3510
  • Atkamon
    #675
    És miért nem?
  • Atkamon
    #674
    áhh
  • Magiszter
    #673
    Huh. ez is biztos megivott egy keveset.
  • moralosan
    #672
    hát ez azért nem igaz ^^
  • Seth
    #671
    check this
  • Tompie
    #670
    Annak meg majd idő kell míg megfizethető árba lehet majd kapni
  • Tompie
    #669
    Én meg majd akkor töltöm le ha kijön valami másik verzió normális töréssel, ha nem akkor nem szedem le, az elhangzottak alapján úgyse sokat vesztek
  • CalebJoe
    #668
    Miért a Matrix Online, hogy néz ki az is valami okádék de kurvára nem mindig a grafika számít.
    Ahányszor leesett az állam a Playstation 3-as trailerek-től na azok lesznek a játékok onnantól kezdve el lehet felejteni a kockaembereket:D
  • bazsi123
    #667
    de akkor is az lett népszerűbb. mindegy, nem-über-mátrix-fanoknak a lassítás az bullet-time marad :-)
  • Crazy Mate
    #666
    De a max payne csak néhány ugrás és vetődés ereéjig lassította le a bullet-time.
  • BladE666
    #665
    van olyan a gaméba mint az elsö részbe (NEO TANU ORISÁIT UGRANI EGYIK HÁZROL A MÁSIKRA)????
  • CUCLI
    #664
    "Törném el a kezét lábát aki 1 ilyen szemett ki bír adni.."
    Ezzel énis így vagyok. MESSZE KERÜLJÉTEK EL EZT A SZEMETET!
  • Atkamon
    #663
    Na ez az ami nem igaz! Az Enter the Matrix előbb jelent meg mint a Max Payne!
  • Magiszter
    #662
    Amúgy én most a bullettim-ot szószerint értettem. Mert ahogy a lövedékek suhogtak meg az a nyálka amit húzott maga után nagyon ratyira sikeredett.
  • wander01
    #661
    még negyed ora és elérkezik az igazság pillanata tadamm
  • Crazy Mate
    #660
    Ezzel már csak holnap játszok.
  • bazsi123
    #659
    de a lassulós játékelemet azér a maxpéjn hozta be a köztudatba, így rögzült :-) erre lehetnénk tekintettel :-D
  • Magiszter
    #658
    egy "sz" lemaradt: belefogsz
  • Atkamon
    #657
    De ez így van!
  • Magiszter
    #656
    Én mondtam hogy belefog kötni
  • Atkamon
    #655
    Könyörgök emberek! Tanuljuk már meg, hogy a mátrix játékokban FOCUS van! Bullet Time a Max Payne-ben van!
  • Magiszter
    #654
    No de ilyenek helyett foglalkozzunk a játékkal. Márha már lejött valakinek az óta
  • TommerHead
    #649
    Egyetértés!Ne legyen rosszabb az Enter The Matrix-nál!Az a maga egyedi műfajában annó szerintem prof.Game volt.Legyen sok Bullet-es effect+Kung-Fu és Jó lesz Számomra.1/2h-és kiderül.
  • Magiszter
    #639
    bárk ibármit mond az ETM jó volt. Még ma is jácanék vele ha menne :D (valamiért nem szereti a konfigom). Csak az volt az egyetlen bajom a játékkal hogy nem volt benne túl sok kombó meg az a velős (ebbe bele fog kötni AKAMON) Bullettime. ÉS azok a lassítási formák amik a mátrixot jellemzik (belassul, kamera körbemegy, visszagyorsul).

    Ja és a szerver 1-ről megint rohadtul darabosan jön
  • Kandurex
    #638
    Egymás fikázását és a spam -et lehet befejezni, akinek ellenvetése van, vagy lesz, számítson kellemetlenségekre.
  • rezsofiz
    #634
    pf. nemtök mind1 hogy nem játszottál vele, vagy csak hogy bekapcsoltad, léptél 2t azt uninstalláltad? sztem kurvára mind1
  • Narancs89
    #631
    vki el tudná mondani h a rákba kell elindítani?
    mer antiblaxx progival kéne de azt totál nem ismerem..
    ha meg sima daemon van akkor meg emulator detected
    plz help
  • báttyó02
    #630
    2percet látott belőle
    ugye mekkora különbség? :CCCCCCC
  • báttyó02
    #629
    az.
  • Istencsászár
    #628
    temeg még annyitsem, szal neki vanmár róla véleménye mer LÁTTA...
  • báttyó02
    #623
    fogod a telód,és regelsz egy napra a wanadoora...
  • BladE666
    #621
    vki tudna adni egy egynapos reget valahova ami max speedel jönn le szeretném szedni de nem birtam sehonan
  • Atkamon
    #619
    Ha azt mondjátok, hogy olyan szar mint az ETM, akkor annak én nagyon örülök, mert nekem az nagyon teccett! Már 3 éve nyomom! Meg nem tudom mondani, hányszor vittem már végig, de még most is a kedvencem! Szal, ha olyan szintü ez a gém, akkor nekem jöhet!
  • Newfronter
    #617
    Mit ne mondjak, azért a graf sem rossz a képek alapján, és már csak azért is végigtolom mert mátrix, és a videók alapján az élmény sem lehet rossz. A zene mint azt tudjuk az nagyon bejövős. :)
    Lehet az éjszaka játszok majd suttyomba, mert 9-10 körül ér le... alig várom hogy megpofozzam az ügynököket. :) Főleg Smith fejét
  • báttyó02
    #616
    ja :DDD
  • xido
    #615
    a hangulata annyiban jobb,hogy végre Neo a hős és nem egy mellékkarakterre épített "fikció",mint az ETM...amúgy én se értem,mihez kell ilyen gépigény ilyen grafikához,Max Payne tisztább volt..de azért Matrix jó:)
  • matyi08
    #614
    egyébként neked milyen neted van?
  • bazsi123
    #613
    de azér sasi mester megpróbál kiprovokálni még egy flame-t :-)
  • xido
    #611
    de..eleje..pici szintfelmérő tutorial:)
  • báttyó02
    #610
    pont.
    py