176613
banner
  • Tyrant01
    #159635
    Neverwinter :-)
  • darkSectorxxx #159634
    ilyen sorrendben.
  • Moby
    #159633
    >Sok köze nincs a multihoz, mert gép ellen kell menni és story küldetéseket megcsinálni. 4en.

    Szóval 4 _player_ játssza, de nem multi_player_? :)

    /értem amit mondani akarsz, de ez ugyanúgy multi amire nincs időm: jamost_baszakodik_anetem_jajmostugatakutyamegnézem_minnyákezdhetjük_jajmostnemjó_merazasszony stb. Na nekem erre kurvára nincs időm.
  • TDC Geronimo
    #159632
    Szeretem a biot meg a dragon age sorozatot, de a witcher 3 kettéhugyozza minden tekintetben. Jóval változatosabb, itt nem fogsz unatkozni.
  • Renjike
    #159631
    Witcher mindenképpen. Dragon Age nekem csalódás volt . (nagy elvárásaim voltak)
  • Rage47
    #159630
    bealudtam a dragon age-től, akkor lehet a witcher 3 sem fog tetszeni
    jöhetne már valami mass effect
  • Kongy
    #159629
    Szerintem mindkettő király, talán a Witcher-rel hosszabb ideig el lehet lenni a páratlanul részletesen kidolgozott mellékküldetések miatt. A Dragon Age talán abban változatosabb, hogy van mindenféle terület: havas, sivatagos, esőerdős, szóval sokféle.
  • Rage47
    #159628
    Witcher 3 vs Drago Age 3 szerintetek?
  • Harlekin
    #159627
    Ennyi...Ez nem multi hanem co-op...
  • darkSectorxxx #159626
    "Engem a játék érdekel, nem a platform."

  • davidka003
    #159625
    Valamilyen szinten szívás de el kell fogadni az embereknek hogy az új játékok szempontjából szopás mind a PS3 mind az Xbox 360.
  • Totti5
    #159624
    Heist ugyan olyan mint a story küldik.

    Most éppen ahol tartottunk jó multkor az.

    Én: elkötni egy polgári kisrepülőt a reptérről, és elindulni a sivatagi leszállópálya felé.
    Másik: buszt elvinni és felrobbantani, majd beülni egy harci helikopterbe és irány a sivatag.
    Harmadik és negyedik : közben betörnek egy helyre ahonnan el kell hozni valakit, tűzharc meg miegymás

    Eközben én megérkezek az adott helyszínre s ellenséges JETek jönnek, akik rakettával esnek nekem. Mivel én lőni nem tudok jön a társam a helikopterrel és az engem üldöző JETeket szedegeti le, tehát 3-4 repülő objektum táncol az égen addig folyamatosan amíg a másik kettő a földön be nem hatol a cuccért.

    Aztán folyt köv ha sikerül ezen túllépni, de még nem ment :DD

    Mocsokjó ez a kooperatív mód. Sok köze nincs a multihoz, mert gép ellen kell menni és story küldetéseket megcsinálni. 4en.
  • Totti5
    #159623
    "Az eredeti tervek szerint a PC-s, PS4-es és Xbox One-os változatokkal együtt jelent volna meg a Mortal Kombat X X360 és PS3 verziója is, ám ez végül nem történt meg. A NetherRealm Studios akkori bejelentése alapján június 2-re lett kitűzve a korábbi generációs változatának premierdátuma, ám ma kiderült, hogy ezt sem tudják tartani."

    Dec 31, már ha lesz és nem felejtődik el teljesen, ahogy kellene.
  • Harlekin
    #159622
    Akkó baszódj+!
  • Moby
    #159621
    Pontosan érzed mekkora a motivációm a multi részében.
    Nem érzed? Na pont akkora:D
  • Moby
    #159620
    Ugyanazt???LOL
    A korábban említett játékok nagyrészét végignyomtam. Többségüket többször. Ahogy a BB-t is hétszer. Meg a GTAV-t day1, lassan 2 éve. És ahogy a witcher3-at is le fogom párszor. Engem a játék érdekel, nem a platform. Az csak a szükséges eszköz. Nagyrészt nem is vagyok túl jó véleménnyel róluk.
  • Botond #159619
    Hát ha bejelentik, hogy forza5 lesz a következő havi ingyen gém tényleg, akkor elmegyek oszt veszek én is egy kinecteset az 100, nem várok a slimre tovább.
  • Harlekin
    #159618
    Vedd meg a boxot,mert mi is készülünk neki állni gtanak...temérdek cucc meg lóvé van a heistekre...
  • TomStorm
    #159617
    D3 sima Torment Adventure modra tudna valaki Wizard Build-et javasolni?
    Paragon 50 a szint
  • TomStorm
    #159616
    Na pont ez miatt vettem Boxot mert ott van pl.GTA5 is.Leszóltál erre ugyanazt a témát nyomod:D

    Bizonyára tudod,hogy én is olcsóbban jöttem ki X1 vétellel mint ha újra megvenném játékokat akár PS-re vagy pécére
  • darkSectorxxx #159615
    F.U.C.K.
  • Moby
    #159614
    Digitben van meg,
  • darkSectorxxx #159613
    Oks nekem úgyis csak majd QB-re kell. :)

    next:

    Vagy az One-os GTA-t bedobod egy PS4-esért, de a box vásárlás logikusabbnak hangzik. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.27. 22:32:50
  • Moby
    #159612
    Vagy előbb. Most nagyon lefoglal a w3, de eszembe jutott valamék nap, hogy mostmár szívesen beleállnék a GTAV-be megint. Az meg épp megvan one-ra. Namost vagy megveszem ps4-re is, vagy behúzok egy boxot, ha már úgyis kell majd. Még tanakodom :) (a héten már majdnem elkapott a harccideg, majdnem hazahoztam egyet, csak faszra sincs időm, szal elmaradt :D )
  • Moby
    #159611
    Vagy egy fél éve megvette arty :D
    Koszréjderre veszem a következőt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.27. 22:27:05
  • darkSectorxxx #159610
    Ha már hardver, örülök hogy szóba hoztad, na beszljük csak meg mennyiért is adod át azt a zsiros ujjlenyomataidtól szennyezett használtan vett még használtabb xbox 1-edet?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.27. 22:22:04
  • Kongy
    #159609
    Állj le a szerrel. Komolyan mondom. Jobb lesz neked is, és nekünk is.
  • darkSectorxxx #159608
    oks főnök .
  • Moby
    #159607
    És csak hogy rövidre zárjuk a további arconpörgést: a "kép" egy youtube videóból készített gif...
  • Moby
    #159606
    >kurvára nem szép játék

    Állj le a fasságokkal, már épp elég ignoráns baromságot hordtál össze egy olyan játékról, amit nem értesz, sosem fogsz, sem a grafot, sem semmit. Fogadd el, hogy ehhez nincs közöd, és sétálj el szépen a játék mellett, és ne haragítsd magadra a topikokat nyilvánvaló butaságokkal. Vagy tegyél úgy mint TomStorm: beszélgessél a platformokról, meg hogy mit vettél, ilyesmi.

  • darkSectorxxx #159605
    Screen-eken csúnya, mikor játszol a sok effekt fény-árnyék-szél stb dob a cuccon, másképpen jön le, de screen-ek ocsmányok.....nekem.
    Vannak játékok ahol nem.

    Megemlítem....Frostbite, ugyanezt teszi, a sok csillogó lószar meg ledek meg lámpák fénye dob a játékokon, amúgy meg .....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.27. 21:44:56
  • TDC Geronimo
    #159604
    jatekkal mit kell csinalni? :ddd
  • TDC Geronimo
    #159603
    Megint hulyesegeket beszelsz. Inkabb dobd a temat
  • darkSectorxxx #159602
    Mikor játszol vele. Itt a megoldás, mikor játszol....
  • Kongy
    #159601
    Nem szép játék valóban.. :D akkor szedd már fel az állam a padlóról, amikor játszom vele, köszi.
  • darkSectorxxx #159600
    18+

    Persze frém fontos egy pontig, csak télleg a képen szinte semminek nem volt árnyéka, és azé isten bocsássmeg ne vegyétek fikának, de ez a Witcher kurvára nem szép játék, ezt a kép is bizonyítja, CSAK VANNAK SZÉP pillanatok benne, meg a karakter jól ki van dolgozva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért oké hogy rpg, de akkor is nézzétek már meg a belinkelt képeket, szerintem semmi szépség nincsen benne, annyi szerenycséje van a játékban hogy a bevilágítás meg a szél effektek dobnak az össz látványon.
    Ez a játék SEHOL nem szép, csak PC-n szebb mint konzolokon helyesen mondva.

    Én meg ezt tartom túlzásnak sokszor.
    Azért a növényzettől meg a talaj minőségétől gyakran elkap a hányinger.
    És mindenkitől elnézést kérek, ezt én gondolom így.
    És oké hogy a terület nagy, de a szemed elé nem rak több tárgyat mint más játék, a látótávolság pc-n nagy de ott is fakó low 2d-s textúrák, vagy lapok vannak a háttérben.
    SEMMI nem ad olyan érzetet mintha térhatású lenne még a hegyek sem.
    Nem tudom ezt valaki figyelte-e a sok shotolás közben.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.27. 21:38:18
  • Totti5
    #159599
    Nekem aztán mindegy. Frémet belokkolják és elvileg tökéletes lesz. Eleve sosem gondoltam volna hogy 30-40 közti frémre megcsinálják. Graf meg kurvaszép.
  • Totti5
    #159598
    Érzékeltetem.

    PC : 1km-erig nézel bele a világba, van árnyék Ultrán.

    Konzol : 300 méterig van.

    0-300ig kb ugyan az van mind a kettőn.
  • Moby
    #159597
    >Felbontással óvatosan, az nem egy fix dolog

    Megint mi az istenről beszélsz? Milyen 4K?
  • darkSectorxxx #159596
    Felbontással óvatosan, az nem egy fix dolog, az egyenlőre opcionális, egyrészt kell egy kijelző mai tud is 4k-t, és kell egy távolság egy átmérő (képpontsűrűség) ahol már észreveszed a 4k hasznát.
    Most én pl kitörölhetem a seggem mert fullhd-s a monitor és a tv, szóval azt én soha nem számítom előnynek.

    Persze oda lehet írni a sorba, egyel több adat.