176613
banner
  • DonPedro22
    #160558
    Nekem is lenne pár kérdésem az One-ról én jövőhéten veszek de van 1-2 dolog ami nem tisztázódott bennem.

    A játékokat telepíteni kell rá és úgy futtatja vagy lemezzel kell indítani?
    Ha veszek plusz kontrollert akkor, hogy kell párosítani? mennyi kontrollert tud max kezelni?
  • Doog
    #160557
    Értem.
    Csak azért kérdezem mer lassan itt az ideje és szeretnék az össze kuporgatott pénzemből egy One-t venni de amilyen az én formám megveszem és rá 2 hónapra jön a Slim vagy legyen akármi is a ráncfelvarott gép neve.
  • darkSectorxxx #160556
    Na oks, a Remote az valóban egy kupac. (pláne telefonon, nekem játszhatatlan az akadás meg lagg miatt szinte minden játék) , arar jó hogy hallgassak zenéz meg egyébb beállításokra, chat, store :D
    Én is US accounttal néztem és baxik menni, akkor lehet a 20 megás netem még nem elég neki...fuck.
    Na mindegy nem halok bele. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 22:34:28
  • Moby
    #160555
    Az usák accountommal. 7 napig ingyenes, talán egy fél napig használtam. Technikailag megy kifogástalanul, a minősége még jobb is mint a remotenak, de az egész a natívhoz képest túró.
  • darkSectorxxx #160554
    Na ez meg a másik...írták is, hogy mint pc-n az Onlive, ezek a játékok moddolt ps3-on futnak, vagy a szoftverek vannak modosítva nem tudom, mert teljes pompájában nem tudnák megoldani.
    Vagyis nem hogy a kikockásodás probléma meg lag fennál, de ha ez igaz eleve nem is a full eredeti minőséget küldik.

    Bár ezt nem tudom igaz-e, de ha legalább elérhető lenne, még akkor kiegyeznék vele, de mivel nem.
    Mindegy sajnos nem minden mindig úgy történik ahogy mi szeretnénk.

    Amúgy meg hol tudtad kipróbálni? Azt hittem itthon még nem elérhető nekünk, vagy külföldön jártál?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 22:21:12
  • Moby
    #160553
    Kipróbáltam én is, de ez a natív futtatást nem váltja ki. Ahhoz azért nagyon szar a minőség.
  • darkSectorxxx #160552
    Ja ez oké, csak erre hivatkozott a faszi, hogy hát az végülis van nekik...ja csak ezt a lemezes émát x1-en ugye bárki használhatja, nekem azért hiányzik ez ps-ről, persze nem életbevágó csak akkor eladhatóvá válna a konzol...a ps3.
  • Moby
    #160551
    A PSNOW egy szolgáltatás. Nem kötődik hardverhez (olyannyira, hogy usákban már a samsung tévék is megkapták az appot). Egész másról szól a kettő. A PSNOW nem egy visszafelé kompatibilitás, az egy hardvermentes játékszolgáltatás, ami több platfromrot tömörít.
  • darkSectorxxx #160550
    Mondjuk én is így vagyok semmit nem merek eladni (hátha).
    Éppen ezért szerintem baromság ez az egész és nemtudomminek nevezzem még. Egyértelműen baromsággal érvelnek azért mert nem ők jöttek ki előbb ezzel és most ciki lenne leutánozni gondolom ezt a megoldást.

    Valami hasonlót mondtak.

    "“Nekünk már van tapasztaltunk ezzel. A legelső PS3 modell képes volt lejátszani a PS2 játékokat, ami egyékbént egy sokat kért lehetőség volt, de igazából nem használták túl sokat.”"

    pfff

    Persze ott a PS NOW ami majd a generáció végén használható is lesz mindenkinek.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 21:46:40
  • Totti5
    #160549
    Mint lehetőség jó. Azért egy 50 cím alsó hangon ( mondjuk ezek max az árkédok csak ) ott van az accomon. A tudat hogy nem kidobott pénz volt, mert egyiket másikat használhatom is, urambocsá olyat amit kb el sem indítottam sosem ( mert pl sale alatt lett véve, hisz annak van értelme... ), bármikor betolhatom és akár játszhatom. Jó dolog ez. Nomeg komperzsönnek is, hogy mi a retró belenézegetni. És lemezen is itt hever 25 játék. Abból pl a Doom 3-at, Singularity-t, Catherine-t el sem indítottam... lehet nem is fogom, de mivan ha mégis. Mint lehetőség jó dolog, mert nem tervezek 360 hardwert tartani. Elég lesz a One, WiiU és a PS4et normálisan elrendezni valahogy a bútoron.
  • darkSectorxxx #160548
    Mert mint többször kiderült ők nem a játékokat nézik és aszerint véleményeznek legtöbbször, hanem csak a semmi alapján.
    Egyértelműen ez kötelező lesz mindenkinek aki szerette régen a sorozatot. (remélem viszi majd a vasam legalább).
    Ugyanígy értelme lenne (lett volna) a Tomb Raider 2013 DE-nek is, mert az is más.
  • Totti5
    #160547
    WOW ( egyszerűen érthetetlen mire fel az ellenszenv a PC felől hogy lehúzás, meg minek PCre amikor ki lett adva már rég fullos minőségben. Van az embereknek még szeme?! )


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.19. 18:32:47
  • Botond #160546
    Őszre ígérték a pletykák, de most úgy néz ki az őszi ráncfelvarrás csak a dupla méretű vinyó lesz, slim meg sehol.
  • Totti5
    #160545
    Szánalmas, hogy erről egyátalán beszélni kell. Elfogadhatatlan amit a japók művelnek. Emiatt kellene háborogni a neten, csak azért kapom a 720pt mert nem Sony logó van a gépen hanem amcsi. Undorító és példátlan.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.19. 17:50:28
  • Totti5
    #160544
    Nade 65ért nem. Limitedben meg semmi nincs. Marad a sima. :(
  • Totti5
    #160543
    Már nézem is honnan vehetem!
  • Doog
    #160542
    Sziasztok!
    XboxOne Slim-ről mikor lehet beszélni? Vagy még nem tudni róla semmit?
  • darkSectorxxx #160541
  • TDC Geronimo
    #160540
    Na gondoltam közben kiderült hogy csak PESről volt szó és ott is csak remélik, hogy elérik az 1080at. Túl nagy ugrás lett volna ez a 720hoz képest, hogy igaz legyen.
  • TDC Geronimo
    #160539
    Nem tudom mennyi igaz belőle de tessék

    Metal Gear Solid V: TPP and Pes 2016 will both be 1080p 60 fps on Xbox One

    The great info is that both games on Xbox One will be in 1080p/60fps. We heard that by Julien Merceron, involved in the development of Konami's Fox Engine. Thanks to the new SDK, developers were able to upgrade low resolution textures to high definition ones. Ground Zeroes and Pes 2015 were both 720p resolution on Xbox One.

    textúrákról ír közben meg felbontás van említve, úgyhogy egyelőre erre nem vennék mérget
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.19. 14:30:29
  • darkSectorxxx #160538
    Akkor 80150 ft lett volna a csomag az nagyon drága. :D

    "Mondjuk az egy jó kérdés hogy akkor minek a fémtok ha nincsen lemez."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.19. 12:16:25
  • heady
    #160537
    Itt most lényegtelen, hogy mindenhol csillió megabites net van (nincs), 80k-ba igenis férjen bele egy lemez...
  • Botond #160536
    De nem, meggyőztél tényleg. A steam halott dolog, még szerencse hogy itt az x1, ahol van lemezes játék is, nem csak digi!
  • The Norberto
    #160535
    Nem tudom melyik szolgáltatónál nézted, de én Győr belvárosától nem messze lakom és a 100Mbit/s-os Net és mellé a fullos TV +vezetékes telefon kb havi 7000Ft ez nem tudom mennyire horror, de vidéken szerintem sokkal kevesebbet kapsz kicsit többért.
  • darkSectorxxx #160534
    Hát azért nem ennyire vészes szerintem, persze vannak területek ahol necces még ez a dolog.
    De szerintem a játékosok elenyésző része, vesz dobozt, azt is inkább mert mindenféle fityulákat csomagolnak mellé.

    Itt SG pl nem tudok nagyon mondani senkit aki mostanában dobozos játékot vett.
    Még annyi értelme sincs mint konzolon, hiszen csak a ddobozból a cdkulcs kell, a többi, mint a lemez is csak akkor ha épp nem tudsz letölteni telepítőt.
    Eladni úgysem tudod, és drágább is sok esetben mint a digitális, ami azért sok esetben nem 1-2 ezer ft.

    Persze totál nem lehet kivonni még a forgalomból, csak irónikusan mondtam, hogy annyira megy ez a steam biznisz, hogy én legutoljára dobozos játékot pc-re a Dark Sector volt asszem, csak mert kellett a kollekciómba. :D
  • Ulthane
    #160533
    Neked magaddal van problémád, vagy az életeddel?
  • Botond #160532
    PC halott platform akkor ha nincs lemezes, mert a digit disztrib megoldhatatlan dolog világszerte, de különösen nálunk!
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.06.19. 10:41:41
  • darkSectorxxx #160531
    PC-n létezik még lemezes játék? :)
  • Botond #160530
    Megdöbbentő számok ezek! Tényleg halott a digi disztrib. Azonnal írok is az [email protected] emailcímre, hogy a steamet le kell állítani! Csak a lemezes játékok maradhatnak meg az x1, minden más kamikáze dolog!
  • Harlekin
    #160529
    "Hidd el, hogy nálad okosabb emberek vettették el a digital only konzolt, pont emiatt. "

    Azért te is gondold végig,hogy a komplett Magyarország össz lakossága csecsemőtől a halottig se teszi ki 1 Amerikai Nagyváros internetezőinek a felét!Nehogy már párhuzamot vonj a Magyar viszonyokból bármire...

    Szar helyen laksz nincs net ne boxoz,ha nem tudod megteremteni a feltételét,1000 más dolog van a világon.Drága a net keres jobb munkát,nem megy ne boxoz.Ennyi...NEM KÖTELEZŐ.Mehet minddenér a rinya a helyzeten nem változtat.Mi lesz a következő köcsög MS csak 2 méteres táp kábelt adott a boxhoz,de neked a polctól 3 méterre van a konnektor!?
  • Ulthane
    #160528
    Magyarország lemaradásban van az internetlefedettség terén
  • Botond #160527
    Hát ezek csak teóriák, hogy 2 mbiten van a gémer társadalom zöme. A lakosság 1/5-e a fővárosban és az agglomerációban él. A 10000 lakos fölötti városokban él még további 40%. Őket nem érinti ez a gond. Szóval a 40%ból a nem falusi nyugdíjasok egy részét érintheti, de azok közül is csak azokat, akik mégsem olyan faluban laknak mint a szüleim. Bolhából csinálsz elefántot szokás szerint.
  • Zavarodott
    #160526
    Lágyítás? Mit érdekel engem, hogy más mit ír. Én csak a saját véleményem írtam le. Se többet, se kevesebbet... q;)
  • Botond #160525
    Nagyon érdekes valóban. Ez nagyon érdekes, hogy akárhányszor kiderül, hogy vki vmi hülyeséget böfögött be (nincs internet sehol!!!4), akkor 1-2 kommenten belül jön a lágyítás (javárjunkcsak!mégicsakvan, de drága!).
    Képzeld az x1 is drága, a pc még drágább, akinek internetre se fussa, annak nem az a gondja, hogy hány perc alatt jön le a 60 gigás forza6 az x1ére, vagy hogy a félmillás gémerconfigjában a gtx980at 200k-ért 980ti-re vagy 400ért titánx-re cserélje. Ugyanőket nem érinti az sem, hogy mennyivel lett drágább az 5-ös bmw a szalonokban a gyenge forint miatt. De ugyanilyen abszurd hülyeség volt a felvetés, hogy a teljes lakosság hány százaléka jut gyors internethez, amikor a lakosság jelentős részénél ez nem is cél, nem is elvárás.
  • Ulthane
    #160524
    Statisztika. Pffff. Olyan mint a bikini. Sokat megmutat, de a lényeget pont eltakarja.

    Azért relatíve magas az átlag, mert a budapest igazán szélessáv durván felfelé húzza az átlagot. Vagy ha nekem nem hiszel, legalább olvasd el, amiket linkelgetsz:

    „Magyarország sűrűbben lakott területein jelentős a szolgáltatók optikai hálózatának lefedettsége, ráadásul ma már akár 240 Mbit sávszélességű csomagok is elérhetők megfizethető áron. Ezek a csomagok pedig képesek ellensúlyozni a ritkábban lakott területek lassú ADSL-kapcsolatait” – magyarázza Solt Ádám, az Internetet.hu távközlési szakértője."

    Menj el kicsit Szabolcsba, vagy Zalába és Somogyba, meg BAZ-ba, aztán nézd meg, milyen netek vannak arrafelé. Lehet, hogy effektíve van internet, de az 1-2 megás szarokat meg a mobilnetet ne nevezzük annak. Márpedig nagy részük ilyen. Ilyen nettel esélytelen rendesen multizni, pláne, másodlagos accounttal játszani, ami ugye állandó netet igényel.

    Hidd el, hogy nálad okosabb emberek vettették el a digital only konzolt, pont emiatt.

    Mellesleg meg 2 megabites nettel az 50 gigás játék 48 óra alatt se jön le, így kettőnk között aki hülyeséget ír, az pont te vagy.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.06.19. 10:13:41
  • Zavarodott
    #160523
    Érdekes, Győr belvárostól nem messze most néztem netet. Igaz, hogy elérhető magasabb sávszélesség, de ha emellé normális tévéadást is akarok akkor már magyar keresethez viszonyítva horror ár van... Ez nagy probléma. Lehet, hogy elérhető, de sokan sajnos nem tudják kihasználni... Ez van... q;)
  • Harlekin
    #160522
    Arra az évi 2 cuccra gondolsz ami téged TALÁN érint.!
  • vg
    #160521
    Szerintem neked 60-70 évesen nem a net megléte lesz a legfontosabb dolog az életedben, hanem az, hogy ne járkálj 10 percenként wc-re. Mondjuk.
  • Harlekin
    #160520
    Számodra egy se tehát nem értem az aggodalmadat mint ahogy minden más x1 témában se!NEM ÉRINT lassan 2 éve minek foglalkozol vele!!!Törődj bele,hogy nincs x1 ed!!!
  • Ulthane
    #160519
    Nagy marhaság az egész. Ha elővenném bármelyik prevgen játékot, besírnék. A ME trilógia hatlamas kedvenc, pár hete betoltam PS3-ba, majdnem sírtam. Szép volt, imádtam, milliószor kitoltam, de az akkor volt. Vége. Jöhetnek az új cuccok.