12892
  • gvarga12
    #83
    Haller én is nyomom a gamát NaPoLeOnTheHUN néven
    Most kezdtem este valszeg nyomom megint (barátnőtöl függ :) )
  • Starfish
    #82
    :D Most épp megy a game? Nah akkor én is benézek =)
  • Brutal
    #81
    Én most kezdtem de már egy haverral nyomjuk együtt,őt is én szerveztem be..
    Szóval hajrá Starfish,kell az az oldal
  • Starfish
    #80
    Szoktam embereket látni odabent =) Nah akkor nekiesek azt majdcsak lesz valami =)
  • Ersiman
    #79
    Persze hogy jó ötlet, főleg ha lesz elég magyar játékos.
  • Starfish
    #78
    Lehet jó ötlet az az oldal ha megcsinálom? :D
  • Starfish
    #77
    Elég ritka hogy cuccot dobnak a szörnyik. Multkor kérdeztem egy GM-et, hogy mennyi esély van arra hogy valami cuccost találok. Azt mondta hogy a leggyengébb szörnyitől 5% esély van arra hogy cuccot kapo, míg mondjuk egy Hungry Demon Water Dragon-tól 0.09% az esély. Jó sokat gyepálj és kapni fogod a cuccokat.
  • Brutal
    #76
    Thx az infokat sokat segítettél...azu létezik hogy igen kevés tárgyat találok a monstereknél,csak fejeket meg lóvét inkább..
    lvl 14 vagyok és alig leltem még értelmeset
  • Starfish
    #75
    Skilleket mesterektől lehet tanulni. Village of Narootuh-ban a dokkoknál és a Temporary Fort-ban találod őket.

    A Rangokat úgy lehet elérni, ha csinálod a questeket, és eléred a 30. szintet. A bányavárosban ven egy csvi aki 30. szintet kér ahoz hogy a questet megcsinálhasd és új rangot kapj.

    A kifagyásról gőzőm nincs. Nekem semmi baja, éjjel nappal mehet. Valami más bibi lehet ott. Spy-ware cuccokat próbáltad eltávolítani? Esetleg DX hiba lehetne, de ezt kétlem. Vagy eccerűen a rendszered nem tetszik neki. =)
  • Brutal
    #74
    Olyan info kellene nekem,hogy:
    -tanulni uj skilleket hol lehet?
    -ezeket a rangokat amik vannak hogy lehet elérni?
  • Brutal
    #73
    Egy kérdés:
    Létezik valami javítás hozzá mert a gépem fél óránként kifagy ha játszom vele...
    Tapasztalt már valaki ilyesmit?
  • Starfish
    #72
    Egy Magyar KalOnline oldalnak örülne a nép? Hasznos infókkal, questek leírásával, stb stb... Mert akkor befejezem a cuccot =)
  • Brutal
    #71
    Elkezdtem én is a gammát kíváncsiság szinten,de nagyon megtetszett...
    Még sok mindenre rá kell jönnöm,de majd alakul a dolog :D
  • Starfish
    #70
    Hali! Leült ez a téma eléggé. Azért remélem még nyomjátok páran a gammát. Ha valaki esetleg gammázik nyugodtan keressen meg Starfish néven szintén =)
  • Graxon
    #69
    Szaisztok
    Én egy ideje nyomom, ha valakinek van kedve akkor keressn meg:
    JegKiralyno lvl 27 archer
  • Falabu #68
    Csumpi all!
    Elkezdtem játszani ezzel a játékkel és nagyon teccik, csak még soha nemjátszottam vele és így hirtelen belecsöppenve igencsak nemtom a dolgokat összerakni. Valaki tudna nekem egy kis helpet, hogy hogyan induljak neki a játéknak?
  • ceemeeir
    #67
    hm... lehetséges, hogy a máguskámat egy Healer-ré csinálom, és partizgatok majd, mert egyedül úgyis uncsi, és a partyba sztem nembaj, ha van egy ténleg JÓ Healer.
  • [Jakuza]
    #66
    De, es ezt alul jelzi a csik.
  • ceemeeir
    #65
    azt is észrevettem, hogyha kilépek, akkor nem enged vissza egyből, szórakozni kell azzal, hogy vagy 10x elindítom, mire végül beenged.
  • izem
    #64
    Szia
    néha van karbantartás a szerveren
  • ceemeeir
    #63
    csak én nem tudok csatlakozni a játékba?
  • ceemeeir
    #62
    összelehetne vhogy gyűjteni a kal-al játszók névsorát?:)
  • ceemeeir
    #61
    ceemeeirII a mágusom neve azthiszem :)
    (ceemeeir a harcos, ceemeeirIII pedig az ijjász, de azok nemnagyon jöttek be nekem :) )
  • izem
    #60
    szia
    nick neved?
    sajna a klán egyenlöre megtelt,de nemsokára bövités lesz.
  • ceemeeir
    #59
    mi a fene? nem tudok bemenni....
    "It's not service hour or time for systen check. Can't connect to the server."
  • ceemeeir
    #58
    Hi all, új tag vagyok, kb 1-2 napja tolom a gamét, és már van egy lvl 8-as mágusom ( :)) ) esetleg van fennt vlaki, akivel tudnék élőben dumálni? ty:)
  • Ryleh
    #57
    Szia....sztem általános szarverleállás volt az elmult éjjel,mert rá másfél orával ismét beengedett,de alig volt vki fenn.Az árusitással foglakozo karakterek is alig voltak az utakon..igy valszeg mindenkit kivágott akkor a rendszer.....gondolom és..:)))
    Más!A tojást hogyan lehet fejleszteni?az átváltozáshoz?

    THX..:)
  • izem
    #56
    Sziasztok
    nem csak akkor lehet amikor a tojás 11.szintü lett?
  • [Jakuza]
    #55
    Hiaba irja ki hogy possible, addig nem tudsz atvaltozni, amig a kek sav vegig nem er.
  • Tufa16
    #54
    miért bannoltak?
  • Ryleh
    #53
    Nos köszönet a hazai tagoknak..:))
    Most bannolt a szarver...sajnos...
    Jakuza!A hidnál lévő fasznak szerezni kell 1 amulettet,ezután ha a level ok..akkor mehet a transz.Nekem 18. szintü a karim és az also kék sávnál már Possible a transz.....azaz elvileg ha az amuletet leszállitom akkor ok a dolog.
  • izem
    #52
    szia
    @kisizem-l tudsz nekem irni
  • Ryleh
    #51
    Végtelenül kellemetlen ,de kisizemmel nem tudtam felvenni a kontaktot....azaz csontra nem tudom melyik ablakba kellene üzit irnom...amit beirok láccik..de vmi nem oké....sorry:((
    Játékban maradok:))
  • izem
    #50
    szia
    ok
  • Ryleh
    #49
    hali aki vagyok: hunZoli
    Most szállitom le a 40 fejet a bányánál a palinak.Tehát ezen régioban csellengek,vagy ha a tag továbbküld akkor oda/azaz ezt a questet nyomom.Megproszálom a @VeresPenge -nek az üzit.:))
    Most:))
  • izem
    #48
    Sziasztok
    Keressétek meg Verespengét.
    Ö a klánvezér.
    @VeresPenge
    igy egyböl megkapja az üzit
    De ha mondtok nick nevet megkeresünk:-)))
  • Ch_Slater
    #47
    én még csak egy 8-as ijász vagyok. csocsike a nevem...
  • Ryleh
    #46
    Hi..én is bepattannék a brigádba...de hogyan?
    Amugy már láttalak a gaméban:))...hála a magyarul is érthető nicknek:))
    Én 16-os harcos karival tolom ,de főleg a kveszteket csinálom ...hentelni majd eggyütt:)))
    Hogyan lehet a "kedvenc" usereket regelni hogy tudjam ki online közűlük???
    /amugy hetero vagyok..milött vki a kedvencet félreértené...hehe:)))
  • izem
    #45
    Nincs alapkövetelmény
    a lényeg hogy csak magyar karik vannak itt
  • [Jakuza]
    #44
    Igy van de alul a kek savnak is vegig kell allitolag erni, addig nincs transzformacio.