26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cat 02 #21867
    létezik alap cfg de nem hiszem h bárki is használná :)

    1ébként számít a játék közben h milyen
  • Hody
    #21866
    mi az a No packet flow???,

    vagy mi...
  • norbi56
    #21865
    engem meg amint belépek
  • Hody
    #21864
    nekem is ez a gond!!!

    kiirja hogy old PB és 1perc múlva ki is dob :S
  • norbi56
    #21863
    valaki tud nekem adni a legfrissebb pb letöltésről 1 linket?(tom hogy nemrég volt de az nekem nem működött)
  • Chester1
    #21862
    Sry h mégegy hozzászólást írok egymás után, ha van anyagod elég, és elküldöd nekem akkor megoldható a dolog ;) (Moviemake re értem) vegyél fel majd MSN en. [email protected]
  • Chester1
    #21861
    Megnyugtatlak alap cfg-vel játszom:)

    hogy egyben másnak is válaszoljak:
    Red bull : a movie végén ottvan a "Used Programs" ;) , de Frapsel vettem fel, Sony Vegas 7.0 val vágtam, szerkesztettem, meg photoshoppal nyomtam a szövegeket. (Audio vágások meg goldwave-vel voltak) és köszönöm a véleményeket:)
  • red bull
    #21860
    Nah mind 1 mindenki azt hisz amit akar. Ennyi
  • red bull
    #21859
    csak hogy nem mindet barátom. Megint okos voltál látom
  • Dave0092
    #21858
    LoL
  • zico87
    #21857
    alap cfg nemlétekik de azért haxos cucókat nemmindegyiket szüri ki a pb..de cfg-től nemlesz valakiből top gamer
  • kas123
    #21856
    sztem te nem értesz hozzá, szal csukd be a szád kistáska...mivel a cfg nem teszi a játékost...és NINCS HAX-os cfg!!! ezt mértnem tudjátok felfogni? a PB kiszűri a hax-ot a cfgben...

    nemtudom h tudod-e h mit jelent az alap szó, de ha már átírod a neved sem alap...

    jah és ne b@zdmegoljá kis k*cs*g...
  • red bull
    #21855
    Az alap.cfg fogalma az barátom hogy nincs megbuherálva h*lye haxxokkal meg sok marha beállítással. Attól még hogy átirom a nevem vagy, beállítom a grafikát ettől még nem buherált cfg-m van. És ne itt oszd az eszed b@zdmeg ha nem értesz hozzá.
  • Robinho14
    #21854
    nekem alapból ha elmek valahova nevet beálitom és az egér érzékenységet emg a hangot:D saját cfg-ém meg tele van névbindekkel:D
  • kas123
    #21853
    akkor a neved az hogy Unknow Soldier szép hófehér betűkkel? És a sensitivity sincs beállítva? vagy akár a grafikán se álítottál? vagy nem bindeltél be semmit? hmm?
  • red bull
    #21852
    Én meg beleordítom a füledbe hogy MÁRPEDIG NEKEM ALAP A CFG-M ;)
  • kas123
    #21851
    megsúgom neked, hogy nincs senkinek se alap cfg-je ;)
  • red bull
    #21850
    Jo lett nagyon a muvi. Nekem nem tudnál csinálni egy hasonlót? Amugy mien progival vetted fel?
  • Cat 02 #21849
    höhö van még mit fejlődnöm :)
    1ébként gondolom nem alap cfg-d van
  • Chester1
    #21848
    Sziasztok! elkészült a 2. moviem, szeretném a véleményeteket kérni:
    (minőségért elnézéseteket kérem dehát youtube márcsak ilyen...)


    HSS movie
  • Kicsikiraly
    #21847
    elvileg ez működik, még mindíg kiírja de nem dob ki :D
  • Balintrial
    #21846
    nem tudom mit ír ki pontosan, de sztem arra gondol hogy a szerveren régebbi pb van, mint amilyen neked...
    de nem értem hogy az adminok mért nem frissítik, azt csodálkoznak hogyha nem fogja meg a csitereket...
  • V43 1105
    #21845
    /pb_security 0 , ha a szerver pbje a régi, ha nem akkor frissíts^^
  • Kicsikiraly
    #21844
    jelentem átolvastam a FAQ-t de erre a problémára nem találtam megoldást:

    találtam egy jó szervert, minden tökéletesen megy, de ha kb 2-3 percnél tovább játszok kiírja hogy pb old version és utána ki is dob :S mit lehet ez ellen csinálni?
  • ffxi
    #21843
    Adminok!!! Tudtok adni vmi normális pam mod-ot? Olyasmi kell, ami können át tudom varázsolni only rifle-vé a szerót. Köd nélkül stb... THX!!!
  • ffxi
    #21842
    Az jóóó!!!
  • Robinho14
    #21841
    1000 sd 1000 tdm meg még a többi mod és ez csak a magyar:D
  • ffxi
    #21840
    2k? Olyan nincsen :)
  • Robinho14
    #21839
    ez mekkora faszság h ase alig talál szervert csak magyarból talál nekem 2000 ezret:D
  • pako
    #21838
    hi all wista alatt megy nektek?
  • zico87
    #21837
    h&r szeró tényleg nagyon jó ajánlani tudom mindenkinek..
  • Boron Power
    #21836
    A #21709 hozzászólásban leírták, hogy mit kell az ASE-val csinálni.
    Ezzel az új szűrővel működik, behozza az egyébként nem zászlós magyar szervereket is.

    KL
  • Jaffa 2843
    #21835
    ASE is suX
    Xfire-t használok... ase alig talál szervert, esetleg konzolbol valo kapcsolodáskor is be lehet irni a private passt?
  • Boron Power
    #21834
    Hi!

    Azért aki saját szerón (origi pub, Hitandrun, Ip:87.229.7.178:28966) egy killcamre rámondja, hogy a másik wh-zik, kirúgom. Menjen ki spectbe, szóljon az adminnak, és kiderül, de alaptalanul ne vádaskodjon.
    Főleg itt jellemző, hogy feltéved vki gyengébb player, és beleütközik a szerver eléggé jó játékosállományába és egyből elkezd sírni. Na az ilyent eltávolítjuk.

    Nálunk is járt wh-s, akit nem fogott meg a pb, de észre lehet venni. Ilyenkor go spect, meggyőződni, róla, leanyázni, és guid ban. A szerverre a kamu kulcsok megszűrésére betöltöttük a game-violation.org banlistáját is, tehát amit tudunk megteszünk.

    Üdv!

    KL
  • csuszi
    #21833
    kidobja az ase eléd
  • báttyó02
    #21832
    megoldodott:d
  • kas123
    #21831
    nah ezt nemtudom
  • báttyó02
    #21830
    srácok,mi a megoldás erre a pb kidobásra? amit lebjebb linkeltetek pb frissités szart se ér,ugyanugy kidobál,ezzel a 0sec.os akármivel

    plz help
  • Jaffa 2843
    #21829
    ez eddig oké de kérdés igazábol ez lett volna: #21827

    jelszot hova irom be ha be akarok lépni a privat slotra?
  • norbi56
    #21828
    nekem eddig nem irta ki ujraraktam a windózt és megint ahogy belépek kidob