176613
banner
  • Muttley
    #158309
    magyarul: szokás szerint egy rakás sz.r :)
  • Rage47
    #158308
    imádom ezt a sorozatot.
    kicsit sajnálom, hogy a régi engine miatt nincs teljesen nextgen hatása
  • TDC Geronimo
    #158307
    Olyan keveset mutattak még ebből, pedig nagyon várom. Mondjuk 4 hónap és végre talán megjelenik úgyhogy hamarosan biztos beindul a dolog.
  • Totti5
    #158306
  • Kongy
    #158305
    Igen, épp ez tetszik benne. :D Nagyon jó móka, élvezet száduldozni a többi gengszterrel :) Lövöldözés sajnos olyan, ami miatt a BF-eket nem szeretem, illetve az is vicces, ahány golyó kell egy emberbe, meg amikor előbb meghalok, mint ő, de ő is meghal utánam a lövéseimtől... WAT?! Na, mindegy, elleszek vele béta végéig, aztán mehet a levesbe.
  • TDC Geronimo
    #158304
    A játék se veszi magát komolyan. Egyszerűen csak fun... Itt egy jó példa rá :D

  • darkSectorxxx #158303
    Deadfall 900ft
  • Kongy
    #158302
    Gyerekek, nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de egészen élvezem a BF Hardline-t! :D Ökörködni jó, de egy fillért nem adnék érte. Grafikát nem kommentálnám
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.02.05. 21:01:36
  • Rage47
    #158301
    szakadok ezen :D
  • vg
    #158300
    "legnagyobb Sg warezos vagy"

    Nincs otthon olyan pc-m amin lehet warezolni, azt meghagyom neked. xbox 360-on toltam warezt, de beszart. PS4-em volt, de eladtam, ott a ph eladási archivum ha nem hiszed. Sőt, nyugodtan nézd meg ph apróhirdetési profilom, ennyire nem cserélgetek játékokat. Xbox one-om van, publikus profillal, és xboxclips.com oldalon láthatóak a klippek amit a gép folyamatosan rögzít. Engem kurvára nem érdekel a hülyeséged, te kis newbie.
  • darkSectorxxx #158299
    Jó naná ahol csekkolni kell a profilod naná hogy nem fog menni. :)
  • DummyBoy
    #158298
    Kicsit nekro, de offline XBOX témához: A Home XBOX-on MENNEK a játékok offline, kivéve azok amelyek valamilyen előfizetéshez kötöttek.

    Nekem most épp nincs netem átmenetileg, (Ahogy olvasom, nem is baj, hogy lemaradok a Hardline beta-ról...) de minden fut szépen offline, kivétel az EA access játékok. Azoknál hisztizik.
  • Totti5
    #158297
    Rendhagyó élőszereplős videó. Jó a zeneválasztás!

  • Totti5
    #158296
    * 1500 forint körül van 1 hónapra
  • Kongy
    #158295
    EA Access-ben meg ingyenes. Kár, hogy még ingyen se kell nekem : / BF3 úgyszint megvan Oiginen, on the house akcióban ingyen volt, de azóta se játszottam vele.
  • Renjike
    #158294
    Bf 4 ONEon elég szórakoztató . Az ea akció 3000 forintját legalább is megszolgálja. :)
  • Totti5
    #158293
    Letöröltem, sose lássak többet BFet.
  • darkSectorxxx #158292
    Mondom megnézem pc-n fullon, hátha ott jobb de szerintem ez vagy ilyen szarul fog kinézni minden platformon vagy az én gépem nem jeleníti meg jól, mert pc-n is ocsmány ultrán.
    Vagy lehet nem elérhető még attól függelen hogy rákapcsolom.
    De nagyon ocsmány.

    Persze ettől még lehet(NE) jókat játszani vele.
  • Renjike
    #158291
    Játszottam vele 3 menetet, hulladék az a játék.
  • darkSectorxxx #158290
    Amúgy a motorról még annyit hogy PC-n szerintem irányíthatatlan az AWSD-vel, illetve ha menet közben leszállsz nem dől el a motor! :DDDDDDD
  • Ra1n
    #158289
    Aha. Itt senki szóba nem hozta min hogyan megy, nem tudom mi köze az egészhez (főleg a gépemnek),de tőled már megszoktam hogy bejössz és minden szart az ember fejéhez vágsz, meg mocskolódsz, benyomod a warezdumádat, mindeközben az egyik legnagyobb Sg warezos vagy.:D
    "Nekünk" ? Legutóbb se One-od se Ps4-ed nem volt csak bejárkálsz észt osztani.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.02.04. 21:41:12
  • darkSectorxxx #158288
    Na így érthető, én azt hittem ez egy rendes következő rész.
  • vg
    #158287
    Most már tényleg elég ebből a baromságból. Akkor fröcsögjél ilyeneket ha igazi, fizikai programozói tudás birtokában vagy. Mivel ilyen tudásod nincs egy száll se, sőt még egy sort se tudnál írni még pascalban sem, ezért jó lenne ha nem basztatnád Totti-t többet ezzel a dologgal(azért megnézném én a te érettségidet is fizikából hányas volt). Menjél vissza a csúcs gépedhez és élvezd a haverjaiddal együtt az ott kapott látványvilágot. Nekünk csak ez jutott. Szerk: mondjuk Totti-t se értem minek vitatkozik értelmi fogyatékosokkal.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2015.02.04. 21:02:57
  • Ra1n
    #158286
    Nincs minek odab*szni, egy mezei BF4 mod az egész nem csoda hogy fejlődni sem fejlődött semmit és nem is tudták feltenni mondjuk 900p-re.
  • darkSectorxxx #158285
    Ja értem én sok ember , visszább kell venniük, kompromisszumok bla-bla. De ezért írtam, nagyot akartak durrantani szerintem, de ez így furcsa, a BF3-nál annó inkább éreztem hoyg na igen ez odabasz, itt télleg ahogy olvastam valami kis kiegészítőként tekintek rá.
    4. részt nem játszottam nagyon multiban azt nem tudom, csak annyit hogy szar volt a multi az elején.
  • Ra1n
    #158284
    Multiról beszélünk.
  • darkSectorxxx #158283
    Amúgy ez az üldözős multi, szögezzük le jó ötlet, inkább megyek motorral meg autoval mint helivel vagy repcsivel ami irányithatatlan volt sokszor.
    Csak én ettől nagyobb durranást vártam.
    A RS valahogy jobban izgat majd.
  • darkSectorxxx #158282
    Valóban bejárható talán nincs, de vannak nagy helyszínek, van nem kis látótávolság, van "fotorealisztikus látvány" szinte, főleg a BF-hez képest.
    s vannak kifejezetten részek ahol szinte 2x 3x annyi faldarab esik a földre vagy fadarab.
    Mindezt efektekkel, ami BF-ben ha van akkor nem a Hardline-ban.

    Igazából tt kibékülnék személyszerint ezzel a silány pályával, a fegyók-járművek-emberek szépek kb.
    De basszus az a nagy helyszín mi?
    kopár vidék 3 téglaépülettel. Én többre számítottam.
    De sebaj ez van, de hogy ha már spórolnak a látványon, legalább a járművek legyenek kicsit "valósághűbbek"

    Persze ez egy beta, majd a single-t megnézzük azt kiderül, de ez gáz. szerintem.

    Amúgy igen multiban nincs, mert gondolom próbálták tartani a látványt a multira. nem is igazán ugyanarra a célra készültek, ott nincsenek járművek ez oké.

    Én csak azt mondom jogos amit Totti most leírt. Valahogy amit jeleztem az elején ez a trailerben promozva sokkalta filmszerűbb élménynek tünt és izgalmadsnak, azt most szembesülsz a ténynel, milyen amikor élőben tolod. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.04. 20:52:36
  • Ra1n
    #158281
    A killzoneban feleekkora pályák sincsenek multiban, harmadannyi játékossal, és nem a pusztíthatóság még ennyi sincs.
  • darkSectorxxx #158280
    Mi a rombolhatóság a játékban az üvegek szétlövése meg hogy lepattog a fal?
    Láttad te a Killzone-t?
    Szerintem ott több a szétlőhető cucc. És messze szebb.

    Jogos Toti felvetése.
    Minek ezt ha ilye igénytelenül oldják meg?
    Minek erőltetik ha nem dolgozzák ki azt AMIRŐL SZÓL A JÁTÉK.

    Ez a motor nem egy kiegészítő kellék a Hrdline-ban hanem erre épül a játékmenet, ostoba egy játék független attól hogy valaki szereti-e a sorozat többi rászét vagy a Dice-t vagy a F. engine-t vagy az EA-t tökmindegy, ez gáz.

    Vicces a játék, haverokkal még szórakoztató is, de buta.
    Ebben az állapotában igénytelen. (nem kinézetre értem)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.04. 20:35:14
  • Ra1n
    #158279
    Ismételten ha majd tudtál mondani olyan játékot a csodás One-on amiben 64 játékos ekkora mappokon ekkora látótáv mellett ilyen ballisztikával és ennyi nem statikus pályaelemmel amire hat a fizika,akkor lesz miről beszélni. Addig csak a bullshit fröcsögés és mellébeszélés.
  • Totti5
    #158278
    Jaja! Csilliárd számolási kapacitás megy el arra hogy rotálod a golyókat az enemyre! Kell a powa hozzá azért ilyen.
  • Ra1n
    #158277
    Látom a fizika számodra kimerül a járműveknél. Nem baj, mára megvolt a bullshitgyártásod anélkül hogy választ adtál volna egy egyszerű kérdésre.:)
    Megszoktuk.:)
  • darkSectorxxx #158276
    Azt igérték hogy még1x nem követik el azt a hibát amit a BF4-nél.
    Igazat mondtak, csak azt nem tették hozzá hogy mindezt a már meglévők kárárra. :DDDDDD
    Igénytelen banda.
  • darkSectorxxx #158275
    :D
  • Totti5
    #158274
    Mielőtt töröltem, még csekkoltam a fizikát h mitől ilyen a graf, most már tiszta ( az viszont tény és való hogy rohadt jól lehet navigálni nehéz is eltalálni, biztos ez is ficsőr :D )

  • darkSectorxxx #158273
    Ennyi.
  • Zavarodott
    #158272
    +1
  • danaboy
    #158271
    OFF:
    Sajnos itthon a fél ország arra épül, hogy az emberek úgysem szólnak. Nálam ez nem működik.
    Ha többen gondolkodnának hozzám hasonlóan, akkor sokminden másképp lenne.
  • Totti5
    #158270