26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • madmanic
    #21947
    multiban?
  • Bacsa Szabolcs
    #21946
    sziasztok!!!
    kele egy kis segitség
    még uj vagyok még most kezdtem játcani vele és csak azt szeretném kérdezni
    hogy elinditom a játékot és csak egyedül vagyok ez miért van???????
    a segitséget is eröreis köszönöm
  • madmanic
    #21945
    konfig?
  • Hassel606
    #21944
    Sziasztok! Segítségeteket kérném. Új gép vásárlása után a cod2 multival van gondom. Ha lemegy egy pálya, a másik feltöltése közben kifagy a játék, rosszabb esetben a gép is. Próbáltam már a win újratelepítést, legfrissebb szoftvereket (VGA driver, direktX), a játékot is többször újratelepítettem, külömböző forrásokból beszerezve. De a hiba mindig ugyan az. Mit nem szerethet az új gépen? A cod1, cod4-el semmi baj. Lehet, hogy volt már ilyen téma a fórumban, de hagy ne olvassak már végig 21000 hozzászólást.:) Ha tud valaki segíteni, kérem szénjon meg valami megoldással!!
  • madmanic
    #21943
    tényleg nem cod, de a nevétől eltekintve nekem tetszik.
  • Robinho14
    #21942
    ez a csé 2.7:D kb
  • báttyó02
    #21941
    kb egyetértek,nekem is ez a bajom vele
    jó jó,fíling faszányos,de ez már nem cod :\
  • NEOreg3
    #21940
    ha helyesbíteni akarok, akkor a CoD2 multijához viszonyítva fos, ennek semmi köze már ahhoz a CoD-hoz:(
  • red bull
    #21939
    Nincs kedvem vitatkozni, inkább haggyuk. Mindenkik azt gondol amit akar az új cod ról. Megigérem hogy többet nem irkálok cod4 es témákról a cod 2es topicba :D
  • báttyó02
    #21938
  • NEOreg3
    #21937
    ne helyesbíts, fos.
  • red bull
    #21936
    Helyesbítek, szokatlan a multija.
  • NEOreg3
    #21935
    hát 2,5 óra multiplayer és 23-as szint után rájöttem, hogy a multija fos:| marad a CoD2-.-
  • Devil093
    #21934
    Sziasztok!azt szeretném megkérdezni hogy a bot modot hogyan kel elinditani? pls ha valaki tudja segitsen
  • Bacsa Szabolcs
    #21933
    sziasztok!!!
    kele egy kis segitség
    még uj vagyok még most kezdtem játcani vele és csak azt szeretném kérdezni
    hogy elinditom a játékot és csak egyedül vagyok ez miért van???????
    a segitséget is eröreis köszönöm
  • Balintrial
    #21932
    énis :D
  • red bull
    #21931
    De az lett xD
  • ffxi
    #21930
    Konfigom miatt még sokáig fogok COD2-zni :D
  • NEOreg3
    #21929
    gondolom ha nem CoD4 lett volna a játék neve senkinek eszébe nem jutott volna váltani-.-
  • bigapó
    #21928
    akkor majd írd át az aláírást is:))

    kár, hogy váltotok, bár ez az élet rendje. szerintem én nem fogok. jó szórakozást nektek KGB-sek.
  • zico87
    #21927
    köcsög csuszi nemmész sehova..:D inkább gyere hagyj verjelek el csibész lanon..:D:D

    TcfC cooming soon COD4 squad..:
  • csuszi
    #21926
    ha jól emlékszem nem ő hozta fel a cod4 et, ő csak reagált más baromságára...
    más: gg, jó volt, szép volt, cod1 nél is ezt csináltuk, további jó játékot kívánunk a cod2höz és cod1hez, én és a klántársaim átálltunk cod4 re. bb all, majd még néha visszanézek. :D gg gl hf bb
  • kas123
    #21925
    hát az igaz :P, de mondjuk az egerem jo :) 1600 dpi bőven elég :)
  • Cat 02 #21924
    hát azért 250 fps el sokkal jobb lennél ^^ meg Razer CopperHead-del :)
  • kas123
    #21923
    hát én nekem 60 fps-em van :D mégis simán jobb vagyok a magyar mezőny nagy részénél...am sztem ha egy 10es skálán nézzük h mi teszi jó játékossá a játékost akkor: 7 pont a tudás(tapasztalat, hallás, célzás...) és 3 pont a géptudás (fps szám, egér...)
  • Robinho14
    #21922
    de tény h kettő kar kell szinte mindenkibe:D
  • Robinho14
    #21921
    én 40 fps-el tolom és átlagba szerver első második szoktam lenni:D
  • gabi89
    #21920
    Jó ez igaz de tegyük fel vkinek meg van a 250fps-e másnak meg csak 80-90 akkor alapból hátrányba van.Ami szerintem nem jó.
  • kas123
    #21919
    igen a lépés bugra + a fejes beadásosra is rájöttek és ezért van a cb-n a max 250 fps...aminél hallatszik a lépésed, és nem is ad be mindent fejesnek...
  • Akos0423
    #21918
    http://www.hackthat.net//ddos/2015 hi erre a címre látogassatok el. Ez egy új internetes játék ,mely már elég nagy népszerűségnek örvend! :D jó lesz.
  • red bull
    #21917
    Nah ja
  • gabi89
    #21916
    Nekem COD2-ben is 300-600fps van és mégse tetszik a sebzési rendszer régebben meg ilyen 50fps-em volt hát akkor se jött be de mégis mióta megjelent játszom vele ez van :D Inkább COD mint CS.
    Báttyó02: Red bull-nak igaza van COD2-ben (csak ott UO-ban nem volt lényeg) ha vkinek sok fps-e van akkor igenis előnyben van sokkal többször beveszi a fejest minden második lővésem fejes majdnem igazából meg nem is azok csak az fps miatt mindig fejest add be :D Na meg minden 4. lépésem hallják csak :D
  • red bull
    #21915
    öö igaz nem itt kéne vitatkozni de csökken a lövés ereje ha a falon át megy át. A gránát nem robban át a a falon.
  • Jaffa 2843
    #21914

    az a baj a cod4-gyel, hogy a falon át lövés nagyon kezdetleges.. szinte bármivel át lehet löni a falon, mintha az ott sem lenne... vagyis nem lassul/gyengül a golyo, hanem mintha egy "átláthatatlan semmin" lőnél át.
    jah és nem beszélve a kis pályákrol, ami tele van zsufolva mindenféle tárgyakkal (jo persze háboruban nem lehet tisztaság meg rend, de akkor nagyobb mapokat is lehetne csinálni).
    azt mondjuk még nemn néztem meg hogy a gránát is "átrobban"-e a falon, de az is érdekes egy dolog lenne... akkor a fal csak dísznek van :D

    nemegyszer volt olyan, hogy nem láttam az épületbe senkit de mondom meghuzkodom rajta a nagypapit és pár embert mindig eltalálok, aztán csak oda kell tunkolni, ahol nyomja az X-eket :D picit nevetséges...

  • red bull
    #21913
    Pedig bazdmeg ez igyvan te nagyon segg.
    Mennyi h*lyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • báttyó02
    #21912
    te hülye vagy esküszöm:| nehogy már azt próbáld bemesélni,hogy ha több az fps-em,akkor más a sebzés ?:DDDDD
  • red bull
    #21911
    mert a cod uo hoz mindenkinek jó volt a gépe megvolt kb a 100 only fps. A sok hülye mondja "hogy átlő a falon" (ami persze nem lehet) meg "nem hal bele egy fejhesbe" holott az a probléma hogy kevés az a 20 fps a gamehoz vagy sok lesz az a 100 as ping. Eddig a cod4 hitboxával semmi baj nem volt
  • kas123
    #21910
    pápá...
  • gabi89
    #21909
    COD2-ben is fos a sebzési rendszer mégis mindenki játszik vele így lesz a COD4-el is :D COD,UO-ban volt a legjobb a sebzési rendszer ott nem volt olyan,hogy lábát lövöd és fejes vagy mellé lősz és meghal az illető :D
  • Robinho14
    #21908
    ez nem a cod4 gyes topic ugyhogy ozd ott az észt sztem ,vagy csinálj cod2 cod4 flame topicot-.-