176613
banner
  • darkSectorxxx #160478
    Bele sem kellett volna kezdened.

    Erről beszéltem amúgy, azt hittem ezekre van a kütyü.
    De nem lényeg, ha folyton flegmázol.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.18. 19:47:46
  • Moby
    #160477
    Ekkora trollkodásért tőlem már permbant kaptál volna.
  • Moby
    #160476
    >mert azt hittem arról a ps4 nélkül elérem a játékokat amiket megvettem

    Úristen. Najó. Ennyi. Részemről itt a vége.
  • darkSectorxxx #160475
    Hohohó.
    Én azért akartam venni mert azt hittem arról a ps4 nélkül elérem a játékokat amiket megvettem...mivel nem, ezért nem rendeltem elő.
    Amúgy meg az "hordozható" eszköz a pc-vel ellentétben. :)

    Meg emlékszem írtál is valamit hogy csak 1 accounttal megy egy időben stb.

    Különben is, elsősorban én azt is feltételeztem ami miatt lett volna inkább fontos hogy azzal mennének a PS NOW cuccok, de az sme megy feltételezem...ezért hagytam egyelőre.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.18. 19:43:05
  • Moby
    #160474
    1 hónappal ezelőtt akartál venni pstv-t remoteplayre. Mostmár ugyanazt nem érted mire jó.
    Vitz.

    Napi agyatlan fanboyság vol.27564
    Csodálkozom, hogy megtűrnek még ebben a topikban.
  • darkSectorxxx #160473
    Oks csak a Remoteplay az ugye a mobilitás végett fontos, vagy érdekes. :)
    Próbálok énis kitalálni egy szituációt amire azt mondanám hogy, na igen itt van értelme, de max az hut eszembe hogy ha ez megy laptop vagy tableten és felülsz egy vonatra, előkapsz egy x1 elite kontrollert és tolod a játékot...de hát ez vicc egyelőre. :D

    Mindegy biztos később kiderül a haszna is. De szerintem semmi azon kívül, hogy "ezt is lehet".
  • n000rbi
    #160472
    Én azt mondanám, hogy kb. a remoteplay xbox-os megfelelője.
  • darkSectorxxx #160471
    Ja értem hogy játék, főleg exclusive nem lesz, rendesen pc-re lemezen vagy digitálisan.

    Ez egy fícsör oké, de mivel kell maga a konzol, ezért nem tudom ez a fícsör a normál napi életben mikor és kinek találták ki....
    Gondolom érted mire célzok. Szerintem ez megmarad egy kihasználatlan fícsörnek, vagy esetleg ha valakinek nincs elég HDMI a TV-jén akkor ezzel sorbaköti a gépeket, vagy ha csak monitora van akkor nem kell hdmi kábel bemenet. :D


    Már várom hány forumban bukkan fel úgy a hír hogy pc-re lesznek futtatható xbox játékok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.18. 19:08:35
  • Totti5
    #160470
    Egy lehetőség. Win 10 rendszer teszi lehetővé. Nem, PCn nem fog menni egyetlen Xbox játék sem.
  • darkSectorxxx #160469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki kibaszottul segítsen értelmezni.

    "A funkcióhoz a felhasználónak szüksége van egy Xbox One konzolra, illetve egy Windows 10 operációs rendszerrel felvértezett PC-re, innentől pedig a játékgép teljes rendszerét streamelheti a számítógépre."

    Mondjuk egyértelmű volt hogy nem simán PC-n lesznek játszhatók a játékok, ezt egyértelműen lehetett sejteni, ilyen nem is lesz szerintem.

    Ennek viszont mi értelme van? Még most sem értem.
  • darkSectorxxx #160468
    Szeretem az ilyen szallagcímeket:

    Windows 10-en Xbox játékokkal is játszhatunk

    Tök jó hogy a konzolt ugyanúgy meg kell venni akkor miért stream-eljem ha realtime játszhatok a játékkal?

    Most én nem látom ebben a lehetőséget, vagy rosszul értelmeztem a cikket, vagy megint elgurult a gyógyszer?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.18. 18:49:27
  • Totti5
    #160467
  • darkSectorxxx #160466
    Ezért Lett kedvenc a GT 3 vagy 4 után, de inkább a 3. után a Forza 3 nekem legalábbis.
    Most is kételkedem benne hogy a 2 játék közül megint GT-re állok át.

    De szerintem nem fogom megvenni, hanem majd a Forza 6-ot kb fél-1 év múlva (mármint a játék megjelenése után számítva).
    Horizon jópofa volt x360-on itt is biztos jó mert te is részletezted többek közt, de valahogy nekem a főrészek jobban bejönnek. Úgyhogy ha veszek Forza-ból akkor a simából valamelyiket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.18. 18:08:03
  • Totti5
    #160465
    Ha nem ismerném azt amit az elmúlt genben műveltek, akkor pozitívan állnék hozzá, de így inkább arra gondolok, hogy gyártják az időigényes és haszontalan kontentet, olyan extrákat amit a játékosok 1%a sem használ ki, és persze össze kell ollózni 1500 autót amiből 1000 PS2HD lesz. Ja igen, ha nem dobják az 1500 autót akkor mind az 1500 kap kurrgen belsőnézetet? ha ezen dolgoznak és minden autó ugyan olyan jól fog kinézni ( értsd utolsó csavarig ), akkor talán megértem hogy nem 2 éves meló összekalapálni, hisz az elmúlt 9 évben erre nagy ívben szartak.

    Forza 6ben 2016 végére 500+ utolsó csavarig tökéletes render szintű modellek lesznek. Ez a szint, ennél csak jobbat várok el mástól.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.18. 17:55:43
  • darkSectorxxx #160464
    Régen is ha jól emlékszem a poly-nak sokév kellett egy új GT-hoz, lehet most is visszatérnek a régi módszerhez és nem adnak ki 2-3 egyforma részt majdnem. :)
  • Totti5
    #160463
    Codie nem aprózza el. Érted az esőcsepp FRÖCCSEN ahogy a kasznira esik rá. Látom hogy gyönyörű és minden és ez 60 fps! Remélem stabil, bár én PCn fogom tolni, de 970 is felkötheti az alsót.



    Már a multiplat fejlesztők is kezdik ontani a minőségi cuccokat ( és a Codie szarban van, de most mindent belead a Dirt Rally és F1 kombóba ), a Sony meg még mindig legelteti valahol a Polifónit. Elképesztő, hogy ilyet manapság meg lehet csinálni... máshol már repültek volna az utcára.
  • Totti5
    #160462
    2016, nincs még pontos dátum. És itt jegyezném hogy basszus még az Ori-t sem vittem végig:((((((((((((
  • Ulthane
    #160461
    Ötletes. Melyik rajzfilmes csatorna fogja adni?
  • Moby
    #160460
    Mikortól lehet ezeket agyonverni pénzzel??
  • n000rbi
    #160459
    Bizonyám, Cuphead ftw! Amikor hónapokkal ezelőtt bemutatták, már akkor beleszerettem.
  • Moby
    #160458
  • gduck
    #160457
    Persze hogy nem, hiszen már eleve készen van, már nem hiszem hogy sokat változtatnának rajta. Szerintem hónap elején megkapjuk previewben :D

    TDC Geronimo #160452: Köszi hogy felhívtad a figyelmemet erre a játékra, kötelező vétel lesz belőle ;)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.06.18. 08:12:30
  • Macccy
    #160456
    ezdenagyonjóóó!
  • Macccy
    #160455
    Tökjó, ez a "KINECT halott" baromság megint megcsinálta a topic hangulatát ... :D
  • orichalcos
    #160454
    Az egyik korai fejlesztői videóban mondták hogy direkt ezt a korai Disney stílust vették elő. Csodálatos, day one vétel lesz.
  • darkSectorxxx #160453
    Elsőre mikor elindult ez a videó hirtelen azt hittem Popey játék lesz.
    Ezt a csészefejűeket nem is ismertem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 22:47:41
  • TDC Geronimo
    #160452
    MS konf legjobb játéka. Félelmetesen eltalálták a vizuális stílusát a játéknak



  • orichalcos
    #160451
    "A Windows 10 július 29-én jelenik meg, ezt követően pillanatokon belül integrálják majd a dashboardba."

    Lol, ez így nem igaz...PC-re jön majd akkor, mobilokra meg Xbox One-ra majd ősszel. Preview-esek kicsit korábban kapják meg. (belsős infó)
  • darkSectorxxx #160450
    Árban valóban. :D
  • Zavarodott
    #160449
    "A kinect a One mellé az MS "ps vitája"...nem több..."
    Találó hasonlat... q;)
  • darkSectorxxx #160448
    darkroller vagy contsector? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 21:25:30
  • Tyrant01
    #160447
    Régimódi vagyok, csak én meg egy kontroller. :)

    És az utódot hogy fogják hívni? :-D
  • darkSectorxxx #160446
    Hallod ha rajtam múlik nem is fogok mert akkor sme érdekelne a kamera, ha ingyen adnák. Sem itt sem ps-re sem sehol...
    Régimódi vagyok, csak én meg egy kontroller. :)

    Se kameák sem 3d, sem vr.
  • Renjike
    #160445
    A most akciós Forza Horizon Season passnak mi a tartalma? Mert láttam több féle pass van vagy mi.
  • Harlekin
    #160444
    Nekem nem kell hogy gyűljön...Ezek az információk csak azt erősítik,hogy mennyire tudatlanok vagytok e téren Ti akiknek nincs kinectje!Viszont rettenetesen próbáljátok azt mutatni,hogy mennyire vágjátok a témát.
    Ellenben mi jót szórakozunk rajta!Tudod kapaszkodunk fel más hátán!
  • Harlekin
    #160443
    Csak a megnyugtatásodra!!! Egy 2 millás gamer állománnyal rendelkező oldal csak csak mérvadó!

    Kinect Sports
    57,682 tracked gamers have this game,

    Forza Horizon
    56,852 tracked gamers have this game,

    És ugye az egyiket CSAK kinectel lehet a másikat meg ESETLEG lehet kormánnyal is!
    KInectet leszarja mindenki őőő vagyis nem csak a kinect mentes konzolosok...
  • darkSectorxxx #160442
    Na +1 címet összekapartunk...gyűlik ez.

    Alien-t amúgy ps-en ki akartam próbálni kamerával csak utána gondolkodtam hogy mi a szart kezdek a hardverrel utána? Eladom 3000-ért valamelyik gyereknek? :)
    És inkább vettem játékot(kokat)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 21:03:47
  • Totti5
    #160441
    Nincs magyar menü. Régiók vannak, ott meg igen betudod lőni HUN-UK-AU-USA, akármire, bármikor, csak egy restart.
  • Totti5
    #160440
    Jaja, kurvajó!
  • DonPedro22
    #160439
    Valaki legyen már szíves válaszolni... #160404