176613
banner
  • Harlekin
    #160438
    "Meg talán a Fifa-ban benyomhatod az arcod scan-jét a játékosra majd egyszer"

    A kinect sport már most is tudja és használja!


  • Totti5
    #160437
    Felfogta mindenki. Lépj tovább. A témát meg mindenki hanyagolja, nem kell az anyázás.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.17. 20:52:54
  • Nikknev
    #160436
    Nem pörgetem magam,ami halott az halott. Az hogy van pármillió egyed akik úgy voltak vele hogy nem adják el mert ha már rájukerőltette az MS akkor ott van + pármillió arc akik megveszik az ugribugri szarokat remélve hogy felnőnek az előző gen egy egy jobban sikerült kinect címéhez még nem a világ vége...Minőség? Béka segge alatt...Tartalmas kinect címek,illetve mennyiség? Szintén. E3-on Kinecteztek? Nem,mert ívesen kummantanak rá.
    Pár game supportolja? Ja,bohóckodás szinten,amik kb szinte semmit nem adnak a játékhoz.

    Ez igen,ez nem halott, ez jelen van és minőséget ad....:D
    A kinect a One mellé az MS "ps vitája"...nem több...
    De ennyi,kár beléd minden leírt betű.:) Léptem innen (nem nagy veszteség nektek. :D )
  • Totti5
    #160435
    Nem kell igazolni, hogy egyikkel sem játszottál. Pl a Dance Central végtelenségig minőségi és HC. Nade erről ennyit, aki sosem látta az ne szakértse.
  • Nikknev
    #160434
    Köszi. Ugribugri címek meg egy adag 5-6 pontos abszolút nem AAA szemét.
    És akkor még csak prevgen ahol még támogatva volt rendesen és érkeztek rá címek. Steel Battalion...Mai napig röhögök az egyik próbálkozás volt arra hogy komoly kinectes irányítást kapjon egy akciójáték....:D
  • Totti5
    #160433
    " A Kinectnél mégis melyik AAA cím ebben (vagy akár az előző) generációban?:)"


    Child of Eden
    Dance Central 1-3
    Fable: The Journey
    The Gunstringer
    Just Dance n+1
    Kinect Adventures!
    Kinect Disneyland Adventures
    Kinect Sports 1-2
    Kinect Sports Rivals
    Kinect Star Wars
    Kinectimals
    Michael Jackson: The Experience
    Rise of Nightmares
    Steel Battalion: Heavy Armor
    Your Shape: Fitness Evolved
    Fantasia: Music Evolved
  • Botond #160432
    Kinect support van a forza4ben és a forza horizon1ben is. Ezek pl zs kategóriás címek gondolom. De ezt is leírta Harlekin, hogy darabszámon keresztül lett bebizonyítva, hogy a kinect halott, az nem lett igaz, most jön a minőség, ha arról is kiderül, hogy hülyeség, akkor jön a következő random marhaság. Semmi gond, pörgessétek magatok ezen, csak közben ne feledjétek, hogy nincs igazatok. :D
  • DonPedro22
    #160431
    #160404 Erre valaki pls és még annyit hogy Kinect-et érdemes venni hozzá?
  • darkSectorxxx #160430
    Jó ezzel egyetértek, énis ezt vallom kontroller vagy kormány....de én minden high-tech szarsággal hadilábon állok a tapis cuccokkal is, meg mindennel, ami nem kézzelfogható műanyag.
  • Nikknev
    #160429
    Gondod az neked van ha nem érted azt ugatom,hogy míg a kormány kevesebb dologra jó,mégis hasznosabb, és bombázzák AAA címmel,addig a kinect kihalt, és zs kategóriás cuccokat kap azokat is évente 1-2 címet és szia. Nincs hozzá komoly AAA cím,nem supportolják rendesen mert a kutyát nem érdekli. De köszi hogy megint sikerült a szokásos formád hozni amiért joggal megkedvelt már mindenki a leáld topikban...:D
  • Botond #160428
    Akkor komoly szövegértési problémáid vannak. Pont ezt mondja, hogy a kormány se jó máson kívül, mint tekergetni, és csak autós cuccok jönnek ki rá, így az az érvelés, hogy a kinectre csak ugribugrik jönnek ki, és csak arra jó, hát finoman szólva se áll meg. Ízlelgessed, dolgozd fel, ha megvolt, akkor gyere vissza, és lépjünk a következő szintre a beszélgetésben. :D
  • Nikknev
    #160427
    Kocsivezetésre alkalmatlan, akkor inkább gamepad...Kormányhoz végképp nem is hasonlítanám....Felejtő.
    Szó szerint bohóckodásra jó meg ezekre a társas ugribugrikra. Erre volt jó előző genben is és erre jó most is. A népek nem kajolják a játékok alig érkeznek rá, azok is zs kategóriás marhaságok.
    1-2 játékban jópofa kiegészítő tud lenni,de abszolút nélkülözhető annyira minimális pluszt nyújt...
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.17. 20:36:59
  • darkSectorxxx #160426
    Alien Isolation megy vele nem? (mármint részben, bizonyos funkciók)
    én más értelmes felhasználásáról nem hallottam még, jó a kocsivezetést kivéve.

    Meg talán a Fifa-ban benyomhatod az arcod scan-jét a játékosra majd egyszer. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 20:29:20
  • Nikknev
    #160425
    Teljesen mindegy, attól hogy valamire ZS kategóriás játékokat (mert azok) adnak ki supportolásképp még nem lesz frankó. A kormányra lehet kevesebb alkotás érkezik. De azokra elmondható számtalan esetben hogy AAA címekről beszélünk. A Kinectnél mégis melyik AAA cím ebben (vagy akár az előző) generációban?:)
    Mire jó még a kinect az ugribugri cséphadaráson kívül és hol van rá bármiféle bizonyíték illetve játékcím...:)
    Ebben a generációban a kinect teljesen mellékvágányra került, eképpen is kezelik és nyomják rá a játékokat.

    //Eeeejha nem követ...nem mondhatsz neki semmit....Eeeejha...Ez igen ettől nem halott a dolog,ez aztán a support....:)
    Erre elég egy fókuszos webkam illetve egy mikrofon. Ehhez nagyon kell ilyen tech...:D

    A kormány kap AAA minőségi játékokat most is a jövőben is. A Kinect NEM. Ugribugri szarokat kap, azt is zs kategóriában éves szinten 1-2 címmel kiszúrva a szemet. Nem többet.

    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.17. 20:29:05
  • Harlekin
    #160424
    Ha azon kívül,hogy csak hozzá akartál szólni a témához mellé olvastad volna az előzményeket akkor ezt a posztot nem tetted volna ki!
    Nem erről szólt nem a minőségről szimplán mi miért és hogyan halott!

    Viszont arra nagyon mint a hogy a kormány a tekergetésre ellenben a kormánynak hiába mondod,hogy xbox on semmit nem fog csinálni a kinect viszont bekapcsolja a boxot.Sőt a kormányod nem fog végig követni mindig az optimális távolságra fókuszálni a nappaliba bárhova mész amire rá lát skypolás közben és lehetne bőségesen sorolni,mennyivel több a kinect mint amit 1 szimpla kinect nélküli "gamer" gondol róla!!

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.17. 20:25:19
  • n000rbi
    #160423
    Amit ezúton is nagyon köszönök ;)
  • Nikknev
    #160422
    Aha. Akkor sorold légyszíves a jelenlegi generáció azon kinectes címeit amik csak megközelítőleg minőségben avagy tartalomban felérnek egy Forzához amit ugyebár kormánnyal használsz. Avagy a mennyiség fontosabb mint a minőség?:)

    "A kinect a jelenleg piacon lévő alternatív irányítási eszközök között messze kimagaslóan a legjobb!"

    Ez így van. Ugyanakkor a jelenlegi alternatív irányítási eszközök között ez az amit a legkevésbé használnak ki mert abszolút nem jó ugrabugrin kívül semmire,ahogyan az előző genben sem volt.:)
  • davidka003
    #160421
    Play EA's greatest games for free this week on Xbox One
  • Botond #160420
    Imígyen tettem. :o
  • Moby
    #160419
    Péntek este már bebaszódok a szerverre én is :)
  • gduck
    #160418
    Az a kód csak párban működik, ha valaki kéri mindkettőt adjad oda ;)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.06.17. 19:35:14
  • Botond #160417
    Kaptam 2 goew ultimate béta kódot x1re, mivel nekem még nincs x1, és mire lesz addigra lejárnak a kódok, így privátban lehet érdeklődni.
  • Totti5
    #160416
    Játszottam 1-2 meccset. Nagyon rendben van ez. Szép, suhan. Fun volt. Sinperes kecsege ki akart szedni, megunta elment balra, közben átosontam középen, megkerültem s miközben a hűlt helyemet vizsgálta levágtam hátulról:)

    Lám lám 2006os játékot így is lehet remékelni. Profi munka.







    Gears 1-et máig nem toltam le. Ebben a formában élmény lesz!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.17. 19:31:29
  • darkSectorxxx #160415
    Jó akkor 50%-ban mind1. :)
    Az ha elhagyod a mondatból, más értelmet nyer a kijelentés, de engem az sem érdekelt volna, ha a hardver gyorsul, a játék a lényeg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 19:12:19
  • Harlekin
    #160414
    Még se mind 1,ha vetted a fáradságot posztolni.
    A cím így is teljes és aki részletekre kíváncsi majd tovább olvassa.Aki meg darksector úgysem olvassa el sőt a felette lévő te általad írt posztost se mivel ezt a múltkor már ecsetelted!!!Ez a jó benned,hogy azonnal szállítod a példaértékű dolgokat...
  • Harlekin
    #160413
    Ezeken a jelzőkön mindig akkorát röhögök ,hogy még!!!KOMOLY gamer!!!
    Én a "komoly" gamert inkáb hívnám finnyásnak mert az sokkal találóbb az örökös nyavajgásra,hogy mit miért nem játszik...És csak a megszokott a jó!!
    Magukra húzták ezt és mennek előre az általuk kitaposott hitt jó úton!Vagy csak szimplán szembetegség miatt oda lett a perifériás látásuk.Mondlyúk egy beszűkült tudatállapot tud ilyet okozni náluk!
  • darkSectorxxx #160412
    Nekem a hardver mindegy mi, a szoftver a lényeg.
    Ezt csak írtam hogy teljes legyen a cím. Nehogy félreértés legyen.

    Amúgy attól még hogy valszeg kb fél év múlva lesz gépem, hát nem mindegy mi történik Microsoft fronton...:)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 18:59:09
  • Harlekin
    #160411
    Neked nem mind 1!? A ps4 ed ettől nem lesz lassabb...Vagy a ps4eseket minden irritál ami jobbá teszi a másik konzolt?
  • Harlekin
    #160410
    Ezt mondod Te mint Kinect mentes!!!
    Na nézzük csak a 360 ra fele annyi játék készült amihez kormányt lehet használni mint kinectes.Tehát akkor így a kormány még halottabb!!A jelenlegi genben is TÖBB kinectes game van mint amihez kormányt tudsz használni. MInd a 2 eszköz 1 specifikus eszköz tehát!!???
    És a kinectet nem csak játékra tudod használni!!!Pontosan arra való amire ki lett találva amire kell!!Viszont van a retardált korlátolt örökké fika gamer és még (gamer-se)réteg akik képzelgésein indult útjára az,hogy ezt akarják majd mindenre és,hogy ez jó lesz,és a többi barom meg átvette tehát ezt várta.Így ezek mind eldönthetik,hogy saját kútfőből barmok vagy segítettek nekik...
    A kinect a jelenleg piacon lévő alternatív irányítási eszközök között messze kimagaslóan a legjobb!
  • darkSectorxxx #160409
    .....kezelőfelülete.
  • Ulthane
    #160408
    50%-kal gyorsul az Xbox One
  • Totti5
    #160407
    Forza 6 3D tócsákra fény derült, a kiadott tech elemzésből.

    Lényege hogy nem egy placsni, ami lelassít random, hanem van mélyége. Ezek a jóemberek eső idején kimentek a pályákra és centivel méregették a tócsákat hogy hol mennyi áll meg, milyen a kiterjedése, mélysége. Versenypályákon lesz eső-éjszaka-nappal ( fantáziákon elvileg nem ), és ott a tócsák, átfolyások is ott lesznek ahol a való életben. Divatarok is kaptak algoritmust arra hogy kezeljék, kerüljék azokat.

    Ki tudja mi a mese, meg mi nem, de ez ÁLLAT!

    Amit tegnap elfelejtettem. Porsche nem lesz a játékban megjelenéskor. Jövőre várható DLC formában ( EA megállapodás ugye... lesz idén NFS, nem lehet más játékba )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.17. 18:03:48
  • darkSectorxxx #160406
    +1 várós....
  • Totti5
    #160405
    Húdekurvajólnézki!


    Forza 6 eső. Ki gondolta volna hogy erősen rálicitálnak a Horizon 2 esőjére? brutál! Vízátfolyások, tócsák!!!!

  • DonPedro22
    #160404
    Ez az E3 után jövőhéten beszerzek szerintem egy Xbox One-t annyi kérdésem lenne vele kapcsolatban, hogy ha másik országban veszem meg (svájc) akkor azon is be lehet állítani magyar nyelvet? vagy nincs is magyar menürendszer?
  • vg
    #160403
    Remélem lesz egy olyan acsi, ahol a medvét nem kell kinyírni.
  • TDC Geronimo
    #160402




  • vg
    #160401
    az Elite ordít egy VR szemcsiért.

    Aha, aztán pár száz óra után ilyen lesz szemed: aliencat matilda. Amúgy a macska édeske.
  • Moby
    #160400
    Végignéztem a konfot.
    Le vagyok taglózva. Ma a legstabilabb tartalomszállító a konzolérában minden kétséget kizáróan a microsoft. Úgyfosták bele akonfba kétpercenként a jobbnáljobb címeket, hogy félidőben már szédültem.
  • Totti5
    #160399
    Ha a komoly gémeren múlni az ipar fejlődése, akkor még mindig PS1 szinten tartanánk, vagy csak tecsdemókat bámulnánk, mert csak a grafika. Szerencsére a gyártók folyamatosan próbálkoznak és mennek előre.