176613
banner
  • Macccy
    #163338
    Ne nagyon adjatok a tesztekre, pontokra sose, hacsak nem ismertek olyan tesztelőt akinek kb megvan mennyire egyezik az ízlése a tietekkel, pl. Oric
    Az meg egyenesen vicc - bár tudom ez az újságíró score, de az is - amik a Metacritic-en történnek, ott például a HALO5 olyan kissrácoktól kapott 0 pontot, hogyasszongya "nekem playstationom van, ezért a HALO szar" esküszöm láttam önmagam szemével XD Meg a legtöbben a splitscreen multit sírják, amivel nincs gond, csak meglepődtem én is, hogy ez issue ma.
  • Rage47
    #163337
    hány órás a sztori?
  • Renjike
    #163336
    A magyar IGN 8.5 az amcsi 9.3 :) A magyar csapattal több játéknál is olvastam érdekes és nem teljes teszteket, inkább az amcsinak hiszek . :P itt
  • TBTPumpa
    #163335
    Rise of the Tomb Raider teszt - IGN 8.5/10

    Metacritic - 86/100
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.09. 09:37:52
  • Rage47
    #163334
    és még november 16-án jön egy új mode, pályák, bugfix és új req lapok :p
  • Harlekin
    #163333
    Mehetne...Viszont Én egész hétvégén a multit nyomtam kikurt jó az is...Tehát jöhetnétek oda is!
  • Macccy
    #163332
    három azaz 3 db cutscene kivételével az összes átvezető ingame engine azaz ingame! 30 fps extra detail ... az a három az Intro, a mission 7 vége és az Ending ...
  • Macccy
    #163331
    én gyúrok rendesen, most jöttem a gymből, tolnám a coop-ot dehát mindenki papírtigris :D

    neeem, amúgy most én vagyok a legpapírabb, mert szombat óta két lábbal rúgom a 12 órás szopóroller műszakokat és jövőhét rosszabb, mert hétfőtől péntekig éjszakás 12 óra ...
    pedig akarom nyomatni, a sok instant death ellenére jó ez a legendary co-op!

    (írtam privátot)
  • Totti5
    #163330
    JAJA!
  • Moby
    #163329
    Mi van a h5 coop progressel? :)
  • TDC Geronimo
    #163328


    Engem ezektől rázott ki a hideg
  • darkSectorxxx #163327
    Ingame dítél?
  • Totti5
    #163326
    dítélvagymi

  • Totti5
    #163325

  • Totti5
    #163324
    Milyen komoly már ahogy belendül a Halo 5. Ehhez semmi más nem kellett mint



    Hú de kíváncsi vagyok mi lesz ebből. ( Mission 7, most a 8 indult el )
  • TDC Geronimo
    #163323
    De én manuálisan updateltem péntek este, szombaton nem játszottam és ma kidobott egy 3.5gbos updatet. Ezért nem értettem :)
  • orichalcos
    #163322
    3 nap alatt. Valamiért nekem sem updatelt automatikusan.
  • TDC Geronimo
    #163321
    1 nap alatt??
  • orichalcos
    #163320
    3 update jött. :) Továbbra sem értem nekem miért működik rendesen. :D
  • TDC Geronimo
    #163319
    holnap derül ki első 100 BC cím. Remélem ME3 közte lesz :y
  • Moby
    #163318
    Na én ezt nem vártam meg. És sohatöbbetbétadash.
  • TDC Geronimo
    #163317
    Ahogy megjön új dash hivatalosan le is iratkozom
  • Totti5
    #163316
    Nekem tiszta. Alfa és béta tesztelsz.
  • TDC Geronimo
    #163315
    Mondom bekapcsolom gépet halozok kicsit erre 3.5gbos update :(

    Nem értem pedig pénteken frissítettem dasht és csak 1 napot nem volt használva. Nem hiszem, hogy 2 update jött volna 1 nap. Na mindegy
  • darkSectorxxx #163314
    Na ez jó dolog, én úgy néztem hogy a pre-order mellé jár csak.
  • Macccy
    #163313
    Hajjaj, az a zavar általában nálad van :) Ez már legalább másfél hónapja úgy van plakátolva az xbox.com oldalon, hogy az Ultimate mellé megkapod az összeset, ha év végéig beszerzed.
    Letoltam mindhármat (J nem nagyon izgat), de ez a visszakombó mindenképp figyelemreméltó, főleg a cross platform multi érdekes.
  • darkSectorxxx #163312
    Na most ezt nem értem, mindig összevissza zavarosan fogalmaznak, most nem úgy van hogy csak előrendelőknek jár a 4 másik Gears?
    Mert eddig még így volt meghirdetve.
    Ráadásul ezekből csak 1 elérhető a kompatibillitási listán.
  • Macccy
    #163311
    Ez azért KURVAGECIJÓL hangzik! ;) (márbocs)
  • darkSectorxxx #163310
    Szerintem vedd meg.
    Bár más pénzével nem dobálózóm, nem tudom ér-e neked +20k-t ez a külcsin.
  • Zozo76
    #163309
    ott egyedul 150 alatt azert kerdeztem
  • Zozo76
    #163308
    es az a ps4 mar vegre halk is lett, ha jol emlekszem... :)
  • Totti5
    #163307
    GEARS OF WAR NOW BACKWARDS COMPATIBLE ON XBOX ONE
    ANNOUNCEMENT DETAILS

    We are honored to confirm not only will the entire series of Gears of War games for Xbox 360 come to the Backward Compatibility program when it becomes generally available, but that we’ll also be giving tokens for the collection to everyone who plays Gears of War: Ultimate Edition on Xbox Live between August 25 and Dec 31st 2015. More information about the backward compatibility program generally can be located at www.xbox.com/xbox-one/backward-compatibility.

    For a limited time, purchase and play Gears of War: Ultimate Edition and get the entire Xbox 360 Gears of War collection for use on Xbox One!*

    *Includes Xbox 360 titles Gears of War, Gears of War 2, Gears of War 3 and Gears of War: Judgment. Each title will work as part of the Xbox One Backward Compatibility program upon Backwards Compatibility general availability – expected fall 2015. To qualify purchase and play Gears of War: Ultimate Edition on Xbox Live between August 25, 2015 and December 31 2015.



    Q: Will I be able to play Gears of War’s multiplayer modes, including Versus and Co-op?
    All game modes, including Multiplayer, will work just as they do on Xbox 360. Additionally, you can play with people who are either playing Gears of War via backwards compatibility on Xbox One, or on Xbox 360.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 20:30:06
  • darkSectorxxx #163306
  • Moby
    #163305
    Tőlük van az utolsó ps4-em. Semmi baj nincs velük. Rendes számlát adnak, rendes garit adnak.
  • darkSectorxxx #163304
    Ja de 160k-ért hát ott bassza meg a festését ahol van. :D
  • darkSectorxxx #163303
    Hát eddig én sem nagyon hallottam.
  • kirol
    #163302
    Honnan lehetne letölteni az új Tomb Raider zenéjét jó minőségben? Mondjuk 320 kbps-ben.
    Shall i rise -ra gondolok. Nem találom sehol, csak 128-asban. :(
  • Zozo76
    #163301
    meg filozok egy kort rajta mert van XO-m amit el kell adjak (gyari karcmentes), viszont ez a kinezet baszott jo (legalabbis nekem):

  • Zozo76
    #163300
    Utananeztem en is a neten, de semmifele velemenyt nem talaltam roluk, mondom hatha. A gep garijat meg ugyis a MS intezi tovabbra is. Koszi!
  • darkSectorxxx #163299
    Rendelhetsz tőlük, hivatalos infók kint vannak, létező bodé pesten nem kamu ahogy nézem, garanciát tuti adnak a cuccra, nem látom akadályát hogy bármi miatt ne rendelj tőlük.