12892
  • Stotoo
    #363
    épp most reklámoztak egy íjat 3.33 milláért, az se lehet rossz :)
  • gvarga12
    #362
    aha ismerős a probléma (Varga Gábor)
    kiváncsi leszek a fagyi magasabb szinten ad e majd olyat hogy lefagyaszt vagy valami :)
    láttam már kardot 1.5 milláért is LOL de az aztán tudott egy két dolgot :)
  • Brutal
    #361
    Nah asszem maradok a fagy sebzéses témánál már elég korrekt módon kifejlesztettem...
    Nem éri meg ennyit elkurni erre a dologra...
    Imperialista disznók,ennyi pénz a világon nincs (egyenlőre)...
    Tegnap nyomattam kicsit a dolgot,sajna csak a küldiket,mert tesó Gábor napot ünnepelt és nem volt éppen a helyzet magaslatán...
  • gvarga12
    #360
    drága mi brutal :)
    KalHun
    nézz be ide itt találsz térképet és más hasznos dolgot
  • Brutal
    #359
    Aztakurva...
  • Stotoo
    #358
    hol vannak a főző és a speedup medicinet keszito npck?
  • Stotoo
    #357
    azert annyire nem veszes hogy fizessek erte :D
  • gvarga12
    #356
    az item shopban a Stone Of Chanche 200 kalkess az 20 dollár kb 4000HUF
  • gvarga12
    #355
    ja de egyszer a Fort-ban volt eladó de már nem vágom az árát
  • gvarga12
    #354
    ez kellemetlen a Stone of Chanche tud ilyet multkor fél millát fizetett érte valaki állítólag de ezt csak olvastam fórumon nem láttam még ilyen követ sehol
  • Stotoo
    #353
    Van ra vmi mód hogy a skilljeimet reseteljem?:P mert ugy latom a bow masteryre nem kellett volna 5ot raknom...:(
  • gvarga12
    #352
    a méreg zacsit majd ha meg lesz a skilled hozzá nem tom milyen szinten
    a Fishing Gounds Keepert kérd meg hogy rakja ki ott kell lennie a tömegben valahol
  • Stotoo
    #351
    hogyan tudom hasznalni a fish trapet halászáshoz?meg a méreg zacsit a mérgező nyilakhoz?
  • plas
    #350
    Álljunk már össze magyarok egy páran, és menjünk red skeleton warrior vadászatra. Az adja majd az XP hegyeket...!!! :)))
  • gvarga12
    #349
    na már 15:41 van remek már csak egy órát kell kibirnom melóhelyen aztán tipli haza LOL
  • Brutal
    #348
    okay én bennt leszek most zsíroztam le tesóval
  • plas
    #347
    jó én plas néven nyomom, este keressük egymást... :d
  • Brutal
    #346
    Könnyű??????
    Ne gondold ha véletlenül nem figyel oda és engem is pofán basznak,akkor kezdhetek abban a pillanatban a városból
    Na mind1 aki akar az cuppanjon rám az említett időpont után csinálunk egy party-t és belezés!
    PuRCeeMaNo a nevem vagy SquallFF8 a tesómé.
  • gvarga12
    #345
    na ja így könnyű
    nekem is van két karim csak tesóm nincs :) LOL
  • Brutal
    #344
    Ez az gyerekek dobjuk fel a fórumot...lassan megelőzzük a WoW fórumot is...
    Nah este 18h után benn vagyunk a tesómmal,ő lvl24 lovag én meg a maágus puncival gyógyítgatom...
    Egyébként azt a felállást nyomatjuk...
    Tess vagdalkozik én gyógyítom és teljes az összhang.
  • gvarga12
    #343
    ok akkor pm-ez lek ha leszek
    igen ott is lehet halászni de ha rám halgatsz akkor inkább a híd alá mész vagy a cargostationba ott kevesebben vannak
    a halászáshoz egyébként kell háló is azt a merchattól tudsz venni
  • Stotoo
    #342
    Inkabb kuldjel te pmet nekem egyszerubb a nevem:P
  • Stotoo
    #341
    Egy Judee nevu íjász csajszival rohangalok :)
  • plas
    #340
    jah láttam már különböző oldalakon hogy 20-50$-ért árulnak cuccokat. Lehet fizetni PayPal.
  • Stotoo
    #339
    Ez a sok ember itt mit csinal? Itt lehet halaszni?
  • gvarga12
    #338
    NaPoLeOnTheHUN a karim neve remélem nem írtam el :)
    a tied mi ?
  • gvarga12
    #337
    persze biztosnak csak a halál biztos de szerintem semmi értelme nem lenne fizetőssé tenni inkább az itemshoppra támaszkodnak sok ám a lusta gamer főleg germániában meg amerikában
    a hivatalos oldalon nincs semmi utalás arra hogy a jövőben fizetőssé akarnák-e tenni
  • Stotoo
    #336
    elfogadnam kölcsönbe az íjat, mi a gameben a neved?
  • slapecz
    #335
    sztem marad ingyenes elég sokáig
  • plas
    #334
    Ez a játék majd egyszer majd fizetős lesz? vagy ez full ingyenes...
  • gvarga12
    #333
    nem halászással is lehet halászgatsz pár órát a gobit makrélát megtertod HP-nak a salamont eelot meg a seabreamot meg főzés speedup medicin készítés után el lehet adni az angolna 2400-at ér főve a sebreamhoz kell még 4 daemod blood meg 1 bambookeg vagy mi és a speedup medicines fickónál lehet csináltatni a főzést meg a mistress csinálja ha kell nekem van g25 ijam ha kell odaadom aztán ha kinőted leadod nálam talán holnap leszek du. 17H után ma meg kicsit 5 kor meg talán 8 és kilec között
  • Stotoo
    #332
    En 12es íjásszal rohangálok g13as íjal. Penzt csak a szornyek gyilkolaszasabol lehet szerezni alacsony szinten? Mert eleg borsos ára van a jobb nyilaknak.
  • gvarga12
    #331
    én először mindig a fegyveremet szoktam fejleszteni aztán a test páncélt és utána csak a többit általában azt először ami több +ot ad
    figyu a páncélt ha már nem kell vissza is adhatod és oda adom majd egy új gyereknek hogy ne kelljen alacsony szinten annyit szüttyögnie
    így gyorsan fejlődő közösséggé válhatunk (jézusom már tisztára úgy beszélek mint egy politikus)
    ha gondolod beszélek a srácokkal a Guildban és megkérem őket hogy keressenek egy G37+1 v. 2-es kardot 40-50K körül már meg is lehet kapni
  • plas
    #330
    jah, jobbat nem találtam a vagdalkozások alatt, az erősebb páncél meg túl drága...
    Különben mit kellene fejleszteni először? pajzsot? kardot? sisakot? mármint magasabb G értékűt...
  • gvarga12
    #329
    na tessék még mindig a G24-es páncélban nyomod ?
  • plas
    #328
    ha kell lovag szólj, én már lvl 21en vagyok (még). Találkozzunk és írtsunk... :D
  • gvarga12
    #327
    ma névnapom van buli ma is holnap is
    azért lehet hogy kis időre felmegyek de nem valószímű inkább holnap
    brutal jól haladsz a healerrel nekem csak lvl 18 és elég lassan megy kéne egy lovag aki bírná irtani nekem a magasszintü szörnyeket aztán kapnám az XP-t de ez csak 25. szint után esedékes ahogy olvastam magas szintü cure kell
  • Brutal
    #326
    Magas szinten is próbáld ki :)
    -15000 XP :)
  • Stotoo
    #325
    jaja, közben probalgattam a /kill /suicide parancsokat es az utobbi bejott :)
  • slapecz
    #324
    próbáld meg azt hogy beírod a chatbe hogy /suicide elméletileg meghalsz és ahol mentettél újratermtődsz