176613
banner
  • Totti5
    #160598
    XO HDMI kábele
  • Moby
    #160597
    Tutter, hogy a köv. one SKU mellé is ugyanazokat a bazári hulladékkábeleket fogják adni, amiket a sony is. Árverseny van, olcsósítani kell...
  • Totti5
    #160596
    A Sony nem csinálhat már külső tápot. Júzerek megkövetelik h belül legyen, mert ez valami olyan kényelmi funkció és technológia ami megfoghatalan szent grált ad hozzá, de hajjaj akkor lenne sírás amikor kikerülne. Lázadás majd atomháború.
  • Moby
    #160595
    Naja. Ez egy ezeréves probléma a sonynál, de nem adják fel a kínszarást, mer aztat a japán kultúra tilcsa
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.20. 11:52:52
  • Kongy
    #160594
    Meg mondjuk külső táppal. Sokat segítene a melegedésen, az biztos. Nem értem a Sony miért erőlteti bele a tápot. Oké, kompakt lesz a cucc, de rohadt meleg és zajos.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.20. 11:48:43
  • Moby
    #160593
    Énis....gyakorlatilag egy one-t, ps4 béllel :D Olyan finom műszer ez a ps4-hez képest, hogy nemigaz. Kis finom halk driveja van, hangtalan az egész gép(tökmindegy hogy megy-e játék vagy nem), apple-like minőségiek a kábelek. Fasza cucc. Pedig anno a teardownok alapján mindenki az ellenkezőjét vízonálta. Én is.
  • SlickAdam
    #160592
    en ps4-bol is inkabb egy vastagabb verziot szeretnek, normalis hutessel...
  • Moby
    #160591
    Erről pofázok feszt. Itt egy gép, ami kvázi tökéletes. Mégis mindenki egy olyanra vár, aminél a legjobb eset az lehet, ha ehhez képest nem kúrják el.
    Érthetetlen...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.20. 11:23:59
  • Tyrant01
    #160590
    Minek tartsam meg?
    Ha esetleg megint szervizbe kell küldeni, akkor veszek újra egyet arra a 2 hétre, ez egy ilyen sport :-D
  • Totti5
    #160589
    Pfejj, a superslimnek akkor lett volna értelme, ha 20assal olcsóbb mint a normál. Egy vacak, persze a Sony szemszögéből pénznyomda minden bizonnyal, mert anyag meg igényesség nem volt benne. Életem legrosszabb vásárlása volt konzol hardwer terén. Utáltam, gyűlöltem. a hányinger kerülgetett amikor el kellett indítani.

    Jelen X1 egy tökéletes kifinomult masszív konstrukció. Kivéve a fényes baszás rajta, de azt matricával örökre orvosolni lehet.
  • Harlekin
    #160588
    Miért adod el?Elfér a másik mellett !Jó az ha van ott tartalékba még 1 x1!
    Vagy nem akarsz 2-t megtartani?
  • Zavarodott
    #160587
    q;)
  • Tyrant01
    #160586
    Jaja, lehet venni jó áron. Pl nekem is lesz egy eladó kb 2 hét múlva :-)
  • Zavarodott
    #160585
    Ha venni akarsz nem mostanában fogod remélhetőleg eladni. És amikor kijön a slim majd valamikor az se fogja annyira leverni az árakat, mert már most is tudsz venni jó áron One-t.
  • Moby
    #160584
    És azt ki garantálja, hogy a slim lesz a drágább a piacon??? Lehet, hogy olyan olcsósított fos lesz, mint a 360E, vagy a ps3 superslim.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.20. 10:41:23
  • Zavarodott
    #160583
    Befejeztem és egyúttal elnézést is kérek, hogy egy nyílt fórumon le mertem írni a véleményem úgy, hogy nem hozzám szóltak... q;)
  • Totti5
    #160582
    Szerintem fejezzétek be, így is takarítanom kell majd.
  • Doog
    #160581
    Csak nem mindegy hogy ha meg akarok majd tőle szabadulni menyiért fog elmenni.
  • Zavarodott
    #160580
    Ellenpólus mindig kell. De ahogy mondtam teljesen igazad van. Mint mindig... q;)
  • Harlekin
    #160579
    "Már korábban írtam, hogy nem érdekel ki mit ír (már ha követed az sg-t)"
    őőő
    "Tehát akinek nem jön be a kinect az csak fikagép lehet... q;) "

    Én választ adtam valakinek,NEM neked,hanem másnak!!!
    Akkor,ha nem érdekelt amit írtam miért reagáltál rá?
    Vagy csak akkor nem érdekel amikor valaki szembe állít a saját véleményével?
    Úgy viszont teljesen más,ha valaki válaszol valakinek amire be lehet szólni?


    Jah és mind a 109 játékom digit x1 en!Első 2 játékom volt lemezes és soha többet nem akarok!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.20. 10:25:40
  • Zavarodott
    #160578
    Már korábban írtam, hogy nem érdekel ki mit ír (már ha követed az sg-t) Egy saját véleményt, tapasztalatot írtam le. A játékaim nagy része digit kopi... q;) Amúgy meg természetesen igazad van. Hogyne, persze, ahogy mondod... q;)
  • Zavarodott
    #160577
    Nem vizionáltam előre mit fogsz tenni vagy nem tenni... q;)
  • Harlekin
    #160576
    Nálam is 2 km-el arrébb van olcsóbb gyorsabb,de ezért nem fogom tele sírni az sg-t,hogy a szar szemét ms miért akart digital onlyt,meg miért csak letöltőst rak a csomagba és nem lemezest stb stb.Ebből indult itt ki a netes vonal,ha követted volna az eseményeket tudnád.Ne akard a komplett sg keresztet magadra venni!Ez után jött ha kiderült hogy van akkor jött hogy drága,ha kiderűlt,hogy van és nem drága akkor szar.Mind 1 csak valahogy megmagyarázható legyen a letöltő kódok értelmetlensége.
  • Harlekin
    #160575
    Szintén!
  • SlickAdam
    #160574
    csak hat az esö... az mindig huncut. remelem Kódiék jobban toljak az ilyesmit, mint a kicsit örült arcok.
  • Totti5
    #160573
    Elvileg annyival megy. Júli 10.
  • SlickAdam
    #160572
    lehet tudni, hogy meglesz-e a 60 frem vegül? par honapja olvastam, hogy az a cel. julius elejen jön ugye?
  • Zavarodott
    #160571
    Nem ismersz engem. Ne is tégy úgy. Kkthxbye... q;)
  • Zavarodott
    #160570
    Belvárostól pár száz méterre. Semmi közöm az agglomerációhoz. Más szolgáltató kevesebb mint fele áron kínálja ugyanezt (még tobbet is) pár utcával arrébb... q;)
  • Harlekin
    #160569
    Nem,de még is az azok!Pedig csak kinect nélküli felhasználók lennének addig ameddig nem éreznek iszonyat késztetést arra,hogy hozzá szóljanak a témához.Aminek mindig fika a vége!!!Te is ellenállhatatlan vágyat éreztél,hogy ezt észrevedd kinect nélküli felhasználóként!És köv posztodba le is írod,hogy Te miként vélekedsz a kinectről!EZ MEGY A KINECT MEGJELENÉSE ÓTA!
  • Harlekin
    #160568
    Mind vezeték nélküli,de van lehetőség a vezeték csatlakozására.
  • Harlekin
    #160567
    Most nézem a vidanet oldalát a 40 es net+a családi kábeltv csomag 11300(és van 60 as net is!)
    Ugyan ez a csomag a t homenál (ez van nekem)csak a net 50 es + családi ip tv 10900!Ez az az eget verő drágaság?Az agglomeráción kívül?
  • DonPedro22
    #160566
    Rendben köszönöm a választ, még annyit, hogy említetted a kontrolleren a kábeles csatlakozónál van gomb.... a kontroller nem vezeték nélküli? vagy anélkül megy?
  • Zavarodott
    #160565
    Tehát akinek nem jön be a kinect az csak fikagép lehet... q;)
  • Totti5
    #160564
    Kormányos gameplay, nagyon jónak néz ki!

  • Harlekin
    #160563
    Mindent fel telepít,és a hdd-ről fut,de a lemeznek ettől még a boxba kell lennie!
    Kontrollert bekapcsolod a kábeles csatlakozásnál van 1 gomb megnyomod,a boxon bal oldalt van 1 gomb megnyomod és már párosodtak is....nagy vonalakban ennyi.Szerintem nyolcat lehet,mivel most játszottam egy olyan játékkal ahol 8 an lehet osztott képernyőn versenyezni...

    Kinect ha engem kérdezel mint kinect tulajdonos és előző genben is MINDEN kinectes játékkal játszott felhasználót akkor azt mondom,hogy nagyon,mert akkora móka hogy még.

    De ne aggódj,mert majd jönnek a soha életében nem kinectezet,de a tesójának a barátja ,már beszélt olyannal aki a tecsó polcon látott kinectet és az azt mondta,hogy szar nem éri meg mert nem és kész!
    Te döntésed,hogy kinek hiszel!1 biztos kinect felhasználótól nem fogsz csalódott élménybeszámolót hallani a többitől,meg csak a fikát mert hát ŐK AZTÁN nagyon tudják!!!
  • Zavarodott
    #160562
    Vidanet... Csak az van az utcában. 10 megás net és közepes tv valami 9-10 körül volt...
  • Moby
    #160561
    És akkor mi van? Nem ugyanazt a játékot fogod tolni rajta?
  • Harlekin
    #160560
    Biztos,hogy 2 hónap múlva nem jön!És konkrét időpont sincs meghatározva,de hivatalos infó sincs az érkezéséről!Tehát,ha csak ez miatt vársz ne várj szerintem....
  • DonPedro22
    #160559
    Ja és plusz a kinectet megéri megvenni hozzá?