1713
  • Anteris
    #113
    baeg, azt nem mondtátok, hogy nem marad ott az ürge ahová teleportálódott hanem visszaszáll az eredeti helyére és azalatt a néhány másodperc alatt kell ténykedni!
  • Anteris
    #112
    a sugó azt írja, hogy teleport után jobb egérgomb kell de az csak elindítja a másodlagos fegyvert, mást nem csinál.
  • Anteris
    #111
    sajnos nem működik nálam továbbra sem, nyomhatok én akármit : (
  • Axl Rose
    #110
    tapasztalatom alapján odanézel, ahova szeretnél teleportálni.
    utána Q után Bal egérgomb, és utána a gombot kell megnyomni (E)

    Nekem pl. mindig meg kellett fordulni, mert a kapcsolónak háttal álltam az érkezés pillanatában.
  • Anteris
    #109
    hogy a gyíkba kell teleportálni emberek?? Q ---> bal egérgomb és hiába nyomom a végén a jobb egérgombot nem csinál semmit, visszaugrik a teleport kezdőpontjára.
  • Thanatos
    #108
    nem ez lenne az első ilyen game :)
  • IgH
    #107
    Egyébként ezzel a döntéssel szvsz barokkos túlzással is,de megölték a játékot,mert ha rendesen kijönnek ilyen tavaszi évre ezek a nevek,h: stalker,c&c 3 stb. és a várthoz méltóan is sikerülnek akkor ha igazis,h nem ugyanazon kategória,mindenki visszagondol szépen,h milyen nagyobb, netán vmibe korszakalkotó nevek is jelentek meg,és ha jól is sikerül a cucc,nem fognak túl nagy figyelmet szentelni neki, max megkapja az "év legjobb játéka amivel senki nem játszott" címet. Na mind1, én drukkolok neki,nekemis nagyon bejött a demó.
  • Voltan
    #106
    Szameg...
  • sorrow
    #105

    Az én 600 mhz-es Duron gépemen is elfutott egy 9600Pro segítségével....
  • Halfer
    #104
    hát én nagyon meglepődtem a gépigényén. azért nem egy csúcs a gépem, főleg a mai toppos játékokat tekintve és mégis full grafon ment. tudnak
  • csgj
    #103
    jajj neee....csak addig ne ruházzák fel nagy gépigénnyel :D
  • Code92
    #102
    basszus pedig már demót is kiadtak..........ááá pedig beleéltem magam h. még március előtt kijön.......
  • grebber
    #101
    Gamestar!
    De külföldi siteokon is irták!
  • Hellsing47
    #100
    :(
  • Code92
    #99
    forrás?
  • LasDen #98
    A Metropolis Software fejlesztésében készülő Infernal az előző késleltetés után újabb csúszást szenvedett el.

    A Playlogic kiadásában érkező Infernal eredetileg 2007 első negyedévében érkezett volna meg, ám a kiadó jelentése szerint egészen nyárig csúszik a megjelenés. A különleges történettel rendelkező TPS az Ageia PhysX kártyáját is kihasználja majd, így az akciódús játékmenet mellé rendes grafikai és fizikai körítés is jár majd.

    pfff neki....
  • Magnificat
    #97
    ez a játék szép (pozitív meglepetés, amit legutóbb a Tomb Raider Legent nyújtott)... és még a gépemen is jól megy... Ezt kellene példának venni manapság (1024-ben full maxon)
  • Hellsing47
    #96
    átteleportálsz a másik oldalra és ott azt a kis panelt aktiválod :)
  • Axl Rose
    #95
    És a 2. pályán a tüzes lötyit hogyan pakolom el az útból, hogy át tudjak ugrani ?

    Mert én semmi kart/gombot/kapcsolót nem találok.
    És van jópár hely ahova nem tudok felmenni. (nincs lépcső, nagykapu zárva)
  • LasDen #94
    és utána meg jön a DNF :DDDDDDD
  • Voltan
    #93
    Jaja. Ez is mindjárt itt van, jön a S.T.A.L.K.E.R. is (bár ezt lekopogom :D). Lesz itt móka! Mondjuk már ideje, hogy véget érjen ez a szokásos év eleji uborkaszezon.
  • dante3
    #92
    Ja a víz életet ad sokszor!
  • Hellsing47
    #91
    ha ugy látom majd hogy fütöl leöntöm egy pohár vizzel
  • dante3
    #90
    Csak nehogy elfüstöljön a vga-d!:D
  • Hellsing47
    #89
    az...
    csak jönne már ki...

    számomra élmény dús lesz ez az elkövetkezendö pár hónap :)
  • dante3
    #88
  • constantin
    #87
    Kurvanagy játék ez.
  • dante3
    #86
    Nem hiszem,mert én arra céloztam direkt!:)
  • Hellsing47
    #85
    én is...
    te biztos csak azt hitted hogy szétlöttél vmit..közbe nem :DD
  • dante3
    #84
    normal
  • Hellsing47
    #83
    lehet :DDD
    milyen nehézségi szinten nyomtad?
  • dante3
    #82
    Akkor te biztos egy másik verzóval játszottál!:D Vagy én? :DD
  • Hellsing47
    #81
    én nem löttem láncot az biztos :)

    nálam mintha robbant volna ott vmi mikor jöttek az ellenfelek :DD
  • dante3
    #80
    Amikor balra elmész vége,csak úgy lehetett továbbmenni,ha fent ellövöd a két láncot és leszakad a rámpa! Úgy lehetett tovább haladni!
    Mondjuk volt ott egy katona,lehet,hogy amikor lőttél rá ellőtted a láncot is közben!:D
  • Hellsing47
    #79
    én nem löttem szét ott semmit

    átugrottam és elmentem balra..
  • dante3
    #78
    Átteleportálod magad és bekapcsolod a dolgot a túloldalon,hogy elmenjen az útból a tüzes trutyi! átugrasz és utána tudsz felmenni a rámpára aminek a láncait ellövöd!
  • #77
    Én előttem, de semmi.Leesik a "rámpa" és nothing :( Átteleportálom magam, de hiába...
  • Code92
    #76
    "március előtt a gépünkre kerülhet" valahol gamekapcson vagy valahol olvastam.
  • veri5
    #75
    jó kis gamma ez, jó hangulat.de mikor is jön a full?
  • big
    #74
    köszi:)