12892
  • gvarga12
    #243
    plas gratulálok igen tudom hogy küldi csak majd meglátod hogy ez nem olyan mint amiket szintenként kapsz hanem egy összefüggő sorozat aminek a végén imperial service-be léphetsz vagy mi asszem te most mehetsz a Bánya tábornokához és hentelheted a 40 db kék nagykezüt :)
    Redeemer igen én is azon gondolkoztam hogy a karikat rakom ki mind a hármat :)
  • Redeemer
    #242
    Tojást majd 15. szinten szerezhetsz, Chang-tól Narootuhban. Ad egy küldetést, aminek a "jutalma" a tojás.
    A teleportálás nagyon egyszerű: megveszed pl. a Teleport to juon cargo station scrollt, jobb klikk rá az inventoryban és voálá, már juon cargo stationban is vagy. Egyébként létezik teleport, anelyik csak téged teleportál (for invidual) és létezik amelyik az egész partyt (for party).

    Kezdőoldalra tipp: egy szép kép egy archerről, mert kalonline-n mindig csak a varázslót mutogatják
  • plas
    #241
    Hát nem tudom, hogyha nem a küldit csinálom akkor mit? Egy NPCtől szereztem vhol a faluban...
    Vmi DemonCarcass-tól kell megszerezni General InPillnek egy dobozt...
    Tegnap este meg is találtam, hogy merrefele élnek ezek a DemonCarcassok. Hentelés közben az egyik ki is dobta a dobozt, már csak vissza kellene vinnem neki...csakhát hosszú az út.
    Viszont kérdéseim vannak: honnan lehet "tojást" szerezni?
    És a teleportálás hogy működik? Csak egyes embereken keresztül tudok teleportálni? ill. akiktől veszek? vagy tudom én is saját magamat?

    Különben én haverral hétvégén Skyepon keresztül nyomtam...sokkal jobb így.
  • gvarga12
    #240
    valaki valami tipp hogy mi legyen a kezdőoldalon ?
    Redeemer kösz az infót már fel is került pár új névvel akikkel a hétvégén találkoztam
  • Redeemer
    #239
    Megnéztem az oldalt, sztem egész jó lett, tényleg csak így tovább.
    Látom beírtad, hogy milyen magyar játékosok vannak, csak egy apró frissítési adat:
    Redeemerking Lvl 28 Archer
    SILVER Lvl 21 Magician
    Asher00 Lvl 22 Knight

    Esetleg, ha valaki tud vmit, az általam említett skill resetről, ne fogja vissza magát :).

  • gvarga12
    #238
    ja meg kéne valami ventrilo szerver ahol lehetne osztani az észt game közben ha tud valaki akkor szóljon elég fárasztó több ember kérdéseire egyszerre válaszolni
  • gvarga12
    #237
    PLAS gondolom nem a köldiket csinálod amiket leírtam hanem a feladatokat vagy nemtom hogy nevezzem, amik ahhoz kellenek hogy a 30. szinten tudj választani a proffesionok közül azt is akarom dokumentálni majd de arról sehol semmi leírás azt miközben csinálom kell feljegyezni de meg lesz az is nyugodtan írj az emailomra [email protected] vagy ide
  • slapecz
    #236
    egész korrekt csak így tovább :)
    ha akar valaki partyzni akkor általában estefele vagyok Muitaly néven (25 lvl mage)
  • plas
    #235
    sztem elég korrekt kis játék...-bár lehetne javítani rajta egy két dolgot-
    Te vagy Hunhalasz1 igaz? jó az oldalad, bár azt a küldit, ami pont nekem kellene nem találom. Ha este hazaérek majd beírom ide hogy mi lenne pontosan a feladat.
  • gvarga12
    #234
    na ma nem volt főnököm (influenza) ezért volt időm "dolgozni" :)
    nézzétek aztán kérem a kritikákat meg a bugokat ha van
    KalHun
  • slapecz
    #233
    Nem hinném hogy annyian kihasználnák a lehetőséget és addig jó amíg csak így próbálnak pénzt keresni..
  • gvarga12
    #232
    Valamiből nekik is élni kell nem tom mekkora a projekt de ilyeneket nem csinálnak csak úgy ingyen még Kóreában sem. A WoW melett meg sok ember nem fizetne elő rá max Koreából. Én azért nyomom tovább rendüleltlenül, nézzetek be a web.interware.hu/vg80 ra már elég sok küldi meg van asszem most járok a 15.-nél
  • Probatbicol
    #231
    Na kezdődik itt is a pénzbeszedés, nem előfizetési díj fomájában, hanem jó cuccokat tudsz vásárolni pénzért. A fejlesztők részéről okos húzás, de nem biztos, hogy a játéknak jót tesz. A valós életben lévő anyagi helyzet megjelenik a játékban.
  • slapecz
    #230
    Még egy láma kérdés: Hogyan lehet a talismanokat hasznoítani (hogy a bónuszt megadja)?
    Előre is kössz
  • gvarga12
    #229
    http://web.interware.hu/vg80/Kal/kal_quests.xls
    első 9 küldi remélem fogom tudni folytatni
  • slapecz
    #228
    köcce!
  • Doma #227
    Pl.: Ha a cargo stationtől elindulsz észak felé akkor lesz egy ut jobbra két hegy között ott menj be végig ameddig csak tudsz, ott megtalálod a demon "paradicsomot", van ott soldier, infantry, meg throwing soldied...
  • Redeemer
    #226
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a Temporary Geum-Oh castle-ben van egy ürge akinél le lehet resetelni a skilleket. Na már most ez mit jelentene pontosan? Visszakapom az összes skill pontomat é újra eloszthatom őket? Vagy nem? Aki tudna válaszolni annak nagyon megköszönném.
  • slapecz
    #225
    Hi all!
    nem tudjátok hol találhatok Demon Throwing Soldiereket?
    előre is kösz
  • gvarga12
    #224
    Na meg állítólag nemsokára jönnek olyan szörnyikék amiket csak csapatban lehet legyőzni
    Nemsokára megyek haza aztán indítom a halászást
    Tényleg az igaz lehet hogy az ijász sűrübben fog halat
    Gémelni az este nemfogok mert zoltánnap meg nőnap, lesz köszönteni való rendesen majd holnap
  • Brutal
    #223
    Nekem mákom volt,a botom G32,tehát elég zsír...
    A többit meg majd összecsipegetem valami úton-módon.
    Jah a harcos-vari kombó elég jó,neked lényegében elég hátul maradni,mert ha a harcos üt-vág,neked elég gyógyítgatni,hogy életben maradjon,néha-néha besegítesz,a többi csak gyógyítás...
    Így mind a ketten jól jártok lényegében.
    Meg szerepjátékos beállítás is,mert a vari elég gyenge facetoface harcban,de támogatni a csapatot tökéletes.
  • gvarga12
    #222
    nekem sincs semmi extrám honnan is lenne a botom meg talán G9 a Cure-ra lassan én is elkezdek tartalékolni állítólag magasabb szinten van greather heal vagy mi amivel lehet 1200 HP-t gyógyítani azért az már elég jó,
    egy ilyen gyógyító harcos kombináció azért már üt rendesen ahol a harcosnak van 1200HPje meg hozzávaló cuccai a gyógyító meg gyógyítja rendesen
    csak nehezen lehet Lvl 20 felett fejlődni :(
  • Brutal
    #221
    Én rátoltam a fagy sebzésre a cuccot,csak tartalékolni akarok a cure-ra (lvl 17 kell a megtanulásához).
    Rajtam még semmi extra nincs,csak a botom.
    Majd szerválok a haveroktól,hátha találnak közben jó kis cumókat 30+ szint után (táncsak).
  • gvarga12
    #220
    Látszik hogy hasonló a gondolkodásunk nekem is ez jutott az eszembe most vagyok Lvl 11 lassan lesz már cure-om is még négy szint vagy öt
    te mire nyomod én villámlással megyek egyébként most G16-ban van a néni de lassan kezd kevés lenni, én inkább a Luisz doktornőci leszek :)

    közben a Lovagom elérte a Lvl 21-et és már marha lassan lép szintet
  • Brutal
    #219
    Én most elkezdtem egy varázslót tolni, lvl 7 vagyok,az a jó,hogy még mielőtt beadták azt a javítást,hogy lvl 11 felett lehet csak tradelni,azelőtt a másik karimmal átadtam egy G32 botot neki,ugyhogy kicsit több esélyem van túlélni..
    Arra akarok gyúrni,hogy tudjam majd a csapattársaimat gyógyítani ha szükség van rá,ne halljonak meg véletlenül se.
    Majd ha lesz party valamikor,akkor jól jöhetek vészhelyzetben (én leszek Benton doktor)
  • gvarga12
    #218
    na lvl 20 vagyok de ezen a szinten már elég uncsi az XP-zés
    most elugrottam a Priest városba mondhatni monumentális
  • Brutal
    #217
    Kizárt dolog,mert én is..
    Csak sok a melom,rövid időket vagyok fenn.
  • gvarga12
    #216
    na mi van már csak én nyomom ?
  • Cutee
    #215
    Köszi az infót ha vki fennt van és akar partyzni keressen meg. (Kagara néven vagyok)
  • gvarga12
    #214
    Chief guard, Mak-AnSsoo-nak kell a Demon strategic Map ha jól emlékszem lassan kéne írni egy küldi leírást mert elfelejtem őket
  • gvarga12
    #213
    A Demon strategic Map küldihez kell a Chun-sooln stirrup is a demon's blood meg speed up medicinhez de ilyet még nem csináltam
  • Cutee
    #212
    Tudja vki, hogy a Demon strategic Map, Chun-sooln stirrup és a demon's blood mire jók ?
  • Brutal
    #211
    Aztán a végén a városban szedett adót elhozzák nekem....
  • gvarga12
    #210
    igen a Guild Wars elméletileg egy csata a Kal-on belül ahol 2 magas szinten lévő Guild harcol egy erődért sok ember sok ember ellen sok pénzért :) szokás szerint :)
  • tomo
    #209
    a guild wars rol beszelve ti a kal onlinra gondoltok, vagy masik jatekra?
    (nagyon uj vagyok, meg horgaszni sem tok :) )
  • gvarga12
    #208
    ja nem lenne rossz :)
    egyébként elméletileg mükszik a guil wars is a castle siege személyében Geum-On Main Castle a szenvedő alany van hadüzeneti idő asszem szerdától péntekig aztán felkészülési idő péntektől szombat de. 9-ig aztán a csata 9-11-ig utána gondolom a vár azé aki kitűzte a zászlaját. aztán lehet kapni adót a kereskedő NPC-ktől a kastélyban, a kastélyt uraló Guild vezetője határozza meg az adó mértékét nem is rossz
  • Brutal
    #207
    Nah akkor nem lesz ez olyan elveszett gamma,hogy ne fejlesszék.
    Jól van,kis csing-csang-ok csak így tovább
    Akkor mostmár hetente lehet valami ujat dobni a gémbe.
  • gvarga12
    #206
    Nézzenek oda frissítések újdonságok, én még ugyan nem próbáltam de állítólag a tegnap belekerült a játékba pár újítás. Pl aki a kastélyt tartja az ajándékokat kap, a másik inkább érdekes Titkos Legendás Dobozok megjelenése van kék meg piros a szörnyikék öldöklésekor kapod 2.-16.-ig, a kéket a kereskedőnek kell elvinni és 200 pénzt ad, a pirosat a Vilage Elder várja és szintén pénzt vagy talizmánt ad
  • gvarga12
    #205
    Jó kérdés ez a kóreai programozókon múlik :) mivel ahogy olvastam ez az idei első nagy terv vagy mi, ha valaki mást olvasott akkor informáljon

    Nekem meg ételmérgezésem volt bakker az se volt rossz ráadásul nemtom mitől gombától vagy májtól még mindig fáj a hasam na mind 1
  • Brutal
    #204
    Akkor jó legalább fejlesztem a varázslómat kicsit mert ennyire van nekem is időm...
    Melóügyebn ugyanaz a felállás,mint nálad,ahelyett,hogy fogyna,egyre többet tolnak az orrom alá...
    Na mind1,valamennyit azé gammázok,a küldiket csinálgatom.
    Mikor lesz GuildeWars?