176613
banner
  • Totti5
    #160931
    Nemá... nem akarok venni semmit, de ha lesz FC4 jóáron akkor azt fogom, de minek?!!!! kicsit érdekel, mert gyönyörű és mert igényesen optimákolt. Az ilyet támogatni kell. A 3 kimaradt.
  • Harlekin
    #160930
    Hát jah,de olyan nagyon azért x1 en nem kell kétségbe esni,mert totál mind 1,hogy hol veszed.
    Jelenleg pár indie game hiányzik a magyarról és ez is csak azért szar,mert ott olcsóbbak.Mint ahogy nagy játék 99% ban olcsóbb az usa storeon!!!És addig amedig ez a tendencia van nincs nagy gond...

    Más!

    HA valaki szeretne agyvérzést és függőséget egyben az azonnal vegye meg a Q gamet! MERT EZ A JÁTÉK FRENETIKUS!!!
  • gduck
    #160929
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na most kapcsoltam gépet, szedi is a 10162-őt ;)
  • Botond #160928
    Teljesen hülyén viselkedik a store. 360on levették a bioshock2t, pont most akartam lenyomni a trilógiát, hogy ingyenes volt az infinity, de nincs második rész. Sebaj, jött pc-n a steam summer sale, gyorsan behúztam ott a trilógiát egyben, akkor nekiülök ott. Erre mit látok ma? Visszarakták 360 magyar storeba a kettőt. Megint. Mert már vagy 2x levették korábban is. Logikátlan az egész.

    De az már most felháborít, hogy miután bejelentették, hogy x1en ezentúl mindig minden lesz digitálisan, ezután képesek bármit is leszedni a magyar storeról... :(
  • TDC Geronimo
    #160927
    7-13ig látom lesz ultimate sale. FC4et lehet beszerzem az kimaradt a sok másik játék mellett. Meglátom mennyibe kerül majd
  • gduck
    #160926
    Köszi megnézem ;) Amúgy én is fastringbe vagyok...
  • Firerock
    #160925
    Amerikain vettem
  • Harlekin
    #160924
    nem nagyon ha usa storeba vetted...Ha magyar v. eu storeba vetted és a boxod lockja van csak usan akkor viszont a magyar idő szerint fog indulni,mert nem a box lock számít hanem,hogy melyik storeba vetted...
  • Firerock
    #160923
    Az F1 2015 előrendelve,de a boxom lokációja US ugye, az a gáz hogy amerikában 15 nappal később jelenik meg a játék. Van rá lehetőség hogy játszhassak vele az EU-s release date napján?
  • Moby
    #160922
    Fast ringeseknek töltődnek csak az újabb buildek, de én is ruszki twitterről szedem a mega Linkeket :D
    Azóta má mégújabb van fent nekem is winből:159-es. Ebben már benne van az offisül win10 háttér. Mostmá' (nem ennek okán) hamarosan az RTM jön.

    /az app verzója már nem változik, a sztór már a végleges szvsz: 6.6.27004

    //Linkek. A fastringet be lehet hergelni registrybe, de nekem pl. a 158-ra úgy sem akarta feldobni a 159-et, meg ez a mega gyorsabb is :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.01. 21:14:43
  • gduck
    #160921
    Nekem nem jelez semmit :( Mi a win10 build number és az xbox app verziója?
  • raymond01
    #160920
    Sziasztok!

    Tudna nekem segíteni valaki xbox one feltöltőkártyával kapcsolatban? Vettem egy 6990 Ft értékű feltöltőkártyát és sikeresen felhasználtam a kapott kódot, az összeg hozzáíródott a fiókomhoz de mégsem tudok vele fizetni mert csak a bankkártyás lehetőséget dobja fel. EA access -re szeretnék előfizetni de nem sikerül valamiért....
    Keresgettem neten és azt találtam hogy a settings/subscriptions -on belül át lehet állítani a fizetési módot, de amikor belépek csak azt írja nekem hogy ismerjem meg a live szolgáltatást. Nincs semmi manage payment options.....
    https://support.xbox.com/hu-HU/billing/manage-payment-options/replace-xbox-live-payment-option

    tud valaki megoldást erre??

  • Firerock
    #160919
    Köszi! És hol a legolcsóbb?
  • darkSectorxxx #160918
    Tudtam. :D
  • Kongy
    #160917
    Abszolút. Irigy vagyok, mint az állat.
  • darkSectorxxx #160916
    Meglep tégedis hogy egy ilyen legendát be tudtam szerezni mi? :D
  • Kongy
    #160915
  • darkSectorxxx #160914
    PS4-en is ez volt, és van még mindig, ahogy ps3 és x360 és steam-en is pc-n.
  • Harlekin
    #160913
    Bazzze egyre több dolog nincs a magyar storeba x1 en!!!4 dolgot számoltam most így hirtelen,de az is beszédes,hogy ha magyarra rakod a stort akkor 16 oldalnyi vásárolható dolog van,ha usa ra akkor meg 17...
  • Harlekin
    #160912
    Nem, hanem összeadódik!
  • Firerock
    #160911
    Live kód most hol a legolcsóbb?? :)
    És ugye ha most aktiválom,viszont csak októberben jár le,akkor nem mostantól fogja számolni az 1 évet!? :)
  • darkSectorxxx #160910
    Ja értem, nálad igen sejtettem hogy a valódit használod.

    Én egyedit csináltam lévén warez win, és akkor nem tudtam mi merre, nem tudtam jár-e később valami problematikával.
    De ha ott külön megadható az fasza nagyon.

    Köszönöm.
  • Moby
    #160909
    Megadhatsz külön profilt, de az egész windows az xboxos profilommal fut.
  • darkSectorxxx #160908
    Szar a local, majd javítják, bővítik.

    Lenne egy érdekes kérdésem:
    Vajon a win accountnál az egész profil alatt megy a win10, mint rendszergazdi, vagy az appban külön profilt adhatsz meg?
    Nem tudom érteni-e mire gondolok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 21:18:56
  • Moby
    #160907
    Más.
    Gyött ma új build a win10-ből, ami már egészen más appokat rángat le a sztórból (ami már nem jelzi magát bétának). frissült az xbox app, méghozzá verzióilag hatalmasat (már a buildben lévő is sokkal újabb volt, de a sztórból egy jóval magasabb verziószámra frissített). Van csillió menüpont, meg átjárja a csí az egészet (fincsi xbox one logója van, az avatárom meg nézgelődik, meg ingatj a fejét).
    Viszont a streaming még mindig csak lokálhálón megy, szal úgy tűnik, ez tényleg így marad :(
  • darkSectorxxx #160906
    Te kis ünneprontó.
    Fogadok hogy az irígység beszél csak belőled!! :DDDDDDDDDD
  • Moby
    #160905
    Óriási üzletet csináltál! A köpetemet is sajnálnám rá :D
  • darkSectorxxx #160904
    Hát Totti és kérdőre vont!
    Ellenben 1750ft+posta?
    Eme remek játékért? :D

    Mióta vadásztam rá, csak sok helyen 5-7k volt...most eljött a bosszúú ideje. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 21:06:06
  • Moby
    #160903
    Óriási! Az egyik legszarabb játék amit valaha láttam. Ezért ténlyeg érdemes a múltat turkálni :DDD
  • darkSectorxxx #160902
    Megvan!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 20:24:57
  • Nadi
    #160901
    Köszönöm!
  • Rage47
    #160900
    azt nem kell pluszban regisztrálni
  • Nadi
    #160899
    Sziasztok!

    Szombaton lettem XBOX ONE tulajdonos. A konzol mellé vettem pluszba még egy kontrollert. A konzolt sikeresen regisztráltam, viszont sehol nem találom a plusz kontrollert hol tudnám. Tudtok segíteni?

    Köszönöm szépen!
  • Botond #160898
    Amikor írtam még nem volt benne a live, csak a psn. :P
  • darkSectorxxx #160897
    Zsír.
  • orichalcos
    #160896
    Feltettem YouTube-ra a 17 perces SW: Battlefront gameplayt. Amíg nem törlik csekkoljátok. (kamerás videó, csak szólok)

  • Moby
    #160895
    ?
  • Botond #160894
    Ideje updatelni az aláírást, nem? :o
  • Moby
    #160893
    Ezt az xbox eleve előállítja, merhogy azt streameli a gépre remoteplaynél, vagy mifasznak hívja a ms. Csak le kéne menteni a vinyóra. Hogy mér nem ezt csinálja, azt a tököm se tudja. Bénáznak.
  • Harlekin
    #160892
    Miként tudnál másként rögzíteni vagy shotot csinálni?