176613
banner
  • Totti5
    #164630
    Neked PC kell nem konzol. Oszt milyen 20 ablakot nyitogatsz te meg? Tegyük fel fut a játék, az van legalul. Közben még rányomsz 5 appot? minek és miért? multitasking azért van hogy ne kelljen kilépni a játékból ahhoz hogy valami mást el tudj indítani, megnézni ha szükséges...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.29. 13:31:33
  • darkSectorxxx #164629
    A 100 lépés értelemszerűen költői túlzás, ne nézz hülyének ennyire...tudod te mről beszélek, annyira kicsi a kontroller hogy ne tudjanak egy share szerű külön gombot rátenni vagy egy vagy két gombot amiel alapvető sokszor használt dolgokat tudj elérnei, na meg egy a ki-bekapcs az oldalsávnál nem vágom, na de mindegy.

    Igazából leszarnám énis, csak az Xbox egy konkrétan közösségi multimédiás gépnek van hangoztatva, ami vicces mert pont abban szar amiben a másik többitől jobbnak kéne lenni...legalábbis ezt várhattam volna szerintem joggal.

    Ja és akkor figy ne kmmentáljam ezt a külső bemeneti HDMI jelet.

    Komolyan ha valaki azt magától megtalálná fizetnék neki egy nyaralást a hawai szigetekre.
    Fel kellett hívnom a supportot mert az előző op-nál egy külön app volt, most meg valamiért gondltak egyet és egy rejtett sávba építtették be....OMG. :D
    Régen ez TV app volt most még a neve is olyan amihez mint fogalom az égvilágon fing köze sincs. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 13:31:06
  • darkSectorxxx #164628
    Ez jogos őt nem érdekli, de ki írta hogy érdekelje valakit, én mondtam mi a szar, ha valakit nem érdekel nem kommentel, vagyis hazudik, mert érdekli. :)
  • Harlekin
    #164627
    Órákig!? Van igen hogy akár 5 másodpercet is gondolkodik igen van nem kell használni lehet ps 4 en sokkal gyorsabb menübe menteni..Mint itt gyorsan 2 gomb meg Y vagy X...

    Az a 100 lépés 1 guide meg max ha nagyon az elejét nézem akkor balra majd snap és twitch!De elég a guide és lent a twitch azaz 2 gomb nyomás

    Azért kell mert nincs jelentősége hogy mekkora 1 gombnyomás az RT gomb és ott vagy a 2 képernyővel lejjebb és a következő gombnyomás amit el akarsz indítani...
  • Zozo76
    #164626
    "Szerinted mennyire érdekel az hogy másnak tetszik jó vagy sem érdekel szerinted engem az hogy más szopik vele?"

    teljesen igazad van, nem is vitatnam ezt, sot jot rohogtem ezen a mondatodon, mar vidam is lett a napom tole (mivel ott a szmajli a mondat vegen), de ez a forum ezert van, valami tema mindig kell, most epp ez van... :)
  • darkSectorxxx #164625
    De hiűba pinezek...mit pinezzek? :D
    Ugyis törli a maradékot semmi értelme. :D
    De amiket írtam nem segít, sem a stream sem a képlopás, sem a videón, sem store....:D

    Ja és akkor persze eltekintek attól amit tegnap megtidtam, mert az önnmagában facepalm.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 13:24:08
  • darkSectorxxx #164624
    Akkor mondok még.
    A store egy vicc......
    De úgy kibaszottul nagy vicc.

    láttad már a X360-PS3.PC felületet mennyire szépen van elrendezve ha keresel valamit?
    Akciók, régi játékok, újak, pre-order, demo, háttér, avatar, indie....stb...mind logikus kibaszottul átlátható.

    Az oldalsáv még oké bal felén, bár a profiloknál szerintem megint túl van kombinálva, nem kéne így összevissza bonyolitani a lépkedést a profilokhoz.
    Na mindegy.

    Valamint az éppen futó ablak, ha már nagy, legalább lássam mi hogy merre meddig!
    Nem tudom ha leteszek valamit hogy hová mikor merre lépek sokszro egymásra nyitja az alakalmazásokat és csak akkor látom hogy fut ha nyomok options-t és ott van hogy QUIT.

    Semmi, vagy nem tudom hol jelzi hogy éppen mik vannak nyitva.
    Meg érdekes mikor véletlen a kör gombbal neadj isten ki akarok lépni egyel kiljebb egy menüben ha véletlen nagyon kilépek mert nem jegyzem meg mennyit mentem bejebb a menükbe akkor kilép és azonnal indít egy másik programot....és durr azt sem tudom hol vagyok hány nyitvamaradt progi van....másnak lehet tök érthető énnekem lehet ttöbb idő kell ehez, de ettől még bonyolult maradt.

    Azért mert máshol ugyanez EGYSZERŰ.

    Értitek, ugyanez!
    Nem kevesebb a funkció, hanem ugyanez.
  • Zozo76
    #164623
    gyerekek ha jol emlekszem akkor 5gb jut a jatekoknak, a 8-bol, tehat 3gb a rendszer meg a videomentes meg az apjafa__a tudja mit hasznal meg a 3gb-ban. ez az egesz koceraj nem fer el benne? bemesz a chat-re tolt, beallitasokba tolt, szinte minden egyes kibaszott menupontot tolt...
  • Harlekin
    #164622
    Dehogy körülményes szimplán béna vagy !Nekem mindig sikerül[#nevetes1
    Dehogy akarom védeni...Szerinted mennyire érdekel az hogy másnak tetszik jó vagy sem érdekel szerinted engem az hogy más szopik vele??Nem azt tudom hogy nekem bejön és nem szopok vele többet mint az előzővel...
    Semmi másról nem beszélünk Te akarod magad azzal szopatni hogy felesleges dolgokat nézegetsz ezek szerint...Mikor KÉSZ megoldás a pin lehetőség!!!!
  • darkSectorxxx #164621
    Pl ez a kép-videó...
    Külön indítani kell egy oldalsávot, és az is sokszor órákig gondolkodik mire betölt.
    LOL stream közben bezzeg semmit nem enged, sem kép sem felvétel....

    Akkor ha közvetíteni akarsz ki kell lépni, bemenni kb 100 lépéssel a twitch-re. És bogarászni a menüjében, mert ugye miáért ne és a változatosság kedvéért az is kurva gyors.

    Akkor pl miért kell egy oriás LÓ ablak egy aktual képernyőnek?
    és a fontos opciók meg ez végett 2 képernyővel klejjjebb vannak.

    A pin-nél meg limitálva van...OMG érted 3 képernyőnyi cucc lehetett de a pineknek amiknek pont szükség lenne a hely nbem engedi hogy nyisson lefelé magának helyet, és ha törölsz a pin-ből akkor nem csúsznak vissza a régiek hanem végleg tölődnek....kösz MS.

    Ilyen apró balfasz dolgok, de ez csak hosszabb kezelés után látom veszem észre.
  • Zozo76
    #164620
    ott a pont. nem jo a dupla katt. nekem is furcsa hogy igy jon elo. nemtom ps4-en hogy megy de ez kenyelmetlen, szokni kell hogy mennyire gyorsan nyomjad egymas utan 2x, mert kulomben visszarak a dashra.
  • Totti5
    #164619
    Micsoda és hova? hova kellene rakni?
  • Zozo76
    #164618
    az egesz koceraj, csak ugy oda van rakva minden
  • darkSectorxxx #164617
    10-3x nem veszi be rendesen a dupla nyomást a nagy X-nél mert olyan buzi mód nem áll kézre és be van süllyesztve...egyszerűen kényelmetlen....
  • Totti5
    #164616
    Mik a felesleges pontok és mi a logikátlan?

    PSen DEDIKÁLT gomb van rá. PCn nincs ott rendszer és alkalmazásfüggő.

    Xboxon NEM VOLT ez beterveze olyan formában hogy bárhova is bekerült volna a gép tervezésekor. Így oldották meg mert így a legkönnyebb ebben a formában.

    100 képet kimentek 100szor pontosan megnyomva. Kétszer rányomsz a játék megáll és utána nyomsz egy Yont. Nem kell sietni, nem a menüt fogja lefényképezni, hiába van az a háttérben sok esetben, hisz a dash gombot a játékok pauzénak veszik az esetek 99%ban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.29. 13:12:29
  • darkSectorxxx #164615
    Nem még mindig full másról beszélünk, nem a megtalálás meg a pinezés, azon már átlendültem, ettől még brutálisan logikátlanul van minden, dfull felesleges menüpontok, összevissza random bebaszva, általában pont a gyakrabban használt dolgokért kell többet pötyögni a menüben.

    Tudom foggal körömmel akarod védeni, de nem....ez egy fos rendszer. :D

    Csak egy dolog, pl ott a képlopás amit tegnap nyomtam, mi a fasznak kell eleve lenyomni duplán egy kibaszott nagy X gombot, amit eléggé körülményes és hogyisfogalmazzak kényelmetlen duplán lenyomni, bárki bármit mondhat, hogy béna vagyok meg minden, de nálam kényelmetlen és sokszor a dupla katt egy nyomásnak érzékeli, ha kicsit késel, vagy valami olyan napja van, és akkor már el van baszva hogy menteni tudj éppen abban a pozicóban...és utána is még nyomni egy Y....

    PS-PC-n ezt furfangos módon megoldották egy gombra és ki sem kell ugrálni a játékból....tádám.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 13:08:59
  • Harlekin
    #164614
    1 Jelenleg csak 1 átalakító segítségével,de elég macerás a dolog...
    2 bizonyos játékok igen és bővül a lista folyamatosan...
    3 nagyon,mert lemezről nem futtatható a játék tehát kötelező a felmásolás hdd-re,ha sok játékot akarsz tartani és sűrűn akarsz velük játszani akkor kell a nagy tárhely.
    4 lehet használni nem mindent játszik le de azért visz jó pár formátumot...
  • kukubenko66
    #164613
    Sziasztok.

    Még nem vagyok Xbox tulajdonos de ha minden jól megy, karácsonyra meglepem magam. :-)
    Lenne pár kérdésem amikre Google-n biztos össze tudnám vadászni a válaszokat de hátha itt mindenre kapok segítséget.

    1. Van egy Logitech DFGT kormányom. Tudom használni az Xbox-szal autós játékokhoz ?
    2. Kompatibilisek-e visszafelé a játékok ? Tehát ha hozzájutok esetleg Xbox360-as játékokhoz azok működnek-e XboxOne-on ?
    3. Mennyire fontos a konzol tárhelye ? Érdemesebb-e 1TB-osat venni vagy elég az 500GB ?
    4. Na ez lehet hogy hülyeség lesz, de nem baj. :-) Lehet-e használni mediaplayerként ? Tehát Blu-ray-en kívül más formátumú videofájlokat is le tud-e játszani (avi, mp4, mkv, stb...) ?

    Köszi előre is a válaszokat.
  • Zozo76
    #164612
    na delutan ha gephez jutok, kiprobalom, ezt a dvr dolgot egyszer sem hasznaltam meg.
  • Zozo76
    #164611
    akkor most kiderult hogy megsem ismerem a dasht. :(
  • Harlekin
    #164610
    Az automatikus DVR mentés eredményez 3-6 másodperces videókat,a dupla guide gombos és x megnyomás mindig 30 másodperces videót eredményez.A közvetlen dvr app end clipnél tudsz idő tartalmat adni akár 5 percet is.
  • Zozo76
    #164609
    ja azt tudom hogy a lementestol visszafele (!) levo idotartamot rogziti, tehat nyilvan elotte mar futnia kell a lementestol a jateknak mar 5 percel korabbrol.
  • Zozo76
    #164608
    ja legutobb, probaltam elosszor a DVR-t es a kepeket lementette, meg a videokbol is max olyan 30 masodpercet, de alltalaban 3-6 masodperc volt a leghosszabb video. Persze akkor meg GOLD nelkul. Most ujra van GOLD-om, kivancsi vagyok lement-e egy 5 perces videnyot. Elvileg 5 perc a max idotartam amit ment, ugy tudom. Delutan meglesem. Ha ugyanugy csak par masodpercesek lesznek a videok, ugyis jovok fikazni, nem usszatok meg!!!
  • Moby
    #164607
    Nekem sem tetszik, de végülis semmiben nem akadályoz. De nemtetszik.
  • Zozo76
    #164606
    na ez igaz
  • Moby
    #164605
    Mindenki azt csinál amit akar otthon. A fórumon nincs wareztéma. Befetéma.
  • Zozo76
    #164604
    es mint tudjuk itt mindenki HOT becsuletes, semmi illegalis anyaga nincs otthon, de egy zene, se egy jatek, se egy oprendszer... ja es mindenki megveszi a filmeket is amit megnez (az ncore-rol)... :)
  • Zozo76
    #164603
    jolvan, mindegy, ilyen es kesz. tudom hasznalni de azert nem kell hogy tetszen is, es nem is vagyok egyedul vele. :)
  • scszsuzsa
    #164602
    Értem.Köszi.Akkor próbálkozom tovább máshol.Köszönöm!! :)
  • Harlekin
    #164601
    Itt nincs warez témára válasz adás és mivel nincs warez témára válasz adás ezért értelmetlen a kérdés is...
  • Zozo76
    #164600
    Moby leirta. Warez az a tema ami tiltva van a forumon ugy nagyjabol. Tehat nem megvasarolt hanem illegalisan letoltott (vegulis LOPOTT) jatekok/felhasznaloi program barmilyen temaban.
  • scszsuzsa
    #164599
    Valami rosszat kérdeztem?
  • Harlekin
    #164598
    Pontosan lehetett tudni,hogy november végén jön!Mint ahogy azt is pontosan lehetett révünkön prewesek révén tudni már szeptember óta,hogy pontosan ugyan így fog kinézni!
  • scszsuzsa
    #164597
    Kicsit érthetőbben légyszi mert még nem vágom ezeket a dolgokat.
  • Zozo76
    #164596
    Gondolom a warez miatt.
  • Zozo76
    #164595
    Hagyjal mar ezzel a tanulassal bammeg! :)
    Nem az a bajom hogy nem tudom kezelni, hanem ez a csempes szar felulet.
    Mindegy, hagyjuk a temat sztem, kinek bejon-kinek nem.
    Na, de mivel a MS "probal" megszabadulni ettol a csempes felulettol, legalabbis a windows-on fujt visszavonulo utan, es a belengettet "teljesen uj dashboard jon a konzolra" dolog utan sztem joggal lehetett hinni az elejen legalabbis hogy tenyleg atvarialja gyokeresen az UI-t ami a kinezetet is erinteni fogja. Nem is nagyon neztem utana korabban a beta valtozatoknak hogy mennyire valtozott meg az egesz koceraj. Megjott nagy nehezen, frissitettem, erre megint ez a csempes szar, mashogy, meg atlathatattlanabbul, de legalabb meg osszevisszabban... :)
  • scszsuzsa
    #164594
    Miért lett törölve a kérdésem?
  • Harlekin
    #164593
    MINDENT 1x kell megtalálni!!!!!!!!
    Ha nehezedre esik ezek után is az általad rendszeresen használt dolgokat megtalálni akkor pontosan erre találták ki a PIN lehetőséget a kezdő képernyőre!!!!!!!!!!!!Ha akarod minden ott lesz 1 gombnyomásra!!!!!!!!!!!!!!Mi átláthatatlan ebbe Én csak tehetetlen felhasználókat látok!!!!!!!!
  • scszsuzsa
    #164592
    Hogy értve?
  • Macccy
    #164591
    Haaajjjaaajjj ..... Darksector a logikáról tart értekezést ... !!!


    (hol a popcorn ...?)