjjel alap!! :D
  • Harlekin
    #157970
    Jah készülj hétvégére,mert szabad hétvégém van asszony nem tud irányított szabadidőt se tervezni így reggel 7-től éjfélig mehet!!!
  • Harlekin
    #157969
    Tegyétek,mert tényleg jó tartalmas game megéri az árát és már mehet is a co-op móka!
  • Harlekin
    #157968
    bazze eskű azon agyalok csak hó vége van és sajna morcik lennének,de az agyam már a délutánon kattog.Ma egy éjszakát végig kell csinálnunk erre készülj nem alszunk megyünk kemények leszünk!
  • Harlekin
    #157967
    A mozgás benne az eszméletlen jó,ha végig nézted elég sokat teszteltem.És igen ugyan azt az ugrást több módon lehet kivitelezni,mert számít az ugrás sebessége és távolsága és HOVA NÉZEL! tehát ugyan az az ugrás érkezés szerint történhet a sima kapaszkodással,kapaszkodás,de rontasz és le csúszik az egyik kezed,fél test könyökkel és simán átugrás ez ugyan ott produkálható sebesség és elrugaszkodás távolság függvényétől.
    Engem beszippantott teljesen...Végére jöttek már a skill pontok és ha láttad a co-opba jönnek a random versenyek a co-op társak között opcionális,mert akkor indul ha mindenki elfogadja.Tehát megy a feladat amit kell csinálni és közli a játék na akkor ki a gyorsabb ki ér oda előbb vagy az elkövetkező 3 percben ki talál több cuccot esetleg öl többet stb.Tehát nem kérdés ez nekem nagyon bejön!Aki meg fanyalog az így járt és szerintem ismétlem szerintem ismét 1 jó játékból marad ki!
  • Lamech
    #157966
    Látom már, hogy ezt nekünk is be kell húzni. :)
  • Renátó1985
    #157965
    Nem tudnál beteget jelenteni, hogy 3 napig non-stop nyomjuk ? :)
  • Macccy
    #157964
    Na! ÍGY kell akkor co-op mókát gyártani, meg mint a HALO-kban! .... OLVASOD BUBISoft??? A k*rv@anyád...! :)
    Fasza cuccnak tűnik amúgy Harlekin, bejön nagyon.

    Azon gondolkodtam tegnap, miközben néztem ahogy a zombival ugrálsz peremről tetőre, hogy azért hatalmasat változott a géming mozgás, főleg ezzel az assacreed parkour free flow közlekedéssel. Nyomom ugye a HALO-t, az 1-2-3 még kizárólag hagyományos fps, nincs peremre felhúzódzkodás, nincs akadályon átugrás animáció, ami a talpad alatt van azon állsz meg, ami nincs arról leesel. És az jutott eszembe, hogy azért ez a sok mozgás interakció, ez a sok animáció azért sok hibaforrás is lehet, de a Techland ahogy néztem eléggé faszán összekalapálta. Ügyesek ezek a srácok nagyon.
  • Harlekin
    #157963
    Teljesen!
    itt mindent lehet közösen sőt közösen és külön.Tehát tegnap én voltam bent Rena játékában,és hogy ne maradjon ki senki részére történés a fő momentumokhoz mindig mindenkinek ott kell lenni.De ahogy valaki valami küldetést felvesz az mindenkihez bekerül érthetően itt is ott lesz mindenki,de utána szabad a vásár.A lényeg,hogy tegnap megcsináltunk 1 fő küldit meg pár melléket. Rena kilépet és Én ott folytathattam volna ahol ő kilépet csak közölte a játék,hogy egyedül maradtam.Direkt kiléptem meg vissza és minden úgy maradt megmaradtak a felvett küldetések a listába és azok amik már kész voltak és az éppen aktuális maradt az aktuális.
    Nagyon nagy játék szerintem akkora fless volt az első éjszaka ahogy menekültünk Rena üvöltött,hogy fuss mert itt vannak a nyomunkba ,hogy kéééésssz.
    Na azóta az éjszakákat inkább végig aludtuk,mert nagyon gyenguszok vagyunk még az éjszakához.Nappal még csak csak kerti csappal szétcsapom a csöcsös zombikat,na de éjszaka az 1 más tészta azt jelenleg jobb alvással tölteni.
    Dinamikus az időjárás is és az éjszaka is jön nem csak úgy rád zuhan 1ik percről a másikra...

    Lehetne már 3 óra....
  • Harlekin
    #157962
    Nem tudom mi az az egyhangúság,mert számomra 1 játék soha nem egyhangú mivel mindig megtalálom benne azt ami leköt.Főleg 1 ilyenben és itt ugye Dead I.-al ellentétben nagy hangsúly van a "menekülésen" jármű hiányában és az éjszaka elérkezése miatt.Viszont érthetően a feladatok hasonlóak mint ott csak itt spékelve még humorral.
  • Macccy
    #157961
    Te figyelj Harlekin, ebben a co-op az teljes értékű, tehát a sidekick Renátó VÉGIG jöhet veled mindenhova, minden küldetésre? Vagy ebben is le van korlátozva bizonyos feladatokra, netán leválasztva a kampányról, mint a Sunset Overdrive -ban?
  • Kongy
    #157960
    Hasonlít a Dead Island-re játékmenetben, vagy ez nem olyan egyhangú?
  • darkSectorxxx #157959
    hát ezaz minden játék ilyenkor jön hétfő kedd, buták, hétvégi megjelenés sem nagyon van.
    Order is péntek reggel 6. :D
  • Harlekin
    #157958
    Na így 4 óra játék után azt mondom ez a DL azt adja amit vártam baszott nagy móka főleg így coopba. Nagyon össze rakták és úgy fut a játék mint a veszedelem.Sajna mennem kell aludni,pedig nagyon nyomnám még...
    Miért nem péntekenként jelennek meg a gamák...
  • Harlekin
    #157957
    ja ja majd feljebb rakom kaja meg fürdés után,sajna nem néztem,hogy min van csak rányomtam,hogy induljon így gondolom a legszarabbon.
  • Harlekin
    #157956
    kaja van meg fürdés most!
    De nem megy semmi nálunk esetleg lányoméknál...
    Amúgy tuti kelleni fog mert baszott jó!
  • Kongy
    #157955
    DAI rétegjáték???? :DDDDD Na ilyet se hallottam még! Direkt le van butítva azoknak a játékosoknak, akik nincsenek otthon az RPG-kben, de aki otthon van, az is megtalálhatja a számításait (ugye taktikai nézet, ilyesmi) Szóval, ha valami, akkor a DAI nem rétegjáték!
  • darkSectorxxx #157954
    Ja hogy a felbontás, az oké.
  • Macccy
    #157953
    Nézlek mit verébkedsz, de szólj Andusnak, hogy stoppolja a letöltéseket, mer szakad a TWICCSS ... !!!
    Valamiért azt érzem, hogy ez a gamé ez kelleni fog nekem ...
  • Macccy
    #157952
    Nem mondanám, hogy teljesen értem minden sorodat, lehet csak másról beszélsz, vagy én nem vagyok érthető ... "valós HD" tehát Full HD felbontás volt a téma (hajjajj, mást se hallani már úgylátszik, mintha számítana), ami ugye 1080 pixel magas. Na mint mondtam, sok cím van már most is, ami ilyen felbontáson rederel, nem skáláz, hanem azon renderel natívan! A GTA V egy nagyon jó példája a hozzáértő fejlesztésnek. Nincs semmi baj ezekkel a hardverekkel ... ellentétben a bloggerekkel meg játékosokkal, na meg a hülye "vágyaikkal" ... Ami miatt ilyenek történnek, hogy a reklám fullHD miatt beáldozzák PS4-en a kontroller reakciót, pl.
    A történelmi pontjaid se biztos, hogy értem, nem tudom, de a felbontásért régen nem sírt ennyi ember, az odabaszós címek odabaszhattak anélkül, hogy ingadozó frame rátát, frame pacinget (újhullám), screen tearinget vagy más hasonló mókusságot kiáltott volna a fél Youtube már a megjelenés előtti héten.
    A RYSE pedig bár nyitócím volt és odabaszós, de pont nem jó példa - már ha a hádé a téma - mert "csak" 900 pixel magasan renderel és skáláz. Ettől persze még nagyon megkúrós epic a látvány, de a nyitócímeknél a technó mindig gyerekcipőben csoszog ...


    partizan182: naa, azért a Ryse -tól ha a senki nem is, de én lepetéztem, fasza cucc az mindenhogy :)
  • darkSectorxxx #157951
    Pl brutálisan megvehetnek kilóra egy pofás játékkal ha van 1 történetes végigvitel után NG+ mondjuk.
    RE is ezért köt le, rengeteg sok cucc van benne, és nem utólag vásárolható DDLC.

    8 ruha van (4+4) fegyverek, játékmódodk, és 2500ft-ért vettem a játékkal együtt.

    Nem tudodm, annyira legyen valami szerteágazó szerintem mint egy DDMC Resi SH.
    Legyenek nagy területek, térképek, dde ne vesszen el a játékban az ember, mikor elveszel a sok apró külddetésben, és megunodd, megvan az esély hogy beleunj.
    Ellenben az sem tetszik mint mikor a Ryse-ban fogják a kezed.
    Jó ezért filóztam vegyem-e meg az Ordder-t.

    Ddeadd Rising is mikor próbáltam, szinte tökminddegy volt hogy kivel megyek hová kit ment meg mert a sok gyilokban ráunok....nem tartja fent az érddeklőddést.
    Infamous ids szép, jó, dde nem az a játék amit 80x ujra végigvinnék.

    Eddidg egy ilyen jelent meg a RE nekem legalábbis.
  • Ra1n
    #157950
    A listát aminek a java átlagos lófütty vagy azalatti szemét?:)