214
A fantasztikus régi magyar sorozat a Viasa3-on!
  • AnuluWork #14
    Akkor kb. annyi lehet róla tudni, mint a Hallmarkon reklámozott Escape from Colditzról ... :(

    De azért jó húzás lesz. A könyv is jó volt, a sorozat is tetszett anno. Azok közül a színészek közül elég sokan befutottak.

    Usztics "Mondom az uramnak, Tibi" Mátyás szerintem itt még irtó nagy volt. A Kisvárosos baromsága már meg sem közelítette ezt a színvonalat. :)

    Pár poén nagyon ütött!

    - Amikor Rabó (Rambo) elindul tankkal Budapestre Nelly aktképe miatt.
    - A játékhackerkedés a helyi csehóban.
    - Usztics robogójára rámennek a páncélozott járművel.
    - Szitakötök szopatása, a rengeteg bunyó.
    - Bodrogi és a színielőadás.
    - A Familiás Vilinek a nyakába sóznak egy gyereket.
    - "Vili" és a tévészerelés, + az unatkozó tisztifeleségek. :)
    - A divatbemutató.
    - Szovjet-Magyar focimeccsek.
    stb.

    (Hírtelen ennyi.:)

    Szóval nagyon komoly lesz. Majd írjatok, ha vki megtudja mikor kezdik el leadni, mert ezt rögzíteni kéne. Nagyon nagy sorozat. Szerintem az MTV (a magyar) egyik legjobban sikerült sorozata volt!!!

    :)
  • BaLeeX
    #13
    Még jó, hogy elolvastad az utolsó mondatomat...
  • fifi
    #12
    Tudja vki mikortól indul?
  • BaLeeX
    #11
    Hát így visszagondolva én is olyan 10 éves fejjel néztem de akkoriban nagy sláger volt. Kíváncsi leszek így 20 év felett is annyira bejön-e de pár poénra még mindig tisztán emléxek szóval szerintem nem lesz csalódás. :)
    Felveszem videóra az összes részt, azt hiszem 10 rész körüli volt csak az egész.

    Azt, hogy mikor lesz szerintem még senki nem tudja, mert V3 is csak azt hirdeti, hogy hamarosan.
  • Voltan
    #10
    hehe. Totális Usztics fívör!
  • artschi
    #9
    Na, mivan olajbogyók?
  • Davidus
    #8
    annyira emlékszem hogy muterék nem engedték nézni:D
  • nagykispeter
    #7
    Ja én akkoriba voltam katona hát az igazsághoz semmi köze nem volt,legföljeb paródiája a katonaságnak de megnézem ha vetítik.Pontosan mikor leszz?
  • Punker
    #6
    nagyon nagy baromság az egész, mikor lesz? :)))
  • Botond #5
    Én a familíáról hittem ezt,és meglepően jó még ma is,már egy átlagos brazil szappanoperát tekintve mércének.Nem beszélve arról,hogy a világ vizilabda sportja a mai napig nyögi azt,hogy anno Ádám a Familía KFTben vizilabdázott,és a szülök beirattálk a gyerekeket,akik felnőttek,és mostanság üres idejükben agyonvernek mindenkit a mdencében.Mondjuk a hadseregünk elég gyengél áll manapság lehet ez nem volt mégse olyan jó sorozat. Na majd meglátjuk.
  • Takezó
    #4
    én is néztem úgy 8 évesen :) és akkor szerettem, most tuti gagyi :P
  • CSOCSO
    #3
    bar emlexem hogy neztem de sajna nemsokmindenre emlexem a filmekbol
  • Voltan
    #2
    Én is néztem anno, meg tetszett is, de gyanítom, hogy mai szemmel már nagyon gagyi lesz.
  • BaLeeX
    #1
    Úristen de rég volt! Emlékszik még rá valaki egyáltalán?

    Most láttam a Viasaton a bemutatóját, hogy hamarosan elkezdik újra leadni. Csodálkoztam, hogy amikor régen még az mtv-n lement utána nem adta le egyik csatorna sem de most úgylátszik megtört a jég. Éljen a Viasat3.

    Azt még pontosan nem tudom mikor kezdik leadni.