176613
banner
  • Totti5
    #160398
    Szerintem is
  • Ulthane
    #160397
    A HItman szereintem szarabbul néz ki, mint az Absolution.
  • Ulthane
    #160396
    A KInect tényleg halott. Amikor előjöttek vele mondtam már, hogy bukta lesz, komoly gémer ilyennel nem játszik... S tényleg az lett, nem véletlen kezdték el árulni a Kinect nélküli konzolt...
  • Moby
    #160395
    Ahhoz akartam én is a dk2-t.
  • Totti5
    #160394
    Apropó ez az Elite ordít egy VR szemcsiért.
  • Macccy
    #160393
    neem, xboxra gondolt a lelkem ... nagyonis él az :)
  • Totti5
    #160392
    Kinectet, múvot a fejlesztők kinyírták, meg a piac. Wii után jöttek ezek, ami már késő volt, de még a nintendo hullám hátfarán elvitorláztak és egy gyenge 10+ milliós eladást produkáltak. Volt ezeknek a kütyüknek pár szép éve, volt is belőle della bőven, s prevgenre tonna játék van ezekre, de a fejlesztők eléggé behatárolták a cuccokat, újat nagyon kevesen csináltak vele, ami meg volt az sem úgy ment ahogy kellett volna.

    Most már nincs fejlesztő aki erre bármit is csinálna, pedig lehetne sok mindenbe integrálni, de még azt a kevés funkciót is elhagyják ( pl Alien Isolation kihajolás ) aminek van értelme és ad az élményhez. Ez van, ennek vége, most jön a VR és a Holo időszaka.
  • Moby
    #160391
    Gameplayt nem, de azt art akkorát odabasz, hogy a fal adja a másikat.
  • n000rbi
    #160390
    A Recore-ból semmit nem láttunk, de valamiért úgy érzem, hogy oda kell rá figyelni.
  • Moby
    #160389
    Ms konfnak csak az első 30 percét nêztem meg, de nem.is akarom továbbnézni. Ezeknek elment az eszük
    H5, recore, fallout4...OMFG
  • Botond #160388
    Neked nem kell, én veszem, nyugi! :D

    7-8ezerért adják ki őket, de kb a második hónapban szokott 50% off-ot kapni, legalábbis én még sosem fizettem egyikért se 4000nél többet. Persze biztos jobb lenne mindenkinek, ha benne lévő ~30 számot egyesével kiadnák dlcnek 500ért darabját, vagy egyben, éves bérletnek fele annyiért (azaz pont annyiért, amennyi a játék :D), de így sem élem meg rablásnak fényes nappal. Főleg ha bevágom a Tinman egyenletbe (eltöltött játékidő/játék ára), akkor meg végképp filléres cuccnak jön ki, mert asszony nem keveset szórakozik ezekkel (hetente 2-3* olyan 1-1,5 órát/alkalom minimum), plusz amikor házibuli van akkor is szoktak rá pörögni a lányok (nekünk, a férjeknek meg sztripklubba se kell elmenni :D).
  • Moby
    #160387
    Ezeket önálló játékként adják ki egyesével???
    Venném mind! :)
  • Botond #160386
    Just Dance 2016 jön x1re, többi nem érdekes. :)
  • Moby
    #160385
    A kinektre specifikus tartalom kell, az egérre nem. Nem olvastam a cikkett, de ha arra gondol, hogy "nagygépes" szinten halott, akkor egyetértek. A koncepció nem született meg máig, maradt kvázi a tapinélkülitapi szinten. Megrekedt a wii utánérzés szintjén.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.17. 08:49:59
  • Macccy
    #160384
    Index kiragadás:
    "és 5 év után úgy néz ki, hogy a Kinect halott"
    Mindezt a tegnapi e3 prezentáció alapján mondta ki ez a jóstehetség!

    Akkor tehát kérdem én, ha a mai éjjeli PC Gaming Show -n nem mutatnak be a kivetítőn, vagy a színpadon egyetlen egeret sem, az azt jelenti, hogy az EGÉR HALOTT? ...
  • Totti5
    #160383
    Most volt 1 óra Forza 6 bemutató fejlesztővel. Folyamatosan nyomatta a versenyeket.

    24 autó van minden pályán minden körülmények közt. Akár eső, akár éjszaka.

    Eső!!!!! egyrészt nagyon szép másrészt vannak vízátfolyások, tócsák vagyis aquaplaning, könnyen el lehet dobni ha rámegy és rosszul megy rá az ember, érezhetően megfogja a vasat ( ilyen a PGR4 óta NEM volt!!! )

    Ha kicsúszik az autó a fűre, sóderba, akkor nincs ragasztó. Úgy lassít avagy csúszik ahogy a valóságban. Pluszba nem büntet ragasztóval.

    Gumibálák olyan szinten rombolhatóak, ha valaki beleszáll mint a wrekfesztben, nagyon látványos.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.17. 00:29:50
  • Macccy
    #160382
    Huh, ez az új kontroller ez olyan, hogy a tökömig folyt a nyálam, amikor megláttam a videót és még most is csöpög. Nem biztos, hogy veszek 40-45 ezerért, ennyire azért nem vagyok avid gémer, de ha veszel mindenképp szólj és átmegyek megdemózni ... baszottjól tette a Microsoft, hogy ezt kiadta és úgy általában meg vagyok lepődve pozitívan az idei E3 -al kapcsolatban, amit bejelentettek ...
  • Moby
    #160381
    Töfi!:)
  • Totti5
    #160380


  • Totti5
    #160379
    Figyelj arra hogy 2őt, egyik a letöltés, másik az aktiválás!
  • Moby
    #160378
    Kaptam geow kódot. Hellyeah
  • gduck
    #160377
    Jah, csak ne bu*is ruhába öltöztek volna :D
  • Totti5
    #160376
    ÁÁÁ Hitman is idén jön
  • darkSectorxxx #160375
    ok. :)
  • Renjike
    #160374
    Én is belekavarodtam már hamarabb . Sorry De nem bírom inkább hagyjuk :D
  • Totti5
    #160373
    Elérték. Mind.
  • darkSectorxxx #160372
    Persze szebbek , én a mértékre gondoltam csak, amit gondoltam hogy a hardver miatt az exclusive-ok elérnek.
  • Totti5
    #160371
    Amúgy nem értem mit kell csipogni, én AAA szegmensben egy darab olyan játékot nem láttam ami nem nézett volna ki bitang látványosan, gyönyörűen.
  • darkSectorxxx #160370
    Nem értem miről vitázunk. Belekavarodtam abba amit írtál most már bocs, mit nem láttál előző genben?

    Mi az eltérés? a Halo 4 mire jelent meg szerinted? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.16. 19:27:19
  • Renjike
    #160369
    Black Flag egy két generáción debütáló játék amíg a Unity csak erre a generációra koncentrál. Gondolj már bele kicsit.

    És a Halonál előző generációra megjelenő játékot én nem láttam és így is sokkal részletgazdagabb.
    Utoljára szerkesztette: Renjike, 2015.06.16. 19:19:33
  • Totti5
    #160368
    4 akármilyen jól néz ki 100% prevgen, ha berakod és elindítod a MCC-t ( mondjuk nincs min ), akkor ebben a szent pillanatban is láthatod, hogy miben szebb, több a Halo 5. Mindenben. Ja és 60 fps lesz. HATVAN.
  • darkSectorxxx #160367
    Hát ha nem láttam volna a mostani generáción legalább 10-15 játékot ami homlokegyenest messze túlszárnyalta az előző részek látványát, még igazat is adnék.
    Soroljam?

    Nem kell exclusive cím, mind3 platformra van Unity, ég és föld a Black Flag-hez képest.

    De mondtam a GeoW-nál is. Totti-nak.

    Élőben meglesem majd, ez a meglátásom most, a most látottak alapján történt...ez annyit jelent, hogy felületes vélemény.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.16. 19:14:40
  • Renjike
    #160366
    Hülyeséget írsz. Sokkal szebb , ott tartunk hogy a játékok összképen nem szebbek egymásnál csak ha a részletekben keresgélsz.
  • darkSectorxxx #160365
    Hát a grafika, szerintem a 4 hez képest nem sokkal szebb.
    A tartalom meg a többit rátok bízom az más, én csak kizárólag a grafra irom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.16. 18:59:29
  • Totti5
    #160364
    "Halo szerintem kevés a 4-hez képest, ezt én inkább 4.5-nek hívnám...ez is tud többet, tudna többet."

    Na mesélj, mégis pontosan miben?

    " visszafogott külső"

    Mi van visszafogva?

  • Ulthane
    #160363
    Új dashboard jön ősszel

    Jól átszabták! Nekem bejön. :)
  • darkSectorxxx #160362
    Halo szerintem kevés a 4-hez képest, ezt én inkább 4.5-nek hívnám...ez is tud többet, tudna többet.

    Bár nem tudom hogy a sokjátékos mód miatt esetleg a visszafogott külső, vagy mint elmlítettem lehet a grafika stílusa végett nehezen tudja megmutatni magát.

    Mint mondjuk egy cell-shaded játék, ott sme tudsz brutálisat változni, mert rajzfilmszerű marad ígyis úgyis...soha nem megy ki a divatból és nem évül el, ez is igaz, de nehéz változást mutatni.
    Annak ellenére, hogy technikai szempontból biztos van fejlődés.

    Halo 4:

    (nem a rajongóknak akarok fikázni, félre ne értse senki, csak én ezt látom a gameplay-ek alapján.
    Persze majd meglesem élőben is)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.16. 18:23:12
  • darkSectorxxx #160361
    Karakterek csudijók, de a környezetből többet akarok látni ez a pár helyszín nem győzött meg, tud ez még többet is, hiszen nem sandboyx játék, majd várom a többi nappal játszodó gameplay-eket, de kezdésnek megteszi.
  • darkSectorxxx #160360
    Atyaég, ez odaver.....ez télleg remake lesz. :D
    Én azt hittem csak felbontás meg fps. :)
  • orichalcos
    #160359
    Halo 5 Guardians képek

    Több helyen azt olvastam hogy ez csúnya. Hát ez rohadtul nem az...