3510
  • sorted
    #489
    én a másik szerveről töltöm..oda is felrakták onnan jön jól
  • moralosan
    #488
    nem
  • moralosan
    #487
    hát én is kb egy órája kezdtem, ilyenkor olyan 10 fele lejön
  • moralosan
    #486
    Héháhóhahí :D Egyáltalán nem kritizáltam a grafikát, sőt egyet is értek a kijelentéseddel. A feelingje egészen biztosan meglesz :)
  • scorpeeon
    #485
    wazz... akkor a Daemon-al csinál vmit? :D
  • Magiszter
    #484
    nekem csak fele annyival jön (átlag 100kb/s), de annyira szakaszosan hogyvalami félelmetes. ilyen 8perc alat jön le egy fájl. ilyen tempóval 10-12 óra letőlteni azaz: ma 16:00-kor kezdtem ha folyamatosan menne a gép akkor olyan hajnali 2-3 fele jönne. ami ezért húzós. Max addig nem alszom
    Hát igenm a sanyarú sorsú felhasználók élete
    No de holnap már jáccok vele (remélhetőleg)
    Addig meg a gyors netesek írjanak majd egy rövid jellemzést a játékról. De csak akkor ha abba tudják hagyni 5 percre
  • batman
    #483
    háttö . Nem bántani akartalak ezzel, csak irigykedtem...Nekem az a közel 300 kbyte/sec nagyon jó lenne (160K van max...), szóval ízirájdör ecsém, ízirájdör
  • GeneralsHungary
    #482
    Most mit izéltek hogy csúnya, ki fogja látni. Ezek mennek mint az őrültek, neked meg darálni kell őket. A játékélmény a legfontosabb, a grafika nem lényeg. Másképpen nem menne el senki gépén. Akkor meg azért lenne fikázva. Melyik játékban van 300 karakter egy síkon.
  • moralosan
    #481
    há' hallod gyenge design ide vagy oda lehet befizetek egyre :P
  • bodesz
    #480
    akinek még nincs meg.annak ajánlom ezt az oladalt :D
  • Istencsászár
    #479
    akkor vedd meg boltba
  • moralosan
    #478
    álmodozz csak :]
  • Crazy Mate
    #477
    De a Virtual Cd Hideot használd az egyszerűbb szerintem és biztos müxik.
  • moralosan
    #476
    az csak a virtuális meghajtókhoz nyúl hozzá, amik gyakorlatilag ugye nem is léteznek :)
  • Crazy Mate
    #475
    Használtam olyat a motogp 3-nál és nincs mellékhtás...
  • Crazy Mate
    #474
    Nekem mér mondod,nekem is lassú,ne rajtam vezesd le a dühöd elvileg 1 megával simán töltene....
  • scorpeeon
    #473
    amúgy ami wandoo-n van azon nincs crack, sr7stop-al lehet csak elindítani? az nem csinál vmi rossz dolgot vmivel? (pl cd meghajtó eltüntetése) mert én nem szívesen használok ilyeneket :D
  • scorpeeon
    #472
    a gépigényről van már bővebb infó?
  • batman
    #471
    'nyád
  • Newfronter
    #470
    Itt úgy néznek ki, mintha pálcikából lennének, te jó ég! Remélem a játékélmény jó lesz azért, és azt is hogy Neo nem kapott jogsit!
  • Viktorr
    #469
    köszi
    én is töltök
  • Crazy Mate
    #468
    Kinek van msn-e?
  • Crazy Mate
    #467
    Nektel hol tart?Hány file van letöltve?
  • scorpeeon
    #466
    valaki játszik már vele? vélemény? :D
  • Crazy Mate
    #465
    Hát ez tényleg csúnya,de szerintem ha mindent a legjobbra állítunk(pl. felbontás) akkor szerintem nem ilyen lesz...
  • XenonIceX #464
    ez elég ronda
  • Crazy Mate
    #463
    Igen,tps nézetből,ez szerintem csak valami videó hogy sok ügynök van....
  • Crazy Mate
    #462
    Nekem is tök lassú csak 237.1 Kb/s.!!!
  • Magiszter
    #461
    Félelmetesen lassan tőlt a wanadoo-rol

    Amugy ez a kép nem tudom miért ilyen. mert a játékban rendesen tps nézetből irányítjuk majd neót (a PS2-es ingém videó alapján)
  • MrMafioso
    #460
    haha, lefoglaltam töltök ftpvel meg falshget el is:d haha egésznap töltök rola:D
  • R0sc0
    #459
    Nah itt van egy wanadoo kód az esetleneknek:
    jelszó/passz: izovic

    ^^
  • moralosan
    #458


    tehát így oldották meg ezt a részt :). Feltételezem ilyen madártávlatból fogjuk irányítani Neo-t, eztért visszavettek a sok tucat ügynök poligonjából - szerintem elfogadható kopmromisszum :)
  • GeneralsHungary
    #457
    Meg designolni is. Ilyen ocsmány designt ritkán látni. Kifolyik az ember szeme.
  • Istencsászár
    #456
    és ne reklámozd a lámawarezt..
  • moralosan
    #455
    linkelni tudni kell
  • bodesz
    #454
    akinek még nincs meg: Simpsons WRZ-n is fentvan :P
  • Kandurex
    #453
    Nem leszel. :/ egyszerűen nem felelsz meg a kritériumoknak. Itt megnézheted ki kaphat jogot.
  • moralosan
    #452
    ?!

    minek neked máris csit? Félsz az ügynököktől? Hisz csak öntudatra ébredt programok

    istenem de várom már, hogy lejöjjön :)) Leginkább az olyan részekre vagyok kíváncsi, amik nem voltak filmben.
  • Atkamon
    #451
    Jézus! A másodikak vagyunk!
  • Atkamon
    #450
    Én szeretnék házigazda lenni!