176613
banner
  • Moby
    #162495
    13 stúdiója van a ubisoftnak. A többit kitalálod egyedül?
  • darkSectorxxx #162494
    ReCore fejlesztőitől, PS4-PC......
    Nem cserélhetnénk? :)

  • darkSectorxxx #162493
    Igen, ez akár fantasztikus is lehet, a megjelenés napjához mit szólsz?
    Aggódós téma a 2016 február 23 vagy lehet ennyire titok volt és már akár lehet egy végső stádium is?

    Végülis régen volt már a FC4.
  • Totti5
    #162492
    No, ez nagyon bejön. A kor kiváló választás, ilyen feldolgozás még nem volt. Valami indie jön, de ez csak indie. Itt van egy kész motor ami frankón optimalizált és gyönyörű dolgokra képes. Jó lesz, várós nagyon.
  • darkSectorxxx #162491
    Hagyom érlelődni mindenkiben a látottakat.....

  • Muttley
    #162490
    kijött a WRC 5 x360-ra
    - aki próbálta -
    milyen lett a game az előző részekhez képest?

  • darkSectorxxx #162489
    FAR CRY PRIMAL

  • darkSectorxxx #162488
    :D
  • orichalcos
    #162487
    Épp mondani akartam, hogy net közelében sem lennél, ha megtörtént volna az esemény. :)

    Más:

    Én nem bántom a fanokat tényleg, de az a mozgás...



    Cserébe egy kis Halo:


  • darkSectorxxx #162486
    Ja ha naiv tudatlan lennék azt hinném a Horizon promoja. :D

    Mindenki dinózik, meg őskor. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.05. 20:05:47
  • Moby
    #162485
    Gondolod itt baszakodnék ilyenekkel? :)
    Na közben összehoztam, én voltam a figyelmetlen Orii amúgy hihetetlenül részletes és szájbarágós guideja ellenére is :D
    Halo5 behúzva. Most kijut az izgalomból minden szinten... :D
  • SlickAdam
    #162484
    sok perc :)
  • gduck
    #162483
    "mit a kiadó perceken belül leleplez."

    Jó lenne, mert már 2 órája csak ez megy és csak a barlangrajz látszódik XD
  • darkSectorxxx #162482
    Ubisoft bejelentés!!!
  • Botond #162481
    A gyerekszámot kérdem, hogy lehet e már gratulálni. :)
  • Moby
    #162480
    Hogymit?
  • Botond #162479
    Dupláztál már?
  • Moby
    #162478
    Nahát ez nekem nem megy. A kártyámat nem fogadja el, a paypal fiókom hozzáadtam, de ahogy meg akarom venni a halo-t, beodbja a képernyőt, hogy adjak hozzá creditcardot. Nincs is olyan opció, hogy paypallal fizetnék...
  • SlickAdam
    #162477
    na ja. en se latok nagy különbseget ennek es a - talan 2006-os - PS2-es resz menüje közt (fejböl). es mar akkor is sokkal szebb, dizajnosabb volt a FIFA-e.
    öszinten? toltogetes tenyleg zavaro, de a kinezet engem abszolute nem erdekel.

    viszont gameplay jo, te is alairod ezek szerint.
    kiprobalnam amugy a FIFA-t is szivesen, ha adna egyet valaki kolcson, de nincs ilyen a kozelemben.:( abban vissza lehet venni ertelmes szintre a sebesseget? hogy ne ugy nezzen ki, mint egy pro Street Fighter merközes?
  • Totti5
    #162476
    Felavattuk a multit. Hát ez jó kis retró. Nem tudom mikor volt ilyen csodálatos lobby, menü és baszakodás élmény. Talán az előző gen elején, amikor bejött a multi nagyban. PES keretrendszere menüje, FÉNYévekre van attól amit ma kényelmes, igényesnek és szórakoztatónak lehet nevezni.

    Lépsz egyet, töltés, lépsz megint töltés. Töltés bármerre indulsz a menüben. Lobby előszoba az úgy LOL kategória megvalósításban. És megint tőt, és tőt. Akármit is, de meg kell gondolni hogy ki merre lépked mert tölt.

    Meccs közben akármi ripléj, bejátszás van megáll a kép és tölt. Hogy mit jó Isten se tudja, de ha összeadom akkor 1 perc merev kép tuti kijött 1 meccs alatt.

    Maga a játék frankó volt, jó meccseket toltunk, jó játék.

    A keretrendszer, meg ez a kényszeres töltés mindig kőkorszaki szintet képvisel. FOX moci idevagyoda, ez prevgen eleje szint. 2015ben megbotránkoztató. Persze én vagyok a hülye hogy tudom milyen patent a Fifa rendszere, kár volt látni az elmúlt 9 évben mi minden fejlődésen ment át:)

    Japó powa.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.05. 18:32:50
  • orichalcos
    #162475
    Nem mindenkinek, PayPal ajánlott, azzal minden okés, de van már hogy több órát is kell várni egy-egy kódra. Sőt PH-n volt olyan aki két nap után kapta meg a kódokat.
  • Moby
    #162474
    Töfi! Kártyás fizetés megyen rendesen?
  • Macccy
    #162473
    Valószínű nincs már, mert akkor asszem 09.20-ig volt az offer, de a szingapúri dollár akkor is olcsóbb mont az USA dollár, egy teljes árú game onnan kb 14.500.- Ft
  • Moby
    #162472
    Még mindig a szingapúri store az ajánlott? Mintha azt olvastam volna, hogy nincs már akciós giftcard.
  • Bercy #162471
    Nemreg vittem vegig a sztori kuldeteseket. Van benne 39 oram. Nagyon tetszett egy ket bug-ot leszamitva.
  • vg
    #162470
    Biztosan.
  • Roccio
    #162469
    Mad Maxel játszik valaki?
  • Macccy
    #162468
    Igen közben én is olvastam, hogy Frank "Franky" O'Connor is beszúrta pár hónapja, hogy kurvára nem tűnt el a Spielberg féle sorozat és készül ... Franky pedig jóarc.
    Lesz animációs is?! Dezsír
  • orichalcos
    #162467
    Spielberges még készül állítólag. Nincs róla egyéb infó. egy animációs mini sorozat lesz majd még, de az premierkor jön csak ki.
  • Macccy
    #162466
    Te figyu már, nem az volt, hogy lesz valami HALO mini series is mostanában? Nem nem a Nightfall, az amúgyse volt nagy szám szerintem, jobban tetszett a ForwardUntoDawn ... De nem azvolt, hogy Spielberg valamit reszel? Mit tudsz bennfentes?
  • Macccy
    #162465
    Ez a klimax első jele, de ne aggódj, elmúlik! Igazából az a baj, hogy kiégsz ha csak acsizol minden kukás cuccal. De hogy ne lássam többé Harlekin nevét a Friends toplistám élén a legtöbb havi GS-el, az kizárt!
  • Harlekin
    #162464
    Jó most jön a tél,tehát nem most fogom abba hagyni,de a tavasz az már más tészta...Nagyon sokat játszottam sőőőőt rengeteget egyszerűen már nem dob fel a játék sőt nagyon már az acsizás se...
  • Harlekin
    #162463
    thx!
  • Macccy
    #162462
    Viszont ez a moci ez tetszik barátom, komolyan! Ha valaha a bringán kívül két kerékre ereszkednék, akkor valami ilyesmi lenne! Grat

    De neehogy ne gémelj!!!
  • rastaman
    #162461
    céép motor! grat! :D
  • Macccy
    #162460
    Pff, azon a napon, amikor te felhagysz a boxozással pappi, én festek egy vörös csíkot a szakállamba!
    Ha te kilépnél, a Microsoft-nál átállnának DEFCON-1 -be, a csökkenő achievement ráta miatt, az biztos!
    One does not simply get out of the gaming!

  • Harlekin
    #162459
    Motorozok elég rég,hogy ezzel a dologgal tisztába legyek.20 évesen 6 évig nyúztam egy teli cross YZ 250est.Ha valami hát az megtanított motorozni! "2 töréssel megúsztam"
  • Harlekin
    #162458
    Van benne valami!:-D
  • SlickAdam
    #162457
    ezzel baszott nagyot lehet am esni.
  • Totti5
    #162456
    Ha lecsökkendted a játékra fordított időt 70%al akkor talán eléred egy átlagos játékos teljesítményét :)))