176613
banner
  • Moby
    #159595
    Nem kell túlmisztifikálni a dolgot. Van ami med-high, meg van ami nem. És a helyzet az, hogy ha rám hallgatnának lejjebbhúznák a grafot, hogy jobb legyen a frém, mer az legalább olyan fontos lenne.
  • darkSectorxxx #159594
    Több de a lenti képen az a fucsa hogy szinte egy sincs, az azé durva, tuti valami a bevilágítással lehet. Ettől azé csak több árnyék van konzolokon is.
  • Moby
    #159593
    >Ez pont az.

    Meg az AF.
    És a felbontás.
    Ja meg a frém.


    Nem arról van szó, hogy nem szép konzolokon, dehogynem szép. Ezeken a foscsi hardvereken ez is nagy dolog. Csak az ökörségek kijelentésével kell vigyázni, mer attól, hogy már megint aí wannabe fanbojkodás vanik (ráadásul olyantól, aki két hete jelentette ki, hogy a konzol az szar, és neki az vállalhatatlan), meg bele akarjuk látni a tutit, még nem válik igazzá. Szép konozlon, ja. Meg pécén tud attól szebb lenni, és jobban futni megfelelő hardver mellett. Ettől többet tényszerűen nem lehet, és nem is érdemes kijelenteni.
  • Totti5
    #159592
    Én nemtudom, de mindig jó poén ezeket a képeket nézegetni. Sajnos gamma közben nem nagyon találok olyan helyet amin ne nézni ki kibaszottuljól.

    Árnyék? lehet hogy messzi messzi nincs, lehet hogy találni lehet olyan szöget ahonnan belátni a mezőt, de kit érdekel..

    Árnyéka majdnem mindennek van, azt hogy messzi amit alapesetben sosem látok nincs az nem túl izgalmas.

    De amúgy már meg lett szakértve h az árnyékok pont azok amik PC ultrán ilyen képen láthatóan több. Ez van. Ott spórolnak ahol a legkevesebb kihatással van a vizuális élményedre. Ez pont az.

    Amúgy meg:





  • darkSectorxxx #159591
    Mondjuk azon kívül semmin nem látok változást.
  • darkSectorxxx #159590
    What, konzolokon nincs árnyék?
    Vagy a bevilágítás miatt?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.27. 21:15:53
  • Renjike
    #159589
    Mi a helyzet azzal a bazi kevés árnyékkal? De esküszöm így kicsiben az a mosottas látvány jobban áll a játéknak a háttérben.
  • Moby
    #159588
    Ja. Az.

    Szép konzolokon(ámde jó szarul fut), de az ökörséget hanyagoljuk.
  • Seth
    #159587
    köv update-ben be lesz lőve 30-ra
  • Totti5
    #159586
    Jelenleg botrány szar. Játszható az ember megszokja, de ez a 30-40 közti ugrálás azt eredményezi hogy nincs egy ép pillanata. Ja de van, a legfolyamatosabb élményt ÁTVEZETŐKBEN kapod. Amint visszajön az irányítás folyamatosan reszel az egész, mindig mindenhol. Ki volt az a félkegyelmű dizájner, programozó aki megálmodta hogy fiúk, mem kell fis 30 fps, legyen 30-40, mert az JOBB.

    Baromálllatja.
  • darkSectorxxx #159585
    "pl. ott van, hogy ez asszem High textúra beállítás PC viszonylatban, ennél az ultra szebb ... de hova még!???"

    Lehet azt mondják csak High a konzolon, de csináltam képeket, ránézésre meg nem mondod hogy melyik melyik.

    Ez tipikusan az amit sok helyen említettem, csak elég ha pc-n a pc-seknek csinálnak kapcsolókat és benyomhatnak 5-6 féle minőséget, nem érdekli őket hogy szemmel láthatóan változik-e valami.

    Volt hogy a ps4 és pc játék képeit netről belinkeltem csak lecseréltem a sarokban a jelzést, és akkor is a PC jelzésű volt mindenkinek szebb, holott ott ugye a konzolos kép volt. :D
    Erről ennyit, nem véletlen hogy sok játékban kevés a látványban az eltérés a minimum és maximum közt. :D

    Maradjunk annyiban hogy a gyárilag kiadott Witcher semmiben nem több a szokásostól!

    Fps
    Resolution
    AA
    ......és itt hajefekt.

    Most a peccsel nem néztem ,azt nem tudom.
  • TomStorm
    #159584
    Gyenge lett nagyon.A ló sörénye felülről ugyanaz mint mikor Hairworks ki van kapcsolva.Oldalról szép de úgy nem nézzük.
    Geralt haja is kicsit változik,semmi különleges.NPC-ken nincs is rajta a Hair Tech csak némelyik mobon és Boss-on pontosan úgy ahogy írtad legalább a főhősnek megcsinálhatták volna.
    Végülis ennyi,kis extra szintén de tényleg gyenge próbálkozás.
    Ja és piszok nagy felbontás is kell ahoz,hogy minél jobban érvényesüljön ez a haj téma
  • Macccy
    #159583
    A foundry szerint a PC medium-high között szórja a settings-t konzolon, talán több high, de azért nincsenek csodák

    Néztem viszont videókat a hairworks-ről és komolyan (!) ha nem teszik egymás mellé akkor csak egy esetben vettem volna észre pozitívumot a PC hairworks javára, amikor a griff fejét mutatják. Még a sokat látott ló sörénye, Geralt haja se mozgott sokkal meggyőzőbben. Szerintem a TressFX meggyőzőbb volt a Lára haján
  • TomStorm
    #159582
    Ja és mielőtt Moby nekem rontana csak szólok,hogy cseréből szereztem meg W3-at X1-ra:D mert nagyon kiváncsi voltam milyen is lett konzolra;)
  • TomStorm
    #159581
    TV-n meg aztán tényleg teljesen mindegy.Itt nagy eltérés csak 4K monitoron lenne..
  • TomStorm
    #159580
    Hozza a PC magas felbontását simán.Itt ebben a játékban nincs ultra vagyis alig van különbség.
    Bloom opciót használja X1 is.Hairworks-t nem de azt a PC-n se ajánlott bekapcsolni:)
    PC-n van pár extra beállítási lehetőség de amúgy mondhatni ugyanaz a graf.
  • Macccy
    #159579
    Nemmondom, biztosan gecijó lesz ha 27-35-40 fps helyett simul valamennyit a pacing ... DE ... hátmennyire kurvajó már ez a gáma így is! Láttam a foundry tesztjében, hogy persze az 1080p a távolban élesebb ojjektumokat hozna, hogy a magasabb framerate mellett fix 30 frame jobb pacinget adna, de ANNYIRA el tudok merülni ebben a játékban és annyira elképesztően szép így is, hogy folyamatosan megdöbbenek.

    pl. ott van, hogy ez asszem High textúra beállítás PC viszonylatban, ennél az ultra szebb ... de hova még!??? Így is tegnap este állok Velen -ben a hídnál, ahol nem engednek át pass nélkül és nézegetem, hogy a csicska útszéli royal gárdista páncélján mekkora brutál felbontású acél lemez és rozsda textúra van, hogy Geralt temerian nadrágján a steppelés öltéseit egyenként meg lehet számolni PEDIG SOHA nem látod, ha nem kezded el direkt behúzatni a kamerát a főhős és valami tárgy közé!

    És amúgy igen, nekem is csak gyarapodnak a küldetések, pedig alig mászkálok. Lassan nem a lóra, hanem Geralt fejére kell szemellenző, hogy ne lássak felkiáltójeleket :D :D :D
  • TDC Geronimo
    #159578
    Biztos jön mert psre már kint van
  • Totti5
    #159577
    "An upcoming patch for the Xbox One edition of The Witcher 3: Wild Hunt will lock the game at 30fps. That's according to CD Projekt Red"

    Remélem a héten kint lesz, bár kb mindegy, még hétvégén is ugyan ott leszek a játékban ahol eddig:D egyszerűen tegnap is csináltam 4 küldit, közben felvettem még 10et és kibővült közben még 2 amit már megcsináltam, de újabb szálak jöttek hozzá... hát ezt így nem lehet :D

    Na mindegy, a lényeg hogy 30 fps lockkal tükörsimán kell majd mennie. Remélem nem kúrják el azt is...
  • darkSectorxxx #159576
    Magának akarta. :D
    Látod a csontot leszarja. :D
  • Moby
    #159575
    Jaja! nem bírta kivárni, hogy a gazdi megérkezzen, és nyomhassa!
  • darkSectorxxx #159574
    Van izlése a kutyának. :D
  • Renjike
    #159573
    Najó , kész . Witcher ügyben teljesen a plafon felett járok. 4 éve vártam a játékot de ez minden elvárásomat felülmúlta. Most komolyan , rikít róla hogy rengeteg munka van benne és szívvel lélekkel készült .
  • TomStorm
    #159572
    Senki nem nyúlhat hozzájuk,ez az én szentélyem!:D
  • Moby
    #159571
    Nincs más dolgod, mint találni valakit, aki játszik is rajtuk :D
  • TomStorm
    #159570
    Meg is van,most üzemelem be.Zsír a gép nagyon!
  • TomStorm
    #159569
    Nanana nem váltogatok én semmit.Pont az ellenkezője,most van meg mind a 3 platform!!Úgyhogy erről ennyit,köszönöm
  • Moby
    #159568
    LOL
  • Moby
    #159567
    Ha valaki, akkor én aztán úgy váltogatom a gépeket, mint más a zokni, de hogy na....ez az egész mégis csak a játékokról szól(na). Namost ennek az nagy platformgyűjtöügetősdinek, meg csereberélősdinek, meg tanácsotkérősdinek pont semmi értelme olyan számára, akitől soha egyetlen posztra nem emlékszem játékügyben, maximum a bloodborne-ból, hogyabbahagyom-nehéz.
    Az, hogy valaki a második gépét veszi úgy, hogy egy 5 órás ryse-t sem képes abszolválni (ami még ráadásul nem is rossz), az szimplán agyfasz/felesleges ökörködés/kényszerposztolás/wannabe majdnemgémerkedés.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.26. 11:13:19
  • davidka003
    #159566
    Vannak érdekes emberek. Egyik haver is minden szart megvesz akcióban aztán egyik játékkal se játszott fél óránál többet. Neki csúcs PC-je van, csak tudnám minek.

    Én meg csak olyat veszek meg amit végig akarok tolni. (tesztek, videók alapján, vélemények alapján döntök)
  • Kongy
    #159565
    Tényleg elég parádé, amit leművelsz itt hétről-hétre. :D Nem kellene annyit váltogatni. Én amikor One-t vettem, eladtam a PS4-et, mert azt hittem nem fog kelleni, plusz a gari is lejárt, aztán vettem egy újat. Most meg ennyi, van mindkettő, nem váltogatom.
  • Moby
    #159564
    >és ilyen játékaim vannak rajta amiket szinte még anno csak elkezdtem...

    Szerintem már most több géped van, mint amennyi játékot az idén végig fogsz játszani LOL Fogalmam sincs minek neked ez a rengeteg gép. Játszani nem játszoll, ez kb minden topikból eddig kiderült. PS4 topikban bejelentetted, hogy neked ez a konzolozás nem való, meg drágák a játékok, meg szaggat a witcher3. Most ott írtad, hogy hiányzik a bloodborne (amit kb seholse hagytál abba). Most meg ez...
    Witcher3-ban meddig jutottál? Kezdőképernyő megvolt? Vagy a pécén sem volt elég jó a frém, nagyobb kell? :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.26. 10:38:26
  • Totti5
    #159563
    Ennyiért ajándék!

  • TomStorm
    #159562
    Ennyi:)
    Megyek veszek ki KP-t azt húzok is érte akkor.Nagyon sürgős neki a pénz,mondtam rám számíthat én már viszem is:D
    Na majd jelentkezek ha megjöttem
  • Harlekin
    #159561
    Hogy lehet ez kérdéses!?Főleg ennyiért!?
  • TomStorm
    #159560
    Ismerős 70-ért eladná X1-t!
    Megnéztem account-om és ilyen játékaim vannak rajta amiket szinte még anno csak elkezdtem játszani:GTA5,AC:U,Rayman,Alien:I,Ryse,DA:I,Diablo,Sunset

    Ja és azt hiszem Halo Master C Bundle:O

    Va fél órám,hogy eldöntsem mert ezt úgyis eladja még ma sz.tem bárkinek.Talán 1 hónapos a gép nekem 70K ha most megyek érte.Nem tudom mit csináljak de iszonyat csábító:D
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.05.26. 09:55:18
  • Renjike
    #159559
    Most mentem fel Novigradba belefutottam egy pár ismerős arcba . :) De még mindig Saskiát várom hogy ő felbukkan-e.

    Közben felhúztam a beállításokat egészen normalig és így is jól fut.
    Utoljára szerkesztette: Renjike, 2015.05.25. 22:45:48
  • Macccy
    #159558
    Nagyon fasza lett a játék, annyi szent. Az idejét nem tudom mikor volt utoljára, hogy én RPG -vel jó kedvvel játszottam ... Ez a picikét kötöttebb, akciósabb, irányítottabb stílus ez nekem 10/10
  • Totti5
    #159557




  • Moby
    #159556
    Francokat. Olyanokat beszakad a ps4, hogy sírni tudnék. Ez itt a faceoffba nincs is benne. Láttam azóta hasonló konfigon, szarabb proccal, és 30-as lockkal tökéletes úgy, hogy az árnyékok nincsenek így agyonbaszva.
    El kell fogadni, ebből a konzolverza nem lett jó, semelyiksenem. Viszont a játék legalább gecijó.