12892
  • Bandeeka
    #123
    id-nek mit kell megadni?
  • Starfish
    #122
    Ha alt+tab-ot nyomsz akkor a game fut tovább és horgászol. Ha kilépsz a gammából akkor nem csinálsz semmit =)
  • Starfish
    #121
    www.kalonline.com. Regisztrálsz és leszeded a klienst.
  • gvarga12
    #120
    hurrá végre megvannak a fejek
    megyek leadom őket egyébként most lettem LvL 10 Warrior
    a másik karim meg 4-es Varázsló
    figyu olyat lehet hogy kilépek a gémből és halászik tovább a karim ?
  • Bandeeka
    #119
    clientet hogy kell le szedni?
  • Bandeeka
    #118
    milyen néven vagy bent?
  • Starfish
    #117
    Igen ingyenes. Egyenlőre tuti. De úgy néz ki az is marad.
  • Bandeeka
    #116
    Hali!
    Ez ingyenes game?
  • gvarga12
    #115
    NaPoLeOnTheHUN
    épp most szerzem be a 30 fejet
  • Starfish
    #114
    Ha az ingame neved megmondod szólongatlak én :D
  • gvarga12
    #113
    haller na ki keresett engem
    kéne egy Buddy list a gémbe mert nincs sok kedvem állandóan a neveket írogatni most vagyok már egy ideje de még nem nagyon veszem észre ha szólongatnak előre is bocs
  • Starfish
    #112
    Akkor nem idegelem magam az image map hülyeségeivel egyenlőre és felteszem az oldalt amint kész. És tartalamat is adok neki. Egyenlőre akkor még csak az alapok hogy hogyan használjuk a game-t lesz fent meg amihez még türelmem lesz. =)
  • Ersiman
    #111
    Azt hiszem megvárom a leírást. Kreáltam egy karaktert: íjász HunCut néven. Ahogy nézem, mintha mindenki szaladgálna mint a mérgezett egér, de rendszert még nem fedeztem fel benne.
  • Starfish
    #110
    1 órán belül tudok figyelni KAl-ra =) Még kicsit csinálgatom az oldalt. De amúgy bent vagyok és halászom :D
  • Starfish
    #109
    állatot te neveled. 15. szinten Narootuh-ban van egy ancient animal-os csávi aki vigyáz a mestere állatkáinak a tojásaira (Take car of ancient animals ha jól emlékszem ez van a nevében, és a híd közeklében van.) Szóval 15. szinten egy küldit kapsz tőle, megscinálod visszaviszed neki amit kell és kiválasztod a tojást amit szeretnél nevelni- Harcos a Tigrist, Nyilas a Párducot, és a varázsló a Madarat. Így az osztályodnak megfelelő tulajdnoságokhoz ad hozzá (a fontosabbakhoz, mint pl. nekem a nyilasomnak az erejéhez, életéhez és állóképességéhez (agility)).
  • Ersiman
    #108
    Kösz!
  • Starfish
    #107
    Ersiman. Remélem holnapra feltudom tenni az oldalt és ott lesz pár hasznos dolog ami segít könnyebben kiigazodni a játékon. De akár ha bent vagy gammában akkor összekoccanhatunk és segítek is szívesen.
  • Starfish
    #106
    ahol beszélsz bírod: @JátékosNeve és enter. Erre kiírja hogy fentvan vagy valami, és uygan így küldhetsz neki üzenetet.
  • Ersiman
    #105
    És hogy lehet megkeresni valakit? Csak bóklászni lehet, vagy van valami más mód? Most töltöttem le a kliensprogramot, ez az online dolog még teljesen idegen nekem.
  • Starfish
    #104
    Nah tessék mondani neveket, hogy kieket keressek. Megyünk gyakni az ellent =)
  • Midas
    #103
    emberek jöhetne vki játszani mer napoleonak már az családját is bele rángattam a dologba de akkor se vett észre
    kellene venni vmi tápos fegyot még ma:PP
    tudja vki olyan állatokat hogy lehet szerezni vagy olyan eget jo az a fekete tigger az elég nice lenne nem lennék olyan tetű lassú kár hogy nincs benne town portál tekercs vagy ilyesmi.
  • Brutal
    #102
    Eddig raj szerintem....
  • Starfish
    #101
    A meü olyan expandable menü lesz, a tartalmi résznél fent mindíg kiírja hogy ép melyik részen vagy, szóval már csak az apróságok vannak hátra.
  • Starfish
    #100
    http://starfishwd.uw.hu/wip/terv.jpg Ötletek jöhetnek hogy mivel cseréljem le a közepét =)
  • Starfish
    #99
    gyenlpre még csak képként tudnám meg mutatni ahol tartok, a menü rész még hátra van. Meg az a rész ahol a tartalom jelenik meg, mert nem vagyok elájulva amit csináltam oda :D minnyá küldöm a képhez a linket.
  • Brutal
    #98
    Nah lassan én is lvl 15 vagyok két nap alatt
    Starfish: nyomjad a linket ha megvan
  • Starfish
    #97
    Lassacskán kész a design =) Hátha valakit érdekel =) :D
  • Starfish
    #96
    =) Nekem inkább egy G40-es Veteran vagy skillful ChulTae kéne =)
  • Midas
    #95
    majd kipróbálom nem kell vkinek egy 24 es ijj 1900 pézé hirtelen?:))
  • Ch_Slater
    #94
    de régen nem játszottam már vele. nincs idom... 10-11.es szintű archer vagyok...
  • Starfish
    #93
    Ha megnyomod a térkép gombját megint akkor egy kicsit naygobbat kapsz. Viszont ha megnyomod a vesszőt akkor egy egész nagy térképet látsz ha jól emlékszem.
  • Midas
    #92
    jah ok tegnap meg néztem a hivatalos oldalt csak sehol nem találok kvestes npcket viszont tetszik a megoldás hogy a minimap kijelöli hova kell mened. De vmi nagyobb map nincs ebbe a gambe?
  • Starfish
    #91
    Midas: Questeket a városokban kapsz leginkább az olyan npc-től akinek a nevében benne van a neve. Ezalatt azt értem hogy nem csak az a neve pl hogy "Farmer", hanem "Farmer(No Wong)" például. Ez a név persze nem feltétlen van a játékban. Az oldalon fent lesz majd a questek leírása és hogy kinél találod meg, csak egy kis türelmet kérek. =)

    Brutal: Köszi. Ha lesz valami szólok. Nemsokára majd lesz link és lehet az oldallal kapcsolatos kivetnivalókat, hibákat küldözgetni =)
  • Brutal
    #90
    Starfish ha kell segítség valamiben (pl.fordítások) akkor szólj
  • Midas
    #89
    vki mondja már meg hol vannak itt a kvestek meg hogy lehet előhivni vmi nagyobb mapot köcce
  • Midas
    #88
    ilyen kritikalt se láttam még
  • Midas
    #87
    kritikal[#nyes
  • Starfish
    #86
    Van még valaki gammában? Esetleg ha valakinek van kedve keressen meg azt megyünk gyakni :D Amúgy most horgásazt van még egy ideig.
  • Midas
    #85
    nah én is ott vok a tömegben miraclehun néven
  • Ersiman
    #84
    Én még egyetlen MMORPG-t sem próbáltam, de majd megnézem. Eddig single player módban játszottam csak.