176613
banner
  • Zozo76
    #163298
    Van valamelyikotoknek tapasztalata a gamertech-el kapcsolatban? Naluk talaltam a legolcsobban "Xbox One 1TB Halo 5 Guardians Limited Edition"-t. Ugy nagyjabol 10-el olcsobb mint a tobbi helyen, emiatt erdekelne.

    http://www.gamertech.hu
  • darkSectorxxx #163297
    Ja oks, mert régen volt valami mizéria hogy a gép serial-jához köti a jogokat.
  • Totti5
    #163296
    Profil nem a gepen van hanem felhőben. A gép egy eszköz amivel használni tudod de semmi több.
  • darkSectorxxx #163295
    Köszönöm.
  • Blake6
    #163294
    Igen,a profiloddal újra elérheted a játékokat megint.
  • raymond01
    #163293
    Sziasztok,

    a titanfallhoz ingyen adják egy ideje a dlc -ket, a battlefield 4 -el kapcsolatban is így van vagy ott premiumot kell venni??
  • darkSectorxxx #163292
    Tipp?
  • darkSectorxxx #163291
    Ja értem.
    Köszönöm, és ha valami oknál fogva egy másik x360-ra egysdzer az életben felteszem a profilom elérhetem a játékokat megint?
  • Totti5
    #163290
    Letöröld a profilt a gépről... és nyomsz rá egy formatot.
  • darkSectorxxx #163289
    Srácok ha csak a x360 gépemet akarom eladni, annélkül hogy a profilom és az arra vett tartalmakat eladnám, hogyan tudnám ezt megoldani, de nincs másik x360 amire átvinném most csak leszedni a régi gépről?
    Lehetséges ilyen?
  • darkSectorxxx #163288
    Ja várj a feliratokat szerintem 1.5 méterről max, persze játékfüggő is, így tudom elképzelni, nekem van 24 colos monitorom, hétfőn hozom elvileg a konzolt el, ha kell lepróbálom neked, persze nem tudom HDMI-vel max sima VGA-n....ha lesz kábél.
    De amúgy feliratokon kívül nem kell várni annyira durva minséget, nekem 42colos sony van , az elvileg a jó kategória, de ezt a jót nem úgy kell venned hogy a többi szar, hanem inkább átlagos, a Samsung monitor ahogy nézem átlagos, képminőségben is.
    Bár javítanak majd a többiek ha rosszul látom, de itt nem atomdurva fényévbeli grafikai eltéréseket kell gondolni, minimális apróságokban vannak eltérések, nekem a régi 720p-s tv-n is nagyon korrekt volt a ps4. De persze látom a minőséget a sony-nál de inkább színekben, fehér-fekete, ilyenek.
  • abel0317
    #163287
    Pl. úgy, hogy a magas válaszidő miatt "foltos" lesz a kép (mondjuk azt nemtudom, hogy az 5ms az jónak számít-e), hogy a feliratokat lehet-e még látni ekkora képméret mellett. Kb ennyi. Te és itt a többiek egyébként milyen tv-n játszotok csak úgy kíváncsiságból?!
  • darkSectorxxx #163286
    Hogyne lenne jó?
  • abel0317
    #163285
    Sziasztok! Ne haragudjatok hogy egy ilyen kérdéssel idepofátlankodok de szinte sehol nem válaszoltak xD Szóval nézegettem egy Samsung T24E390 nevezetű tv/monitor kombót és szerintetek ez jó lenne az xboxhoz? Annyit lehet tudni róla, hogy ips paneles, 5ms a válaszideje, fhd stb. Szerintetek ez jó tv?
  • Totti5
    #163284
  • Totti5
    #163283
  • Macccy
    #163282
    Ez új módszer volt, de ugyanannyira működik, mint az eddigiek: semennyire.
  • Macccy
    #163281
    Nagy Cheevo-Champion vagy mindig is tudtam, de nagy troll-papa is!! Hallod a linkek itt mennek, de legközelebb ascii-be konvertáld és karakterekbe kérem szépen a képet!
  • darkSectorxxx #163280
    LOL? :D

  • darkSectorxxx #163279
    Légyszíves. :D
    Megtiszteltetés lenne. :D Kérhetném inkább a facebookra?
  • Bercy #163278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://appleinsider.com/articles/14/10/01/ios-8-makes-it-easier-to-access-desktop-websites-in-safari
  • Harlekin
    #163277
    De ha nagyon szeretnéd berakom azt a csupán 55 oldalas listát az 1358 acsiról napi bontásba!!
    De akkor már inkább a PS 4 topikba kiemelve,hogy csak kizárólag a TE kérésednek eleget téve teszem!Tovább növelve ezzel a rettentő nagy népszerűségedet!
  • darkSectorxxx #163276
    Te meg az ügyesség :)
  • Harlekin
    #163275
    Nem...Szimplán ügyes!
  • darkSectorxxx #163274
    Hogy a faszomba. :D Te mágus vagy. :D
  • Harlekin
    #163273
    Ja ja jól látod!Pontosan 2014 november 6-án előre 1 évre megkaptam 1358 acsit...
  • darkSectorxxx #163272
    Arra kaptál acsit hogy 1 éve nem szereztél acsit? :D
    Jól látom?
  • Harlekin
    #163271
    Csak hogy biztos megkapd!!! :-D



    1 év streak!

    http://harlekin.uw.hu/1ev.jpg

  • Macccy
    #163270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nincs iOS 9.x a telefonomon és egyelőre nem is teszek rá. iOS 8.3-on nincs ilyen, de Chrome-ban van és nem működik, ahogy az oldal alján a gomb se.
  • Bercy #163269
    iOS 9.1 van most a telefonon. Mukodott regebben is es most is. iPaden es iPhonene-is.

    Igy probaltad lekerni a desktop nezetet? En a masodik megoldast hasznalom es mindig mukodik.
  • Macccy
    #163268
    Egy szó mint száz, na: ez az oldal kukás mint a franc. Tibi atya főszerkesztő úr és stábja pénz, idő, energia, elszántság, pápai áldás, sör, stb. hiányában leszarta a mobilnézetet, az új design a fontos, amit persze az okostelefon használók az életben nem látnak. Vagy csak sokan nem. Nekem nem vérezne a szívem, ha átköltöztetnénk ezt az egész gitt egyletet a GAMEPOD.hu -ra, emlékeim szerint a mobilnézet ott is minimálos, de ott legalább mindig működik a Teljes nézetre váltás.

  • Macccy
    #163267
    NA azt már fel sem mertem hozni, hogy ha csak 1 !!! darab aposztrófot (') beleírok a kommentbe, akkor az egész iromány kérdés nélkül megy a devnullába, de ahogy mondtad, a user részéről van rá megoldás, azóta megszoktam, hogy minden kommentelés előtt nyomok egy Select All + Copy -t az írásomra. Nem akarok idegösszeroppanást ...


    Persze most irodában ülök, ilyenkor írom a bátor bika aposztrófokat! :D
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2015.11.06. 13:11:39
  • Moby
    #163266
    Írtam én is. Sosem haladt az asztali nézet fejlesztése a mobilnézetével együtt, jobb leoltani azt a faszba. Csak a gond volt vele mindig is. A posztokat is sokszor szarul kezeli, stb.
  • Macccy
    #163265
    Na de látod, nálam még az se működik. Pedig heejjjehujja de szívesen pöckölgetném újra, ha csak ezen múlna, de NEM! Vagy át se váltja (és visszabasz a főoldalra), vagy átváltja, de a Fórumba lépve visszadobja mobilra. Nem jövök rá mi a trükk, de komolyan alig fordult elő az elmúlt hónapokban, hogy a telefonon desktop nézetű SG fórumot láttam volna ... leszámítva az elmúlt 2 napban a leállást!

    Írtam nekik, kulturáltan, azt mondja a srác "felírta" ... kíváncsi leszek ...
  • Moby
    #163264
    Mer a normális ügymenet a világban azért az lenne, hogy a mobil kapjon mobiloptimalizált (reszponzív) oldalt. És mivel szerencsére azért tényleg ebből van több, ez így normális.
  • n000rbi
    #163263
    Ez inkább a chrome faszsága (miért nem lehet elmenteni ezt a beállítást? ). Mobilról meg akkor sg-zek, ha nagyon muszáj, annyira nem hiányoztok
  • Moby
    #163262
    De azé gondolom nem fáradsz olyan nagyon el bele?
    Ez van srácok, az egész sg fúrum egy fos. És messze nem ez a legnagyobb baja, mert erre van valami heftöléses megoldás, de itt olyan bajok is vannak, amire semmilyensenincs.
  • n000rbi
    #163261
    Mobilról nekem működik az " asztali webhely kérése" chrome-ban, csak annyi a bibi, hogy új ablaknál újra be kell pöttyinteni.
  • Moby
    #163260
    Az a baj ezzel a fostomlő oldallal, hogy minden aloldalban benne van hogy lekéri a useragented. És amíg az van benne, hogy mobiloldalról gyöszöl, addig hiába pöckölöd az oldal alján a normál nézetet, nem lesz jóak.
    Van kényelmetlen ultimate megoldás, ami minden platformon működnie kell: az az opera mini sávszélkmélős baszkurája, me azt nem a te böngésződ tölti a forrásoldalról, hanem egy proxy, aminek mindig asztali a useragentje (szerintem). Ezt nem teszteltem, de meglepődnék, ha nem így lenne.
    B verzió, hogy addig sírtok nekik, míg megszűntetik ezt a seemiresemjó mobilnézetet. Ez vóna a legjobb.
  • Macccy
    #163259
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hali. Az SG.hu is működik neked így? Komolyan? Melyik iOS ez, iOS 9.x? Nálam refresh gombon nincs ilyen feature, azért kérdezem. De olvastam nemzetközibe, hogy sok lappal az iOS 9 Safari se tud átváltani ...