173
Vajon lesz? Bármi info jöhet róla...
  • edios
    #11
    Olyan sokan várják már a 3. részt, de szerintem hiába, a 2es az lezárta teljesen az eseményeket! Ha lenne 3as az már vmi erőltetett story lenne... :(
  • bogyoka
    #10
    Én is szeretem, és úgy döntöttem, hogy elkezdem megint az 1. és 2. részt, pedig nem szeretek újból lejátszani egy játékot, ha már lejátszottam, de ezért nagyon odavagyok, és nagyon-nagyon várom a 3. részt, úgyhogy figyelem mindig ezt a topicot, hogy mizujs van.
  • Roll
    #9
    Én is imádom a syberiat, baromi hangulatos kis játék.
    Remélem igazatok lesz és lesz 3. rész.
  • Sephi
    #8
    Ha nem is Kate lesz akkor is lesz koze a Syberiahoz.
    Valami lesz mert ossze akarja kotni a meseket.

    Egyebekent e BS egyik regi , meg a Syberi2 elotti , interjuban olvastam.
  • PiszkosFred
    #7
    Sok helyen direkt hangsulyozzak, hogy a fiatal lany a PL torteneteben nem Kate. Ennek ellenere meg van jopar honap, a megjelenes napjan kiderul ki is a foszereplo...
  • PyRex
    #6
    Ő, igenn? Igazság szerint reménykedtem ebben, ez király lenne :)
    És lehetnének utalások a Syberiára benne...
  • Sephi
    #5
    A Lost Paradise is tudtommal Kate Walker-el lesz :D
  • edios
    #4
    Jó lenne még1 kicsit irányítgatni Kate Walkert,az igaz.. De engem a játék világa fogott meg, a környezet főleg,ami rendkívül hangulatos.
  • M.A.D.
    #3
    Én speciel nagy kaland-rajongó vagyok! :))
  • PyRex
    #2
    senki?
  • PyRex
    #1
    Sziasztok!

    Tudom, hogy már többen kivesézték a dolgot, de én nemrég játszottam végig a Syberia 1. és 2. részét és azt kívánom: bárcsak lenne belőle még 10 :)

    Sok helyen olvastam, hogy nem kívánják folytatni a sorozatot, de most találtam egy interjút, ami ugyan már elég régi (kb. a Syberia 2. elkészülésére tehető), viszont a következőket (is) tartalmazza:

    "LM: Ok – that’s a straight forward answer (laugh) What is Benoit working on after Syberia. If not Kate – then what?

    BS: I don’t know, that is a good question. I have a few projects in mind. I have more than one game in preparation. One of them could be Syberia ..well not Syberia 3, but the follow up of Kate Walkers adventures. Uhmmm it is just too early to tell."


    Ez azért némi reményre adhat okot, nem?? Itt nem Syberia a fontos, hanem azt hiszem mindenkinek Kate Walker. Nagyon a szívünkhöz nőtt, hiszen a játék alatt változott át erőszakos ügyvédnőből érző, romantikus lánnyá, aki újra hisz a csodákban - akárcsak a gyerekek :)

    Tudom, hogy jelenleg Benoit Sokal egy másik játékon dolgozik, de hátha találkozhatunk még Kate Walkerrel is! Én reménykedem nagyon, és Ti?

    A teljes interjú itt olvasható.
    Benoit Sokal következő játékáról pedig itt találsz infókat.