176613
banner
  • Totti5
    #160971
    Najólvan, akkor ez még nem fenyeget, úgy se most tolnám. Talán majd év végén.
  • Tyrant01
    #160970
    Itt vannak
  • Tyrant01
    #160969
    US store-on csak 24$
  • Moby
    #160968
    LOL

    /hol? Nekem még us-en sem adja be
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 15:13:25
  • TDC Geronimo
    #160967
    Már elkezdődött, azért ennyi :)
  • Moby
    #160966
    Ha a 3 nem volt meg, beleugorhatsz. De lehet, hogy érdemes lenne várni, holnap kezdődik a áltimétszél, hátha potyog még ebből is valami.
  • TDC Geronimo
    #160965
    8600 ft az FC4 most. Gondolkodom rajta.
  • orichalcos
    #160964
    Ha esetleg érdekel valaki:

    Elite Dangerous bemutató tőlem
  • Macccy
    #160963
    Jó ez jó ez meg szép meg post effects, de én ha demóznám a világ számára a hónap végén megjelenő termékemet, biztos nem egy olyan verziót mutatnék, amiben minden másodpercben belelóg Hamilton kézfeje a cockpit keretbe.
  • Totti5
    #160962
  • Moby
    #160961
    Ja.
  • davidka003
    #160960
    Edigital? :D
  • Moby
    #160959
    Hát én egy elírásból fakadóan nemrég vettem 4db 1.8K-s eneloopot töltővel kétezerért. Szerintem avval elleszek
  • Harlekin
    #160958
    Mivel nálam is folyamatosan kábelen van...A karácsonyra kapott kontrollerben még a hozzá kapott 2 db aa elem van benne.Ha valami miatt le kell húznom a kábelről,mert elmegyek a pchez és partyba vagyok akkor a kijelzőn teljes töltöttséget mutat az elem...
    De szerintem ebayen lehet kapni töltésre alkalmas aksi tokot is,ha annyira zavar valakit a kábel...
  • Botond #160957
    De.
  • DonPedro22
    #160956
    ha lejár a GOLD előfizetésem akkor nem is lehet elindítani az ingyenes játékokat?
  • Bercy #160955
    Pontosan ahogy Moby irja. Playncharge kit kell ahhoz, hogy usb kabelen keresztul toltsd.
  • Moby
    #160954
    És a kontroller honnan a pékből fogja tudni, hogy nem sima alkáli elem van benne? :)

    /működni biztosan működik töltőről, de hogy az akksit nem fogja tölteni, az tutter. A régihez is a playandchrage-nak külön kontaktpontjai voltak pont ezért.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.04. 19:25:20
  • Botond #160953
    PC-n nem volt ilyen sose, hogy egész játéknyit leszedett. A módszer lehet hasonló, de a mérték nem.
  • Botond #160952
    Az a baj, hogy Windows phone-on is ilyen. Hiába van annyi hely amennyi az app, leszedi még egyszer, tehát kell neki mégegyszer annyi hely, és még utána a módosításhoz is kell plusz hely. Vicc.
  • Totti5
    #160951
    Igen, PCn ez megszokott peccselési módszer volt mindig is. Nem vagyok programozó, de tömörítetlenül kihányni ergó lecserélni egyszerűbb mint tömöríteni és célirányosan meghatározott mennyiségen belül megtenni ( ami volt 360on ).
  • Harlekin
    #160950
    na de most, konkrétan lecserélték a játékot!!!!
    Mert a mérete nem változott maradt 9,8 gb a 7.9 giga után.... és az ori is szintén zenész...
  • Macccy
    #160949
    Jaja emlékszem mutattad a kábelt! És mondtad, hogy elműködik róla a kisventillátor és a dildó is
    Na akkor hazamegyek megint megnézem nehogymáá' ne működjön
  • Totti5
    #160948
    Előző genben az MS ezeket megfogta, kitalált egy rendszert, amit betartatott minden fejlesztővel. Működött is, és sírás is volt miatt. Mivel a kedvükben kellett járni, most már semmi nem szabályozza, annyit, akkorát és akkor adnak ki amikor akarnak. Élvezzük tehát a fejlesztői szabadságot!
  • TDC Geronimo
    #160947
    nextgen patching system
  • Harlekin
    #160946
    5v táp 2.5 méter micro usb és soha nincs lemerülés!!!És nem tekereg a kábel a boxig!!!szépen esztétikusan kijön az ülőgarnitúra alól...
  • Harlekin
    #160945
    Jah így használom...

    MÁSSSS!!!!
    !MIIII a jÓÓÓÓ kurva annnyyyyukat csinálnak ezek????????????????????????????

    PAY day!!! A teljes játék mérete 9.8 gb most szedet le 7.9 gb updatet... 7.9 MIT minek????
    Reggel ORI 2.3!!!!!!!! Nincs akkora a játék!!!!!!!!!
    Mi a faszom van????
  • Totti5
    #160944
    Én hagynám a mostanit, amin rajta van az Xbox logó, Phil, és ugyan azok a képek mint alant.
  • Macccy
    #160943
    Simán!


    noob kérdés: bármilyen USB < > micro USB kábellel fogom és összekábelezem a ONE wireless kontrollert és a boxot (bármelyik USB porton?) és akkor az tőőtti'? Mennie kell, nem? Sőt el kell működjön egy szabványos 5V / 1A hálózati töltőről is, pl. iPhone töltője, stb. Harlekin te is így használod, ugye? Ja persze rechargeable AA akksikról beszélünk, nem sima elemekkel! ...

    Na csak azért kérdem, mert a minap pont lemerült a kontroller és persze ilyenkor pont nincs töltve tartalék, mert trehány az ember és halogatja mindig berakni, gondoltam feldugom mer' miért ne, haver PS3 kontrollerhez kapott kábelét lenyúltam, bedugtam és semmi. Nem kapcsolt be, nem csinált semmit. Próbáltam az oldalsó portba, a hátsó portba, próbáltam az iPhone töltőről is és nem működött. Pedig ha menne, akkor most már érik, hogy beszereznék egy két méteres kábelt erre a célra. :)
  • orichalcos
    #160942
    Mehetne bannerba.
  • TBTPumpa
    #160941
  • Renjike
    #160940
    Cosplay + photoshop. De elég jó.
  • Totti5
    #160939
    Írd be google, képek => nagy méret... csemege!
  • TomStorm
    #160938
    Azonnal csekkolom:P
  • Totti5
    #160937
    Bal alsó sarok. Amúgy fészbuk : Eve Beauregard csekit, lájkit.
  • TomStorm
    #160936
    Ez Cosplay Totti?Nekem illusztrált képnek tünik
  • Totti5
    #160935
    Cosplay.

  • gduck
    #160934
    Nekem a Sunset és az FC4 van a listámon. De csak akkor ha 8 alatt lesz valamelyik ;)
  • Totti5
    #160933
    Kíváncsi leszek hogy ezek az animációk milyen mennyiségben lesznek benne. A népnek ez kellett, lesz pezsgő, lesz grid csaj, lesz minden. 22 pilóta élethűen lemodellezve, arca, mozgása, csak azért hogy verseny elején, végén legyen egy perces anim, amit 3szor megnéz mindenki, majd rutinszerűen elnyomja. Én nem tudom ennek mi értelme van, egy rakat meló pluszba aminek igazából nem sok köze van a gameplayhoz. Nade ez kellett, hát remélem most venni fogja a sok fanyalgó, ha már ennyi melót tett bele a Codie.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.03. 19:14:58
  • Firerock
    #160932
    Ki ne hagyd! Fantasztikusan jó játék! Imádom!