176613
banner
  • Harlekin
    #164710
    Lehet szerencsés csillagzat alatt születtem vagy lehet nekünk már a 2.9 gigás up kezdésnél megoldotta vagy,vagy,vagy...
    Nah megyek is vissza nyomni....
  • TDC Geronimo
    #164709
    Azt mindjárt gondoltam :p

    Már a játék legelső küldetésében 20 fpsre zuhan a repülő tetején és később se jobb. Amit én eddig láttam az alapján én egy forintot nem adnék a konzolos verzióért. Kár érte, mert poénnak néz ki
  • Harlekin
    #164708
    a töltés idő az valóban sok,ha meghalsz de nem kell meghalni...semmi bezuhanást eddig nem tapasztaltam...Vagy Te ezen a videón láttál valamit?És amerre járok ettől csak nagyobb balhét csinálok...
    Az meg hogy ki mit ír erről vagy arról szokás szerint hidegen hagy,ha érdekelne más véleménye 1 játékról akkor nagyon nagyon sokkal nem játszottam volna...De Én eltudom dönteni mi az ami nekem jó!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.30. 19:28:07
  • TDC Geronimo
    #164707
    ja olvasom mekkora ótvar a konzolos verzió, főleg a boxos. tearing, durván bezuhanó fps minden akciónál (magyarul állandóan), iszonyat töltési idők
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.30. 19:21:44
  • n000rbi
    #164706
    Nekem se jött még semmi, pedig két hete megvettem és amúgy végig is játszottam. Beszéltem a supporttal, azt mondták várjak türelemmel, mert több hullámban fogják küldeni a kódokat.
  • Harlekin
    #164705
    nah bazze ez a JC kibebaszott JÓÓÓÓÓÓÓ!

    Dark Csak a TE kedvedért 1 videó

    A pontos részletes módszer!!
    1 lépés Dupla guide és X
    2 lépés guide RT és yt indít a pinből!
    3 lépés yt ba balra menű kető le A gomb videóra rányom hogy up!!!

    KÉSZ!!!!Ennek a műveletnek a végrehajtási ideje sokkal kevesebb időbe telt mint ide leírni az egészet!!!Jó persze ehhez az is kellett hogy tudjam mit és hogyan csinálok...És ugye ÉN nem a szélvédőt kaparom a banánér!!!


  • tototto
    #164704
    Amúgy ha már gears az normális, hogy hiába vettem kódot játékból, az működik is, de hiába indítottam el, nem adta meg a korábbi részeket, amit ígértek?
  • Totti5
    #164703
    Kínos.

  • darkSectorxxx #164702
    Ja énis örülök az 5 játéknak, végre végleg megszabadulok a lemezektől. :)

    Ez a butaság meg bug téma nem csak nálad van, OW-sek is említik....

    Mondjuk én még csak a felénél vagyok de nem látok sok furcsa dolgot, bár rég játszottama régivel nehéz összehasonlítani, de egy biztos, nem élesztik fel egymást, csak ha én odamegyek.

    Valamint itt van egy 4. normal fokozat....azt vettem észre hogy itt a normal fokozat is könnyebb mint a régi változatban az Easy.
    Ja és kibaszott laggos az irányítás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.30. 17:51:12
  • darkSectorxxx #164701
    Ebben igazad van. :D Te sem cáfolsz magadra. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.30. 17:46:52
  • darkSectorxxx #164700
    yes
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.30. 17:46:34
  • Harlekin
    #164699
    NEM is bazzze 10 perc és nyomhatom!Isten áldása a singapore store!!!
  • Macccy
    #164698
    disclaimer: ki-bekapcs megjavítja, de na ... :)
  • Harlekin
    #164697
    Dark az dark...
  • Harlekin
    #164696
    Nem is értem mit renderel!!!!!!!Ha nem vágod meg nincs renderelés!!!!!!!!!!!
    Megvan az 5 perces videód amit a dvr csinált!!!!!!!!!!!!!!!!
    Elindítod YT appot!!!!!!!!!!!!HISZEN ODA AKAROD TÖLTENI Érthető módon EL KELL indítani hiszen bejelentkezteti a YT profilodat ami nem biztos,hogy ugyan az mint a boxos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tehát indul a YT balra ellépsz a menübe majd 2-t le az UPLOADS-ra és ott az upload lehetőség!!!!!!!!!!ÉSSSSSSSSSSSS JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ ott az 1 perce lementett 5 perces dvres video!!!!!!!!RÁNYOMSZ UPRA és már megy is fel yt ra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ENNNYYYIII!!!!!!!!!!!!!

    Vagy az onedrives MÉG egyszerűbb hiszen az KÖZVETLENÜL MEGY DVRBŐL!!
    DVR end clip! megvan!! ALL clip!! videó kiválaszt start gomb share onedrive!!!!!1 mozdulat!!!!
  • Macccy
    #164695
    Apropó Gears Ultimate (ami pont 5 játék! ;) ... más is észrevette, hogy Dom, Baird és Cole ostoba lett? Valószínű valami 10 éve romló demencia vághatta nyakon az A.i-t, mert Dom szinte MINDIG beakad és elpihenget valahol egy fedezékben, csak a checkpoint húzza utánam. Elég gáz. Plusz volt 1-2 apró bug, pl a tolható roncsautó megakad, ilyesmi ... ezt a Coalition -t is nyakon kellene vágni picit! .. GeoW4 -et el ne basszák, mert azért harapok!
  • Botond #164694
    Ezt mondjuk én sem értem, hogy havi 800 píz 4 játékért hogy tud sok lenni amikor ezrekért veszi a gears ultimate kutyafülét, ami 1 játék...
  • Botond #164693
    Istenkirályság volt az a rendszer. Vettem egy külső 1 terás vinyót, hogy letöltsek mindent, amim 360ra van, mielőtt kilövik alólam a storet, szal le van most tőtikézve 188 gém. Játszani akarok mondjuk az xcommal, vagy nejem akarja tolni a zumba fitness kutyafülét, ez viszonylag egyszerű, mert 10 percig kell csak jobbra tolni a kart, hogy a games menüpontban odaérjen a jobb szélére, de az abc közepe is kihívásokkal teli. De sebaj, vannak szűrők. Demo/indie/game. De ebből 150 az gém, azzal se vagyok beljebb, ha azokra szűrök. :D Marad a 10 perc, vagy a kereső vagy egyéb szintén minimum 7,5 perces megoldások. Végül az lett, hogy lehúztam a külső vinyót, azon úgyis azok vannak, amikkel én játszok, a család 200 gigányi cucca a belsőn van, ők tudják prímán használni amit kell, ha meg én akarok ACt vagy gearst vagy rdr-t tolni, akkor felrakom a külső vinyót megint. De ószom valóban. :o
  • Harlekin
    #164692
    Mi van most már alapvető dolog!!!! Eddig az alapvető az volt,hogy lehetett játszani!!!!Most hirtelen ezek a számotokra szar dolgok alapvetőek!???És a rohadékok még pénzt is kérnek érte havi 800 ft-tAmiért kapsz havonta 4 ingyen játékot meg kapsz 1 valag kedvezményt a mostani kedvezményes időszakban 2 játék vásárlása esetén vissza jött az éves gold tagság ára!!!!SZÁNALOM AMI MEGY
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.30. 16:08:26
  • Harlekin
    #164691
    Lehetne már holnap hogy nyomhassam bazzeee!
  • Harlekin
    #164690
    Az, és ezt a régi rendszert istenítik még mindig hogy az mekkora király rendszer volt!!!!!!És a mostani az meg egy szar!!!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.30. 16:02:12
  • Harlekin
    #164689
    A DVR app az a mentés lehetőséget adja meg!! MINEK lenne abba még bár mi is integrálva úgy,hogy mentés után számtalan lehetőséged és módod van arra,hogy hova miként akarod feltölteni....
    Ez 1 konzol!! nem arra van hogy össze vissza egymásba integrált dolgokat keljen kezelned!!!
    KI AZ A BAROM AKI JÁTÉK KÖZBEN MENT 5 PERCET ÉS AZT EGYBŐL YT RA AKARJA FELTÖLTENI!!!!????

    Ha meg végez a játékkal,akkor nem hóóót mindegy hogy mit indítasz el!!!
    dvr megtette a dolgát csinált neked 5 perc videót...
    Te eldöntheted,hogy azt egyből töltöd onedrivebe vagy egyből töltöd yt-ra vagy megvágod uploadstudióval és eztán töltöd onedrivebe vagy yt-ra vagy vagy vagy!!!
    Persze végül is lehetne 1 rohadt nagy program ami mire elindulna menne az óbégatás hogy ez mekkora szar hogy ITT ÁLLOK és várom hogy induljon!!!!!!!!!!

    EZ egy konzol ismételten és ezért ezek az appok mind mind a legszükségesebb dolgokat tudják teljesen értelmesen!!!
  • Botond #164688
    Agyhalál. -.-
  • Harlekin
    #164687
    az az
  • Harlekin
    #164686
    Nah erre nagyon pofon egyszerű a válasz!!!!!!Ez köszönhető a RÉGI agyon istenített 360 as rendszernek!Éspedig annak a csodálatos REGION LOCK valaminek!!!!!!!
    Én ugyan ezzel szoptam!!!!Magyar országon élek de amikor az első boxom meg lett még magyarországon NEM létezett a LIVE mint szolgáltatás!!!!!!!!!
    Tehát mint az akkori rengeteg xbox magyar "kiköltöztem" Angliába!!! Tehát a profilom ANGOL!Ezért NEM tudom letölteni ITTHON Magyarországon közvetlenül,mert hibát dob mindenhol xbox.comon magán a boxon is a 360 on!!!!

    Na de jön a csavar!!!!

    Anyósomék valóban kint élnek Angliába ezért megkértem sógornőmet,hogy lépjen kint be az xbox.comra a profilommal és a storeba nyomjon rá a megvásárlásra.Láss csodát OTT azonnal elfogadta és közölte hogy az enyém!!!
    Ez miatt rögtön bekerült az X1 en a letölthető tartalmak közé is ÉS MINŐ MEGLEPŐ AZONNAL LE IS TUDTAM SZEDNI!!!!!!!
  • -pityu-
    #164685
    A másik kérdésem hogy a gold tagság lejárati napja, ideje mutatkozik-e valahol?
  • -pityu-
    #164684
    Hali megtudja vki mondani hogy Dungeon Siege III -at miért nem tudom letölteni XO-ra? Pedig a visszafelé komp. listában benne van. A többi goldost letöltöttem simán (gondolom azok One-ra készültek) Előre is köszönöm.
  • Totti5
    #164683
    Hanyagoljátok, rossz. Ezek a Mad Maxot adták ki az AAA csapatnak a JC3at meg a ZSÉknek.
  • Totti5
    #164682
    Neked volt 360ad?
  • darkSectorxxx #164681
    Hát nincs baj igazából ezeken túllendülök, de a gold hogy kell az alapvető dolgokhoz az gáz.
  • darkSectorxxx #164680
    Kiválasztod a dvr app-ot. :) hehehe
  • Zozo76
    #164679
    azert valoban mukodhetne ugy hogy lementi jatek kozben, majd a dvr appot megnyitva, kivalasztva a videot mar nyomna is fel oda amit kivalasztottam celnak. nem. be meg a studioba aztan meg rendereli es utana majd feltolti addig meg ott varjak, mig elkeszul. en tegnap ejjel probalgatva ugy vettem eszre hogy ott kell maradjak a feltoltesnel mert ha onnan visszaleptem a jatekba mar meg is szakitotta a feltoltest.
  • kukubenko66
    #164678
    Csak még egy kérdés.
    Ez az az átalakító hogy a DFGT működjön a konzollal ?

    Cronusmax
    http://chipker.hu/cronus-max
  • Zozo76
    #164677
    koszi, kiprobalom. ezt a dvr dolgot soha nem probaltam mert nem is erdekelt. eddig. :)
  • Totti5
    #164676
    Megnyitod az appot, onnan kiválasztod akármelyiket a DVR könyvtárából, megadod amit meg kell neki, címet, miegymást és már küldi is fel oda. 2014 áprilisa óta.

    PS4en 2014 októberében került be ez a lehetőség.
  • darkSectorxxx #164675
    Ez is kényelmes.
  • Totti5
    #164674
    "azert egy youtube-ra valo feltoltes lehetne benne"

    Van. Youtube app.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.30. 08:46:36
  • The Norberto
    #164673
    Nekem volt a 360-hoz, szerintem jó cucc.
  • Zozo76
    #164672
    az xbox.com ezt irja:

    "Recordings are 720p, 30 frames per second."

    pedig mintha 60fps-rol is lett volna szo hogy lesz, vagy csak akartak?
  • Zozo76
    #164671
    na, tegnap este orba-szajban mentegettem a videokat, mentettem tobb mint 7 perces videot is, akkor nem 5 perc a vege sztem, hanem 15, nem? koszi a segitseget, mukodik tenyleg, csak az zavart meg hogy ilyen 3-6 mp-es szarokat is lehet menteni. azert egy youtube-ra valo feltoltes lehetne benne hogy ne manualisan kelljen vele szarakodni az onedrive-bol lementve, de vegulis mukodik. ahogy neztem 720p-be ment, de nem 60fps-el? mintha korabban ezt olvastam volna, viszont akkor mar jobb lenne egy 1080p/30fps sztem.