1713
  • raven87
    #433
    Már megoldottam, csak elfelejtettem, ha gurulok akkor láthatatlan leszek. :)
  • Voltan
    #432
    Jó, én is tisztában vagyok vele, hogy reális, nem vagyok hülye. Csak szokatlan az FPS-ekben, és elég zavaró. Meg kell szokni.
  • DaniX14
    #431
    jah ez télleg igaZ:) :d
  • Alwares
    #430
    Na erre kiváncsi vagyok, csak jönne már le! No nem baj majd este! Egyébkétn ezen a banneren eléggé degenerált feje van a főhősnek le kéne cserélni, egyébként jó a kép csak ez a fej :D
  • mac83
    #429
    jó sok fajta, sima pisztoly, gépfegyver, rakétavető, lézerfegyver, gránát stb stb :)
  • mac83
    #428





  • DaniX14
    #427
    nem baj mert jó lenne benne egy olyan fegyver is ami azé közelről több embert kiiktat:)
    amugy milyen fegyverek vannak benne?
  • Thanatos
    #426
    passz
    az csak példa volt a tárazásra... :)
  • DaniX14
    #425
    A játékba van shootgun?:D
    Én most töltöm a játékot ahogy nézem a képeket elég jó játék!
  • csgj
    #424
    bakker, nekem még nincs is meg... le se tudom szedni, mindenhol gigalassú
  • mucsácsó
    #423
    de aztarohadt már, olyan idegesítő benne, hogy egyszerűen áh..lelövök valakit, meg mikor sebződöm, így "hullámzik" a kép, vagy nemtudom hogy hogy mondjam...és akkor mindig olyant szaggat hogy nem igaz..nem értem miért...
    már mindent kikapcsoltam, de ez a szarság még mindig bennemarad..és ez így iszonyat idegesítő..nálatok nincs ilyen? :S
  • mac83
    #422
    engem határozottan leköt:)
  • Fonixxx
    #421
    Nah nem a Stalkerre voltam kiváncsi!!Ez a játék érdekel,hogy érdemes leszedni,leköti az embert meg minden!??!Vélemény?!
  • mac83
    #420
    nem tudom hogy kell írni ugy hogy láthatatlan legyen csak kijelölve legyen olvbasható segítsetek nem akarom lelőni a poént.
    de arra a részre gondolsz mikor a vörös-lézerfal jön feléd?
    ha tudsz csinálj képet és segítek ha tudok!:)
  • Thanatos
    #419
    szintugy, görcsöt kapok ettől hogy csak annyit vesz el a készletből amenyi kell, mert ez még egy shotinál ahol egyesével töltesz oks talán de egy sima szekrénytársas fegyvernél nem igazán :P
  • lalakov
    #418
    Élethűbb, mostanában FPS-ben is előfordul(GRAW, Rainbow Six).
  • Thanatos
    #417
    ez nem nagyon gáz hanem reális inkább...
  • Skyline
    #416
    De végülis így jogos ,ha egyszer eldobsz egy fél tárat akkor hiányozzon már a készletből,életben is így működik,és már talkoztam játékkal amiben így működött....Én igazság szerint rengeteg fps-ből ezt hiányoltam...Főleg a nagy taktikai és egyéb nem hentre kihegyezett fps-ekből...
  • mucsácsó
    #415
    hú az geccc...az szar eléggé, nem szeretem azt a tárazást :S
    én folyamatosan nyomkodom az R-t, amikor csak tudom... :D
    márcsak így reflexből is...meghát a cs miatt is :D
    mellesleg rühellem, ha nincs tele a tár, mert akkor mindig attól tartok, hogy tűzharc közben kifogy, és akkor meg elég necces tölteni... :D
  • Voltan
    #414
    Sokan panaszkodtak amúgy az ammo hiány miatt. Lehet, hogy nem tűnt fel nekik a játék fegyver újratöltés-rendszere. Nagyon gáz lett, ugyanis valahányszor újratöltöd a fegyvert, eldobja a tárban lévő golyókat, és új tárat tesz be, nem utántölt. Régi jó fps szokás szerint ugye az ember minden tűzharc után újratölti a fegyvert. Na, azt itt el lehet felejteni, mert csak pazarolsz vele.
  • Voltan
    #413
    Honnan tudod, milyen lett a STALKER, okoska? Max. a multi bétát láthattad.
  • raven87
    #412
    Mac83-nak szólna inkább a kérdés, mert úgy látom, hogy ő tart annál a résznél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a kék ruhás csaj bezár a "labirintusba" ott, hogy kell kinyitni az ajtókat? Ha bele megyek a lézerbe akkor mérges gáz jön ki és teleportálni meg nem lehet.
  • lalakov
    #411
    Itt sg-n, egy cikkben azt olvastam, hogy ez a játék FPS. Akkor most mi a helyzet? Át lehet kapcsolni a nézetet?
  • buldozer99
    #410
    ezt azért nem mondtam volna...
  • mac83
    #409






  • DarkSector
    #408
    Biztos érdemes stalker előtt leszedni, mert stalker mellett is lehet vele nyomulni, meg stalker amúgyis szar játék és kegyetlen gáz lett....
  • Fonixxx
    #407
    Milyen a játék??Érdemes Stalker elött leszedni??:D
    Mennyire tartalmas és jó a játék??Írjtaok vmi tapasztalatot!!


    Köszi!!
  • cenci
    #406
    hát nemtom mi volt mi nem,:de mámeg megy a játék,fullon és zsirkirály!!
    annyit csináltam igaz,hogy még a daemont is bezártam+mindent amit csak tudtam...+felraktam a felkinált dx9c-t is./elöször azért nem,mert nekem is fenn van alapbol,de a játékban lévöben van 1 csomó frissités is/
  • mac83
    #405
    műxik
  • mac83
    #404
    1.5 gigás verzió teljesen jól máxik, full.

    közben megoldottam ahol elakadtam:)
  • buldozer99
    #403
    nagyon jo a game!!:D
  • FLeK0
    #402
    Nincs tömörítve semmi, 1.5gb az egész game, a clonedvd azért nagyobb mert a dvd üres részei is benne vannak.
  • Voltan
    #401
    Nem csak a más nyelvű hangsávokat szedték ki?
  • DarkSector
    #400
    Hogy lehetséges, hogy egy 4.4gb-os cuccot összetömörítenek 1.5gb-ra..?
    Én azon sem csodálkoznék, ha valakinél nem menne a 1.5gb-os verzió....
    Vagy az is teljes gém?
  • DarkSector
    #399
    Annyi biztos hogy havernál megy ezen a configon max beállítás mellett........:
    AMD Sempron 2400+, 768ram, Ati Radeon X300SE.......
    Úgyhogy a játékosok 90%-ánál maxon futtatható.........
    A legjobb ha a demo-t leszedi mindenki és azon leteszteli a gépét........
  • DarkSector
    #398
    Nem a gépeddel van a gond!
    Ennyit biztossan mondhatok....inkább rendszer, vagy eredetivel próbálkozz és ne mindenféle csonkolt játékokkal....vagy végső esetben rendszertelepítés, ha más megoldást nem találsz.....
  • cenci
    #397
    én ennyit tudok rola mondani:felrak-beállít-new game-loading:4"töltényig" betölt/a játékot/-
    megfagy,program nem válaszol.

    az én gépemben amd sempron2600 1gb ramot kiakaszt,még utána is amikor kiléptem a játékbol:marad plafonon a cpu használat,fagy minden....??
    ja+ati9800xt video
  • mac83
    #396
    hogy kell kinyírni ezt a csajt?



  • mac83
    #395












  • #394
    Nah a demó rész után lesz nehezebb.