176613
banner
  • partizan182
    #158109
    Helyes, én sem adok senki más véleményére hisz elképzelhetetlen számomra hogy bárki más érthet bármihez is, valamint pontosan tudom, hogy csak az én nézőpontom a releváns, hisz felmérhetetlen élettapasztalattal rendelkezem a valóság minden területén.

    Oh wait, mégsem, már elmúltam 15 éves ...

    Kevesebb felkijáltójel, idiótázás, ödönkézés segít a telibeszarás illúziójának fenntartásában :)
  • Harlekin
    #158108
    Nincs hisztériás roham,mert pont telibeszarom mindenki véleményét!Nem ezzel a játékkal kapcsolatba hanem mindegyikkel
    Nem nagyítóval nézem a játékot és sopánkodok,hogy jaj ez se jó az se jó hanem használom,élvezem azaz játszok!
    A fikát meghagyom szokás szerint a korlátolt retardáltaknak,mert nekik úgy is ez okoz élményt,hogy fikázhatnak valamit úgy,hogy nem is használták!
  • partizan182
    #158107
    A parasztHD mellett is 30 alá be-be látogató frém és a szörnyű tearing 2 perc YT-ból is leszűrhető, nem kell hozzá kimaxolni a cuccot.

    Ezzel együtt a játék lehet jó/élvezetes, nem kell hisztériás rohamot kapni azonnal.
  • Harlekin
    #158106
    "Bárcsak ez lenne a legnagyobb baj a játékkal."

    Na mivel EZ nem létező dolog,így hibátlan a játék!

    "Igénytelen technikai oldalról, ami hibákat évek óta nem láttam AAA játékban."
    óóóóóóó hát persze!

    Menyit is játszottál vele? 1.5 óra youtubeot,esetleg beszélgettél a feletted lakó ödönkével aki már tervezi megvenni és ő 2.5 óra YT ot nézett róla,vagy még eshetőségnek valami agysorvasztó fórumon ott van ödönke testvére és osztotta testvéri szeretettből az észt?
    Tippemre mind a 3!
    Mutass egy statot 1 hitelest,hogy mennyit is játszottál,hogy ezeket a rettenetes hibákat felfedezted!És akkor elkezdhetünk érdemben csevegni arról,hogy mik is azok a "hibák"
  • Harlekin
    #158105
    Igen igen...Az idiótáknak a fejében a hangok!
  • darkSectorxxx #158104
    Bárcsak ez lenne a legnagyobb baj a játékkal.
    Igénytelen technikai oldalról, ami hibákat évek óta nem láttam AAA játékban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.02. 23:09:20
  • Totti5
    #158103
    Tetszik ahogy 3-4 ütéstől eltörik a fegyver! Megmondták előre!
  • Harlekin
    #158102
    Kibaszott jó játék de 20e ft-ot nehogy adj érte a magyar storeon.Én most néztem pont ma az amcsi storeon vettem és ezzel a rohadt magas dollár árfolyammal is csak 16 530 ft volt elővételben.Vagy is csak 8300
  • Kongy
    #158101
    Ha engem kérdezel, 20k-t egy játék sem ér meg :)
  • darkSectorxxx #158100
    Lófaxt annyit semmi nem ér....ne viccelj, pár hetes játékot majd megkapod ezrekkel olcsóbban.
  • TomStorm
    #158099
    Ez a Dying Light egész jó lehet.Szerintetek megéri a 20e.ft-ot?
  • TomStorm
    #158098
    Így van.Azért egy support Mage meg egy Warrior között VAN különbség:))
  • Zavarodott
    #158097
    Gondolom kettő teljesen különböző élmény... q;)
  • Rage47
    #158096
    annak meg mi értelme? párhuzamosan játszol két karakterrel?:D
  • TomStorm
    #158095
    Ja,hogy lehet Dragon Age-ben új karaktert indítani ÚGY,hogy megmarad a másik?!Most nézem.De király,indítottam is egy Warriort a Mage mellé:)
    Aztán haladok felváltva
  • Harlekin
    #158094
    Na Dying light story 100% !!! Vigyor az arcomon,mert dead islandot is imádtam,de ez túltesz rajta jócskán.41 óra van eddig benne a questek 80 % a van kész tehát van még mit csinálni a gyűjthető tárgyak sehogy nem állnak.
    Eddig 2227 fertőzöttet öltem utaztam 257 KM-t megmászta 4.440 métert (acsihoz 8848 kel Mount Everest)így sacra még 10-12 óra biztos van benn és még meglátom a be the zombie mit nyújt.
    Hibátlan játék élményt ad a game igaz vannak gyerekbetegségei ez is tény,de az egész összességében hibátlan...A vége az leírhatatlan nagy flesh ott a pulzusom verte a 150 et ahogy felvezették a végét és végigvitt a story nagytévé stereo headsett áááááá beszarás!!!!!

    És akkor pár érdekesség UGYE A FEGYVER KOPÁS A FEKETE BÁRÁNY!!! Na nézzünk 1 kék tehát 1 picit jobb fegyver mint az alapok (amit most használok fegyver az szinte elpusztíthatatlan).

    Na de lássunk 1 kék fegyvert hogyan készül vele a zombi darált hús!



    És akkor egy kicsi éjszakai kocogás úgy vacsi után,mert nem tudtam aludni!


    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.02.01. 16:42:25
  • Totti5
    #158093
    Killer Instinct Complete Collection
    - season 1&2
    - 16 karakter
    - összes ruha és kiegészítő
    - Killer Instinct
    - Killer Instinct 2

    12000 huf
  • TomStorm
    #158092
    Grafika tényleg egy nagy rakás semmi.Mintha alpha verziót adtak volna ki.De a sztori,szereplők+szinkronhangok jók!
  • darkSectorxxx #158091
    Ja oks értem mire gondolsz hogy miben nincs fejlődés ha nem hagyják el, hát ja ha látnánk hogy télleg akarnának újítani, de eddig nem láttam jó példákat. :D
  • TDC Geronimo
    #158090
    Nem így működik ez. Mindkét verziónak ficsőrökben meg designban egyeznie kell és a prevgen emiatt visszatartja a mostani verziót. Amint megszűnnek a crossgen portok, fogunk itt látni nagy ugrást és nem csak grafikában.
  • darkSectorxxx #158089
    Oks értem de elsőnek a nextgent tolják és azt butítják vissza, soha nem értettem az időn kívül mi másban akadály hogy mindegyik hardverre külön alkossanak? :)
  • TDC Geronimo
    #158088
    Szerinted? Prevgen lófasz memóriája miatt mindennel spórolni kellett. Területek nagysága, hangok, animációk, AI.
  • darkSectorxxx #158087
    Ja eddig visszatartotta a játékokat az előző gen? :D
  • TDC Geronimo
    #158086
    "I've seen a few thoughts like this recently, and thought I'd weigh in as much as I can right now. I have a good idea where it's coming from. All of our games are using Frostbite now. We've said the next Mass Effect (and our new IP, but I won't expand on that yet) uses some of the technology from DAI. We've been enjoying building larger areas that you can explore with less friction, so that'll be there as well.

    But after that, the next Mass Effect will be (and should be) drawing on its own rich and successful past more than what DAI would say it should do. Take the Mako, something we've already shown in prototype form. We had that in ME1, and bringing it back is more related to a feeling that we can do it much better than we did before and fulfill the original promise of that gameplay. That has nothing to do with DAI. In fact, I'd go so far as to say that dropping the older consoles has had more impact on the overall gameplay goals of the next Mass Effect game than what DAI successfully accomplished."

    Új ME szerencsére már csak currgenre jön. Mondjuk annyira nem meglepő, mert valamikor 2016ba jön csak, de legalább nem tartja már vissza a prevgen.
  • Botond #158085
    Áh, lement a 3 gondoltam a liberationt majd leküzdöm vmikor, aztán nincs ac őszig, erre tessék. :( :D
    Kösz az infót!
  • TDC Geronimo
    #158084
    GTA 6 szerintem majd max gen végén 4-5 év múlva.
  • Totti5
    #158083
    GTA5 elképesztő. Idén is mehet neki a GOTY a PC verzió miatt. Annyi minden olyan szinten van benne amit még sosem láttam játékban. 3 év múlva jöhet a GTA6, nyőgözz le még ennél is jobban R*.






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.31. 21:44:04
  • darkSectorxxx #158082
    Nem írtam hogy az összes, de US-abn ugyanez 17 dollár, akkor hugyanisvanez? :D

    Még ezeket találtam:

    South Park 2990ft
    Garden Warfare 1977ft
    Need for Speed Rivals 1977ft
    Army of Two DC 600ft!!!!!!!!!
    Assassins Creed 3 990ft
    Reconing KoA 1200ft
    Mirrors Edge 750ft
    Soul Calibur 5 2990ft
    Syndicate 1200ft
    Bulletstorm 750ft
    Bornout Paradise 750ft
    Dead Space 600ft
    Dragon Age 2 600ft
    Fight Night CH. 1200ft
    Fuse 1200ft
    Need for Speed Most Wanted 1200ft
    Need for Speed HP 1200ft
    TITANFALL DELUXE 3250ft
  • xxdani
    #158081
    360on is 990Ft
  • TDC Geronimo
    #158080
    Hülyeségeket írogat megint. Azt hitte a teljes szezonra, hogy az az első rész ára csak :p
  • Totti5
    #158079
    Köszönjük az infót, ha xbox one on 990forint akkor mennyi is 360on?
  • darkSectorxxx #158078
    Borderlands TT játék is 990ft.
  • darkSectorxxx #158077
    X360-on a Life in Strange ~70%-al olcsóbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (PS3-PS4 tekintetben is érdemes megválogatni)
  • Zozo76
    #158076
    Jo, mar regebben feltunt csak most voltam ugy vele hogy megkerdezem. Valami XBOX konzol kepet csak be lehetne tenni.
  • darkSectorxxx #158075
    Egy ideje.
  • Zozo76
    #158074
    Nincs banner vagy csak nalam nem jelenik meg?
  • darkSectorxxx #158073
    Vagy húsvét? :D
  • Zozo76
    #158072
    Karacsony van? :)
  • darkSectorxxx #158071
    Na ennyi THX

    Szeretem az ilyen híreket. :D
  • xxdani
    #158070
    The Smurfs™ 2 is free