176613
banner
  • Rage47
    #158349
    mondjuk mindnél :D
    szarrá reklámozták őket, aztán mindegyik csalódás volt ahhoz képest, amiket ígértek.
    az FC4 meg FC3 kieg.
  • Totti5
    #158348
    Melyik játéknál?

    Watch Dogs - 10 millió - senki ne mondja hogy még mindig a hype adja el! nonszensz, pre orderbe első 2 hónapban ok, utána ami lejáratást kapott az botrányos volt, de az eladásokon ez sosem látszott meg, folyamatosan jól fogy a mai napig
    Assassin's Creed Unity and Assassin's Creed Rogue - 10 millió - hacsak nem volt 10 millió előrendelő...
    Far Cry 4 - 7 millió - GOTY listákon előkelő helyen szerepelt, akármennyire is ellenkeznek egyesek, nagyon sokaknak nagyon tetszett

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.13. 09:44:20
  • Rage47
    #158347
    ennyit számít a hype
  • Totti5
    #158346
    A részvényesek elégedettek lehetnek.

    "810 millió euró volt a bevételük, ami közel 56 százalékos növekedést jelent az egy évvel korábbihoz képest"

  • Rage47
    #158345
    ez jónak számít?
  • Totti5
    #158344
    Ubi üzleti jelentés

    Watch Dogs - 10 millió
    Assassin's Creed Unity and Assassin's Creed Rogue - 10 millió
    Far Cry 4 - 7 millió
    Just Dance 4 - 3 millió
    The Crew - 2 millió

  • Totti5
    #158343
    Autók fényszórói nem, meg van ami nem, de vannak amik meg igen. Igazából észre sem veszi az ember, de TPS módban ha fegyó van nálunk amin van lámpa akkor az teljesen dinamikus árnyékokat vet minden tárgyra emberre, zárt térben nagyon látványos.
  • Renjike
    #158342
    Nem minden fényforrás dinamikus?
  • Totti5
    #158341
    Mivel nincs téma, random valahol a városban találtam egy ilyet. Fulldinamikus a fényforrás.



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.12. 22:49:43
  • darkSectorxxx #158340
    Véleményetek az oldalról?
    Érdemes vásárolni innen?
  • The Norberto
    #158339
    Te az Ő accountjat a TE xboxodra homeolod. Ő a TE accountodat az Ő Xbox-ára homeolja. Ezután mindenki hasznalja a SAJÁT accountját. Akármelyikőtök vesz jatékot mind a 2-en tudtok játszani vele amíg van net és xboxlive.
  • arpadquad
    #158338
    Köszönöm!
    És ha a haverom accountját szeretném használni, akkor én homeolom azt az én gépemen. És hogy ha a jővőben mindketten szeretnénk használni a megvásárolt játékot, akkor azt az ő accountján kell megvenni igaz? Szóval ha én veszek egy játékot, akkor azt ő nem látja?

    Köszönöm Szépen a Segitséget!
  • barmi
    #158337
    Nagy vonalakban kb. ennyi az egész .
    Viszont arra figyelni kell, hogy évente csak 3 darab lehetősége van egy profilnak tehát érdemes elsőre jól csinálni .
  • darkSectorxxx #158336
    Lehet 2 profillal igen.
  • arpadquad
    #158335
    Sziasztok!
    Segitsetek nekem légyszives. Én és a barátom Xbox one konzol vásárlását tervezzük. Kérdésem : ha online veszünk játékokat azt megtudjuk osztani egymással úgy hogy mindketten tudjunk ugyanazzal a játékkal játszani, illetve multizni? Ha igen hogy? lehet a 2 live acc-ot összekötni, vagy végig 1 acc-ot kell használjunk?
    Válaszokat előre is Köszönöm !
  • Macccy
    #158334
    Hja, remélem lesz Office toolbar felülre, meg kéne egy JÓÓKORAA fb szerű feed a főoldalra, hogy lássam kinek mi fáj, ki szülinapos, terhes, hasmenéses, cicás-kutyás, sárkányos ... :D

    (not!)
  • Totti5
    #158333
    Sok jelentősége nincs a háttérnek, hisz a kép majdnem egészét csempék teszik ki, így bármit beteszel csak azt látod hogy nem fekete van mögötte, hanem valami más. Ez nem windows asztal, bár ki tudja ki minek akarja használni....
  • Harlekin
    #158332
    "Egy kapcsolót szerintem is tehettek volna, de ezt kérte a többség, igazán nem vészes. Amúgy se látom a főmenüt az xbox időm 95%-ában. :)"

    Pontosan a vége a lényeg játszani kell nem dasht nézegetni...
    Amúgy meg pofon egyszerű a dolog olyan hátteret kell beállítani amihez illik az éppen aktuális szín és máris kulturáltan néz ki a dash az átlátszósággal.
  • Macccy
    #158331
    Egy kapcsolót szerintem is tehettek volna, de ezt kérte a többség, igazán nem vészes. Amúgy se látom a főmenüt az xbox időm 95%-ában. :)

    Jobban zavar, hogy a TA appnak még mindig nincs nagy "esze" és nem tudja megjegyezni az előző lapon hol jártam, így amikor a HALO MCC még ki nem nyitott 350 db acsivmentjét szortírozom és belemegyek az egyikbe, akkor visszalépve megint gördíthetem végig a nem gyenge listát az elejétől :(
    De ez a TA-sok dolga lenne ...
  • Katun
    #158330
    Ahogy figyelgettem vissza sem lehet állítani a csempék átlátszóságát, tehát meg kell szoni, hogy van amelyiken át tudunk nézni és van amelyiken nem. Szerintem egy kapcsoló elfért volna, mert így még bazáribb a menü.
  • Macccy
    #158329
    Köszönet akkoris, bárhogy is töltődjön :) Úgyis ráér jövőhéten

    Viszont aggasztó, hogy tegnap óta csak 45 G -t gyűjtöttél, nem kiengedni nem kézifék !!! :D :P
  • Kongy
    #158328
    Kár, hogy nem a mostaniban... sokra megyek az átlátszó csempékkel...
  • darkSectorxxx #158327
    :P
  • Firerock
    #158326
    Köszi! :)
  • Harlekin
    #158325
    "Zavarodott"

    így van mi más! köszi!

    "Macccy "

    Bocs de ettől lassabban nem megy a gyűjtögetés.Amúgy a második 100000 gs fele annyi idő alatt meg mint az első!
    (ac3 rohadt lassan jön,mortal meg még tegnap se volt fent) és köszi!

    "bluesfool"

    Köszi!

    "darkSectorxxx "

    Adományozták!

    Az is lehet,de sokkal lehetségesebb az,hogy ha már van konzolom ami játékra van és a konzolra zsákszámra jelennek meg a játékok akkor használom őket és nem úgy mint az örökké elégedetlen gamerek,hanem a szerintük 5-6 órás játéklehetőséget kitolom minimum 20-25 órára.
  • TDC Geronimo
    #158324
    Na úgy néz ki márciusi updatebe jön a rég várt ficsőr...

  • Zavarodott
    #158323
    Csak a stat mi? q;) Grat!
  • Macccy
    #158322
    Köcs*g!! :D :D Én akartam elöbb 200K -hoz érni, de a 37K még messze onnan :P

    Gratz!
  • Macccy
    #158321
    Settings > My Xbox vagy az acsivmentek közül is választhatsz
  • bluesfool
    #158320
    Grat Harlekin , ez már gamescore
  • darkSectorxxx #158319
    Grat.
    Mire kaptál ennyi pontot?
    Sokat végigvitted az összes Avatar játékot? :D
  • Harlekin
    #158318
    Thx!
  • Harlekin
    #158317
    The!
  • Firerock
    #158316
    MEg tudja valaki mondani hogy hogy tudok hátteret beállitani az Xbox One Dashboardon?
  • Botond #158315
    GZ!
  • Harlekin
    #158314




    8,722 Achievements and 32 Challenges in 351 games

  • Totti5
    #158313
    - Az eddigi legnagyobb KI karakter
    - Újratölthető erőforrás, aminek szintje magán a karakteren is látszik, ezt használja lövedékekhez és páncélként is
    - Aganos falakat tud emelni, amik véglegesen a pályán maradnak (amíg szét nem verik), megváltoztatva ezzel a pályák határait
    - "Töltöttségi szintjétől" függően a karakter sebessége és ugrása változó
    - Shadow támadás: Az ellenfél folyamatos sebzése mellett szabad mozgást tesz lehetővé
    - Auto double-ök helyett bivalyerős kettős támadások

  • Totti5
    #158312
  • TDC Geronimo
    #158311
    Hotwire kegyetlen jó, főleg ha megvan már 1-2 szopatós cucc pl a sabotage kit.
  • Kongy
    #158310
    Hotwire kurvanagy móka, minden más fos :D