176613
banner
  • Selminar
    #164670
    Kontrollfreek-et használ valaki?

    Alpha-t, Cqcx-et és vortexet néztem ki. Ugyanott vagyok vele mint az Elite cserélhető karjaival.
  • Macccy
    #164669
    Záámbi voltál? :)

    Há amilyen elvetemült vagy, kell is neked a védelmező mocis ruha, különben még nyakad szegnéd fent a halmoknál csapatásba! :D
  • orichalcos
    #164668
    VOlt kint valaki PlayIT-en? Vittük a Halo 5-ös standot, több mint 1000-en játszottak nálunk a hétvégén, imádtam minden percét, de hulla vagyok. :D
  • Harlekin
    #164667
    Nah az van, az itt mindig van!Csak azért vagyok itt,mert arra fáradt vagyok hogy a kontrollert tartsam a kezemben...Netezek nézegetem a karácsonyi ajándékaimat remélem jézuska megsúgja asszonynak a berik motoros csizmát meg a ruhát!
    És ha már itt vagyok élvezem ezt az sg-s szappan operát...

    Tegnap is haza érek melóból asszony közli őőőőő elfelejtettem szólni,hogy vendégek lesznek este.Mondom
    ..
    Nincs bajom a vendégekkel csak reggel 5 kor kelés és meló...Teszem hozzá fél 1kor mentek el...
    Ma leforgathatták volna velem a melóhelyen a meghótak azt kóricálnak nyócat!!!
  • darkSectorxxx #164666
    :D
  • darkSectorxxx #164665
    Én sem csak pénzem nincsen rá.
  • Harlekin
    #164664
    Jah végül is pont addig élnék amikor is éhen dögölnék a családdal együtt....
  • Rage47
    #164663
    Gold nélkül el sem tudom képzelni az Xboxot :D
  • Totti5
    #164662
    Amióta megvetted az Xet minden nap kiakadsz valamire, mert nem ismered. 2 napig volt előző dashod, amit meg sem ismertél de már szaroztad. Jött az új dash, még ki sem hűlt, de már szaroztad. Naponta futsz bele a saját oda nem figyelésedbe. Attól hogy itt dühöngsz nem lesz más, és nem fognak megérteni azok akik normálisan használják. Szerintem mindenki szívesen segít, ha valaki valamit nem talál meg, csak a módszer ahogy előadjátok bicskanyitogató. Előbb megy a szarozás aztán két szar közé be van építve 1-2 érdemi gondolat, csak ilyenkor ezek már elvésznek.

    Lehet normálisan, nyugodtan, higgadtan. El kell sajátítani. Ha a PSN ez etalon és a non pusz ultra akkor legyen az. Ez nem a PSN. Ez a LIVE. Itt GOLD van, mely szolgáltatások és funkciók pontosan le vannak írva, több héttel a gép megvétele után rácsodálkozni dolgokra hogy mi hogy van és előadni 4 topikban a szarozással karöltve hogy is mondjam... Amúgy nekem eszembe sem jutott hogy a képmentés szenvedéseknél nincs GOLDja valakinek. Miért nincs? nem kellenek a GOLD játékok? nem kellenek az akciók?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.29. 19:01:04
  • Macccy
    #164661


    kééész ami megy itt ... mindig party van
  • darkSectorxxx #164660
    Neked ez lenne a fő feladatod hogy lesd a kívánságaimat. :D
    Francnak kell neked dolgozni mindig, minek az életed végéig elélnél a mostani vagyonoddal. :D
  • Harlekin
    #164659
    Bazz sorry,hogy nem itt élem az életem..Dolgozok ma is dolgoztam és tegnap is sőt dec 18-ig MINDEN NAP!Ezért nem mindig tudok ide felnézni!Teszem hozzá egyre kevesebb kedvem is van pontosan ezek a dolgok miatt...
  • darkSectorxxx #164658
    Most ne vedd sértésnek, de hol voltál mikor anno szépen kérdeztem?
    Sehol csak most jönnek a jó ötletek. :)

    De mindegy nem vagyunk előrébb ez a funkció nem beállítás settings hanem egy program egy app, ott lenne a helye.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 18:08:10
  • Harlekin
    #164657
    Semmi többi nincs csak HISZTI van MEG ÉRTETLENKEDÉS!Ha valami nem megy segítünk!!!Csak ne menjen itt a felesleges rizsa meg siránkozás miért szar valami amiről nem tudtok szinte semmit!!!!Ennyi fröcsögés alatt doktori disszertációt lehetett volna írni már a dash használatáról....
    Az más tészta ha nem tetszik,de ez a dash nem szar és nem átláthatatlan és átgondolatlan...MINDEN pofon egyszerűen elérhető CSAK időt kell rászánni EGYSZER!!!!!
  • darkSectorxxx #164656
    Nembaj most nem érdekel BB-ben majdnem továbbmentem. :D

    Na de erről csak annyit igen ha már kiteszem pin akkor oks ottanvan, de amiket többieket írtam még ott vannak most nem ez a ritkábban használt funkció önnmagában a idegesítő hanem a sok kis apróság egyben.
    Tegnap erre a gold sza..ágra akadtam ki.
  • Harlekin
    #164655
    Dark bazzeee nekem valahogy ez ugrik most be arról amit te művelsz ezzel az x1 es das témával !!!
    Gondolom mindent hasonló módon próbálsz megtalálni benne!!!!!

  • Harlekin
    #164654
    Talán azt hogy értelmes embereknek találták akik értik mi miért van nincs eldugva csak nem virít ott annak aki nem akarja használni.Eddig ment az anyázás,hogy ez amúgy is értelmetlen dolog!!Meg mi ez a full screen dolog nálad azt nem vágom...Ha snapbe indítod akkor érthetően nem full screen de ha pinbe akkor igen de SNAP is 1 gomb nyomás és full screen csak te magad szívatod ezekkel a ide oda lépegetésekkel!!!!

    1 dolog biztos fogalmad sincs az Új dashrol!!!De ezzel se lenne baj ha nem vernéd ezt a hiányosságodat nagydobra!!!És ha szeretnéd tudni a barát listámról rengetegen használják a TV funkciót és senki nem kért support segítséget hanem értelmes gondolkodó lényként megtalálta....

    Jó nálad ezt a satnyaságot betudom a sok PS4 használatnak hiszen írtam az agysorvasztó és a rendszere pontosan ezért olyan amilyen És sokat nem kellett megtanulni a 2 év alatti 3x up miatt amibe aztán meg végkép semmi nem került be!!!
  • darkSectorxxx #164653
    Ha a kis káromkodás azért sorry, de ez idegörlő számomra. Ehhez képest a BB lekvár.
  • darkSectorxxx #164652
    Mi ordenáré ezen?
  • Totti5
    #164651
    Bárki benéz meglát ilyen ordenáré hszt, menekül innen. Moderáld már magad.
  • darkSectorxxx #164650
    Nálad más ps3 volt mint nálam ezekszerint.
  • darkSectorxxx #164649
    Milyen tv and guid?Oks feladat 1-es.
    Már bocs de nem.

    Leírom neked. :)

    1. Settings....itt elbuktál eleve...mi a retkes kibazsott faszt keres egy funkció a settingsben?
    Oks sebaj, mély levegő
    2. Tv & Guid....ok a tv szót látom...oks és?
    3. One Guid....ez mi a retekpöcsfaszomgeci?
    4.ÉÉÉÉSSSS kapaszkodjatok meg, fullscreen mod.....BALRA rejtett menü, amit semmi nem jelez, csak ha próbálgatod vagy észreveszed vagy nem.....ÉS LIVE TV....érted LIVE TV...milyen live tv, nem élő tv ez faszomat.
    És kitenni pin-be csak akkor lehet ha leteszem menübe és ott nyomom az options gombot.

    Régebben hogy történt mindez.
    1. TV app

    Jóéjszakát. :) És csókoltatlak, ezt senkinek nem magyarázod meg hogy nem lett agyonbonyolítva.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 17:27:37
  • Botond #164648
    PS3al ne gyere már ide! Láttuk mi is. Olyan a store, hogy mennek egymás alatt a játékok abc sorrendben, ráklickelsz, hogy akkor azt akarod megvenni, mire látod, hogy ez a psp verzió, akkor kilépsz rányomsz a következőre, hopp már látod is, hogy az a ps4 verzió, és akkor harmadikra meg is van a ps3 verzió. Az egy hányás ami ott van felületként, azt észak-koreában fejlesztették a büntetőtáborokban, hogy az elítélteket azzal kínozzák. Szóval ilyen marhasággal ne gyere ide, mi is láttunk már ps3at.
  • Harlekin
    #164647
    30 dolog fér a pinbe ha az nem elég valaki számára Úgy hogy a sűrűn használtak a snapbe vannak az valóban keresgéljen a settingsbe főleg úgy hogy az van hangoztatva,hogy tele van felesleges dolgokkal a dash.!!!!Nem hisztizni kell ismerni kell a rendszert és a rég 360 asal meg összehasonlítani na ne már az 1 dolgot tudott vagy dashon voltál vagy játszottál...
  • kukubenko66
    #164646
    Köszi szépen az infókat.
  • Totti5
    #164645
  • Harlekin
    #164644
    Nah a legegyszerűbb bekapcs majd balra megnyit snap RT fogaskerék érthetően és A gomb belépsz a beállításokba ott allul TV tehát TV and guide és kész mindent be tudsz állítani.Kint dashon meg bekerül majd allulra a PINBE!!! ennyi egyszerű mint a fa ék!!!!!!!!
    Menyit szeretnél még ide!!!????És jé ott virít a TV a TV!!!ami bekapcs után 2 gombnyomással INDUL!!!!!!
    Ez meg a snap !Érthetően ide a sűrűn használtak kerülnek hogy még gyorsabban elérd őket!


    Mind a 2 lehetőség 1 gombnyomással azonnal elérhető mi a tököm tud ettől gyorsabb lenni???

    Ha nagyon szeretnéd elmagyarázom a SNAP használatát is hogy miként működik gyorsan miként tudsz nagyon gyorsan váltani vagy kikapcsolni!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.29. 17:10:33
  • Harlekin
    #164643
    a pin rész alatt mit értesz???nekem jelenleg 26 dolog van ott!!!!!!
    Az oldalsó rész a SNAP nem ugyan az a 2!!!Oda a sűrűn használt dolgok kerülnek!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.29. 16:51:08
  • darkSectorxxx #164642
    jó mond el pl hogy hol van és milyen logika serint jutottál el oda, csak tét nélkül a többiek kedvért. :)
    Ezt úgy értem hogy fullscreen módba... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 16:42:41
  • Harlekin
    #164641
    Nem kell pofa sör mert nem ezért mondtam tényleg tudtam hogy hol van mert bele van kötve az 1ik settop box és magamtól találtam meg...
  • darkSectorxxx #164640
    Ha tele a képernyő pin része mennek a kukába.
    Írja is, próbáld ki.
  • darkSectorxxx #164639
    Jó persze visszaolvastál a topikban , na azért mond a megfejtést egy pofa sörért cserébe. :)
  • Harlekin
    #164638
    Mit töröl a pin amit te nem akarsz????Halod nálad parajelenségek történnek hívj papot ördögűzéshez???
  • darkSectorxxx #164637
    Leírtam őket.

    Most mi az hogy mit nyitok app-ot a játékhoz, mond meg hogy csináljam nyitás nélkül figyelek. :)
  • Harlekin
    #164636
    őőőőő jöhet a hawai nyaralás mert nekem meg lett support nélkül is kb 1 perc értelmes átgondolt keresés után....
  • Harlekin
    #164635
    Mit nyitsz appot Játékhoz???Te bazz nálad tényleg komoly gondok vannak!!!Biztos hogy X1 ed van ????

    Na sorold fel hogy mi az amit nem találsz mi az ami szerinted nem jó vagy nem úgy van és mi az amit nem lehet pillanatok alatt elérni!!!!Csinálok neked oktató videót hogy mit hogyan miként érsz el pofon egyszerűen pillanatok alatt!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.29. 16:36:49
  • darkSectorxxx #164634
    Mindn elsőre új, minden megszokható, de az más hogy ennek ellenére ha tudod hogy ugyanez lehet sokkal egyszerűbb, vagy volt egyszerűbb akkor egészen egyszerűen arra fogsz gondolni hogy wattafuk ezt meg minek.
    Nem az a baj hogy felhívtam a supportot ingyen és elsőre meg kellett keresni, hanem hogy MIÉRT, ha ez pláne előtte jobban volt megoldva.
    Miért, nincsen semmi logika, nincs értelem benne hogy miért van most ott ahol, és miért nem ahol volt.

    itt 10 emberből 2 tudja hogy most hol van, én meg én.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 15:09:25
  • darkSectorxxx #164633
    Biztos benne van én néztem nem találtam.

    De bakker ne idegelj, ez nem olyan hogy nem ismersz egy ételt és azt mondod hogy amíg nem etted nem tudod milyen az íze.

    Mondom előtte volt egy kibaszott app, az appoknál, mert az egy kibaszott app.

    Most ugyanez egy rejtett fülbe került több menübe rejtve egy kibaszottul nem logikus címszó alá.

    Egész eygszerűen összenézem a 2 dolgot, első eset egy app az appok között logikus névvel, most egy app a nem appok hanem almenürejtettrendszeren bellül egy nem apphoz illő név alatt.

    Nem kell ismernem semmit, ez tény. Faszság amit csináltak.
    Ez tény , hogy felesleges bonyolítás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 15:06:22
  • Totti5
    #164632
    Nem kell felhívni, az FAQban minden bizonnyal benne van és az interneten, xbox.com meg lehet találni. Megint olyan dologba kötsz bele amit nem ismersz. Ha nem ismered akkor abból nem az következik hogy az nem jó... keresd meg és ismerd meg, utána tudni fogod, onnantól meg már mit kell ilyenen rugózni?
  • darkSectorxxx #164631
    Hogy miért nyitok app-ot egy játékra?
    Mert így müködik a rendszer...elsőnek a játékindítás, utána a twitch vagy dvr ha kell pl...

    vagy tudsz jobbat?

    Nem pc kell nekem hanem egy konzol amin futnak a játékok, csak az oppal vannak problémák, együtt lehet élni vele, megoldom, eddig is megoldottam, de nem fogom azt mondani hogy csodás, ha nem az.

    LÁTOD TEGNAP KITALÁLTAM A KÉPLOPÁST IS HOGY ÁTKERÜLJÖN PC-RE, NEM FOGOK FIZETNI EZÉRT GOLD-OT.
    NEM A LEGJOBB MINŐSÉG DE ELÉG. INGYEN
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.29. 13:34:37