176613
banner
  • Totti5
    #160638
    Én sem találtam benne, gondolom ezért nem vezetsz rá arra a mondatra. Helyzet az hogy akármennyire is csúnya, gonosz, szemétláda, senkit nem tisztelő az MS és akármennyire is ártatlan, megkötözött, bezárt nyuszi a Crystal Dynamics egy megállapodáshoz 2 fél kell. Itt is két fél van. Megállapodtak, mert mind a két fél előnyösnek látta. Nincs tiovább, a megállapodásban leírtakat követik, addig ameddig tart. Ez üzlet és ebből mind az MS mind a Crystal Dynamics PROFITÁLNI akar. Crystal Dynamics már profitált.

    Innentől kezdve érthetetlen milyen megbánásról megy a hadoválás. Ha 100szor kérdezi meg valaki, hogy mikor jön PCre, akkor 100 fogja 2015ben dec 31ig bezárólag azt mondani, hogy erről nem beszélhet. Hogy jövőre mikor fognak arról beszélni hogy mi a játék jövője a többi platformon az lehet januárban, júniusban és lehet novemberben is. Egy biztos ki fog időben derülni, senki nem fog róla lemaradni.
  • darkSectorxxx #160637
    Tökéletesen elég az x360.

    X1 drágább kontroller és várni kéne ha rádiósan akarnád használni (úgy sokkal jobb), mert most adják csak ki a kütyüt hozzá.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.20. 18:57:33
  • Nihili
    #160636
    Meglehet picit off a téme, de talán tudtok segíteni. Pc-hez szeretnék venni egy használható gamepadet. Vásárlásnál érdemes az xbox one kontrollerét választani, vagy megteszi az x360 kontrollere is? Ahogy nézem minimális változtatásokon esett át az újabb kontroller a régihez képest. Viszont egyik sem volt még a kezemben, ezért érdekelne a véleményetek.
  • Totti5
    #160635
    Nézem a mit szeretnél ha belekerülni a visszafele kompatibilitásban ( a kérdés hülyeség, nyilván mindent ).

    Nade az okos júzerek, akikben mindig lehet bízni.

    Gears of War 12,713 votes

    Mi a lópikulának, amikor most lesz betömve a pofánk egy fullos remékkel?
  • DonPedro22
    #160634
    Ömmm... valaki tudna segíteni? az a helyzet, hogy beüzemeltem az Xbox-ot minden jó kivéve az ajándék játékot hozzá... a Halo: The Master Schief collection-t kaptam hozzá digitális formában.
    Beírtam a kódot letöltötte a játékot ( ha minden igaz ) és kiírja hogy intalling... 17% de kb 1 órája 17%-on áll és nem csinál semmit. Mi lehet a gond?
  • Totti5
    #160633
    Szóval nem írja, akkor minek kell ezt mondani?

    Melyik válaszból szűrhető le? beidéznéd nekem?
  • TBTPumpa
    #160632
    Ezt így direkt nem is fogja senki elárulni egy interjúban sem. Azonnal harapna a Microsoft. A válaszaiból szűrhető le, hogy neki sem tetszik ez az állapot (Microsoft megkötötte a kezüket, nagyon sok infót emiatt nem is oszthatnak meg még a játékról). Magukkal meg nem fognak még jobban kicseszni, azt már tavaly nyáron úgyis elkövették.
    Mert ugye ő közel sem volt ilyen visszafogott anno 2013-ban a reboot fejlesztésekor. Az ottani interjúban szívesen beszélt mindenről, ami a játékkal kapcsolatos volt (szpojler mentesen), most meg óvatosan és visszafogottabban nyilatkozik. Talán az augusztusi GamesCom-on már mást is fog mondani.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.20. 17:31:10
  • darkSectorxxx #160631
    Nekem ráér 1-2 év múlva. :)
  • Totti5
    #160630
    Köszönöm. Hol van ebben leírva "hogy nem kicsit megbánták ezt az exkluzivitás dolgot" ?
  • TBTPumpa
    #160629
    Linket vagy nem létezik!

    Az a legbájosabb, amikor számtalanszor rákérdeznek, hogy más platformokra mikor jön a játék (ha egyáltalán jön)?
    "Erről sajnos most még nem nyilatkozhatok."

    Bár azért még mindig kapják érte az ekézést. Helyes, legközelebb kétszer is meggondolják, hogy belemenjenek-e ilyenbe.

    Már látom, hogy Metacritic-en azért lesz lehúzva a játék, mert első körben csak XBox-ra jelent meg.
    Pro: Jó a játék minden szempontból
    Kontra: XBox exkluzív + M$
    Összegzés: 10/100
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.20. 17:22:28
  • Totti5
    #160628
    Link?
  • TBTPumpa
    #160627
    Noah Hughes válaszolt a hivatalos fórumon feltett kérdésekre. Na ott abból leszűrhető, hogy nem kicsit megbánták ezt az exkluzivitás dolgot. Sebaj, legalább a következő már nem lesz az.
  • DonPedro22
    #160626
    Szerintem idővel lesz még pár kérdésem hozzád :) van még egy dolog ami érdekelne... kaptam a géphez egy Live Gold kártyát 14 napos előfizetés és ez mit tartalmaz vagy mit tudok használni, igénybe venni?
  • Harlekin
    #160625
    Igen ez is igaz csak pontosan ezek az emberek lesznek azok akik majd tele fröcsögik a netet,hogy mekkora köcsög ms,hogy fél évente "elavultatja" a gépeit egy ilyen biszembaszom plusz dologgal...Mivel már most is ez megy "mééé most jön ki ez",meg" mééé nem már eleve így jött"és társai!!!!!
    Ezek azok az emberek akik verték a tam-tamot,hogy a boxba nem lehet majd hdd-t cserélni(és szimplán átlépik a tökéletes azonnali nem kényszeredett ms álltal forgalmazott tárhelyeket biztosító lehetőséget),és gondolom előző genben ezek voltak azok az emberek akik tökéletesen elfogadták,hogy csak MS által szabványosított hddket lehessen csak használni igaz azt csereberélhetted a boxon JÓ DRÁGÁN!!!!Meg ahogy kidobott azt hiszem a mad cats 1 mem cardot olcsón le is tiltatta ms.Ja igaz a gen végére már kaptunk penen 8 kép +5 game save mentésnyi helyet
  • Totti5
    #160624
    Ebből nekem csak az jött le hogy mekkora biznisz van ebben. MS neked adja a tökéletes szabadságot, BÁRMIT rádughatsz, akármennyi terra helyed lehet, de nem az emberek fix 1 terrás gépeket megveszik, tehát eladják a régit, veszik az újat, MS örül mert nő a gépeladás és a bankszámla. Remélem jövő ilyenkor jön az 1.5 terrás aztán lehet cserélni megint :))) zseniális!
  • Harlekin
    #160623
    Tudod ezek azok az emberek akiknek még anyuka törli kakilás után a feneküket és bephantennel lekezeli...Viszont ezekre azért szüksége van a társadalomnak,hogy Te meg Én akiknek már nem anyu törli a fenekét tudják,hogy megérte azt a minimális információkat megszerezni"több forrásból"és a rossz sallangot leválasztani.

    És itt jön elő az,hogy a fórumokon mennyire káros a sok oktondi tudatlan örökös kényszeredett megnyilvánulása,mert sajnos abból van több és az jut el az éppen akkor aktuális azonnali tudásra vágyónak.És mivel sajnos a lustaság is népbetegség így a tudásra vágyónak esze ágában sincs tovább informálódni,mert tökéletesen meg elégszik az aktuális "rossz" információ birtoklásával.Ebből következően tovább erősítve az oktondi tudatlanok társaságát.Ez a 22 es csapdája
  • Harlekin
    #160622
    Jaaaa semmi gond....
    Tudod nekem Itt nagyon oda kell figyelnem mit írok,mert kb 50 en ugranak bármiféle megnyilvánulásom azonnali szétcincálására...
  • DonPedro22
    #160621
    Rendben akkor bocsi hogy ilyet írtam egyébként tényleg nem jól olvastam :)

    akkor várom sok szeretettel a 360-as játékokat :D
  • Harlekin
    #160620


    Vissza olvastam elég sok hozzászólásomat és 1000 % ,hogy ezt nem írtam.De ettől függetlenül is biztosra veszem,hogy nem írtam...A Magyar nyelv nemlétező dolog.Örülhetünk ,ha minden 10000. játék kap magyar nyelvet.A box garantáltan nem fog legalább is a jelenlegi tendencia ezt mutatja.

    360 as játék futtatása még annyira friss,hogy ropog(5 napos dolog) és még nem ki forrót,hogy pontosan mik és mikortól lesznek futtathatóak.Türelem.
  • Totti5
    #160619
    Magyar nyelvű menü nincs ( nem is lesz ) és ilyet senki nem is írt. Magyar régió van ami azt jelenti hogy vásárlás forintban megy illetve a játék adatlapokon vannak magyar leírások és információk. Mint ahogy a support is teljesen magyar. Illetve magyar nyelvű játékok vannak, legutóbb a Witcher 3 jelent meg így.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.20. 15:13:57
  • orichalcos
    #160618
    Bár nem olvasok vissza, de teljesen biztos vagyok benne hogy Harli nem mondta azt hogy magyar nyelvet be lehet lőni. Ugyanis az nincs. Magyar régiót ki tudsz választani, de az csak azt jelenti, hogy a store-ban a magyar árakat fogod látni. A dashboardot nem fogod magyar nyelven látni.

    Grat amúgy a géphez.
  • DonPedro22
    #160617
    Sikeresen megvettem életem első Xbox One konzolját ( taps ) nos Harlekin említetted, hogy ki lehet választani magyar nyelvet, én nem találtam sajnos, a lakhelyet beállítottam hogy Hungary de angol nyelven maradt. A konzolt itt vettem Svájcban, a frissítést követően be tudok állítani magyar nyelvet?
    És még annyi kérdésem lenne, hogy akkor most hogyan is van ez az Xbox 360 játékokkal való kompatibilitás? veszek egy 360-as játékot és beteszem az One-ba és megy is?
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2015.06.20. 14:47:14
  • Totti5
    #160616
    Biztos lesz olyan is, amikor 2 naponta lesz tréler belőle :)
  • SlickAdam
    #160615
    kis bemutato nem artana semmit. ha nehany percnyi videoval el lehetne szpojlerezni, akkor nyilvan maroknyi ilyen lehet benne.:)
  • darkSectorxxx #160614
    Az előző TR nekem nagyon tetszett, de remélem a Tomb-ok nem lesznek ilyen primitívek.
  • Totti5
    #160613
    Lesznek állítólag, vagyis mondták hogy igen, de nekem ezeket ne lőjék el videókban.

    Számomra ebben zéró Uncharted érzés volt most is. Legjobb ami történt, hogy nem autólock retró primkó a harc, hanem szabad kezet kapsz sok féle módra, de ez nem az Uncharted érdeme.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.20. 13:38:53
  • SlickAdam
    #160612
    oda-oda, de valszeg megint el fogjak felejteni, hogy tomb raider-t keszitenek.
    en fejtöröket, titkokat, felfedezest varnek ES melle johetne kis harc, feszültseg. erre mit nyomatnak tovabbra is? uncharted fele gyilkolaszast es casual kincsvadaszatot (mondom ezt a sztori ismerete nelkul).
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.20. 13:37:06
  • Totti5
    #160611
    Azt hiszem ez ( is ) odabasz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.20. 13:32:01
  • TDC Geronimo
    #160610
  • Totti5
    #160609
    Gears remék infók:

    - Remastered for Dolby 7.1 Surround
    - 90 mins of new campaign content from the original PC game
    - New Xbox Live achievements (1,250 Gamerscore)
    - Concept art gallery and unlockable comics
    - Modernized Multiplayer featuring:
    -- 60 frames per second
    -- Dedicated servers
    -- Skill-based matchmaking
    -- New game types - Team Deathmatch, King of the Hill (Gears of War 3 style), and new 2v2 Gnasher Execution
    -- Total of 19 maps, including all DLC and PC-exclusive maps
    - 17 unlockable Gears of War 3 characters for Multiplayer progression
    - More Match customization including Actives, Respawn Time, Self-revive and Weapon Respawn
    - Modernized gameplay with smoother movement and updated controls:
    - Alternate Controls and all new Tournament Controls
    - All controls tuned for Xbox One
    - Adding the Gears of War 3 features you love: Enemy Spotting, Multiplayer Tac-Com, Improved sensitivity customization
  • Totti5
    #160608
    Na ez a másik. ( g365 sztori tegnapról ) 500 GBos emberek eladják és vesznek 1 terrást ( vagyis áhítoznak érte ), mert az 500 semmire nem jó, az 1 terra meg mindenre jó lesz ( mindenre érted ). Írom nekik hogy minek cserélsz gépet?! ott van 1-2-3 terra HDD egy USB portra rácuppan és máris 1.5 vagy 2, vagy 3 terra van vagy amennyit akarsz. Erre azt kaptam, hogy ez kényelmetlen, meg nem értenek a HDD kábelezéséhez, ha utaztatják a boxot, akkor nem tujdják hova pakolni és amúgy is esztétikailag buhera és gány megoldás és nincs meg a kényelmi minimum :(

    Hát én nem tudom, vagyis tudom hogy se nem vagyok pró gémer, se nem vagyok hardwer tudós, de ez még nekem is összejött 1 sec alatt:

    Ha akarnám bekúrom mögé vagy akárhova, hogy ne is látszódjon ( de nem akarom, így perfekt )

  • TBTPumpa
    #160607
    Játszás van:
  • Moby
    #160606
    Új, HALO MCC bundli (az első az natúr gép volt).
  • SlickAdam
    #160605
    te az uccso gepet hasznaltan vetted vagy vmi uj bundli?
  • Moby
    #160604
    Ja. Pontosabban már nem kell hozzá adapter, hogy használhasd fülessel. De az adapternek is van előnye: gombról tudsz némítani, hangerőt állítani, stb., nem kell menüben baszkurálni.
  • SlickAdam
    #160603
    csak a zongora lakktol hanyok mar nagyon...
    kontroller csak annyiban valtozik az uj verzioban, hogy barmilyen headset-el lehet csapatni? mert arra kakilnek.
  • Moby
    #160602
    Vedd meg a régit, veszel hozzá 50-ért egy külső kétterásat. problem solved :) Vehetsz fehéret, az nagyon szép.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.20. 12:11:34
  • SlickAdam
    #160601
    nezem mikor jon az uj matt, 1 terras XO... hat mar elö lehet rendelni... 450 ojroert... LOL
    regit Halo Remaster koddal meg mar 320 korul kapnek. mehhh
  • Moby
    #160600
    Ezért felesleges fikázni. Jelenleg a ps4-em minden dimenzójában nagyobb, mert alatta van egy notebookhűtőpad, hogy ne legyen elviselhetetlenülmoslékhangos, CSAK nagyon-hangos. Pedig van klímám, szal nincs százezer fok nyáron sem. Nem akarom elképzelni sem, mit művel ez egy kellemesen kolbászcsöpögősre forrósodott lakotelepi hűtetlen lakásban... Mégis ott tartok, hogy lemondok a gariról, és elviszem lézervágatni az alját, hátha akkor normalizálódik a helyzet( Van aki az ebayen erre szakosodtt. Nyilvánvaló, hogy a problémám tök egyedi, mind az öt volt gépemmel LOL).
  • Kongy
    #160599
    Lehet fikázni az XOne-t azért, mert nagy, vagy mert külső táppal működik, de legalább nem egy jetpack... :D Én hajlandó lennék feláldozni a kis méretet a halkabb és hűvösebb működésért cserébe. Na meg az a HDMI kábel... össze se lehet hasonlítani a sony-éval, lol. :D