176613
banner
  • TomStorm
    #158149
    Nem vicc.Ilyenkor csak a lemezes játékok indulnak offline,elsődleges acc.a digitálisak nem.
    Én még ráadásul Magyar live-on is vagyok ami kb a legszarabb:)
  • darkSectorxxx #158148
    Elsődlegesen kéne mönni nem?
    Az vicc lenen ha offline nem tudnál játszani.
  • partizan182
    #158147
    "ha nincs live akkor Digi.játék sem indul"

    Komolyan? Még akkor is ha az elsődleges konzolodra van letöltve? (Azt értem hogy a Hómolással rá vagy utalva az élő Live kapcsolatra)
  • darkSectorxxx #158146
    Egyetértek, és olcsóbbak is, márha nem a szar magyar árakat nézzük. :D
  • Kongy
    #158145
    Szerintem épp a digitális játéknak kellene olcsóbbnak lennie, pont az általad is említett hátrányok miatt... nem hogy még az a drágább
  • TomStorm
    #158144
    Csak dobozos játékot veszek,elég volt abból,hogy ha nincs live akkor Digi.játék sem indul,soha többet konzolon ilyen ezért drágább de ha jó a game kicsengetem én a pénzt,ráadásul multi is van benne ahol lehetünk zombiként!
  • partizan182
    #158143
    Le lettem cseszve hogy csak 10%-ot játszom egy játékból. Gondoltam adok egy kis kontextust.
  • vg
    #158142
    Nem, te az a duhaj vagy, aki egy beszélgetésben megemlíti, hogy a gyerekei miatt nem tud játszani.
  • Harlekin
    #158141
    Az a szerencse,hogy a gyenge gyomrúakból van még mindig kevesebb.És hála istennek mindig a férgese hullik ki hamarabb ez is mióta világ a világ így van!

    "De sebaj, már csak háromnegyed óra és mehetsz haza használni a játékaidatI! Jipí! "

    Így van ne is mond Tegnap is vettem 1 játékot és bele se néztem...NINCS időm...Úgy irigyellek benneteket,hogy nektek van időtök ezen agyalni,hogy mi az ami szar és miért szar...
  • Totti5
    #158140
    Ez mindent megmagyaráz. Akkor Akkor BF sosem lehet igényes azért mert leirtad az okait. Nagyszerű!
  • Totti5
    #158139
    Vizes szigetes pályán multiztunk és olyanokat szaggatott hogy azon csak röhögni lehetett volna bugokrol grafikai hibákról nem is beszélve. Mindez 720pben. Nekem mindegy szerencsére nem érdekel h mennyire trehány munka mert nem játszok vele és nem is akarok.
  • partizan182
    #158138
    Ha az egész utcában a hányásszag terjeng én ugyan be nem megyek az étterembe. Értem én hogy mindenki másnak van gyenge gyomra és le kellene szarnom milyen reakciót váltott ki a romlott madártej másnál, de én már csak ilyen óvatos duhaj vagyok.

    De sebaj, már csak háromnegyed óra és mehetsz haza használni a játékaidatI! Jipí!
  • Harlekin
    #158137
    Tányleg a lótrágya az eltörik 4-5 ütés után?Ezt azért már letesztelted?
  • Harlekin
    #158136
    "és röhög azokon akinek nem jön be és pixeleket számolnak.:)"

    Igen mert az összes ilyen 1 idióta barom!Tehát csak röhögni lehet rajtuk!

    Kicsit el vagy tévedve szokás szerint!

    NEM mindent eszek meg,de amit nem eszek meg arról nem vitázom.Veled és másokkal ellentétben!

    Ti vagytok azok akiknek az étteremben a madártej is szaros !
    Igaz az éttermen kívülről az ablakon néztek be és esetleg csak elolvastátok a kinti étlapon szereplő árát,de elmondjátok,hogy savanyú a madártej és ezt azoknak akarjátok bemesélni akik bent jóízűen ettek.És csodálkoztok,hogy ki vagytok röhögve!
    Jó persze kellenek az ilyen véglények a TE szavaiddal élve akiknek savanyú szőlő!
  • Ra1n
    #158135
    Teljesen feleslegesen vitázol, tetszik neki meg 60 órát beleölt és röhög azokon akinek nem jön be és pixeleket számolnak.:)
    Olyan emberrel vitázol aki egy étteremben mindent megeszik jóízűen ha éhes, még ha egy kupac lótrágyát raknak elé azt is,és utána megmagyarázza hogy ez így jó és röhög azokon akik a lótrágyát nem fogyasztják el.:) Ezen nincs mit megérteni, vannak ilyenek is.:)

    És igen a DL teknója szar, de minden platformon, lévén eleve az alatta futó motor fos. Ettől függetlenül a játék egész kellemes csalódás, sokkal élvezhetőbb mint az DI-k voltak.
  • Harlekin
    #158134
    "Továbbra sem értem miért veszi mindenki magára hogy a DL technója XOne-on hagy kívánnivalót maga után."

    Senki nem veszi magára,főleg olyanoktól nem akik nem is látták XO-n vagy sehol!
  • Harlekin
    #158133
    ja ja,de majd kapom a mínuszokat rendesen sajna jövőhéttől.Indulhat bf ,de reggel elfelejtettem bekapcsolva hagyni a gépet és így Én is még délután szedhetem le,de lejön hamar remélhetőleg.
  • Lamech
    #158132
    Nyugi csak 10GB az egész. :)
  • Ra1n
    #158131
    Ja. Csak a BF-ben kb kismilliószor több fizikavan , durva látótávval és nem statikus minden, nem úgy mint az amúgy abszolút átlagos látvánnyal és fullosan statikus mindenséggel bélelt DA:I-ban.:)
  • TDC Geronimo
    #158130
    target 60 akkor azt mondom
  • barmi
    #158129
    Láttam trúacsin, hogy tegnap meg lett az összes doksi ! Gratula ! Jó sok melód volt benne, de megérte mert jó sok pontot ért trúacsin ! :-)
    Ma indul a hardline ? Ja, nem mert még le is kellene tölteni :D Meg hát helyem sincs... valamit törölnöm kell, hogy elférjen a gépen mert gondolom 40 GB körül van az is :\
  • vg
    #158128
    Természetesen ez nem igaz.
  • Harlekin
    #158127


    Ha van rá időm nem megyek ezek mellett el és mivel most "DOLGOZOM" így van rá időm...Eszem ágában sincs 3 után írogatni vagy ezzel foglalkozni amikor mehet a game.
  • Totti5
    #158126
    Miért Miért BF 60fps? :) ugyan már úgy szaggatott a 4 h nem lehetett játszani vele rendesen.
  • TDC Geronimo
    #158125
    egyik se 60 fps meg nem 64es multi mondjuk
  • partizan182
    #158124
    Ja, szemét PSN-en nincs régióváltás szal egy új reget kellett csinálnom a HUN store-ba mert feltöltőkártyázással nem fogok szívni. Játszani meg ugye kinek mennyi ideje van 2 gyerkőc mellett :)

    Guacamelee pörgött most ki (X-en is van, vegyétekvigyétek , nagyon fasza), előtte Swapper és Infamous; a Wolf Among Us meg az Unfinished Swan végén járunk az asszonnyal, FarCry nagyon beszippantott, kb 30 óra után 66%-on vagyok, mellette DriveClub kis ótókának. Mordor és Lasszófasz meg elkezdve várja hogy sorra kerüljön.

    Továbbra sem értem miért veszi mindenki magára hogy a DL technója XOne-on hagy kívánnivalót maga után.
  • Totti5
    #158123
    Teljes csőd amit a BF csapat művel. Dragon Age meg NFS tökéletesen kihasználta ugyan ezt a motort...
  • Kongy
    #158122
    Nálam csak Pin to home-ot jelöl, lehet át kellene váltani USA régióra.
  • TDC Geronimo
    #158121
    Azt hittem legalább 900ra feltornásszák mert volt másfél évük meg jóval fejlettebb SDK de nem nagyon törték magukat és maradt 720 yikes...
  • Lamech
    #158120
    9 körül már tölthető volt.
  • Kongy
    #158119
    BF Hardline bétát mikortól lehet tölteni?
  • Lamech
    #158118
    Értem, hogy mire gondolsz a tearing nekem is zavaró egy kicsit, de nem sűrűn jön elő. Viszont, ha Neked ennyire fontosak a p-k és a tökéletes grafika akkor, hogy-hogy nem a ps tábort erősíted?
  • vg
    #158117
    Tudnám miért vitatkozol egy olyan juzerrel aki nem is látta saját szemével a játékot és xbox one gépe sincs. PS4-en is csak egy pici töredék játékkal játszott mint te, azokat is csak átlag max 10%-ig tolja ki. Ledemózott kalóz PC szarság meg tudnám kit érdekel. De te tudod.
  • Harlekin
    #158116
    Mi vérzés lehet abban ami HASZNÁLHATÓ,ÉLVEZETES?Főleg egy sima egyszerű játékélményre vágyó felhasználó részéről!
    SEMMI!

    Ezek a dolgok csak a csökött agyú tech nyomorultaknak élmény vagy keserűség,számolgatnak és le se szarnak 1 játékot.Csak ez érdekli őket,hogy mik az adatok,vagy mi derül ki a játékról amit lehet rugdosni!Tehát mi következik,hogy az összes olyan aki bele se szagolt is ezt kezdi el szajkózni!
  • partizan182
    #158115
    Idézném magam: "Ezzel együtt a játék lehet jó/élvezetes, nem kell hisztériás rohamot kapni azonnal."

    Senki sem mondta hogy szar a játék. Csak hogy technó vérzik erősen. Dark Souls közel játszhatatlan volt 2 helyszínen is (Blighttown, New Londo) annyira szaggatott mégis az előző gen messze legfényesebb ékköve.
  • Harlekin
    #158114
    Te ott szoktál ülni az LCD mellett és leszámolod,hogy az tényleg annyi?Csak félve kérdem!És ha hiányzik 1 pixel akkor az már szar az már nem is kell?Jó sok időd lehet!Na viszont nekem nincs és Én számolgatás helyett inkább játszok.

    Ja és nincs dobozom,mert mindent digitbe veszek így ez is kilőve!

    Igen azt nézik birkának esetleg akit ez érdekel tehát az idióta fps és HD buzikat engem ezek annyira hidegen hagynak hogy az hihetetlen!Játszani akarok nem pixelt számolgatni!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.02.03. 12:09:51
  • Harlekin
    #158113
    De várj ezt kérdeztem Én?Nem hiszem,mert mint írtam pont leszarom főleg 57 óra játékban nem volt időm ezen agyalni,hogy ez bűn vagy sem és ez zavart vagy sem sőt,hogy ez létezik vagy sem!
  • partizan182
    #158112
    Szvsz a tearing a legnagyobb bűn a három közül, sub-HD annyira nem látszik a sok postprocess miatt. A fájdalom inkább az (amire Dark is gondolhatott) hogy a lenti szentháromságot (subHD + frémgondok + tearing) együtt régen produkálta utoljára AAA cím.

    ParasztHD: rá lehet írni a dobozra hogy 1080p és a parasztok szépen bekajcsizzák. Ugyan tényleg 1080 a sormagasság és progresszív a scan de a horizontal messze van az 1920-tól. Talán a BirkaHD jobb kifejezés, a lényeg hogy madárnak néznek.

    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2015.02.03. 12:02:14
  • Harlekin
    #158111
    Tényleg a "paraszt HD" az a Hektárnyi Dinnyeföld megnevezése.Mi a mérték egysége 900 Dinnye hektáronként vagy mi?
  • Harlekin
    #158110
    Pontosan!

    Ja és persze a paraszt HD az nagyon releváns!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.02.03. 11:55:07