26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • báttyó02
    #21907
    maradok is,köszipuszi
  • red bull
    #21906
    akkor maradj a régi szarodnál.
  • báttyó02
    #21905
    jó ugylátom nagyon okosak vagytok...én akkoris aztmondom hogy egy szar a sebzés,cod2 ezerszer jobb
    páj-
  • red bull
    #21904
    ugyhívják azt a "sebzésrendszert" hogy hitbox
  • csuszi
    #21903
    hülye. ugyanaz a sebzésrendszere mint a kettőnek, sőt inkább nehezebben hal az ember...
  • red bull
    #21902
    igen a tipikus láma. ha fejest adsz neki belehal, vagy ha nem hal bele az azért van mert az fps ed kevés. a 3 kp ba meg bele se hal ugyhogy ne kamuzz. és nem aztmondtam hogy ez a legjobb legvaalósághűbb játék hanem az hogy törekednek a valóságűségére és ezzel azt akartam neked leirni hogyha egy igazi háborúban harcolnál akkor is átlehetne lőnni a falon. ha meg nemtetszik a játék nem kell vele jáccani, ennyi
  • báttyó02
    #21901
    valósághű? hát ez kurvára nem az
    cod2 se volt egy nagyon reális játék,de ezt végképp sikerült el árkádosítani
    ja vagy az neked valóságű,hogy kispisztollyal 3lövésből,pálya másik végéből ledurrant? miközbe én sniperrel osztottam neki egy fejest,azt megy tovább? ja,hogy krízis van a logódba,aha...neked ez valóság
    de még sorolhatnám az iylen faszságokat amikkel sikerült elbaszni a fegyvereket,de minek? akinek tetszik ez tolja,én maradok a 2nél,ezt meg majd nagy ritkán ha nincs más előveszem
  • red bull
    #21900
    Tudod a mai nextgen játékoknak az a lényegük hogy minél jobban valósághűbbek legyenek. Ha belegondolsz ha te télleg egy háborúban lennél akkor ott ugyanugy átmennének a vékonyabb falakon a golyók.
  • zico87
    #21899
    feelingje...sp jó de pl S&D multiba gané sztem ugy nmolyan rossz a game de sztem fölkel nőnie a cod2-hőz..nekem pl:nemhozta azt az élményt mp-be amít elvártam
  • báttyó02
    #21898
    "Meg a cod4 nek sokkal jobb a feelingje, meg ugy jobb az egész."
    azért ezzel vitatkoznék....tegnap olyan szinten felbaszott,hogy nemigaz
    jó jó tudom,cod2 se tökéletes,de cod4be ez a falon 2kmről átlövögetős,megy sniperes embert kispisztollyal szintén kilométerekről lepuffogtató dolgot azért még erősen szokni kell...
  • red bull
    #21897
    Ugyan igy vagyok én is vele. De akkor azt nem értem mér mondtad hogy gané a játék ha te is ugyanugy tolod mint a többiek?
  • zico87
    #21896
    jaja énis tolom mp+sp-be de cod2 örök...:D
  • red bull
    #21895
    Hát igen várható volt mert a cod2 ugye 2 vagy 3 éves és kicsit unták már a playerek. Meg a cod4 nek sokkal jobb a feelingje, meg ugy jobb az egész. Amugy játszottál már azzal a "ganéval"?
  • zico87
    #21894
    kijött ez a gané és mindenki azzal tolja igaz várható volt...
  • BIZ0906
    #21893
    haldoklanak a szerverek :(
  • doki11
    #21892
    hogy lehet skin-eket felrakni?
  • Peetboy
    #21891
    Oké,megpróbálom.
  • madmanic
    #21890
    csak annak a szervernek a mappáját töröld sztem, ahova nem enged fel. nekem utána ment
  • NEOreg3
    #21889
    a pályák azok nem kavarnak be, inkább a különböző fegyvermodok (pl allrifles, uzimod és társai)
  • Peetboy
    #21888
    Köszi. Elég sok moddolt pályám van,amit a serverekről töltött le. Nem tudom melyik kéne letörölni. De majd áthelyezek néhány fájlt.
  • NEOreg3
    #21887
    töröld a felesleges modokat
  • Peetboy
    #21886
    NEm enged fel a serverre ezzel az üzenettel. Miért? Mit jelent ez?
  • Balintrial
    #21885
    azt a maxfps cfg-t elfogadnám...
  • lee56
    #21884
    És miért érdekelne bárkit is?
  • zico87
    #21883
    jaja key csere megoldja a problémád..
  • chungey
    #21882
    Sziasztok, lenne egy kérdésem! Tegnapelőttig gond nélkül játszottam a cod2vel,
    tegnap este elindítanék egy szervert, és az arcomba vágja a pb hogy Global Ban- guid ban!
    Itt leszögezném hogy SOSEM csaltam, a cfg is alap kivéve maxfps. Csak 3-4 ismerős
    klán szeróján vagyok mindig. A pb-m ugyan avíttas de emiatt nem kéne ban. Arra gondolok,
    mivel tört a gém, hogy valakit bannoltak ezzel a key-el, és ezért vág ki engem is.
    Lehetséges ez? Akkor key-csere megoldhatja a problémát?
  • malware36
    #21881
    Nekem olyan problémám van, hogy hiába szedetek le a zombi szerverekről minden cuccot, mindig kidob a pályabetöltés végén, mert nincs meg a knife-bump gggr gif vagy vmi ilyesmi. Honnan tok oylat szerezni? MErt már újraraktam a gépet, cod2-t is, de azután se töltötte le:(
  • razz
    #21880
    http://www.xfire.com/friends/razz9999/
    ha valakit érdekel
  • razz
    #21879
    nekem alap van.
  • kas123
    #21878
    katt ide
  • NEOreg3
    #21877
    szerintem olyasmire gondol, mint ami a tudatlan kocsmaszerveren volt, vagyis egy iwd-n belül több mapot képes tárolni és kezelni a szerver

    vagy nem.
  • Robinho14
    #21876
    én több mint 1 éve codozok de életembe nem hallottam a map mackrol:D nembaj nem cink:D
  • doki11
    #21875
    hogy kell map packot csinálni cod2 ben???????
  • dan104
    #21874
    Értem,köszi a gyors választ...!!
  • Cat 02 #21873
    engedélyezed a letöltést
  • dan104
    #21872
    Sziasztok,egy gyors hülye kérdésem lenne,honnan lehet lehalászni a pályákat amiket pluszban használtok multiban.Bocs előre is köszi...
  • NEOreg3
    #21871
    ööö menüben leveszel mindent minimumra?:O)
  • doki11
    #21870
    cod2 höz
  • doki11
    #21869
    hogy lehet map packot csinálni?
  • Balintrial
    #21868
    valaki tudna adni egy grafikalebutítós fps configot?