176613
banner
  • Harlekin
    #162455
    Úgy látom kárnak néztem be ide ismét...Jó hát a konkurenciánál se jobb a helyzet...
    Tényleg kezdek öregedni,mert valahogy totálisan hidegen,hagy minden boxal,játékkal és vonzataival kapcsolatos dolog.

    Ja és itthon van az új gépem és ez is csak jobban szorítja ki az életemből a boxoxt!!! Végül a yamaha MT 07 lett a befutó!

    Tehát lehet,hogy hamarosan VÉGLEG felhagyok a boxozással...
  • SlickAdam
    #162454
    ilyeneket en meg nem tapasztaltam, de a visszajatszas 2D-s fü tenyleg gaz. mondanam, hogy bug, de XO es PS4 is ilyen, szal inkabb butak. remelem megpöcsölik!
  • Totti5
    #162453
    FOX csodamotor bosszankodás továbbra is. Egyre több és egyre idegesítőbb bakik tömkelege. 2. kört futó kurrgen játéktól ilyet már nem kellene "elviselni". Trehány dolgokkal van tele. Egy percben tud normálisan kinézni és mutatni, aztán jönnek ilyenek... :

    Vonalak....


    Akár a talajba akár a másikba benne vannak....


    Közönség...


    Folyamatosan visszajátszásban totálba a 2D fű.... nemárrr, prevgen!!!!




    + érthetetlen mód valamikor rettenet lowres árnyékokat mutat közeliknél + átvezetőkben 1-1 frémet kihagy vagyis megakad a kép...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.04. 19:54:20
  • gduck
    #162452
    "Fizessünk mindenért pofátlanul sokat! Mi a gondod "cimbora"? "

    Remélem sokáig ez lesz a legnagyobb kiadásod és gondod az életben :D Jó egészséget és játékot ;)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.10.04. 19:33:04
  • Zavarodott
    #162451
    Nem tudom, de nem csekélység... q;)
  • orichalcos
    #162450
    Full beteg vagyok, a monitort alig látom. :D
  • Macccy
    #162449
    Kezdesz úgy beszélni mint Jar Jar! :D Biztos minden oké?
    Jövőhéten össze-vissza leszek de majd írsz aztán leszervezzük Mesterséf!
  • eje75
    #162448
    Én akarok fizetni????? Most adom fel... Totti térdre kényszerítettél csak a gondolataid erejével... Lépek.. Mit lépek? Szégyenkezve menekülök előled.. Jöjjön a szarcunami és a fosfrém..
  • orichalcos
    #162447
    Reggel megjött nekem az update. Két bugot találtam eddig. Háttérkiválasztás tetű lassú, és valamiért nem enged acsi hátteret betenni. Amúgy nagyon állat. gyorsa mint a bitang.

    Macccy:

    XD

    Egy hét remélem és itt va. :D
  • Zavarodott
    #162446
    Nekem? Semmi... q;)
  • Totti5
    #162445
    Te akarsz fizetni, az meg minket nem érint. Fizess, csináld meg ( ha már a rohattMS másokkal ellentétben ad rá egyátalán lehetőséget ) vagy ne.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.04. 16:22:11
  • eje75
    #162444
    Fröcsögés, hogy elmondtam a véleményem? Szerintem ez bizonyos körülmények között több embert érint, mint az, hogy valakinek nem jön be egy játék és oldalakon keresztül vitatkoznak rajta és próbálják egymást meggyőzni, mi a "fostornádó" és mi nem az... Ráadásul elfogadtam, hogy másoknak más a véleménye.. Legyen úgy... Fizessünk mindenért pofátlanul sokat! Mi a gondod "cimbora"?
  • Zavarodott
    #162443
    Ahogy látom szerinted ez fontosabb mint a világbéke. Nem úgy tűnt mintha vagdalkoznál a poénokkal. Inkább csak fröcsögsz egy teljesen jelentéktelen dolgon cimbora... q;)
  • eje75
    #162442
    Miért? Szerinted is csak azok akarhatnak váltani, akik ilyen marhaságokról neveztél el magukat? Vágod, hogy poén volt remélem!? Arra akartam utalni, hogy bárki dönthet rosszul, vagy változhat a véleménye... szerintem hibás döntés a sony részéről, hogy nem ad esélyt a váltásra (megy is miatta a háborgás rendesen), és gennyes dolog az MS-tól, hogy pénz kér ezért (főleg ennyit)..most komolyan: kinek fáj ez az egész (a váltás)?? Több bébi fóka marad életben, vagy nem pusztulnak tovább az esőerdők? Vagy mi értelme? Ez költői kérdés volt: tényleg hagyjuk már... unalmas...igazatok volt... meg kellene szüntetni a váltás lehetőségét, vagy annyi pénz kérni érte, hogy senki se akarja váltani... beszéljünk másról...
  • Zavarodott
    #162441
    Te jöttél először milfekkel meg jointtal, ne csodálkozz annyira... q;)
  • eje75
    #162440
    Épp most nincs gift card sale... várok még, van idő, hátha bejön egy leértékelés.... ha nem, megveszem a szingapúri store-ról
  • eje75
    #162439
    Feladom, győztél..... amikor a személyimben lévő név változtatását hasonlítottad a gamertagom változtatásához, minden ellenállásom megtört..amikor pedig arra utaltál, hogy változtatás csak azok akarhatnak, akik " farkuk, drog, pia és egyéb magasztos dolgok"-ra utalva választottak gamertagot, a könnyem is eleredt.... ilyen érveknek nem lehet ellenállni...Ennyi volt részemről, de tényleg... feladom
    Egyébként igazad van, ne lehessen semmit se változtatni soha... qwa userek.... még rászoknak.... hát hová vezetne az a világ? Aláírták a szerződést, hát ne ugráljanak.... Írok is az MS-nek, hogy a gombkiosztás megváltoztatása is kerüljön már 6 dodóba, csak neked.... Mi is a gamertag-od?
  • TDC Geronimo
    #162438
    Nem kerültem még mindig be NXE updatebe, de ahogy olvasom ez nagyon beta még, úgyhogy nem is baj. Mondjuk szerintem megint lesz pár hónap mire rende rakják az OSt, de az alap videók alapján sokkal jobb, mint a mostani
  • gduck
    #162437
    Sajnos 1990Ft szart se ér. Ez van, ezen nincs mit ragozni. Így - minden logikus indoktól függetlenül - nem igazán értem a nagy felháborodásodat.
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.10.04. 08:47:35
  • Totti5
    #162436
    Képlet ilyenkor egyszerű, át kell menni Sony platformra és ott változtatgatni nevet, vagy PCre Steamra, vagy Nintendora. Rohatt MS már csak ilyen, nem gondol azokra akik életük csúcsán kizárólag csak a farkuk, drog, pia és egyéb magasztos dolgokkal tudták elképzelni, jellemezen a gémer nicknevüket.

    Gémertagodat és mindent amit azzal a jövőben csinálsz, szerződésben elfogadtad a rá vonatozó dolgokat amikor megcsináltad. Feltételezem a személyiden sem változtatgatod meg a nevedet akkor amikor jólesik. Meglehet ott is macera és pénz árán... meglehet Xboxon is pénzért. Meglehet Sony gépen is ( NEM LEHET még pénzért sem ). Meglehet Nintendon is ( NEM LEHET még pénzért sem ).
  • Macccy
    #162435
    Bocs, de megint közbe kell szólnom, ilyen ez az éjszakás műszak ...

    Szóval a sereg jó hasonlat, mert éppen ezeket a szabad világban felnőtt tiszteletlen takony pistikéket baszták ott nyakon, amik most felnőnek vagy már felnőttek és rászabadultak a szabad világhálóra. A kulturált 69-es nagyapák pedig, mint Te is, ezeknek a visszaéléseknek lesznek áldozatai. De fordítsuk meg, ha nem hiszed: gondolod, hogy a Microsoftnak, amelynek értéke most kábé 350 Milliárd dollár körül lehet, éppen az ebből a szolgáltatásból befolyó 5-6 dollárra fájna a foga? Lehet kábé 30-40 millió aktív regisztrált tagjuk, ebből mennyi változtathat vajon gamertag-et akár csak éves szinten? Egyáltalán mennyi tudja, hogy van ilyen lehetősége? 0.1 %? Lehet sokat mondtam ... Kétlem, hogy ez lenne a cél. Az ÁAK -nál, ha a 6 karakteres rendszámból elcseszel egyetlen karaktert a regisztrációkor, 1500 Ft-ot gombolnak le rólad BETŰNKÉNT, ha úgy vesszük ők nagyobb stricik, hiszen egyszer már fizettél nem kevés dezsőt a kasszánál, nem? De ez is a visszaélés ellen van, nem azért mert az ÁAK szerverei ezen tőkeinjekció híján leállnának a hó végére ...

    Sajnos tény, hogy manapság a logikátlan szopatások és korlátozások tetemes részét a visszaélő kis buziknak köszönheti a fogyasztó, ez engem is ugyanúgy szétbasz, de akkoris tény.

    (na ez a téma tényleg nem ér ennyit, VAN MÁR HALO 5 ?!?!)
  • eje75
    #162434
    "miért is kellene változtatni"? Mert mondjuk amire változtatni kívánom úgy gondolom jobban jellemez engem, mint a 20 évvel ezelőtt megadott? Mert mondjuk egy nagypapa ha leül az unokákkal nem azt akarja látni, hogy "welcome back jointsmoker69"? Vagy akármiért amit TE ezek szerint el se tudsz képzeni? Mind1, ez a téma bőven nem ér ennyit, de :"visszatartó erő........ hogy össze visszamódosítgassa"???? Egy gamertagot? Dude, olvasod néha magad? Már nem a seregben vagy, ez egy játékkonzol egy fckin gamertaggel, aminek a megváltoztatásáért POFÁTLANUL sokat kérnek... Szerinted jólvanezígy.... Szerintem egy túrót van jól...
  • Totti5
    #162433
    Robogunk tovább!

    "the hunt begins"

  • Totti5
    #162432
    Mindenkép kell visszatartó erő arra, hogy össze vissza módosítgassa valaki a gamertagot. Csinálja meg egyszer, gondolja át mire kell, mit vállal. Ennyi, aki tudja a SAJÁT nevét annak soha az életbe nem kell ehhez hozzányúlni. Aki meg mégis az fizessen érte. Jól van ez így. Van ahol meg még fizetni sem lehet hogy változtass... de miért is kellene változtatni?!
  • Macccy
    #162431
    Ahh, na látod akkor a kölök már egy szép új világba fog születni ....! :D :D :D
    De remélem tényleg!
  • Macccy
    #162430
    Elvileg úgy van a szabályzatban, hogy ha megadTÁL tehát nem fogadtad el az automata generált RapistRabbit88-at akkor nincs ingyenes lehetőséged, legalábbis ezt írja a support. De ez mellékes is ...
  • darkSectorxxx #162429
    Szerintem baszottjó a játék, csak az irányítás fos.
  • Totti5
    #162428
    Első pillanattól kezdve tartottam tőle. Ott az FH2 mindent tud, jobban, több tartalommal, változatosabbam, kategóriákkal jobb fizikával, belső nézettel. Najó az agyvérzésig optikai tunningot nem. Ez az NFS éjszaka, eső, takony, tunning kombóra épít valszeg a játék jelentős részében. Nappal talán nem is lesz benne. Bár nem tudom milyen lesz végleges de a város rettenő kihalt és élettelen a bétában. Az meg ahogy single player módban kivágott a 2. verseny közben a menübe hogy server lost?! nincs bajom ha szociális cuccokat tolja a háttérben, de NE szakítsa meg a single player módott azért mert ott hiba történik. Dobjon le a szerverről írja ki egy kis megjegyzésben, nem érdekel, előfordul.... de ez így elfogadhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.03. 09:39:21
  • Ryanever
    #162427
    Vicc, hogy eddig mindenki egy Undergroundhoz hasonló játékért sírt és amikor itt van már nem kell. :DDD
  • Botond #162426
    Megadtál egy nevet, plusz kaptál egy ingyenes változtatási lehetőséget. Nekem még mindig megvan az ingyenes váltási lehetőség, igaz nekem "csak" 15 éves a Microsoft accos nicknevem. :D
  • Moby
    #162425
    Lázár miniszter úr már dolgozik az okmányirodai illetékek ingyenessé tételén. És ez most kivételensen nem vicc :)
  • eje75
    #162424
    Vágom, igazad... is lenne, ha nem lehetne erre sok más megoldást is kitalálni, mondjuk: csak egy meghatározott időnként (pl évente ?) engedne váltani, akkor codloverPisti98 évente csak egyszer indíthatna támadást... mind1, felköhögtem, most már "middleagemilflover" a tagom, nem számít a pénz, de ez akkor is... adminisztráció? plz. bitch.... mondjuk a való világban se értem miért kell "eljárási adminisztrációs díj"-jal szenvedniük, mért nem hívják: "adj 6000 Ft-ot, just for fun" díjnak? mind1...téma lezárva...
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.10.03. 01:54:40
  • Macccy
    #162423
    Add ki, ez az, ne tartsd bent! :D Nem, mármint komolyan mondom! ... Ez van pofátlanság naná hogy az! De nem ugyanez van e az okmányirodai illetékeknél, stb stb, ha 75-ös vagy, biztos nem lepnek meg ezek annyira. Ha nem, akkor se ... ;) Peace

    Plusz ellentétben az okmányirodákkal, itt még látok is némi logikát: a paksi codloverPisti98 szereti tönkretenni mások játékát és ingázik az AW lobby-k között egy szombat este miközben Queen kólát szürcsöl ... mikor a közösség már jól ismeri és csuklóból kapja a Kick flaget belépéskor, fogja magát és Nicknevet váltva újabb támadást indít a live géming ixperíensz ellen. Na ennek elejét veszik, nincs olyan elszánt telepi Pistike, aki a heti (?) zsebpénzét beáldozná erre.
  • eje75
    #162422
    De...megvagyok, engedd meg nekem ezt a hóbortot... 2 rugó, mert meguntam a a "youngmilflover75"-öt, amit 20 éve hoztam létre? Ennyiért van, ahol a seggemre tetoválják... Hát az apjuknak a f...át...
  • Macccy
    #162421
    Nos ezt a létrehozáskor említette is neked a rendszer, hogy jól gondold meg, mert további adminisztráció költséges! Ne legyél úgy meglepve ...
  • eje75
    #162420
    Ez nem hiszem el... ma este ki akartam cserélni a gamertag-em, erre kiírta, hogy ezt egy könnyed 1990 Ft-ért!!!! tehetem meg.... pofám leszakad...
  • Kongy
    #162419
    Gears of War-t tolja valaki coop-ban? Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva megvettem, de egymagamban elég nyögvenyelős, mégiscsak coop-ban az igazi.
  • Totti5
    #162418
    Demónak jó volt, ami megerősített hogy nem kell. Nincs vele gond, csak ez egy UG3 olvéz online social, sandbox. Van solo persze, és valami storyvezetés is, bár ez inkább csak hangulazi elem. Élőszereplős átvezetők, de le sem akarja tagadni UG folytatás. Az meg nekem nem kell még egy.

    Grafika pazar. Őrület milyen csilli villi háború van a képernyőn. Frém szmút 30 volt 95%ban.

    Irányítás jó, a kézifék nagyon nem jó, beáll tőle mint a szög. Csúsztatás élménye lenne a lényeg, erre rángatózni kell az autóval. Persze nyilván a full tunning 400km/h vasakra van kitalálva.

    Képek az 1%át nem adják vissza milyen mozgásban. Felesleges is ebből képeket csinálni, alkalmatlan rá. Aki látta mozgásban a TVjén tudja...







  • gduck
    #162417
    Ha van valakinek feles béta nfs kód, nyugodtan dobjon meg eggyel :) Bár nem sok jót mondanak róla :(
  • darkSectorxxx #162416
    Ok. Köszönöm. Majd fel kel újra tennem és úgy csinálom tovább. :)
    Közben neten egy hírben pont volt kép a tenger alatti dolgokról. Na arra kíváncsi leszek.